Autor Tema: PS3 Generalna diskusija  (Pročitano 24926 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

scorpions

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 5
    • Pogledaj profil
Re: PS3 Generalna diskusija
« Odgovor #15 poslato: 19. oktobar 2010, 19:27:17 »
Kako da ubacim Patch na PS3
 

kreka

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 213
    • Pogledaj profil
Re: PS3 Generalna diskusija
« Odgovor #16 poslato: 20. oktobar 2010, 03:08:13 »
Citat: Stefan_BMW;704566
Ja uvek kad udjem u igricu "PES" me obavesti da imam noviju verziju da skinem.... Tako da nemoram da se bakcem sa USM-om.

Da ali to je Konami-ev oficijelni patch. Mi pricamo o patchevima koji dodaju Bundesligu npr itd...
 

Stefan_BMW

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 33
    • Pogledaj profil
Re: PS3 Generalna diskusija
« Odgovor #17 poslato: 26. oktobar 2010, 09:50:48 »
Citat: kreka;706359
Da ali to je Konami-ev oficijelni patch. Mi pricamo o patchevima koji dodaju Bundesligu npr itd...


Da ja skidam originalni.... ali me interesuje ako se za PS3 pravi pech sa bundesligom da li ce biti i Jelen Super liga?
 

Milos

  • NEorganizator skupa
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2592
    • Pogledaj profil
Re: PS3 Generalna diskusija
« Odgovor #18 poslato: 28. oktobar 2010, 11:17:05 »
Kaki ste naredjali se BMW ovde :P

Rekoh ti ja veliki je to posao,ko ce da pravi JSL ? Nisu stranci toliko dokoni
"Racing, competing, it\'s in my blood. It\'s part of me, it\'s part of my life.I have been doing it all my life and it stands out above everything else."
 

Deki011

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Par pitanja oko PES-a na PS3
« Odgovor #19 poslato: 30. oktobar 2010, 21:45:14 »
Negde sam procitao da postoji mogucnost da se skinu da kazem paketi sa sredjenim navijanjima za vecinu timova u PES-u, pa me interesuje da li je neko to uradio i je l' moze da mi objasni kako i eventualno postavi link?

Inace, pikam PES vec dosta godina, ukratko istina je da se i u ovom desavaju bagovi, ali niko ne moze da kaze da je bolji, a kamoli zanimljiviji od 2010. Mislim da je ovo dobar pravac u kome se krece...

Jos nesto, koliko sam shvatio, moguce je menjati kompletnu plejlistu pesama, a nije moguce npr. srediti prezimena nasoj reprezentaciji? Ispravite me ako gresim.

Hvala unapred.
 

makki22

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1649
    • Pogledaj profil
PES 11-patchovanje na PS3
« Odgovor #20 poslato: 6. novembar 2010, 09:47:46 »
e jel ima neki patch za verziju bles 01021 skino sam bio prvi patch a sad mi treba ovaj sa bundes ligom i ostalim klubovima :D
 

Бишке

  • Super Moderator
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1683
    • Pogledaj profil
Re: PES 11-patchovanje na PS3
« Odgovor #21 poslato: 6. novembar 2010, 14:54:11 »
Citat: makki22;718812
e jel ima neki patch za verziju bles 01021 skino sam bio prvi patch a sad mi treba ovaj sa bundes ligom i ostalim klubovima :D
Imas patcha sa celom bundes ligom i partizanom,kao i sredjenim transferima. WENB patch.
 

kizabg

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 8
    • Pogledaj profil
Re: Par pitanja oko PES-a na PS3
« Odgovor #22 poslato: 6. novembar 2010, 19:41:08 »
Citat: Deki011;713928
Negde sam procitao da postoji mogucnost da se skinu da kazem paketi sa sredjenim navijanjima za vecinu timova u PES-u, pa me interesuje da li je neko to uradio i je l' moze da mi objasni kako i eventualno postavi link?
 
Inace, pikam PES vec dosta godina, ukratko istina je da se i u ovom desavaju bagovi, ali niko ne moze da kaze da je bolji, a kamoli zanimljiviji od 2010. Mislim da je ovo dobar pravac u kome se krece...
 
Jos nesto, koliko sam shvatio, moguce je menjati kompletnu plejlistu pesama, a nije moguce npr. srediti prezimena nasoj reprezentaciji? Ispravite me ako gresim.
 
Hvala unapred.

 
 
Moze naravno velika prednost je u tome sto sonu koristi mp3 fajlove za navijanja tako da nemas probleme sa konverzijama. Skines fajl sa mp3 sa navijanjem za zeljeni klub napravis folder MUSIC na usb stick-u ili externom hdd-u kopiras mp3 fajlove koje si skinuo u taj folder priklucis hdd na soni u sonijevom meniju izaberes music pa usb stik ili hdd sta vec imas on ti ocita sta sve imas od muzike na njemu, izaberes mp3 file koji hoces ides na copu i kopiras na sonijev hdd. Kad to odradis udjes u pes 2011 ides na edit pa teams izaberes klub za koji hoces da ubacis navijanja i udjes u fan suport i za svaki klub ali bukvalno za svaki mozes da ubacis po 4 navijanja + navijanje kad padne gol+navijanje na kraju utakmice. Ja najcesce skidam sa you tjuba preko programa you tube to mp3/www.dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-YouTube-to-MP3-Converter.htm folder
to bi ti bilo sad ako je malo pretrpano sve u ovom postu ovo mi je prvi tutorijal pa ako ti nesto nije jasno slobodno pitaj pozz.
« Poslednja izmena: 10. novembar 2010, 17:58:31 od strane kizabg »
 

serb4life

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 39
    • Pogledaj profil
Re: Par pitanja oko PES-a na PS3
« Odgovor #23 poslato: 8. novembar 2010, 13:28:53 »
Kizo, ajde daj neki link ili okači navijanje za Zvezdu ako imaš?
 

superandrea

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 363
    • Pogledaj profil
Re: Par pitanja oko PES-a na PS3
« Odgovor #24 poslato: 9. novembar 2010, 00:19:16 »
Citat: Deki011;713928
Negde sam procitao da postoji mogucnost da se skinu da kazem paketi sa sredjenim navijanjima za vecinu timova u PES-u, pa me interesuje da li je neko to uradio i je l' moze da mi objasni kako i eventualno postavi link?
 
Inace, pikam PES vec dosta godina, ukratko istina je da se i u ovom desavaju bagovi, ali niko ne moze da kaze da je bolji, a kamoli zanimljiviji od 2010. Mislim da je ovo dobar pravac u kome se krece...
 
Jos nesto, koliko sam shvatio, moguce je menjati kompletnu plejlistu pesama, a nije moguce npr. srediti prezimena nasoj reprezentaciji? Ispravite me ako gresim.
 
Hvala unapred.

Evo ti link za chant packove (za 2010 ali nema nikakve veze). Onda sledi Kizin tutorijal - jes da je sve peske ali tako je to sa PS3...
http://www.pes-patch.com/2009/10/pes-2010-ps3-chantpack-pes2010-by-luuk.html
 
A evo ti i moje objasnjenje za PES 2010 ali je sve isto i za ovaj:
Prvo se prebace pesme u MP3 formatu na PS3. Klasika - napravis folder sa svim chants koje oces (npr CHANTS PES 2011), stavis na USB stik i odes u meni za muziku na PS3. izaberes USB stik i kliknes trougao. Select All i prebacis sve chants na PS3 hard disk - kao kad prebacujes neki album.
 
Onda odes na PLAYLISTS, Create New Playlist i nazoves je KONAMI_PES.
BITNO JE da kada stavis ime ne pritisnes iza PES 'start' dugme da potvrdis nego pomeri kursor dva-tri mesta nazad i onda pritisni start. Ako pritisnes 'start' na kraju iza PES napravice se razmak i neces moci da pristupis chants iz PES 2010.
 
 VAZNO je da mozes da ubacis samo 64 pesme u ovaj playlist jer ih toliko vidi PES2010 (JEL I PES 2011 vidi samo 64 pesme ???).
 
Onda u igrici idi na Edit Team, Support stance i biraj 8 chantova za tvoj tim ili koji god oces.
« Poslednja izmena: 9. novembar 2010, 00:21:58 od strane superandrea »
 

kizabg

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 8
    • Pogledaj profil
Re: Par pitanja oko PES-a na PS3
« Odgovor #25 poslato: 10. novembar 2010, 17:54:02 »
Videcu da vecereras okacim kompletno sva navijanja sredjena po klubovima (tj stavicu link ka njima, ima za sve klubove za pes 2011 ukljucujuci i zvezdu)
« Poslednja izmena: 10. novembar 2010, 17:57:31 od strane kizabg »
 

kizabg

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 8
    • Pogledaj profil
Re: Par pitanja oko PES-a na PS3
« Odgovor #26 poslato: 10. novembar 2010, 19:04:59 »
Evo kompletnih navijanja pa skinite sta vam treba  http://forums.pesfan.com/showthread.php?t=234101



Evo nekoliko zvezdinih http://www.2shared.com/file/BvUomzZs/Navijanja.html   pa ako nekom odgovara nek izvoli
« Poslednja izmena: 10. novembar 2010, 19:29:18 od strane kizabg »
 

serb4life

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 39
    • Pogledaj profil
Re: Par pitanja oko PES-a na PS3
« Odgovor #27 poslato: 11. novembar 2010, 16:32:39 »
thx
 

superandrea

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 363
    • Pogledaj profil
Re: Par pitanja oko PES-a na PS3
« Odgovor #28 poslato: 12. novembar 2010, 11:52:18 »
Citat: kizabg;722686
Evo kompletnih navijanja pa skinite sta vam treba http://forums.pesfan.com/showthread.php?t=234101
 
 
 
Evo nekoliko zvezdinih http://www.2shared.com/file/BvUomzZs/Navijanja.html pa ako nekom odgovara nek izvoli

Fala Kizo brate!!!
 
Nego: off topic:
 
sta bi ovo??? :crazy:
[ATTACH=CONFIG]3104[/ATTACH]
 

Stefan_BMW

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 33
    • Pogledaj profil
Re: PS3 Generalna diskusija
« Odgovor #29 poslato: 14. novembar 2010, 11:26:49 »
Citat: Milos;712189
Kaki ste naredjali se BMW ovde :P

Rekoh ti ja veliki je to posao,ko ce da pravi JSL ? Nisu stranci toliko dokoni


hehehe pa BMW POWER :D
A jel ima nekih novosti o JSL, da li ce je neko praviti...