Autor Tema: PES 2011- Prve ocene  (Pročitano 15809 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

The Boss

  • Regular
  • **
  • Poruke: 62
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011- Prve ocjene
« Odgovor #30 poslato: 16. oktobar 2010, 13:52:11 »
Морао сам да одиграм неколико утакмица на дему па да добро размислим шта и како. Демо је за нијансу бољи од фула, као прво одбрана доста боље функционише, шутеви су некако природнији и лепши. Ово остало у суштини се пуно не разликује. Дефинитивно су удавили (да се тако изразим) атмосферу на стадиону. Па некада је на ИСС-у био појам када иде уводна шпица за утакмицу и када се камера пребаци на трибине. Где је навијање, барјаци, заставе, шалови, не морају убацивати бакље, али је и тога некад било. Кад видим навијаче који и нису толико битни после постигнутог гола очи ме боле. Јесте новац врти све и комерцијала, али некако у задње 3-4 године пес губи свој дух и идентитет.

Мастер лигу  угаисили су скорз, који им је ђаво. Трансфери су ужасни, с ким год причам сви се жале на прелазни рок. Видић и Евра у Виљареалу :wacko: Виљу за 7 милиона доведем, а на најтежем нивоу за довођење играча.

Да не буде критике и кукања, има ту позитивних ствари. Рећи ћу само хвала ти Боже за боље голмане и шутеве. Пуњење додавања и шутева, свака част. Доста ли је? Наравно да није, још радите Јапанци. Немојте да вам морамо мајке и сестре да спомињемо. :yes:

Мали офф видео сам нову фифу и оно је смешно, пес је светлосну годину испред. Дрогба узима лопту на центру спринт и даје гол. Није то баш фудбал, али ајде да је сам, већ претрчава 4 играча. 7 година нисам играо, па реко да видим, али жалосно и туга.
 

Baby Jordan

  • Regular
  • **
  • Poruke: 65
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011- Prve ocjene
« Odgovor #31 poslato: 16. oktobar 2010, 17:56:34 »
Citat: The Boss;703292
Кад видим навијаче који и нису толико битни после постигнутог гола очи ме боле. Јесте новац врти све и комерцијала, али некако у задње 3-4 године пес губи свој дух и идентитет.

Bravo matori, AMIN. To i ja pokusavam da kazem

@zexsim Ja primetio razliku, pa i moji drugari(zajedno igramo pes od ps keca), demo vise vuce na realnost. Mozda samo zbog brzine igre, mozda ne, ali jeste drugacije
100 ljudi, 100 ćudi - 100 žena, 200 sisa!
 

giga95

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 122
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011- Prve ocjene
« Odgovor #32 poslato: 16. oktobar 2010, 22:08:50 »
Ma sve se moze nekako progutati, ali jedno nikako, a to je AI kompjutera. Jel moguce da oni nemaju neke strucnjake da isproba tezinu gameplaya? Jednostavno, kad igram PES imam osjecaj da igram viktorije. Poboljsali su golmane i odbranu ali nisu igru kompjutera u napadu. Nema ni kreativnosti, ni agresivnosti. Mogu mi zabiti gol eventualno iz neke moje greske, ali da komp odigra nesto... nema sanse. I onda onaj Management Edit, Barci tu stoji da ima posjed lopte u napadu(mislim svih 90 minuta), ali u igri nista, kao da im pise All out Defence(iako te opcije nema), Mesi se vraca u sesnaesterac po loptu. I da stvar bude gora, ja i nisam neki dobar igrac u PES-u, ali opet mi je prelagano. Stvarno zalim ovaj PES, mada igrace se Bal koji mi se koliko toliko svidja.
 

