Autor Tema: Master League - One GoaL - [WIN all the trophies]  (Pročitano 10310 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

James_10

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 404
    • Pogledaj profil
Master League - One GoaL - [WIN all the trophies]
« poslato: 3. oktobar 2010, 22:16:10 »
Tim: Atletico Madrid
Level: Top Player
Match time: 10 min

Ovako,poceo sam sa Atletico Madridom,napravio sam Vicente Calderon(meni dosta lici),doveo sam odmah Michela Bastosa iz Lyona i golmana Beta iz FC Porta a dogovorili smo transfer desnoga beka iz Liona zove se Gassama(speed 90)...
Sezona je pocela loshe,izgubili prve 2 utakmice na domacem terenu od Getafea i Osasune,u finalu Super Kupa pobjedjen je Inter rezultatom 1-2...evo nekih ss-ova..







2 mete transfera,Silvestre Varela iz FC Porta
i Pastore iz Palerma...

ubacicu josh ss-ova,samo moram se regovat na fraps na bih mogao staviti slike u JPG formatu jer ove BMP zauzimaju po 4mb po fotki i plus mora se dugom chekat dok se uploaduje,btw dao sam extra golova sa Michel Bastosom iz slobodnjaka i sa Aguerom par evro-golova,sve je snimljeno ofc,nego jedna napomena,stavio sam ime teme ovako jer mi je njesra bilo da stavim npr "ML Atletico Madrid'' jer bi mozda poceo novu ML pa bih morao otvarati novu opet temu,tako da ako pocnem nekad s nekim 2 klubom u ovu temu sve ide ;)

edit/ zna li neko kako da se regujem na fraps da mogu vatat ss-ove u JPG formatu? :/
« Poslednja izmena: 4. oktobar 2010, 00:13:54 od strane James_10 »
 

Grucho

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1200
    • Pogledaj profil
Re: Master League - One GoaL - [WIN all the trophies]
« Odgovor #1 poslato: 3. oktobar 2010, 22:34:40 »
Pa slikaj pa stavi u Paint i onda samo sejvujes kao JPG...ali ja vise preporucujem PNG....
 

lekaa

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 612
    • Pogledaj profil
Re: Master League - One GoaL - [WIN all the trophies]
« Odgovor #2 poslato: 3. oktobar 2010, 22:39:03 »
ako imas win xp samo ides na sliku desni klik>rename i sve izbrises posle tacke pa onda napises ako hoces JPG i enter :)
 

James_10

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 404
    • Pogledaj profil
Re: Master League - One GoaL - [WIN all the trophies]
« Odgovor #3 poslato: 3. oktobar 2010, 22:40:48 »
Citat: zwezdin_huligan;693196
Pa slikaj pa stavi u Paint i onda samo sejvujes kao JPG...ali ja vise preporucujem PNG....

Ma radim ja tako,al shta ako mi treba nekih 10 ss-ova,morao bi stalno izlazit iz igre pa paint,pa opet u igru,pa opet paint xD
 

Strale VNC

  • Вандал Кру
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1392
    • Pogledaj profil
    • http://www.delije.net
Re: Master League - One GoaL - [WIN all the trophies]
« Odgovor #4 poslato: 3. oktobar 2010, 22:42:25 »
Pazi...kad hoces da slikas SS..pritisnes na tastaturi PRINT SCREEN i odes u Paint i pritisnes CTRL + V i ides Save as i izaberes JPEG...
 

James_10

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 404
    • Pogledaj profil
Re: Master League - One GoaL - [WIN all the trophies]
« Odgovor #5 poslato: 3. oktobar 2010, 22:44:13 »
Znam to care,nego kad hocu preko frapsa ne moze u JPG formatu , samo BMP  a on ne je shit
 

Ghost Rider

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1843
    • Pogledaj profil
Re: Master League - One GoaL - [WIN all the trophies]
« Odgovor #6 poslato: 3. oktobar 2010, 22:49:14 »
pa to sto slikas frapos tu sliku u bmp formatu ides edit i on ti je otvori u paintu i ti ides samo save as jpg
 

PAOK

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
Re: Master League - One GoaL - [WIN all the trophies]
« Odgovor #7 poslato: 3. oktobar 2010, 22:50:34 »
e brate uslikaj Vicente Calderon sto si napravio.
 

James_10

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 404
    • Pogledaj profil
Re: Master League - One GoaL - [WIN all the trophies]
« Odgovor #8 poslato: 3. oktobar 2010, 23:01:20 »
Pravi Vicente Calderon
 Moj VC

Ovo je sve grubo napravljeno na brzinu ono,nisam mogao da napravim one gornje tribine kao crveno-bele a dolje plave,moze ovako samo....naravno josh cu ja ovo doradit kad otkljucam ona sr@nja ,ima nove tribine novo sve..
 

