Autor Tema: Varanje na PES 2011 online  (Pročitano 56378 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

circulation

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1362
    • Pogledaj profil
Re: Varanje na PES 2011 online
« Odgovor #15 poslato: 20. oktobar 2010, 19:28:20 »
u tom grmu cuci zec, pa vidim ja da tu ima mracnih sila. deco magic, a ha.
nije mi jasno kom je to ljubitelju jedne igre, ne igrice nego igre, trip da izcheatuje??
evo ja u 22h igram fudbal na 25 maju i bas me zanima kako cu da ischeatujem golmana...
bez smisla totalno... nek otvore svoj kanal pa nek rade tamo sta god hoce...
it sounds good, it looks good, it feels good - it is good!
 OFICIJALNI SAJT NAŠA KRILA
 

maremas

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: Varanje na PES 2011 online
« Odgovor #16 poslato: 20. oktobar 2010, 19:35:56 »
Odigrao sam oko 65 utakmica u MLO i do sad su mi samo dvojica izasli tako, naravno odmah posle mog gola i obojica su bili Svabe.
 

Bogi79

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 730
    • Pogledaj profil
Re: Varanje na PES 2011 online
« Odgovor #17 poslato: 20. oktobar 2010, 19:40:37 »
meni se to desilo vec par puta i to uglavnom svabe koji imaju extra tim i cim gube najkasnije 70min odmah izlaze!!! nerazumem te likove uopste ??? gde je onda draz igre ako bi to svi radili??? strasno upropastice online igranje skroz.......
 

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
Re: Varanje na PES 2011 online
« Odgovor #18 poslato: 20. oktobar 2010, 19:54:36 »
A jel postoji neka šansa da se napiše jedno fino opširno pismo konamiju, i napomene ovaj veliki propust. Kapiram da nisam sad otkrio toplu vodu, i da su im možda mnogi pisali i žalili se, al samo da vidimo da li će, i šta odgovoriti. Možda bi trebalo pismo poslati u ime celog sajta, da to neko lepo sroči. Ovo posebno govorim zbog toga što na 21. strani knjižice koju dobijete uz originalnu igru piše:
Konami reserve the right to penalise or ban any player found using chat to abuse others or who is found to be cheating...

Yebiga, stvarno je idiotski platiti original igru, samo zato da bi igrao online, a onda se ispostavi da 50%, a verovatno i više njih, varaju i to bez ikakvih posledica. Pa to je onda prevara od strane Konamija, a ne od ovih što koriste cheat. Konami samim tim što to ne sankcioniše/dopušta je odgovoran. Ne znam da li su se oglasili negde povodom toga, stvarno sramota ako nisu. Ja lično planiram uglavnom da igram online u okviru ovih takmičenja koje pravimo na ovom sajtu, i nekim drugm sajtovima gde se to ne dešava, ili ako se desi bude sankcionisano izbacivanjem tog takmičara iz daljeg takmičenja. Ali bez obzira na to, ako sam im platio za proizvod, računam naravno da mogu igrati regularno u takmičenjima/modovima koje je sam Konami predvideo. Ne znam dal postoji varijanta da kad god vas neko tako zayebe, prijavite Konamiju njegov nick. Ako postoji, to treba činiti, pa da vidimo dal će doći do nekih promena.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: maremas, circulation, Goran6189, Toja, milan45, Рембрант

circulation

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1362
    • Pogledaj profil
Re: Varanje na PES 2011 online
« Odgovor #19 poslato: 20. oktobar 2010, 20:09:32 »
e, ovako, izgubim, izgubim, nereseno, izgubim, pobedim - a ne ne u 91 minutu sve laguje, kraj, match abandoned due to unknown reason, nikom nista, gate recipiant 0, pa jel treba da ubijem nekog za bednih 80000, ne zaista nemam reci, ovo je neverovatno. koji je mail konamija hocu da im pisem?
it sounds good, it looks good, it feels good - it is good!
 OFICIJALNI SAJT NAŠA KRILA
 

maremas

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: Varanje na PES 2011 online
« Odgovor #20 poslato: 20. oktobar 2010, 20:14:28 »
Citat: Strippy;706817
Možda bi trebalo pismo poslati u ime celog sajta, da to neko lepo sroči.

+1
Upravo to, inace znam da je ПЛЕЈБоЈ sto se pisanja tice, pogotovo na engleskom.


p.s.
Ali Seabass ne zna engleski :rofl:
 

ПЛЕЈБоЈ

  • Cléo
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2062
    • Pogledaj profil
Re: Varanje na PES 2011 online
« Odgovor #21 poslato: 20. oktobar 2010, 20:35:07 »
Ocete da srocim nesto? al sto se slajnja u ime pes-serbia.net tice to moram videti sa kolegama...ne mogu na svoju ruku, ali kapiram da ne bi trebalo da bude problema...
"Moj novi komp ima graficku od 1350mb odnosno 1.3gb. Nisam za djabe davao 400e i to za polovan komp! Inace marke je Intel! "
 

heavy_grobar

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 489
    • Pogledaj profil
Re: Varanje na PES 2011 online
« Odgovor #22 poslato: 20. oktobar 2010, 20:46:09 »
Citat: maremas;706831
+1
Upravo to, inace znam da je ПЛЕЈБоЈ sto se pisanja tice, pogotovo na engleskom.