savic4430

  • Regular
  • **
  • Poruke: 72
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011- Prve ocjene
« Odgovor #33 poslato: 17. oktobar 2010, 01:05:52 »
PES 2011 je zapravo veeeeliki pomak napred u odnosu na ranije verzije. Ako cemo posteno, PES 6 je prvi fudbal na kome su pocele da se desavaju vrlo debilne stvari pa je u Srbiji i bio igran (mozes da prodjes kroz igraca, brzi igraci su ne zadrzivi, golmani se tripuju, lopte dodate sa strane po zemlji u 16 su cist gol i nekad ih je nemoguce braniti) I dalje je PES 5 najteza i najbolja IGRICA ovog zanra. PES 2011 je prvi PES moderne grafike koji kombinuje osecaj dobre IGRICE i dobre SIMULACIJE (govorim samo o 1v1, jer ko jos ima zelju da igra protiv kompa fudbal?!)

Tako da posle 6 godina, ponovo mogu da ljudima da igram fudbal a da volim da sutnem, dodam, napadam ili branim se. Cak volim i kad mi golman skine zicer, volim sto ne mogu da izadjem tako lako u duelu protiv odbrambenog igraca kao pobednik. Volim sto sut uvek jako i po zemlji. Volim sto mogu da igram defanzivno. Volim sto imam potpunu ontrolu u kretanju lika

Sve ovo govorim za 1v1. Ovaj fudbal ima mnogo mana, ali je najbolji kompromis izmedju PES 5 i HighEnd simulacije, jer nemam vise zivaca da kucam ocene sa PSD za PES5, a slozila se i vecina ljudi protiv kojih igram da PES 2011 moze da zameni PES 5......
Prema tome kukajte koliko hoocete, pred vama je jedna dobra igra...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: pessensei

zexsim

  • OTAC na službenom putu
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 668
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: PES 2011- Prve ocjene
« Odgovor #34 poslato: 17. oktobar 2010, 11:40:47 »
Citat: crni_gusar;703155
Ja se pokorno izvinjavam i do poda klanjam sto sam se usudio iskomentarisati Vas post oce.. Nemojte zamjeriti slabosti ukusa mog da demo verziju proglasim losijom od finalne. Uz nadu da cete uvaziti moja izvinjenja i da cemo sledece godine oboje igrati fudbal, koji ce zadovoljiti nase razlicite kriterijume, srdacno Vas pozdravljam.


:-) hahahah!!!!
E od sada mozes da mi komentarises postove, :-) :-) !!!!!
Mnnogo si bolji retoricar nego recenzent, ali OK. Imas stav.
Igracemo :player: mi i PES 2011, online npr. pa cu ti pokazati da nisam "otac" samo u potpisu. :-) :rofl:
Uzivaj u PES-u. I ja cu probati.
Pozz.
 

Leprechaun

  • Regular
  • **
  • Poruke: 84
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011- Prve ocjene
« Odgovor #35 poslato: 20. oktobar 2010, 10:06:38 »
posle pes6,najbolji.......ocena 5-
 

witchfighter

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1089
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011- Prve ocjene
« Odgovor #36 poslato: 20. oktobar 2010, 15:48:12 »
Citat: Leprechaun;706390
posle pes6,najbolji.......ocena 5-

od 10 :D :D :P
 

Coazr

  • Regular
  • **
  • Poruke: 63
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011- Prve ocjene
« Odgovor #37 poslato: 20. oktobar 2010, 17:07:09 »
*****e tesko. Cekam sledeci oktobar...
 

Dr.HuLiGaN

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 22
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011- Prve ocene
« Odgovor #38 poslato: 21. oktobar 2010, 19:46:44 »
pes 11 je super ali pes 09 :ave::ave::ave::ave:
 

dezio

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 102
    • Pogledaj profil
    • http://nebeskoplavi.com
Re: PES 2011- Prve ocene
« Odgovor #39 poslato: 22. oktobar 2010, 00:05:59 »
Kako me nervira što igrači non stop padaju unazad kad ih neko skrpi.. Neverovatno je da nisu mogli napraviti par fora za padanje.. A i prebacivanje igrača na L1, jaoooooo :S
 

