Autor Tema: Igranje odbrane!?  (Pročitano 56499 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skole

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 105
    • Pogledaj profil
Re: Igranje odbrane!?
« Odgovor #45 poslato: 8. oktobar 2010, 12:05:11 »
Citat: FXGT;695387
okud ti to ne lupaj
ja dobijam i zute i crvene i takodje i komp
sudija sve lepo svira
recimo ako je start sa ledja na igraca od zanjeg igraca u odbrani a pri tom sansa za gol znaci nem nikog blizu crveni se dobija kao 1*1


Nije tačno!! Evo proveri, probaj 10 puta pa izračunaj procenat! Predvidjam maksimalnih 20 posto!! Sudjenje je u prošlom PES-u bilo totalno naklonjeno kompjuteru, dok je meni davao crvene za svaki start s ledja, što je meni bila jedna od tri najveće mane prethodnog fudbala, ali je ovo skroz suprotna situacija tako da mi je i sa tog aspekta PES 10 bolji od ovog!!
 

neme93

  • Po želji!!!
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 401
    • Pogledaj profil
Re: Igranje odbrane!?
« Odgovor #46 poslato: 8. oktobar 2010, 12:19:50 »
tih 20% je 2 primljena gola
 

operativac

  • tatko na online
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2744
    • Pogledaj profil
Re: Igranje odbrane!?
« Odgovor #47 poslato: 8. oktobar 2010, 12:45:09 »
Skoro mi se nije deslio da se toliko iznerviram zbog igranja odbrane,
ovo prevazilazi moje granice tolerancije...
Na trougao protivnikov mi odbrana ispada tako lako da sam frustriran.
Nerviram se.
I totalno nerezonsko menjanje igraca u odbrani na semi-automatik.
PSNID> operativac
 

entropista

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 40
    • Pogledaj profil
Re: Igranje odbrane!?
« Odgovor #48 poslato: 8. oktobar 2010, 13:05:13 »
^ub'o si u sustinu.... drugo, bilo kad moze da se dosudi faul u blizini 16m, i to je onda kao penal...
 

loopsy

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 14
    • Pogledaj profil
Re: Igranje odbrane!?
« Odgovor #49 poslato: 8. oktobar 2010, 13:09:54 »
E upravo si pokazao ono o cemu sam vec pisao ovde.Odbrana je po meni najgluplja do sada.!!!
 

salekuzma93

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 333
    • Pogledaj profil
Re: Igranje odbrane!?
« Odgovor #50 poslato: 8. oktobar 2010, 14:13:34 »
Imam i ja problem sa odbranom kao i vecina vas ali sam nasao neko nazovi resenje tako sto sam 2 stopera povukao skroz nazad i kad me napadaju ja ih vracam i cekam tako da se retko kad desi da mi sibnu dubinsku loptu izmedju dva igraca i daju mi gol...Startnost igraca katastrofa,neverovatno sporo i poprilicno me iritira ali dobro,nema veze,vec sam navikao...
ZVEZDO VOLIM TE !!!
 

faketowsky

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 8
    • Pogledaj profil
Re: Igranje odbrane!?
« Odgovor #51 poslato: 8. oktobar 2010, 19:20:37 »
Previse je stvari koje me nerviraju. Nikako loptu da oduzmem,sturi se pritiskajuci X iigrac samo leti za protivnikom,dok meni CPU sa lakocom uzima loptu.Sudije rade nevidjenje greske opet.Cisto oduzimanje llopte sviraju penal :O  .Da izludis. Ono pravljenje makazica sa 25 metara SVAKI put kada zelim da pucam voley.Neka mi niko ne govori da stisnem rano,pa je to zbog toga.Kako onda CPU ne stisne kad treba?? Ja fino sacekam da lopta dodje do mene i kocka ,a on makazice.SVAKI put.I da li neko moze reci,da li ima neka caka dok vodim loptu da mi je protivnik sa ledja ne uzme?? Jer ja njemu nikad ne mogu da uzmem loptu sa ledja,dok ide ka mom golu,dok je on meni svaki put uzme!!!
 

FXGT

  • FREE RIDER
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2553
    • Pogledaj profil
Re: Igranje odbrane!?
« Odgovor #52 poslato: 8. oktobar 2010, 20:24:49 »
ma sta vi ovde trabunjate bas se lopta laganica uzima os samo na strelice os na X os na O os na kombinaciju [] i X
 

7,8puta

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 604
    • Pogledaj profil
Re: Igranje odbrane!?
« Odgovor #53 poslato: 8. oktobar 2010, 21:08:02 »
ovo je strasno 3 tekme sam odigrao i ono je neverovatno,svaka lopta upucena napadacu prodje pored moja dva tri igraca i dodje do protivnickog,ali svaka,dal je to moguce?! slobodnjaci grubo jer nisam bas vodio evidenciju pet slobodnjaka 4 gola i to uvek u istu stranu levu.

oftopik kako da iskljucim da mi komp ne vrsi sam izmene?

