Autor Tema: Brzina igre Full verzija  (Pročitano 13812 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

circulation

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1362
    • Pogledaj profil
Re: Brzina igre Full verzija
« Odgovor #30 poslato: 5. oktobar 2010, 15:20:31 »
Citat: 99miki;694289

U svakom slucaju dok ne izbadje novi Kitserver sa opcijom za brzinu igre ili se ne resi problem na neki drugi nacin, prestajem da igram ovu zezanciju koja ne lici na fudbal i prelazim do daljnjeg na novu fifu.

 
Bogohuljenje
it sounds good, it looks good, it feels good - it is good!
 OFICIJALNI SAJT NAŠA KRILA
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: ПЛЕЈБоЈ, nydza986

ЦЗВ

  • Роберт Просинечки
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3752
    • Pogledaj profil
Re: Brzina igre Full verzija
« Odgovor #31 poslato: 5. oktobar 2010, 15:30:14 »
ja cepam na +2 i extra izgleda inace volim brz fudbal

nikola_dasa

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 14
    • Pogledaj profil
Re: Brzina igre Full verzija
« Odgovor #32 poslato: 5. oktobar 2010, 16:55:26 »
Naravno da je extra brzina ne znam zasto se bunite toliko,meni je extra na +2 a mogu i na +1 da probam,a na 0? ma sporo mnogo,na tu brzinu mora stavim na 20 minuta da bi pao neki gol :lol:
Inace,PES nikada nece da lici na "ping-pong" zbog svoje realnosti ma kakva brzina bila u pitanju ;)
 

AcMilan91

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 364
    • Pogledaj profil
Re: Brzina igre Full verzija
« Odgovor #33 poslato: 5. oktobar 2010, 17:44:42 »
ja igram na default i ubija kako je dobro ;)
FORZA MILAN
 

MilosZBg

  • Regular
  • **
  • Poruke: 62
    • Pogledaj profil
Re: Brzina igre Full verzija
« Odgovor #34 poslato: 5. oktobar 2010, 17:45:25 »
Verovatno igra demo samo sa Barselonom -kratke brze pasove,nek proba sa bilo kojim drugim (slabijim?) timom i ako mu prodje pingpong ja mu dajem original pes kad mi stigne.I molio bih da se naprave 2 teme o PES-u
1. diskusija igraca sa originalom
2. diskusija igraca sa piratskom verzijom
da se ne bi sirile lazne informacije (baguje,puca,stuca,muca,t*ca...)
 

FXGT

  • FREE RIDER
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2553
    • Pogledaj profil
Re: Brzina igre Full verzija
« Odgovor #35 poslato: 5. oktobar 2010, 18:04:40 »
ajde svi koji se zalite na brzinu recite sa kojim odesavanjima igrate i na koliko fps vam radi pes :D

eve ja 60fps zakucano 1680*1050 high :)
brzina mi sasvim ok na 0
 

ПЛЕЈБоЈ

  • Cléo
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2062
    • Pogledaj profil
Re: Brzina igre Full verzija
« Odgovor #36 poslato: 5. oktobar 2010, 18:10:54 »
Vidi ga sto se ku*ci :D znamo da imas GTX 460 1GB :D

Inace mene mrzi da pomazem lenjim ljudima, da posle toliko godina nisu u stanju da pogledaju drajver, da ukljuce fraps da vide fps, da vide da li je ukljucen V-sync, frame skipping, itd...pomaganjem takvim ljudima ustvari im odmazes, jer se naviknu da im neko drugi resava probleme...a izgovor je "nisam ja kompijuterski strucnjak"...
"Moj novi komp ima graficku od 1350mb odnosno 1.3gb. Nisam za djabe davao 400e i to za polovan komp! Inace marke je Intel! "
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: nattydread

dj90

  • Non mollare mai
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 7546
    • Pogledaj profil
Re: Brzina igre Full verzija
« Odgovor #37 poslato: 5. oktobar 2010, 18:12:00 »
Ja imam 60 fps igram na 1920×1080 štikliran mi je vsync i frame skipping u setingsu i u ati kontrol centru mi je uključen triple bufering. Igra mi je brža nego demo
Prima squadra della capitale !
 

FXGT

  • FREE RIDER
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2553
    • Pogledaj profil
Re: Brzina igre Full verzija
« Odgovor #38 poslato: 5. oktobar 2010, 18:21:05 »
gasi onda frame skipping
ma i na 8800GT radi sa 60fps :P
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: ПЛЕЈБоЈ

ПЛЕЈБоЈ

  • Cléo
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2062
    • Pogledaj profil
Re: Brzina igre Full verzija
« Odgovor #39 poslato: 5. oktobar 2010, 18:28:03 »
Citat: dj90;694575
Ja imam 60 fps igram na 1920×1080 štikliran mi je vsync i frame skipping u setingsu i u ati kontrol centru mi je uključen triple bufering. Igra mi je brža nego demo