p.s.
Ali Seabass ne zna engleski :rofl:

Vidis da je Noob :ave:
REALITY! Is For Losers Who Don\'t Play Video Games! :angel:
 

circulation

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1362
    • Pogledaj profil
Re: Varanje na PES 2011 online
« Odgovor #23 poslato: 20. oktobar 2010, 20:49:22 »
moze, treba navesti sta se desava
1. dok normalni grcaju u besparici, prevaranti furaju mesija i ronalda
2. izlasci iz igre kad se gubi
3. namerno kocenje veze
4. kad se igra kup, kad istice vreme za kvalifikacije, ne moze se pritisnuti pauza i cekati mirno da se izadje iz igre

treba ih zamoliti i da se vrate pare, kad je maintenance servera, a ne da covek izgubi 160000.
it sounds good, it looks good, it feels good - it is good!
 OFICIJALNI SAJT NAŠA KRILA
 

Pedja_79

  • Regular
  • **
  • Poruke: 54
    • Pogledaj profil
Re: Varanje na PES 2011 online
« Odgovor #24 poslato: 20. oktobar 2010, 21:29:26 »
ja sam u velikom cudu i nemam pojma da u pesu uopste moze da se cituje... hajde manje vise to sto znaju foru da izadju kad gube pa da im ne skida rang i sl ali ljudi pazite sad ovo, mozda vi znate u cemu je rec ali ja u to prosto ne mogu da verujem!
naime, nisam noob, igram pes vec 10 god a ranije jos od sege 95 igram sve fudbale koji su ikada izasli sto se vidi i po mom godistu:))::  Igram sa likom koji ima komplet onu slepacku ekipu sa Minandom Castolom Ruskinom Stremerom i ostalima, znaci nijednog igraca nije doveo... a ja imam Wright Philipsa, Belamija, Bagayoko-a i jod 4  5 dobrih igraca.. ali se sve vreme desavaju cudne stvari, moji igraci su uzasno usporeni, ne mogu da promene pravac kretanja kada ja to komandujem na gamepadu, a on me ladno gura i rempluje sa onim slepcima i prolazi i dribla i daje golove, i nadskace moje igrace, svaku loptu mi uzima!!! da li je to moguce? imam utisak kao da kada god promenim na nekog igraca pritiskom na L1, da postoji mali lag dok on ne krene da se krece a bas to on koristi i prolazi mi i daje mi golove! da li je moguce da se to vidi u tekmama sa nekim likovima a opet, druge idu normalno!??  ja sam se pitao u jednom trenutku da li je moguce da gubim od lika koji ima konamijevu ekipu??? ma ladno otrese moje igrace Castolo ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!???? mog stopera sa staminom 87??? jel zna neko kako je sve ovo moguce??

da li znate o cemu govorim, da li se i vama to desavalo?

postoji li neka komanda da se guram sa igracom koji me juri dok ja vodim loptu. da se gradim dok pokusava da mi je uzme??
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: circulation

Bogi79

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 730
    • Pogledaj profil
Re: Varanje na PES 2011 online
« Odgovor #25 poslato: 20. oktobar 2010, 21:45:30 »
@Pedja_79    druze ni meni to nije uopste jasno da sa takvim KONAMIJEVIM igracima moze tako da se igra???
Danas me neki lik rasturio sa default igracima 3-0 nista nisam mogao sto ti kazes da se kao igra uspori i komande neslusaju nisam mogao da verujem ....razumem da neko bas dobro igra pes ali brate sa takvim igracima pa nema sanse da je to sve regularno.....
 

Pedja_79

  • Regular
  • **
  • Poruke: 54
    • Pogledaj profil
Re: Varanje na PES 2011 online
« Odgovor #26 poslato: 20. oktobar 2010, 21:52:26 »
ja sam se namucio covece pritiskajuci strelice na d padu i pokusavao da ga pratim ali je to nemoguce!!

u svim duelima lik kao da pritiska neko dugme i njegov Castolo kao da gradi loptu dok trci ispred mog stopera i nema sanse da mu je uzmem!!! postoji li neka regularna komanda za to remplovanje, kako da ga nazovem drugacije, ako znate na sta mislim?
 

Goran6189

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 800
    • Pogledaj profil
Re: Varanje na PES 2011 online
« Odgovor #27 poslato: 20. oktobar 2010, 22:23:50 »
Mislim da je ovde veci problem naci ispravan/zvanican KONAMI mail nego napisati bilo sta...
 

maremas

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: Varanje na PES 2011 online
« Odgovor #28 poslato: 20. oktobar 2010, 22:34:29 »
 

heavy_grobar

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 489
    • Pogledaj profil
Re: Varanje na PES 2011 online
« Odgovor #29 poslato: 20. oktobar 2010, 22:49:54 »
Poslao sam poruku konamiju ^^ btw meni se to desavalo, moguce je kako je STEFANACM rekao da CITERI mjenjaju ocjene igracima, ja znam da se vecina nece sloziti samnom, al sta vi znate kakve hakove i cheatove mogu napraviti i koristiti :/ jer ne moguce je da neki derpas castolo izgura mog igraca cija je AGRESSIVITI 88 i BALANCE 80, da me jbs ne mozes to uraditi....
REALITY! Is For Losers Who Don\'t Play Video Games! :angel: