Autor Tema: Barcelona_Boy PES 2011 faces (PES 2010)  (Pročitano 13844 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Barcelona_Boy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 717
    • Pogledaj profil
Barcelona_Boy PES 2011 faces (PES 2010)
« poslato: 13. novembar 2010, 22:06:17 »
E ovako... Pocecu uskoro da radim face, nekih 5-6 su u pripremi pa sta ocenim da lici na nesto postavicu preview ovde.
Ono sto je VEOMA BITNO je da necu raditi domace igrace (podrazumevam Jelen Super Ligu) jer je veoma tesko nabaviti slike i ole pristojne rezolucije i kvaliteta! A imao sam iskustva u prethodnim verzijama PES-a gde od takvih slika ne mozes napraviti facu jer i kad je napravis vise lici na nekog monstruma nego na igraca od kojeg je u stvari faca...
Samim tim podrazumeva se da necu prihvatati zahteve od igraca iz nase lige OSIM AKO mi ne postavite sliku od koje moze da se uradi nesto. (to su uglavnom slike 800x600 pa na dalje i da je faca u kadru a ne slike koje su te velicine a igrac na 5m daljine pa mu faca izadje 100x100)
Nadam se da mi necete zameriti ali smatram da ako nesto radim treba da postavljam najbolje radove a ne nesto sto i ne lici na facu igaca...

Ocekujte radove uskoro... (pokusacu sad sa Kacarom, Suboticem, Kuzmanovicem, Ivanovicem i Krasicem - pa sta ocenim da lici id a je dobro okacicu). Kad tacno ne znam posto sam u frci oko zaposljavanja + studiram medicinu pa je vremena prilicno malo, ali cu u svakom slucaju odvojiti malo jer zelim bar malim delom da doprinesem poboljsanju ove igre...
Uzivajte uz PES 2011
 

Barcelona_Boy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 717
    • Pogledaj profil
Re: Barcelona_Boy PES 2011 faces (PES 2010)
« Odgovor #1 poslato: 14. novembar 2010, 01:41:04 »
Evo i prve face... Za sada samo preview iz Blendera i FEI-a posto sam radio na laptopu a PES 2011 je na drugom kompu.
Facu sam radio preko vec postojece face Kolarova ali sam popravio u blenderu malo model, stavio oci sa slike i naravno napravio novu texturu.


Sutra cu nadam se uspeti da uradim Kacara, Subotica i Kuzmanovica.

P.S. Izvinjavam se za 2 posta za redom, ali ovde je sad preview a i imam u planu da sve face koje okacim stavljam u prva 2 posta tako da bih molio moderatore da ne brisu vec da ostave trenutno ovako a ja cu posle editovati...
 

Prince

  • Kimi Räikkönen
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4118
    • Pogledaj profil
Re: Barcelona_Boy PES 2011 faces (PES 2010)
« Odgovor #2 poslato: 14. novembar 2010, 01:45:09 »
Svaka cast matori, odlicno si odradio Kolarova
S.
[/B]
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Barcelona_Boy, Горан

Avenger

  • Ти се бори, север ће да гори
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2064
    • Pogledaj profil
Re: Barcelona_Boy PES 2011 faces (PES 2010)
« Odgovor #3 poslato: 14. novembar 2010, 01:49:42 »
bravo care :D :ave:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Barcelona_Boy, Горан

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: Barcelona_Boy PES 2011 faces (PES 2010)
« Odgovor #4 poslato: 14. novembar 2010, 02:16:45 »
strasan je :ave: :ave: :ave: :ave:
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Barcelona_Boy, Avenger

Stevan

  • Stevan
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2634
    • Pogledaj profil
Re: Barcelona_Boy PES 2011 faces (PES 2010)
« Odgovor #5 poslato: 14. novembar 2010, 02:43:49 »
ne izgleda lose,veliki napredak u odnosu na pes6 face koje si do skoro radio,pogotovu textura,mozda bi mogla jos malo samo boja lica da se izjednaci  mada i ovako izgleda odlicno,vidi se dobar rad u fotosopu oko texture,samo cepaj i nadam se da ces vise da radis unnmade igrace
Vod Kanockers
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Barcelona_Boy

Barcelona_Boy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 717
    • Pogledaj profil
Re: Barcelona_Boy PES 2011 faces (PES 2010)
« Odgovor #6 poslato: 15. novembar 2010, 17:11:53 »
Hvala svima...
@Stevan- Textura bi bila mnogo bolja nego sam koristio onu sliku dok je jos bio u Laciju, a i ona je malo losijeg kvaliteta. Vezbao sam najvise photoshop poslednjih godinu dana. Mnogo mi je lakse napraviti texturu za pes 2010 tj pes 2011 posto je veca povrsina i lakse je raditi sa slikom + lakse moze da se oceni koliko sharpen tool koristiti. Na pes6 me to uvek zezalo plus mala textura pa se nisam bas najbolje snalazio. Videcu jos da uradim neke face ali kao sto rekoh ne obecavam cesto jer imam bas dosta obaveza i evo do 4h sam ucio i tek sad idem da legnem.

Jos jednom hvala svima na komentarima!

P.S. Jel moze neko da mi okaci Zdravka Kuzmanovica iz PES 2010 (default je u dt0c.img 1474 koliko se secam) nesto sam bzvz cackao i obrisao sam folder gde sam njega uradio a nemam PES 2010 na kompu.
 

