Autor Tema: Master liga-opsta diskusija...  (Pročitano 65468 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

ensooo

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 342
    • Pogledaj profil
Re: Master liga-opsta diskusija...
« Odgovor #30 poslato: 13. oktobar 2010, 15:27:15 »
Citat: UltraPes;700919
Igram sa Borusiom Dortmund master ligu i zavrsio sam 3 prvu sezonu,kao sto znam iz  njemacke lige u ls idu 3 kluba prva 2 direktno a 3 u kvalifikacije,ali to na pesu nije slucaj ja kao 3 idem u europa ligu kakvo razocarenje od pesa da li se ovo jos nekom dogodilo.

pa prijatelju, nije to njemacka liga, ono sa pravim opcijama, jer je napravljena preko, kako znam pes lige;-)
nadam se da me razumijes ;-)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Hodza

Pit7

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 44
    • Pogledaj profil
Re: Master liga-opsta diskusija...
« Odgovor #31 poslato: 14. oktobar 2010, 15:56:43 »
Par pitanja..

Ja igram inace sa villarealom..i pes 10 i pocao sam ovaj..
Zastasujuce je da sam odmah doveo 3 igraca,Rikelmea,Soldada i wilshera u cugu.
Prvo..moram da se pozalim na ocajnom broju igraca...Zato nema igraca iz celih reprezentacija..ukucam nacionalnost japan,on izbaci 8 igraca...smesno
Koliko znam u 2010 je bilo na hiljade igraca...kad ukucas brazil..treba 3 dana da pregledas sve.a sad ih nema ni petina.Nema ladno jos uvek u patchu  ni CSKA..

Kako da stavim da igraci imaju staminu..tj da se umaraju..odigrao sam 3 utakmice i svi sa punim heltom..Jel to mozda ovo player development treba na dinamyc?pre je bilo na normal..
 

The Boss

  • Regular
  • **
  • Poruke: 62
    • Pogledaj profil
Re: Master liga-opsta diskusija...
« Odgovor #32 poslato: 14. oktobar 2010, 17:59:11 »
Citat: Rasxo;699979
hmm , ovo ocu da pitam svaki dan,al zaboravim XD.Koji vam igrach zadaje/zadavao najvise muka na Pesu?Sto se mene tice to je Van Hoijdonk,valjda se tako vise..Znaci sjecam se ranije na ISS-u(PS1) znachi prelazimo ja i drug ML i uvek kad igramo VS Fejnorda uvek po 3 komada da covek ;D

Неко од искуснијих играча сетиће се како је тадашња мастер лига у ИСС-у  много тежа била него ово што данас играмо. Кад смо већ код овог клуба споменућу само једно име Van Hooijdonk. Тај човек што је имао скок игру и шут тада, ко је играо ИСС сигурно се сећа.

Што се тиче мастер лиге на овом пес-у уопште нисам задовољан, морало је и могло боље, нећу да поновљам шта недостаје. Све је већ речено!
 

Loqo

  • Solo per ti...
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1322
    • Pogledaj profil
Re: Master liga-opsta diskusija...
« Odgovor #33 poslato: 14. oktobar 2010, 18:11:22 »
Ja zavrsih sa Zvezdom prvu sezonu u Premier ligi iza Celzija sa 2 boda manje a 3 vise od Man Utd,previse je laka,bez problema sam zauzeo 2. mesto,doveo Matica,Amauria,Chicharita,Mbiu i Milita,za ne poverovati...Kako koji pes u nazad master liga je sve bolja...
 

Legenda93

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 219
    • Pogledaj profil
Re: Master liga-opsta diskusija...
« Odgovor #34 poslato: 14. oktobar 2010, 19:32:30 »
Pa koliko si ti lvoe imao na pocetku?
 

Loqo

  • Solo per ti...
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1322
    • Pogledaj profil
Re: Master liga-opsta diskusija...
« Odgovor #35 poslato: 14. oktobar 2010, 19:51:43 »
Najskuplji transfer je Militov,oko 3 miliona,Amauri oko 1,5...Smesne cene,a transfere tipa Joe Hart u Zenitu i Pujol u Stutgartu su posebna prica...imao sam oko 15 miliona cini mi se.
 