Iskljuci frame skipping...a pre nego sto ga iskljucis samo "nasloni" mis i procitaj za sta sluzi frame skipping...lepo sam ja rekao gore u postu...
"Moj novi komp ima graficku od 1350mb odnosno 1.3gb. Nisam za djabe davao 400e i to za polovan komp! Inace marke je Intel! "
 

nydza986

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 108
    • Pogledaj profil
Re: Brzina igre Full verzija
« Odgovor #40 poslato: 5. oktobar 2010, 19:03:14 »
Citat: 99miki;694289
Brzina igre nije ista na svim stadionima. Probajte pa cete videti. Na pr. na trening stadionu brzina je normalna, dok je na na vembliju igra brza, kao da je stavljeno na +2 (pravi fliper).
U svakom slucaju dok ne izbadje novi Kitserver sa opcijom za brzinu igre ili se ne resi problem na neki drugi nacin, prestajem da igram ovu zezanciju koja ne lici na fudbal i prelazim do daljnjeg na novu fifu.


Ja bio glup jedared i poverovah da je fifa 09 bolja od Pes-a 09(koji uzgred nisam gotivio narochito i igrao sam 6-icu i dalje sa probranim ljudima) i instalirah gore pomenutu. Prva utakmica - ManU protiv jbsliga ne mogu da se setim, slobodnjak sa 30+ metara, Nemanja (ili Nemandza, ako ti je kao meni simpatichno kako mu Englezi skandiraju) hvata zalet - spoljarom oko zivog zida u same rashlje - erupcija odushevljenja na stadionu - sukrvica po monitoru(not really)... Ispricham ja ovo R.Carlosu, on se odma' ugoji i ode u manastir. Ja nauchio lekciju i obrisah fifu.

Jedan deo ovog texta naravno nije istinit(R.Carlos nije otishao u manastir nego po pivo :) ), ali sam ja od tog momenta zacementirao svoj stav o fifi da nju igraju ljudi sa kreativnom blokadom, osobe koje artikal na rafu biraju po ambalazi ne chitajuci sastojke - iste one koji se zadovoljavaju jeftinom brljom radi "quick-fix" osecaja dok im je najfinije vino na dohvat ruke... bla bla bla mogao bih do sutra ovako, poenta je jasna...

Moj stav jeste zeshce subjektivan, al' bole me briga. Ovo je Pro Evolution Soccer/Winning Eleven series forum, i stvarno dobijam muchni osecaj na dnu mog debelog creva kad prochitam post kao gore quote-ovani....

Putuj igumane, Farma(izvinjavam se, fifa - brkam slichne pojmove) te cheka...



Shto se teme tiche(da, ovo nije totalni off topic) - Full jeste brzi od demo verzije, fali - opcija za brzinu, ali nisam imao narochito priliku da osetim drastichno kvarenje ugodjaja s obzirom da sam igrao ugl sa srednjim/slabijim ekipama. Kada se moji pogledi shto se tiche brzine iskristalishu, moooozda se javim opet ovde.
Beauty Of PES
[/URL]
 

Tony9

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 152
    • Pogledaj profil
Re: Brzina igre Full verzija
« Odgovor #41 poslato: 5. oktobar 2010, 19:07:40 »
Shvatam ja slobodu izbora ali kako neko moze igrati Fifu kad postoji PEs to mi nije jasno jos ako je taj neko pasionirani fan fudbalskih simulacija?
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: nydza986, blackwhite

dj90

  • Non mollare mai
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 7546
    • Pogledaj profil
Re: Brzina igre Full verzija
« Odgovor #42 poslato: 5. oktobar 2010, 19:08:26 »
Fala carovi, isključio sam i sad je do jaja
Prima squadra della capitale !
 

maremas

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: Brzina igre Full verzija
« Odgovor #43 poslato: 5. oktobar 2010, 19:09:22 »
Naravno da je do jaja :D
 

ALHEMICAR

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Re: Brzina igre Full verzija
« Odgovor #44 poslato: 5. oktobar 2010, 19:29:33 »
Pozz svima , i meni je igra malo vise ubrzana nego u demou .E sada bilo je govora u Pes 2010 da je  to osetno povecanje brzine prisutno kod nekih AMD procesora. Mene zanima odgovor na jedno prosto pitanje , naime primetio sam da neki od vas igraju na rezolucijama vecim od 1440x900 , a kod mene je to najveca ponudjena rezolucija. da li postoji opcija da se rezolucija nekako poveca tj. da je ja povecam ili moram cekati neki kit server.Takodje zanimaju me vasi saveti sta valja da promenim u konfiguraciji i da li mi je mozda povecanje brzine uslovljeno slabom grafickom koju imam. Moja konfiguracija je

AMD Phenom(tm) 8650 Triple-Core Processor x 3 (2.31Ghz)
2.0 GB RAM
ATI Radeon HD 2600 PRO (PS3.0/VS3.0) 256 VRAM