Autor Tema: Moje shvatanje odredjenih stvari xD  (Pročitano 3676 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

taske93

  • Regular
  • **
  • Poruke: 60
    • Pogledaj profil
    • http://www.erepublik.com
Moje shvatanje odredjenih stvari xD
« poslato: 15. oktobar 2010, 19:03:16 »
Salim se naravno ovde cu ponekad da pisem o BALu i mojoj karijeri.

Krenuo sam da igram BAL na proffesional tezini , za neki klub u onoj PES League jer mi se cinilo da je najbolje da krenem u nekom klubu gde cu igrati dosta a imao sam 89% da zaigram u tom klubu mislim da se zove nesto na slovo "N" i sami znate da su imena debilna zato nisam ih pamtio.Igram poziciju CF.

Tamo sam odigrao 90% posto utakmica i bio pozvan za reprezentaciju.Bio sam 2 na listi strelaca a falila su mi samo 2 gola da budem prvi. U reprezentaciji mi je islo dobro dao sam 2 gola na prijateljskim protiv Bahraina i Kine. Kvalifikovali smo se na evropsko prvenstvo a ja sam u medjuvremenu dobio ponude Valensije i Feynorda. Odlucio sam se za Feynord jer su nudili vise novca ali i vise vremena koje cu provesti na terenu 78% prema 10% koje je nudila Valensija.

U Feynordu je pocelo dobro postigao sam gol na derbiju PSV - Feynord , naravno to nije bila prva utakmica u dresu Feynorda. Izbacili smo Juventus u Kvalifikacijama za Ligu Sampiona i naravno kvalifikovali se za LS, ja sam asistirao gol:). Overall mi je 71 imam 18 god. Naucio sam skillove 1n1 finishing , speed merchant , fox in the box , i trenutno ucim quick touch.

Toliko od mene za sada postovacu screenshootove. Nemam screenshotove sa pocetka karijere jer nisam slikao :) . Mozda bude i neki klip sa mojim golovima :)
« Poslednja izmena: 17. oktobar 2010, 04:27:46 od strane taske93 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: CREEP, georg94sheva

taske93

  • Regular
  • **
  • Poruke: 60
    • Pogledaj profil
    • http://www.erepublik.com
Re: Moje shvatanje odredjenih stvari xD
« Odgovor #1 poslato: 16. oktobar 2010, 20:17:35 »
Evo svezih vesti dao sam 2 gola na utakmici LS Glasgow Rangers 2 : 2 Feyonord :) moji golovi su vratili feynord u igru , gubili smo 2 :0 xD

Screenovi:









« Poslednja izmena: 16. oktobar 2010, 20:34:03 od strane taske93 »
 

Stević

  • G.O.A.T.
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5780
    • Pogledaj profil
Re: Moje shvatanje odredjenih stvari xD
« Odgovor #2 poslato: 16. oktobar 2010, 21:01:27 »
UUU jesu ti lose slike...
I ja igram u Fejenordu. :D
 

taske93

  • Regular
  • **
  • Poruke: 60
    • Pogledaj profil
    • http://www.erepublik.com
Re: Moje shvatanje odredjenih stvari xD
« Odgovor #3 poslato: 17. oktobar 2010, 04:06:13 »
znam za slike ali ja kad slikam izgleda extra ali u paintu ili bilo kom drugom programu kad stavim one tako izgledaju :S

u feynordu mi je extra :) imam ugovor na 3 god :)
« Poslednja izmena: 17. oktobar 2010, 04:26:20 od strane taske93 »
 

pedjaraca

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 140
    • Pogledaj profil
Re: Moje shvatanje odredjenih stvari xD
« Odgovor #4 poslato: 19. oktobar 2010, 15:11:34 »
Jasam tek poceo daa igram BAL pa mi nije jasno u vezi treninga oni skilovi sti si ih pomenuo u prvom postu, sta se dobija time i kako ih uspesno nauciti? Hvala unapred
 