Izludeo sam definitivno toliko sam busao sam sebe da je ovo najbolji fudbal koji je izasao,ali brate kakve stvari te izbace iz takta neverovatno ali tako bas svaka da lopta prolazi,ne znam...Takodje me izludjuje bacam jednom igracu loptu i odjednom se stvori drugi i stiskaj da on preuzme on kulira iako je u 10 puta boljoj poziciji i lopta ode onom liku,ali to ajd manje vise.
 

FXGT

  • FREE RIDER
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2553
    • Pogledaj profil
Re: Igranje odbrane!?
« Odgovor #54 poslato: 8. oktobar 2010, 21:32:32 »
voleo bi da svima dam moj pes da probaju znaci sve funkcionise fantasticno :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: kreka

kreka

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 213
    • Pogledaj profil
Re: Igranje odbrane!?
« Odgovor #55 poslato: 9. oktobar 2010, 02:24:30 »
Istripovali ste se za odbranu. Jedina prava istina je ono sto je maremas rekao sto se tice da igraci vise nece da pruze nogu i da preseku pas. Lopta se oduzima lagano. Jedino sto je malo glupo je npr sto su napravili da kad trcis sa loptom koliko god da ti je igrac brz ovaj iza tebe te stize, sto je za neke igrace stvarno nerealno ( Walcot, Messi, Lennon, C.R. itd.. ) ali meni licno ne smeta jer ne igram takav fudbal mada neke moje drugare mnogo ljuti :) Sto se tice faula, ponekad su stvarno mnogo glupi ono CIST start na loptu sudi faul. Ali dobro, u svakom slucaju mnogo bolji fudbal nego prethodni!
 

medvedic

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 29
    • Pogledaj profil
Re: Igranje odbrane!?
« Odgovor #56 poslato: 9. oktobar 2010, 10:01:44 »
Ja bih ubacio poneki komentar:

@maremas - upravu si, nece da pruze nogu, ali to je total freedom, ti namesti da odbrana ne bude visoko, povuci stopere, kao sto covek rece, i to je to... JBG, trazili ljudi freedom, sad svi ti kukaju (ne mislim na tebe, nego na one sto stalno kukaju...)

@nam93 & rest.. - sto se tice igranja odbrane, to makar nije toliko tesko, kada se provali i malo uvezba... Drzati X (pas) i strelicu u pravcu u kom trci protivnicki igrac, u 95% slucajeva igrac ga sustize, pa ako mu bas ne oduzme loptu u skoro svakom slucaju mu zasmeta da mu svaki sut i nabacaj lete kao pero na vetru... To je makar kod nas...
:sneaky2: According to Greek mythology, the Titans were greater even than the gods.  :sneaky2:
 They ruled their universe with absolute power!
:crveni:  Well, that football field out there tonight, that\'s our universe. Let\'s rule it like Titans!  :crveni:
 

Baby Jordan

  • Regular
  • **
  • Poruke: 65
    • Pogledaj profil
Re: Igranje odbrane!?
« Odgovor #57 poslato: 9. oktobar 2010, 10:58:12 »
@medvedic Ja ne drzim X, skoro nikad. Pratim igraca R1+kretanje, kad dodjem u poziciju da mu uzmem lpotu, tada stisnem X(ili O) i to je to.
Mene nervira samo sto za cist start na loptu, ako protivnik padne, svira faul.
100 ljudi, 100 ćudi - 100 žena, 200 sisa!
 

medvedic

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 29
    • Pogledaj profil
Re: Igranje odbrane!?
« Odgovor #58 poslato: 9. oktobar 2010, 13:33:49 »
@BBY Jordan - OK, to je jedan od predloga što se tiče odbrane, nikada se faul ne svira u tom slučaju, makar meni, a odigrao sam preko 20ak mečeva... I uvek isto... E sad O - Uklizavanje, pa to jeste rizično.. ;) A slažem se da nekada bzvz svira faul!
:sneaky2: According to Greek mythology, the Titans were greater even than the gods.  :sneaky2:
 They ruled their universe with absolute power!
:crveni:  Well, that football field out there tonight, that\'s our universe. Let\'s rule it like Titans!  :crveni:
 

entropista

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 40
    • Pogledaj profil
Re: Igranje odbrane!?
« Odgovor #59 poslato: 9. oktobar 2010, 14:01:13 »
^^ ja igram identicno odbranu kao ti, i to jos od pes5... i uvek je davalo rezultate, ali sada se dogadja da mi za takav start dosudi nepostojeci faul na 20-25m od gola, i onda je to kao da je dosudio penal protiv mene, svaka im ulazi...
pizdim zbog toga, jer odigram fantasticno odbranu 85 min, i onda se desi tako nesto i izgubim ili odigram nereseno...