Hodza

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1064
    • Pogledaj profil
Re: Master liga-opsta diskusija...
« Odgovor #36 poslato: 14. oktobar 2010, 21:26:52 »
ovo je cirkus sta su uradili,ja nemogu nikog da dovedem u dortmund ali zato hamsik hladno ode u spartu prag,onda raspolozenje da te bog mili sacuva svaka utakmica svi zakucali dole.moze li se kako unapredivati oni skauti i ostali staff.
 

Legenda93

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 219
    • Pogledaj profil
Re: Master liga-opsta diskusija...
« Odgovor #37 poslato: 14. oktobar 2010, 22:37:58 »
Moze kada udjes u novu sezonu....
 

James_10

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 404
    • Pogledaj profil
Re: Master liga-opsta diskusija...
« Odgovor #38 poslato: 15. oktobar 2010, 01:44:55 »
Citat: The Boss;701975
Неко од искуснијих играча сетиће се како је тадашња мастер лига у ИСС-у  много тежа била него ово што данас играмо. Кад смо већ код овог клуба споменућу само једно име Van Hooijdonk. Тај човек што је имао скок игру и шут тада, ко је играо ИСС сигурно се сећа.

Што се тиче мастер лиге на овом пес-у уопште нисам задовољан, морало је и могло боље, нећу да поновљам шта недостаје. Све је већ речено!

hehee pa pomenuh tog igracha,kolko mi je muka zadao lik to je pakao.. .:DDD meni nije los ovaj pes,moze i bolje sigurno al bolji je od 10 svakako..
 

bokid95

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 122
    • Pogledaj profil
Re: Master liga-opsta diskusija...
« Odgovor #39 poslato: 16. oktobar 2010, 00:09:29 »
Ma ****m ti transfere. prvu sezonu ja nemogu da kupim igraca :/ kako da uradim to???
 

ensooo

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 342
    • Pogledaj profil
Re: Master liga-opsta diskusija...
« Odgovor #40 poslato: 16. oktobar 2010, 14:58:03 »
ja poceo sa leedsom i naredili mi da kupim amaurija, pristo lik ali glatko sam odbio, jer kakva je to zar , amauri u leedsu :-(((
cim izadje nakav tool za ML, pola transfer cu vratiti i kupovacu otprilike igrace za leeds :-) bez zvijezda naravno zato sto je nemoguce :-)
oprosticu nekim engleskim klubovima na kupnji nekih zvijezda, mozda ih je nakav SEJH preuzeo :-D
 

izo

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 182
    • Pogledaj profil
Re: Master liga-opsta diskusija...
« Odgovor #41 poslato: 16. oktobar 2010, 15:37:45 »
Poceo sa ML sa wolsburgom.Igram na  top   player    na   10 minuta.Doveo sam u prvoj sezoni ibisevica i Gourcuffa,Walcotta. DZeko mi je bio najbolji strijelac u prvoj sezoni, sad krecem za drugom sezonom zavrsio sam na 4 mjestu..
 

sada

  • Regular
  • **
  • Poruke: 78
    • Pogledaj profil
Re: Master liga-opsta diskusija...
« Odgovor #42 poslato: 16. oktobar 2010, 20:39:41 »
pogledajte moj problem kod master lige zbog cega je ovako na vise utakmica
http://i54.tinypic.com/s14uvq.jpg
 

giga95

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 122
    • Pogledaj profil
Re: Master liga-opsta diskusija...
« Odgovor #43 poslato: 16. oktobar 2010, 21:34:50 »
To se svima desava, jbg tako Japanci napravili. Al kad malo bolje razmislim mozda i treba tako, jer ako pogledas sliku uglavnom igraci na klupi su u losoj formi, sto znaci ako nemaju neku minutazu opada im forma ili tako nesto.
 

Loqo

  • Solo per ti...
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1322
    • Pogledaj profil
Re: Master liga-opsta diskusija...
« Odgovor #44 poslato: 16. oktobar 2010, 22:20:02 »
Meni se cesto desavalo da dosta igraca ima ocajan moral,pomislio sam da je mozda zbog manjka minutaze ali se nisam bas uverio,puno rotiram i nikad isti tim ne odigra 2 utakmice.