srki82

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 165
    • Pogledaj profil
Re: Moje shvatanje odredjenih stvari xD
« Odgovor #5 poslato: 19. oktobar 2010, 16:28:35 »
Skilovi ti zavise uglavnom od pozicije koju si izabrao da igras,ako si veznjak moras vise forsirati pasove,triblinge,moze i sut,ako si defanzivac vise brzinu,snagu,ako si centarfor vise sut,snagu i to naravno dok igras.Na taj nacin ti se povecavaju skilovi oznaceni zelenom gde si trenutno najbolji odnosno sta najbolje radis na terenu od toga pa u zavisnosti od dodatih skilova oznacenih belim opet postavljas tamo gde mislis da mozes jos da napredujes u skladu sa svojom pozicijom sve dok nepostanas poprilicno vest.Znaci,trudi se na terenu da forsiras najvise onaj skil za koji ocekujes da je adekvatan tvojoj poziciji na terenu i opravdaj menadzerova ocekivanja!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: jeery, georg94sheva

GrobarSrbija

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1164
  • Golmani nisu ljudi.
    • Pogledaj profil
Re: Moje shvatanje odredjenih stvari xD
« Odgovor #6 poslato: 22. oktobar 2010, 19:40:50 »
Brate sjajno samo nastavi . nego da te pitam jer bilo navijaca na tekmama u kvalifikacijama xDDDDDD
Samo, više nemam sreće. Ko zna? Možda danas? Svaki dan je nov dan. Dobro je kad čovjek ima sreću. Tačnost mi je ipak draža. I onda kada sreća dođe, spreman si..
 

kwick1000

  • Regular
  • **
  • Poruke: 53
    • Pogledaj profil
Re: Moje shvatanje odredjenih stvari xD
« Odgovor #7 poslato: 22. oktobar 2010, 19:58:14 »
BAL nije los koliko imas sad godina i koliki ti je overall ??
 

pedjaraca

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 140
    • Pogledaj profil
Re: Moje shvatanje odredjenih stvari xD
« Odgovor #8 poslato: 22. oktobar 2010, 22:30:24 »
Citat: srki82;705924
Skilovi ti zavise uglavnom od pozicije koju si izabrao da igras,ako si veznjak moras vise forsirati pasove,triblinge,moze i sut,ako si defanzivac vise brzinu,snagu,ako si centarfor vise sut,snagu i to naravno dok igras.Na taj nacin ti se povecavaju skilovi oznaceni zelenom gde si trenutno najbolji odnosno sta najbolje radis na terenu od toga pa u zavisnosti od dodatih skilova oznacenih belim opet postavljas tamo gde mislis da mozes jos da napredujes u skladu sa svojom pozicijom sve dok nepostanas poprilicno vest.Znaci,trudi se na terenu da forsiras najvise onaj skil za koji ocekujes da je adekvatan tvojoj poziciji na terenu i opravdaj menadzerova ocekivanja!
 

Ja sam na pocetku odabrao poziciju SS ali sam u igrama izucio i dobio poziciju CF-centarfora pa me interesuje za te dve pozicije koje da odaberem od onih SKILL CARD-ova da ne bih isao nasumicno jer ne znam ni engleski dobro pa ako neko zna sta je najbitnije recite mi, inace ja sam na kraju prve sezone overell na pocetku mi je bio 59 sada je 63 imam 10 datih golova i jednu asistenciju,igram u real saragosi, pozvali su me i u nacionalni tim tako da sada krecem kvalifikacije ev. prvenstva. Pozz svima i hvala unapred
 

МилошЦЗБГ

  • ЗВЕЗДО ЗГАЗИ ИХ СВЕ !!!
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 6301
    • Pogledaj profil
Re: Moje shvatanje odredjenih stvari xD
« Odgovor #9 poslato: 22. oktobar 2010, 22:33:10 »
nije lose :=)
 

Stević

  • G.O.A.T.
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5780
    • Pogledaj profil
Re: Moje shvatanje odredjenih stvari xD
« Odgovor #10 poslato: 22. oktobar 2010, 22:34:01 »
1-on-1 card, Goal poucher card, Incesive run kad si SS.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: pedjaraca