Stevan

  • Stevan
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2634
    • Pogledaj profil
Vod Kanockers
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Barcelona_Boy

Barcelona_Boy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 717
    • Pogledaj profil
Re: Barcelona_Boy PES 2011 faces (PES 2010)
« Odgovor #8 poslato: 15. novembar 2010, 20:17:49 »
E ovako... Za sada samo preview iz blendera i FEI-a posto radim face na laptopu a PES 2011 mi je na kompu kod kuce. Po meni ovo je najbolja faca koju sam odradio, mada u blenderu i FEI-u deluje brada kockasto, ali nije - kontam da ce bolje biti kad ubacim u igricu pa odatle stavim preview.

Zdravko Kuzmanovic:





Ukoliko neko moze samo da mi odradi hair posto ne baratam bas najbolje sa frizurama (nikad nisam imao zivaca da ucim to). Poslacu ja sliku od koje da napravi samo ako neko pristane (kad okacim facu naravno napisacu da je hair by....)

P.S. Uskoro jos faca, posto imam dosta u pripremi i texture sam uglavnom uradio ali nemam vremena bas puno za modele pa cu polako raditi....
 

JUG GROBARI

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1659
    • Pogledaj profil
    • http://www.armasrb.org/
Re: Barcelona_Boy PES 2011 faces (PES 2010)
« Odgovor #9 poslato: 15. novembar 2010, 20:21:52 »
Auu tebra pa ti rasturas.Svaka cast odlicne face.
MS WIN7 64Bit | 8GB RAM | FX4130 4.5Ghz OC | Radeon HD7770 | Raidmax 530SS
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Barcelona_Boy

stefke

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1130
    • Pogledaj profil
Re: Barcelona_Boy PES 2011 faces (PES 2010)
« Odgovor #10 poslato: 15. novembar 2010, 20:48:42 »
Auuuuuuuu mnogo dobro izgleda, daj preview iz igrice da vidimo da li je to zaista tako... :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Barcelona_Boy

Zvezdas9

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 823
    • Pogledaj profil
Re: Barcelona_Boy PES 2011 faces (PES 2010)
« Odgovor #11 poslato: 15. novembar 2010, 22:31:25 »
Barca svaka ti cast :ave: samo cepaj druze.
PS. nadam se da se mene secas od pre ali se nismo dugo culi na msnu :D
Waiting for...not waiting for PES 2015...[/B]
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Barcelona_Boy

Stevan

  • Stevan
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2634
    • Pogledaj profil
Re: Barcelona_Boy PES 2011 faces (PES 2010)
« Odgovor #12 poslato: 16. novembar 2010, 00:40:55 »
odlicna faca,ali pravi previjue u samom pesu,nije ista faca preko blendera i feia-a,mislim vidi se da je odlicna faca ali ipak ima malih razlika i znao bi sta i kako da ispravis kada ubacis facu u pes

a sto se tice frizura,linkuj neku koja mislis da mu najvise odgovara,niko ovde ne radi frizure iz razloga sto je mnoooogo komplikovanije od sam faca,jedino ako navatas nekog stranca koji bas ima volje znanja i slobodnog vremena da ti to odradi,jako je komlikovano,ja sam takodje gledao tutorijale i pokusao par puta ali nema brale,****ni zivici i vreme i znanje treba za to

aha,ok za previju,sada vidim razlog,mozes da das nekom da ti napravi previju da vidis lepo sta treba da se doradi
Vod Kanockers
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Barcelona_Boy, JUG GROBARI

Marsicanac

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 443
    • Pogledaj profil
Re: Barcelona_Boy PES 2011 faces (PES 2010)
« Odgovor #13 poslato: 16. novembar 2010, 00:55:40 »
Svaka cast odlicne face...ako hoces okaci ovde facu pa cu ja da ubacim u pes 11 i da postavim screen..naravno ako ti zelis....
▀▄▀▄▀ℙÅℛTℓℒÅℕ▀▄▀▄▀♥ ♥ ♥ :yes:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Barcelona_Boy

Barcelona_Boy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 717
    • Pogledaj profil
Re: Barcelona_Boy PES 2011 faces (PES 2010)
« Odgovor #14 poslato: 16. novembar 2010, 02:20:44 »
Hvala jos jednom na komentarima... Inace preko dana ako stignem texturu da uradim a uglavnom u ovo doba (posle 2h kad pravim pauzu sa ucenjem onda uzmem da radim modele).
@Marsicanac - hvala na ponudi, postavicu sam vec sutra... Nisam ih postavljao posto nisam kuci, a kao sto rekoh na laptopu nemam pes 2011. Sutra (tacnije to je vec danas posto je proslo 00h) :D stizem kuci pa cu kad ustanem ubaciti u face i postaviti preview iz igrice ;)
Videcu onda taman jos neke da zavrsim pa da napravim kao mini facepack i okacim download ;)

P.S.

Join date: Aug 2007
Posts: 666

Malo offtopic ali moje zapazanje za moj profil :D Koji sam ja debil majko...

EDIT:
Preview Kuzmanovic, Kolarov + Pique (nova faca) - frizura nije moja, samo sam malo editova boju kose tj texture.








-Razmisljam da prestanem sa ovim ocima sto radim u blenderu dok ne uvezbam, posto je malo nezgodno namestiti da bude 100% ispravno a i puno zavisi od slike gde igrac gleda pa negde izgleda kao da je razrok ili tako nesto...
« Poslednja izmena: 18. novembar 2010, 03:28:20 od strane Barcelona_Boy »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Stevan, Marsicanac, stefke, pecanac82, Avenger, Rossobianco