Autor Tema: ML - Dobri mladi igraci  (Pročitano 34300 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

uploader

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 568
    • Pogledaj profil
ML - Dobri mladi igraci
« poslato: 6. oktobar 2010, 12:21:51 »
Bilo bi dobro da ako nadjete nekog mladog talentiranog igraca kojeg ste uspjeli dovesti napisete i ovdje, imam malo problema sa dovođenjem igraca....mozda ima veze sa scoutom pretpostavljam....

ali uglavnom ako naletite na nekog dobrog pa postajte!
 

giga95

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 122
    • Pogledaj profil
Re: ML - Dobri mladi igraci
« Odgovor #1 poslato: 6. oktobar 2010, 13:35:07 »
Nemam nista protiv ove teme, ali mislim da ipak nije fazon da neko napise par dobrih igraca, a ostali da ih dovode. Veca je draz kada sam pronadjes igraca, a ne dovedes 10 mladih igraca po necijoj preporuci i obezbjedis se za buducnost. Zar nije gotiva kada dovedes nekog igraca koji ima npr. 19 godina, razvije se za 2-3 god. i onda pocne padati(U PES 2010 je takav primjer bio, bar kod mene, Villalba), pa te uhvati muka sto si ga uopste dovodio :wall:. Ono sto je poenta mog posta je neizvjesnost dok se igra ML. Ne znam, mozda grijesim, ali ja razmisljam tako... nastavite sa temom:mrgreen:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: T3mplar

MarkoNG

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 555
    • Pogledaj profil
Re: ML - Dobri mladi igraci
« Odgovor #2 poslato: 6. oktobar 2010, 15:06:58 »
Pa ko ne zeli da cita ne mora :)

Tema je za one koje kojima skouting slabo ide,poput mene :)

Steta sto ne mogu da pikam Pes 11,zato je tu uvek 10-ka da mi popravi raspolozenje.

Kristian

  • Regular
  • **
  • Poruke: 55
    • Pogledaj profil
Re: ML - Dobri mladi igraci
« Odgovor #3 poslato: 6. oktobar 2010, 16:45:47 »
Citat: giga95;695116
Nemam nista protiv ove teme, ali mislim da ipak nije fazon da neko napise par dobrih igraca, a ostali da ih dovode. Veca je draz kada sam pronadjes igraca, a ne dovedes 10 mladih igraca po necijoj preporuci i obezbjedis se za buducnost. Zar nije gotiva kada dovedes nekog igraca koji ima npr. 19 godina, razvije se za 2-3 god. i onda pocne padati(U PES 2010 je takav primjer bio, bar kod mene, Villalba), pa te uhvati muka sto si ga uopste dovodio :wall:. Ono sto je poenta mog posta je neizvjesnost dok se igra ML. Ne znam, mozda grijesim, ali ja razmisljam tako... nastavite sa temom:mrgreen:

 
to se meni desavalo u schalkeu xD jos sto je najgore ti igraci me toliko impresioniraju da su mi igrali u prvoj kad odjednom  odose ocjene u pm i na kraju prodo  xD

edit: da ne bude bas offtopic evo  imas onog u youth team palmieri 81ovrl CB; probaj one zvjerke (barem su bili za ML u 2010 xD) gervinha  iz francuske lige nez tacno koji klub  ili diego capela iz seville mada ja u ovom pesu ne prakticiram male i brze igrace jer jednostavno budu odgurani od stopera tako da samo EMIL HESKEY style xaxa
« Poslednja izmena: 6. oktobar 2010, 16:47:54 od strane Kristian »
 

uploader

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 568
    • Pogledaj profil
Re: ML - Dobri mladi igraci
« Odgovor #4 poslato: 6. oktobar 2010, 17:57:23 »
Palmieri je dobar....i Shimizu iz youth tima

ma samo treba dovesti dobrog trenera i scouta pa je lako dovesti bilo koga!!!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: neme93

Dane94

  • Gost
Re: ML - Dobri mladi igraci
« Odgovor #5 poslato: 6. oktobar 2010, 18:40:08 »
Citat: giga95;695116
Nemam nista protiv ove teme, ali mislim da ipak nije fazon da neko napise par dobrih igraca, a ostali da ih dovode. Veca je draz kada sam pronadjes igraca, a ne dovedes 10 mladih igraca po necijoj preporuci i obezbjedis se za buducnost. Zar nije gotiva kada dovedes nekog igraca koji ima npr. 19 godina, razvije se za 2-3 god. i onda pocne padati(U PES 2010 je takav primjer bio, bar kod mene, Villalba), pa te uhvati muka sto si ga uopste dovodio :wall:. Ono sto je poenta mog posta je neizvjesnost dok se igra ML. Ne znam, mozda grijesim, ali ja razmisljam tako... nastavite sa temom:mrgreen:

