Autor Tema: BaL-ssMaK presents...  (Pročitano 9434 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

convict.zeBH

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 13
    • Pogledaj profil
Re: BaL-ssMaK presents...
« Odgovor #15 poslato: 2. decembar 2010, 21:45:35 »
hahahhaha nisi normalan majke mi, sta tebi nece pasti na pamet .... i mozda bi trebao prestati da pises na srpski i glumis srbina ccc :/
Bilino je srce Zenice-Zenica je Bosne zjenica!
 

Misa7

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 167
    • Pogledaj profil
Re: BaL-ssMaK presents...
« Odgovor #16 poslato: 2. decembar 2010, 21:47:45 »
hahahahahahaahahaha,smesno,extra,imas smisla za humor XD,hahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
 

MiksaT

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 728
    • Pogledaj profil
Re: BaL-ssMaK presents...
« Odgovor #17 poslato: 2. decembar 2010, 21:52:01 »
xaaxaxaaxaax.koji si car.xDDDDDDDDDD.....
 

convict.zeBH

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 13
    • Pogledaj profil
Re: BaL-ssMaK presents...
« Odgovor #18 poslato: 2. decembar 2010, 21:58:15 »
halo ba sta vam je *****avam lika jer ga znam oooo bog te cudnih likova :P
Bilino je srce Zenice-Zenica je Bosne zjenica!
 

convict.zeBH

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 13
    • Pogledaj profil
Re: BaL-ssMaK presents...
« Odgovor #19 poslato: 3. decembar 2010, 22:55:14 »
hahah ovo danas nema objava rezultata i to :D jel to ti malo da uzmes ovo protiv cega nemas nista xD
Bilino je srce Zenice-Zenica je Bosne zjenica!
 

Dane94

  • Gost
Re: BaL-ssMaK presents...
« Odgovor #20 poslato: 3. decembar 2010, 23:21:10 »
Ja ne znam jednom iole zrelijem coveku kako moze ovo biti smesno...Depresivni tinejdzer pokusava da privuce paznju na internetu hvaleci se i misleci da je faca ako se drogira(ili ako bi voleo da se drogira)
 

ssMaK

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 195
    • Pogledaj profil
Re: BaL-ssMaK presents...
« Odgovor #21 poslato: 4. decembar 2010, 11:24:46 »
Nisam ni rekao da se drogiram,ono mi je onako palo na pamet pa sam objavio...Tebi ako smeta,ne moras da pratis temu ;) I nemojte vise off-topic molim vas :)
Welcome to the jungle...
 

ludwig

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 210
    • Pogledaj profil
Re: BaL-ssMaK presents...
« Odgovor #22 poslato: 4. decembar 2010, 12:29:01 »
Stvarno ove godine ima kvalitetnih "komentatora o svojoj legendi" i sigurno i ti spadas u tu grupu.Pises jasno i dobro i smatram da svi kojima se neka tema svidi treba da je prokomentarisu a ne samo da citaju,zato sto tebi,kao i nama,ostalim prezenterima svaka pohvala mnogo znaci.Puno srece i ne idi iz Zvezde xD
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: ssMaK

ssMaK

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 195
    • Pogledaj profil
Re: BaL-ssMaK presents...
« Odgovor #23 poslato: 4. decembar 2010, 14:06:32 »
Hehe,hvala...Ali dosao sam do situacije da odlucujem izmedju Zvezde i jednog velikog kluba i za veliku svotu...
Meni se ostaje,ali ipak trazicu pomoc i savete od drugih :)

Sto se tice kvalifikacija,prosli smo kao prvi u grupi,ja sam bio najjbolji strelac sa 5 golova,4 protiv Portugala,1 protiv Danske...Rezultati su bili sledeci:

Portugal-Srbija 1:2

Srbija-Danska 1:1

Srbija-Spanija 0:1

Srbija-Portugal 2:0

Danska-Srbija 0:0

Spanija-Srbija 0:0

U grupi su prosli Srbija i Spanija...

Eh sad malo klupskog fudbala...Dakle dosle su mi mnoge ponude:HSV,Marsej,Volfsburg,Deportivo,Herkules,Metalac,Parma i sad mi je dosla ponuda Arsenala koja je najprimamljivija...



Izgleda da i u PES-u Wenger zeli mlade igrace u svojoj ekipi :D
A sad ozbiljno,jel vi mislite da je bolje ostati u Zvezdi ili preci u Arsenal...

