Autor Tema: JELEN SUPER LIGA 2011 Vol 2.0 by EDIT TEAM GREŠKE U PEČU  (Pročitano 31890 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Džoni™

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 920
    • Pogledaj profil
Re: JELEN SUPER LIGA 2011 Vol 2.0 by EDIT TEAM GREŠKE U PEČU
« Odgovor #15 poslato: 1. januar 2011, 23:09:19 »
Citat: Johnny_Ks;749463
Не ради ти зато што није убачен у в1.

 Imam isti problem, kako to da ubacim???
 

milos007

  • Interista
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1321
    • Pogledaj profil
Re: JELEN SUPER LIGA 2011 Vol 2.0 by EDIT TEAM GREŠKE U PEČU
« Odgovor #16 poslato: 2. januar 2011, 00:03:42 »
Citat: stefanpesoman;749462
evo naprimer  idem na exibition pa na recimo duel manchester - barselona i onda na opciju general settings i kresuje mi igrica evo slike....  molim za pomoc,mislim da je problem do patch-a a ne do mog kompa pa se nadam da ce se javiti neko od kreatora patcha da mi odgovori....unapred zahvalan korisnik vaseg patcha ;)


To ti je zato sto si kupio lopte iz Extra Content-a, obrisi OPTION.bin iz My Documents i trebalo bi da ti radi.
WHY SO SERIOUS?
 

1g0r

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 16
    • Pogledaj profil
Re: JELEN SUPER LIGA 2011 Vol 2.0 by EDIT TEAM GREŠKE U PEČU
« Odgovor #17 poslato: 2. januar 2011, 01:07:56 »
jer ima spartakov stadion u pecu?? ako nema to je velika greska jer spartak je igrao kupu uefa prosle godine, igrace nadam se i ove ... a da ubacite stadion napretka,a spartakov ne .. :)
 

kizadorcol

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 217
    • Pogledaj profil
Re: JELEN SUPER LIGA 2011 Vol 2.0 by EDIT TEAM GREŠKE U PEČU
« Odgovor #18 poslato: 2. januar 2011, 01:29:10 »
Pozdrav i hvala na jos jednom izvanrednom delu.

Imam primedbi sto se tice dela kojim sam se bavio u slobodno vreme i koji mi je pričinjavao (a i dalje je tako) zadovoljstvo da uradim i pomognem ljubiteljima i fanaticima ove igre - Intro za stadione / Ulazna scena / Preview ..... itd....

Kao sto sam video , za stadione : El Monumental , Estadio Do Dragao , Estadio Jose Alvalade , Estadio Da Luz , Stade Louis II i Wembley .... iskorišćeni su u potpunoj meri radovi (čitaj:Intro) koje sam prvenstveno i na moje lično zadovoljstvo postavljao ovde ...http://www.pes-serbia.net/threads/16616-Stadium-Preview-Ulazna-Scena-by-kizadorcol , pa tek kasnije na ostale forume bliske ovoj igri.

Shodno tome interesuje me ... zašto me nema u credits ili zahvalnost za rad / pomoć i sl....
Ali , iskreno i to me nije bitno toliko , jer od ovoga ne živim da bi mi ime/nadimak i rad na forumu doneo slavu i bogatstvo (mada ko zna , jednog dana..... :santa: ) , samo mi smeta način na koji je sve to odrađeno ...
Objasniću i zašto...a i kako.

Prvo. Ideja kada sam radio preview za stadione je bila da oni prikažu ''stanje'' na stadionu  (obzirom da se preview pojavljuje u najavi ekipa , pre izlaska igrača na teren) , što je podrazumevalo da na terenu NEMA IGRAČA ! (svaka slika za preview koju sam postavio je debelo obrađena i uklonjeni igrači....:gunsmilie: ) .

Drugo. Takođe , trebalo bi / bilo bi poželjno da na tribinama ima barem nekih gledalaca , a ne da igrače dočekuju prazni stadioni (mislim naravno na slike koje se postave za preview).... tako da se Intro , za stadione koji su u ovom dodatku : Amsterdam Arena , Old Trafford , Santiago Bernabeu i Camp Nou , pojavljuje potpuno , potpuno prazan . bez publike :crying: ....
P.S. Za te iste stadione sam radio Intro sa publikom...i naravno bez igrača ....

Treće. Obzirom da pre odigravanja utakmice , postoji mogućnost da se za stadione biraju vremenski uslovi i doba dana , trebalo bi/poželjno je da Intro bude u skladu sa time , a ne samo postavljene slike bez ikakvog reda (pa kada se bira da se igra utakmica noću , Intro bude popodnevni :nono: ... ili obratno , svejedno ) .