+1


Da se nadovezem na tog Palmierija.I meni se javio odma u Youth teamu i cini mi se da je jos uvek tamo,ali namerno necu da ga angazujem...Gde je tu realnost da vam se javi nekog iz omladinske skole sa 81 OV?Imam ja mislim 4-5 igraca vec u prvom timu iz omladinske skole...Ali to su Castolo sa 59 OV,ima prosecan speed nekih 82-83,Attack oko 75 i ostalo sve ispod proseka...Minanda nekih 60 OV...Ima pas 83,attack 77 nekoliko jos prosecnih skilova i ostalo ispod proseka,angazovao sam i onog Ivarova golmana njemu je OV 70,ali se on ne razvija tako intenzivno pa je to prihvatljivo...I angazovao sam i onog kineza za beka,mada mislim da je on super talentovan pa cu ga zbog toga verovatno prodati jer to ne volim
 

operativac

  • tatko na online
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2744
    • Pogledaj profil
Re: ML - Dobri mladi igraci
« Odgovor #6 poslato: 8. oktobar 2010, 18:55:01 »
heh :) slazem se da je draz sam naci mladu zvezdu, ja sam nasao jednog, 21g, puca od zdravlja
banuo ovde da vidim sta ljudi nalaze :)
aaa,
kad se penzionise
minanda skaut :) hit, za 100k :)
PSNID> operativac
 

acacar123

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 190
    • Pogledaj profil
Re: ML - Dobri mladi igraci
« Odgovor #7 poslato: 8. oktobar 2010, 21:19:26 »
kitambala (lorient) , gameiro (lorient strasan igrac ;) ) mccgeady ( spartak mos) ........!
 

Stević

  • G.O.A.T.
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5780
    • Pogledaj profil
Re: ML - Dobri mladi igraci
« Odgovor #8 poslato: 8. oktobar 2010, 22:03:35 »
Jack Wilshere, Arsenal. (+ jos bar 4-5 iz Arsenala koji su mladji od 20)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: lekaa

Rossobianco

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2442
    • Pogledaj profil
    • http://www.serbian-fm.net
Re: ML - Dobri mladi igraci
« Odgovor #9 poslato: 8. oktobar 2010, 22:17:04 »
Vannderburd tako nesto igra za Hanover odbrana CB ocena 95 godina 20
 

acacar123

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 190
    • Pogledaj profil
Re: ML - Dobri mladi igraci
« Odgovor #10 poslato: 8. oktobar 2010, 23:09:19 »
puuuuu , ovaj gameiro ludd , na 2 tekme 2 gola a tek mi stigo ;)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: lekaa

lekaa

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 612
    • Pogledaj profil
Re: ML - Dobri mladi igraci
« Odgovor #11 poslato: 8. oktobar 2010, 23:11:53 »
Citat: we9 grobar;697332
Jack Wilshere, Arsenal. (+ jos bar 4-5 iz Arsenala koji su mladji od 20)

Svaki igrac Arsenala je garantovano dobar ,a pogotov ovi mladi da ih ne nabrajam ,po meni je od ovih mladih je najbolji Vela.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: CREEP, Stević, vex96

acacar123

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 190
    • Pogledaj profil
Re: ML - Dobri mladi igraci
« Odgovor #12 poslato: 8. oktobar 2010, 23:18:56 »
toni kroos  (bayern) opusteno ga kupi , neces se pokajati ;)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: James_10

Odzdzalan

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 18
    • Pogledaj profil
Re: ML - Dobri mladi igraci
« Odgovor #13 poslato: 9. oktobar 2010, 12:43:03 »
Citat: Dane94;695428
+1


Da se nadovezem na tog Palmierija.I meni se javio odma u Youth teamu i cini mi se da je jos uvek tamo,ali namerno necu da ga angazujem...Gde je tu realnost da vam se javi nekog iz omladinske skole sa 81 OV?Imam ja mislim 4-5 igraca vec u prvom timu iz omladinske skole...Ali to su Castolo sa 59 OV,ima prosecan speed nekih 82-83,Attack oko 75 i ostalo sve ispod proseka...Minanda nekih 60 OV...Ima pas 83,attack 77 nekoliko jos prosecnih skilova i ostalo ispod proseka,angazovao sam i onog Ivarova golmana njemu je OV 70,ali se on ne razvija tako intenzivno pa je to prihvatljivo...I angazovao sam i onog kineza za beka,mada mislim da je on super talentovan pa cu ga zbog toga verovatno prodati jer to ne volim

 
za palmijerija, recimo messi u barci prije kojju godinu (u pravom zivotu), muller u bayernu, balotelli u interu, zlatan u ajaxu....mogu tako do sutra!!!!a da ne pricamo o cijeloj generaciji manchestera....giggs, scholes, becks....

Vannderburd tako nesto igra za Hanover odbrana CB ocena 95 godina 20  - potpis

Palmieri je dobar.... - vise nego dobar, potpis

Dzeko...nije bas U-20 igrac (ima 24 ili 25) ali se sasvim solidno razvija i ako igra u prvoj postavi ima 90 AVG rating ako igra stalno.

BAle...bez sumnje najbolji lijevi u igri, a sjajno igra i LMF, ja sam uspio dovesti Bale-a i Kolarova obojica sjajni (Kolarov na LB a Bale na LMF) i graju vrh a razvijaju se brzo i efikasno!!!
 

soulm

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 3
    • Pogledaj profil
Re: ML - Dobri mladi igraci
« Odgovor #14 poslato: 9. oktobar 2010, 13:36:28 »
Paloucci iz Juvea ...