Isto tako,jel mi stoji ova frizura :P Otkako nju nosim golovi sami padaju xD
« Poslednja izmena: 4. decembar 2010, 14:08:33 od strane ssMaK »
Welcome to the jungle...
 

ludwig

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 210
    • Pogledaj profil
Re: BaL-ssMaK presents...
« Odgovor #24 poslato: 4. decembar 2010, 15:28:08 »
Ja sam bio u Dortmundu 2 ipo sezone i presao u Marsej i zaj*bo se.Ne znam ni sto sam koji djavo prelazio kad mi je u Borusiji bilo super.Ne kazem da ce se tebi isto desiti,ali ipak razmisli dobro.
 

Džoni™

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 920
    • Pogledaj profil
Re: BaL-ssMaK presents...
« Odgovor #25 poslato: 4. decembar 2010, 15:50:34 »
Ma u zvezdi do kraja karijere... :D salim se, ako dobro igras ostani u zvezdi i pokusaj da osvojis LE. Ponuda od najjacih timova ce uvek biti, ali jedna je zvezda... ;)
Pozz
 

ssMaK

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 195
    • Pogledaj profil
Re: BaL-ssMaK presents...
« Odgovor #26 poslato: 4. decembar 2010, 16:42:38 »
xD Ma evo ostao sam u Zvezdi,dao sam 6 golova u JSL dosad,sad je derbi sa Partizanom,u Ligi Sampiona smo prvu tekmu pobedili na gostovanju Panatinaikosu sa 0-1 a gol sam dao ja...U drugoj tekmi sam pokusavao sutirati,ali De Gea na golu Athletico Madrida je branio nemoguce...Jednom sam otisao u stranu,vratio loptu na 5metara Trifunovicu ali je celavac promasio...Kad danas nisam poludeo necu nikad :D Isto tako odigrao sam tekmu protiv Argentine sa repkom,pobedili smo 1-0,gol dao Lazovic,ovo ce nam dati dosta samopouzdanja pred EURO :) Veceras cu sigurno zavrsiti prvi deo sezone pa cu okaciti poneki ss :D
« Poslednja izmena: 4. decembar 2010, 22:39:19 od strane ssMaK »
Welcome to the jungle...
 

ssMaK

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 195
    • Pogledaj profil
Re: BaL-ssMaK presents...
« Odgovor #27 poslato: 4. decembar 2010, 23:06:30 »
Kao sto sam i najavio,zavrsio sam danas prvi deo sezone...Mogu slobodno reci,jedan katastrofalan deo...Ne toliko u Ligi Pravaka,ali u JSL smo igrali neverovatno lose,da smo na kraju bili 8 na tabeli,i ja sam se iznervirao i zeleo da odem...Jednostavno vise nije bilo tih pasova,te igre koja mi je odgovarala...Dosli su neki novi i sve to pokvarili...Sto se tice LP,sjajno smo odigrali tu...Dao sam 3 gola,2 Manchester Unitedu,i 1 Panathinaikosu,a u zadnjoj tekmi protiv Athletico Madrida smo se borili za prolaz,ali je zavrsilo 0:0,Athletico je imao samo 1 bod vise...Medjutim,nakon sto smo izgubili od Jagodine na svom terenu sa 1:3,odmah sam sebi rekao da zelim da odem...U toj tekmi sam dobio i crveni karton (2 zuta) jer od muke nisam mogao da igram...Ni navijaci se vise nisu culi,samo muk i zvuk udarca lopte...
Tako sam docekao prelazni rok,nizale su se ponude raznih klubova:Tottenham Hotspur,koji me je najvise privlacio,Sunderland,PSG,HSV,St Enteitene,ali na kraju je dosla ponuda Milana,najvise novca,i klub koji mi je drag,narocito zbog Inzaghija,koji je na svako cudjenje,prvi strelac LP sa 7 golova...Ekipa je dobra,mada jos nisam igrao,ali sigurno cu imati prednost ispred iskusnog Pippa...Pato ima overeal 90,a ja sam istrenirao sve potrebne kartice pa sada forsiram brzinu i body balance...Evo ss od ugovora sa A.C.Milanom :)


Ovaj ugovor sigurno odgovara ludwigu :P

Evo kako je to "izgledalo" u novinama :



Delije oprostite :P
Welcome to the jungle...
 

convict.zeBH

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 13
    • Pogledaj profil
Re: BaL-ssMaK presents...
« Odgovor #28 poslato: 4. decembar 2010, 23:12:02 »
ma ko ih **** hahahha salim se.... je li i ovo vijest koja je pukla k'o grom iz vedra neba u fudbalskoj europi,msm ovaj odlazak Halilčevića :P
Bilino je srce Zenice-Zenica je Bosne zjenica!
 

ludwig

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 210
    • Pogledaj profil
Re: BaL-ssMaK presents...
« Odgovor #29 poslato: 4. decembar 2010, 23:45:37 »
Hehe zasto mislis da meni odgovara ugovor?U Partizan ni slucajno i srecno u Milanu,a poslednji post ti je vrlo dobar.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: ssMaK