FXGT

  • FREE RIDER
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2553
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011- Prve ocene
« Odgovor #40 poslato: 22. oktobar 2010, 18:14:49 »
vec sam postavljao snimak gde igrac leti naglavacke
zavisi kako ga pokupite tj pocistite a terena
voleo bi dda vidim na koju cete vi stranu pasti kad vas igrac pokosi sa ledja
bas me zanima ta vasa fizika i gravitacija :P

edit evo za nevernike
 

maremas

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: PES 2011- Prve ocjene
« Odgovor #41 poslato: 22. oktobar 2010, 18:19:51 »
Citat: operativac;702452
Stvari koje mi smetaju>

automatsko menjanje igraca na korneru
iako znam gde ce ici lopta i tu namestim odbrambenog, komp mi prebaci na blizeg koga lopta preskoci
ukinut pass pre prijema lopte u odbrani
kada odbrambeni ide da pokupi loptu, ja iz navike pritisnem pass kada sam na metar od lopte i
odbrambeni je odigra iz prve, to vise ne moze, odbrambeni mora da je primi
pa da je prosledi
prelaki slobodni udarci
... prosek mi je 8/20 sa bilo kojim igracem
preceste makazice
koje komp izvodi, izpraksovao sam se da ih moji igraci ne rade,
samo je potrebno kasnije sutnuti loptu u visu nego na pes2010,
sacekati da bude u visini kolena
cancel makazica midair
dobro, ovo je bug i nerelano je skroz.

Sve istina!
Dodao bi jos i katastrofalne sudije koje su po meni sad gore nego u PES 2010 jer nemaju kriterijum uopste, nekad ne sviraju ocigledne faulove, a sviraju nepostojece, desi se da ne daju crveni karton za start sa ledja poslednjeg igraca u odbranu i td... recimo u MLO mi se desilo vise puta da stignem loptu pre protivnika i on me udari u naletu i svira se faul u njegovu korist, par puta mi se to desilo u kaznenom u gol sansi :surrender:
 

Skole

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 105
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011- Prve ocjene
« Odgovor #42 poslato: 22. oktobar 2010, 19:42:12 »
Citat: operativac;699245
ko igra fifu igra zbog grafike
ko igra pes igra zbog gameplaya

kao da gledas rnićepo na tv1000
i spiceu, :)
na tv1000 dobre ribe i extra kamera, al nista ne vidis
a na spiceu polu gabori od riba ali dobra akcija :)))))

 
Jedino u čemu PES 2011 skroz šije FIFU 11 je baš ta grafika, ostalo, hmmm... Kao decenijski okoreli fan PES-a i antifan FIFE sve što mogu da kažem je da probate FIFU 11  i date joj deset utakmica fore dok se malo ne priviknete, to je sve!!!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: witchfighter

witchfighter

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1089
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011- Prve ocene
« Odgovor #43 poslato: 22. oktobar 2010, 20:08:17 »
Citat: FXGT;708344
voleo bi dda vidim na koju cete vi stranu pasti kad vas igrac pokosi sa ledja
bas me zanima ta vasa fizika i gravitacija :P


Pa pazi... Ne znam dal igras negde pravi fudbal... Kad te neko pokupi sa ledja a ti se ne nadas ima da se izlomis ali nikad neces pasti na glavu, to je skoro nemoguce...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: FXGT

dezio

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 102
    • Pogledaj profil
    • http://nebeskoplavi.com
Re: PES 2011- Prve ocene
« Odgovor #44 poslato: 22. oktobar 2010, 21:06:47 »
Citat: FXGT;708344
vec sam postavljao snimak gde igrac leti naglavacke
zavisi kako ga pokupite tj pocistite a terena
voleo bi dda vidim na koju cete vi stranu pasti kad vas igrac pokosi sa ledja
bas me zanima ta vasa fizika i gravitacija :P

edit evo za nevernike
Ali brate gde je fizika protivnik mi ukliže sa strane a ja padam unazad.. Uglavnom u 80% pada unazad kad mu se ukliže što je neverovatno *****e..