Četvrto. San Siro i Giuseppe Meazza mi se dopadaju , ali su ipak previše ''navijački'' ... (mada se i tu mogu videti ponekad postrojeni igrači u najavi za utakmicu , a trebali bi da budu pred izlazak na teren....plus ... doba dana...).

Još jednom da ponovim , da mi je rad za Intro bio/biće/i dalje je zadovoljstvo , tako da u svakom slučaju mogu da pomognem , a da odmognem nikako.

Nadam se da će moje sugestije/primedbe biti shvaćene na pravi način kako bi ovaj Naš/Vaš patch bio skoro savršen .

Veliki pozdrav edit-timu i još jedno veliko HVALA za patch.
:pesoholichari:
:scooter: Mogu ja da odem iz sela , ali ne može selo iz mene :cowboy:
 

DonZuan

  • Regular
  • **
  • Poruke: 67
    • Pogledaj profil
Re: JELEN SUPER LIGA 2011 Vol 2.0 by EDIT TEAM GREŠKE U PEČU
« Odgovor #19 poslato: 2. januar 2011, 10:02:26 »
Mislim da bi stadioni mogli biti bolji(trava)!!!:srbija:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: borisgut

Milan DS

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 34
    • Pogledaj profil
Re: JELEN SUPER LIGA 2011 Vol 2.0 by EDIT TEAM GREŠKE U PEČU
« Odgovor #20 poslato: 2. januar 2011, 15:45:04 »
pec je dobar samo kad igram ML sa vojvodinom nebude mi stadion karadjordje vec onaj mohamed lewis ... i stadion zemuna kada krene utakmica nestane dio kuca ... i neznam zasto stadion mladost nece ???? :D
 

Pele74

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 424
    • Pogledaj profil
Re: JELEN SUPER LIGA 2011 Vol 2.0 by EDIT TEAM GREŠKE U PEČU
« Odgovor #21 poslato: 2. januar 2011, 15:52:19 »
Zvezda nekad u LS nekad u Ligi Evrope nekad nije ni u Evropi kad se igra Master Liga(pocetak prva sezona) timovi Srbije su izgleda na random stavljeni ko ce gde da ide, navijavi Zvezde zelene boje, sve u svemu jako dobar patch!
 

MiksaT

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 728
    • Pogledaj profil
Re: JELEN SUPER LIGA 2011 Vol 2.0 by EDIT TEAM GREŠKE U PEČU
« Odgovor #22 poslato: 2. januar 2011, 15:54:16 »
Krenuo sam ML sa Partizanom,i ne igram LS vec Ligu Evrope,dok Vojvodina igra u LS.
 

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: JELEN SUPER LIGA 2011 Vol 2.0 by EDIT TEAM GREŠKE U PEČU
« Odgovor #23 poslato: 2. januar 2011, 15:57:40 »
Citat: kizadorcol;749599
Pozdrav i hvala na jos jednom izvanrednom delu.

Imam primedbi sto se tice dela kojim sam se bavio u slobodno vreme i koji mi je pričinjavao (a i dalje je tako) zadovoljstvo da uradim i pomognem ljubiteljima i fanaticima ove igre - Intro za stadione / Ulazna scena / Preview ..... itd....

Kao sto sam video , za stadione : El Monumental , Estadio Do Dragao , Estadio Jose Alvalade , Estadio Da Luz , Stade Louis II i Wembley .... iskorišćeni su u potpunoj meri radovi (čitaj:Intro) koje sam prvenstveno i na moje lično zadovoljstvo postavljao ovde ...http://www.pes-serbia.net/threads/16616-Stadium-Preview-Ulazna-Scena-by-kizadorcol , pa tek kasnije na ostale forume bliske ovoj igri.

Shodno tome interesuje me ... zašto me nema u credits ili zahvalnost za rad / pomoć i sl....
Ali , iskreno i to me nije bitno toliko , jer od ovoga ne živim da bi mi ime/nadimak i rad na forumu doneo slavu i bogatstvo (mada ko zna , jednog dana..... :santa: ) , samo mi smeta način na koji je sve to odrađeno ...
Objasniću i zašto...a i kako.

Prvo. Ideja kada sam radio preview za stadione je bila da oni prikažu ''stanje'' na stadionu  (obzirom da se preview pojavljuje u najavi ekipa , pre izlaska igrača na teren) , što je podrazumevalo da na terenu NEMA IGRAČA ! (svaka slika za preview koju sam postavio je debelo obrađena i uklonjeni igrači....:gunsmilie: ) .

Drugo. Takođe , trebalo bi / bilo bi poželjno da na tribinama ima barem nekih gledalaca , a ne da igrače dočekuju prazni stadioni (mislim naravno na slike koje se postave za preview).... tako da se Intro , za stadione koji su u ovom dodatku : Amsterdam Arena , Old Trafford , Santiago Bernabeu i Camp Nou , pojavljuje potpuno , potpuno prazan . bez publike :crying: ....
P.S. Za te iste stadione sam radio Intro sa publikom...i naravno bez igrača ....