MiloshDjordjevic

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 433
    • Pogledaj profil
Re: Master League - One GoaL - [WIN all the trophies]
« Odgovor #9 poslato: 3. oktobar 2010, 23:07:13 »
Rasxo,imash pm. :)
 

JUG GROBARI

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1659
    • Pogledaj profil
    • http://www.armasrb.org/
Re: Master League - One GoaL - [WIN all the trophies]
« Odgovor #10 poslato: 3. oktobar 2010, 23:12:45 »
Citat: Rasxo;693205
Ma radim ja tako,al shta ako mi treba nekih 10 ss-ova,morao bi stalno izlazit iz igre pa paint,pa opet u igru,pa opet paint xD

Pa skini fraps i preko njega slikaj,ne mora da izlazis iz igrice samo cepas slike.
MS WIN7 64Bit | 8GB RAM | FX4130 4.5Ghz OC | Radeon HD7770 | Raidmax 530SS
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ghost Rider

kutijagreha

  • Regular
  • **
  • Poruke: 50
    • Pogledaj profil
Re: Master League - One GoaL - [WIN all the trophies]
« Odgovor #11 poslato: 4. oktobar 2010, 01:13:48 »
brate ako fraps registrujes da ti bude full,sto naravno moze...onda mozes da snimas u JPG
Pavel Nedved: "Si può vivere senza pallone, ma non senza Juve".
 

nemanjasmarach

  • Regular
  • **
  • Poruke: 65
    • Pogledaj profil
Re: Master League - One GoaL - [WIN all the trophies]
« Odgovor #12 poslato: 4. oktobar 2010, 04:29:21 »
Koliko ce ova master liga biti lepa kad izadje neki patch :scared::001_tt1::001_tt1:
 

James_10

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 404
    • Pogledaj profil
Re: Master League - One GoaL - [WIN all the trophies]
« Odgovor #13 poslato: 4. oktobar 2010, 05:47:31 »
Aguero u Celsiju??

Ovih dana prelaznog roka na adresu Atletica Madrida stigla je ponuda sa Stenford Bridza za Argentinskog napadaca Sergia ''El Kun" Aguera,ponuda je teska 15.000.000 evra sto je ipak premalo za ovakvog napadaca,medjutim igrac je i sam izjavio da mu se ne ide iz kluba,da zeli sledece godine da igra sa Atleticom Ligu Sampiona,rekao je mladi argentinac.
 

Lyon i Marsej takodje pokusavaju da ulove El Kuna , medjutim on je cvrsto izjavio da ostaje.

Madridski Atletico aktivan je bio u zimskom prelaznom roku,iz kluba su otisli:Ujfalusi,Antonio Lopez,Paolo Asunsao i jos nekoliko mladih igraca ali samo na pozajmice...u Klub su stigli: Gamassa(Lyon),Monzon(Boca Juniors),Bosko Jankovic(Genoa FC) i Aduriz iz Valensije.Ovako stoje stvari na tabeli u Primeri:

Liga Evrope:



Fudbalere AM ceka tezak zadatak da u gostima pobede PSG.
« Poslednja izmena: 4. oktobar 2010, 07:27:32 od strane James_10 »
 

James_10

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 404
    • Pogledaj profil
Re: Master League - One GoaL - [WIN all the trophies]
« Odgovor #14 poslato: 4. oktobar 2010, 07:25:47 »
Madridjani osvojili Pariz!

Fudbaleri Atletico Madrida pobedili su PSG u revans utakmici 1/16 finala Lige Evrope.U prvoj utakmici na Vicente Kalderonu rezultat je bio 1-2 za PSG.Sergio Aguero je sa povredom postigao gol za 1-0 pa potom izasao iz igre,na 2-0 povisio je Raul Garcia a kada je Gassama postigao gol za 3-0 jasno je bilo ko ide dalje,parizani su uspeli postici samo utesni gol za 3-1.Ostali rezultati :

.Fudbaleri AM u sledecoj rundi igraju opet sa Francuskim timom,ovaj put je rec i Okseru.Prva utakmica se igra na Vicente Calderonu..

Official - Atletico Madrid sign Lucho Gonzalez


Atletico Madrid dogovorio se sa Olimpik Marsejom oko prelaska Lucha Gonzaleza u redove Atletica,transfer tezak svega 3m evra bice obavljen na kraju sezone kada ce se popularni ''El Commandante'' preseliti na stadion Vicente Calderon.