Treće. Obzirom da pre odigravanja utakmice , postoji mogućnost da se za stadione biraju vremenski uslovi i doba dana , trebalo bi/poželjno je da Intro bude u skladu sa time , a ne samo postavljene slike bez ikakvog reda (pa kada se bira da se igra utakmica noću , Intro bude popodnevni :nono: ... ili obratno , svejedno ) .

Četvrto. San Siro i Giuseppe Meazza mi se dopadaju , ali su ipak previše ''navijački'' ... (mada se i tu mogu videti ponekad postrojeni igrači u najavi za utakmicu , a trebali bi da budu pred izlazak na teren....plus ... doba dana...).

Još jednom da ponovim , da mi je rad za Intro bio/biće/i dalje je zadovoljstvo , tako da u svakom slučaju mogu da pomognem , a da odmognem nikako.

Nadam se da će moje sugestije/primedbe biti shvaćene na pravi način kako bi ovaj Naš/Vaš patch bio skoro savršen .

Veliki pozdrav edit-timu i još jedno veliko HVALA za patch.
:pesoholichari:

 
izvini sto sam te zaboravio ubacen si naknadno
« Poslednja izmena: 2. januar 2011, 16:07:05 od strane Горан »
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: kizadorcol

the best

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 19
    • Pogledaj profil
Re: JELEN SUPER LIGA 2011 Vol 2.0 by EDIT TEAM GREŠKE U PEČU
« Odgovor #24 poslato: 2. januar 2011, 16:32:34 »
u patchu sve mi se svidelo dok nisam istaliro stadione zato sto mim grafika ne podrzava da stavim na medium meni je easy i imam veliku primedbu  ko u proslom patchu stadion partizana dduplo je bolji od svih a ostali stadioni imaju debele linije trava je grozna ni blizu konamijeve i to ako moze te da popravite sa 9 koju vam ocenu dajem dobicete 10 unapred hvala
 

goksili

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 27
    • Pogledaj profil
Re: JELEN SUPER LIGA 2011 Vol 2.0 by EDIT TEAM GREŠKE U PEČU
« Odgovor #25 poslato: 3. januar 2011, 01:04:17 »
neznam ljudi sta se desava,sa pacom mi je bilo sve u redu i na jednom mi je pobrljavio,stalno gostujuce tekme igram na zemunovom stadionu,zvezdino navijanje ima svaka druga treca utakmica i to svega dve pesme i jos me je poceo izbacivati iz igrice na pola utakmice sa mladim radnikom,zna li neko sta se desava ?????????:angry:
 

Pele74

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 424
    • Pogledaj profil
Re: JELEN SUPER LIGA 2011 Vol 2.0 by EDIT TEAM GREŠKE U PEČU
« Odgovor #26 poslato: 3. januar 2011, 01:20:40 »
I mene kad sam sa Zvezdom igrao protiv Mladog Radnika 2x izbacilo u periodu 60-70 minuta utakmice.....I navijanje isti slucaj 2 utakmice ga nema pa 2 ga ima i opet tako....
 

goksili

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 27
    • Pogledaj profil
Re: JELEN SUPER LIGA 2011 Vol 2.0 by EDIT TEAM GREŠKE U PEČU
« Odgovor #27 poslato: 3. januar 2011, 01:26:22 »
Citat: Pele74;750018
I mene kad sam sa Zvezdom igrao protiv Mladog Radnika 2x izbacilo u periodu 60-70 minuta utakmice.....I navijanje isti slucaj 2 utakmice ga nema pa 2 ga ima i opet tako....

 
pa da i meni isto u tom periodu,
 

dj90

  • Non mollare mai
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 7546
    • Pogledaj profil
Re: JELEN SUPER LIGA 2011 Vol 2.0 by EDIT TEAM GREŠKE U PEČU
« Odgovor #28 poslato: 3. januar 2011, 01:31:40 »
Ima grešaka kod nekih igrača Mladog radnika i onda kad izvrše izmenu i ubace tog igrača izbaci vas igre. Biće sređeno u apdejtu
Prima squadra della capitale !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: kizadorcol

micko95

  • Regular
  • **
  • Poruke: 61
    • Pogledaj profil
Re: JELEN SUPER LIGA 2011 Vol 2.0 by EDIT TEAM GREŠKE U PEČU
« Odgovor #29 poslato: 3. januar 2011, 12:32:15 »
imam jedno pitanje kada igram sa zvezdom na marakani samo 2 pesme se cuju "Sve sto sad hocemo je..." i "Od rodjenja mog..." jel to nesto do pecha ili do mene >> I dali zna neko kako da ubacim pesme po volji