Autor Tema: Brzina igre Full verzija  (Pročitano 13698 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

ПЛЕЈБоЈ

  • Cléo
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2062
    • Pogledaj profil
Re: Brzina igre Full verzija
« Odgovor #15 poslato: 5. oktobar 2010, 12:07:24 »
Citat: 99miki;694289
Brzina igre nije ista na svim stadionima. Probajte pa cete videti. Na pr. na trening stadionu brzina je normalna, dok je na na vembliju igra brza, kao da je stavljeno na +2 (pravi fliper).
U svakom slucaju dok ne izbadje novi Kitserver sa opcijom za brzinu igre ili se ne resi problem na neki drugi nacin, prestajem da igram ovu zezanciju koja ne lici na fudbal i prelazim do daljnjeg na novu fifu.

Srecno ti bilo...samo ti igraj fufu, za takve bolje i nije...
"Moj novi komp ima graficku od 1350mb odnosno 1.3gb. Nisam za djabe davao 400e i to za polovan komp! Inace marke je Intel! "
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Salihovic15

99miki

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 21
    • Pogledaj profil
Re: Brzina igre Full verzija
« Odgovor #16 poslato: 5. oktobar 2010, 12:21:27 »
Citat: ПЛЕЈБоЈ;694295
Srecno ti bilo...samo ti igraj fufu, za takve bolje i nije...

Šefe, ja volim da igram fudbal, a ne PacMan igrace koji jure loptice po terenu i trce kao da beze od duhova. "Za takve kao ja" treba neko da napravi nesto sto lici na fudbal, sto ovaj Pes nazalost nije (bar dok ne izadje kitserver).
 

blackwhite

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3562
    • Pogledaj profil
Re: Brzina igre Full verzija
« Odgovor #17 poslato: 5. oktobar 2010, 12:23:09 »
..Ocigledno ste preterali sa DEMOoM ,pa vam je sad full loš ....
PSN ID : blackwhite985
 

ПЛЕЈБоЈ

  • Cléo
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2062
    • Pogledaj profil
Re: Brzina igre Full verzija
« Odgovor #18 poslato: 5. oktobar 2010, 12:32:43 »
Citat: 99miki;694307
Šefe, ja volim da igram fudbal, a ne PacMan igrace koji jure loptice po terenu i trce kao da beze od duhova. "Za takve kao ja" treba neko da napravi nesto sto lici na fudbal, sto ovaj Pes nazalost nije (bar dok ne izadje kitserver).

Sefe ti pricas o pinpongu u pesu a ides da igras fifu, prvo sam pomislio da se zezas na racun fife i retardiranog gameplay-a pinpong dodavanja i otalih debilizama u fufi(ne moze stati sve u jedan post)?! Pa i oni koji nazalosti igraju onaj izgovor za fudbal bas to kod fufe ne vole - pinpong!!!

Igram full verziju pes-a vec par dana i jednostavno ortaci i ja ne mozemo da se zasitimo - svi me smaraju da im narucim original - a "takvih kao ti ce uvek biti"...
"Moj novi komp ima graficku od 1350mb odnosno 1.3gb. Nisam za djabe davao 400e i to za polovan komp! Inace marke je Intel! "
 

99miki

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 21
    • Pogledaj profil
Re: Brzina igre Full verzija
« Odgovor #19 poslato: 5. oktobar 2010, 12:35:43 »
Citat: blackwhite;694309
..Ocigledno ste preterali sa DEMOoM ,pa vam je sad full loš ....

Nije fudbal loš, sasvim je ok, ali je tempo igre loš. Ne znam zašto su to sjebali, bilo je dovoljno da samo malo uspore igrace kako bi ličilo na utakmicu a ne na igricu.
Isto je bilo sa i PES 2010, ali srecom postojao je Kitserver sa kojim si mogao da podesis tempo utakmice.
 

99miki

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 21
    • Pogledaj profil
Re: Brzina igre Full verzija
« Odgovor #20 poslato: 5. oktobar 2010, 12:40:11 »
Citat: ПЛЕЈБоЈ;694320
Sefe ti pricas o pinpongu u pesu a ides da igras fifu, prvo sam pomislio da se zezas na racun fife i retardiranog gameplay-a pinpong dodavanja i otalih debilizama u fufi(ne moze stati sve u jedan post)?! Pa i oni koji nazalosti igraju onaj izgovor za fudbal bas to kod fufe ne vole - pinpong!!!

Igram full verziju pes-a vec par dana i jednostavno ortaci i ja ne mozemo da se zasitimo - svi me smaraju da im narucim original - a "takvih kao ti ce uvek biti"...

Verovatno posle sesija Pac Mana idete da igrate i žmurke, ali ja pričam o simulaciji fudbala a ne igricama.
 

maremas

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: Brzina igre Full verzija
« Odgovor #21 poslato: 5. oktobar 2010, 12:41:20 »
Miki promasio si forum, http://www.serbia-football.com/ izvoli pa tamo bali na ping pong fudbal ;)
 

ПЛЕЈБоЈ

  • Cléo
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2062
    • Pogledaj profil
Re: Brzina igre Full verzija
« Odgovor #22 poslato: 5. oktobar 2010, 12:46:22 »
Citat: 99miki;694324
Verovatno posle sesija Pac Mana idete da igrate i žmurke, ali ja pričam o simulaciji fudbala a ne igricama.

Nemamo ja i ti o cemu da raspravljao vise i spamujemo temu, miki decace "FIFA je poznata kao igra brzih nerealnih dodavanja - pinpong" i nisam je ja tako prozvao...

U pesu mozes da "odredis" jacinu dodavanja...

Nemoj glumiti duhovitost i majmunisati se jer takvi ovde ne prolaze dobro nego idi ti dete lepo na neki fufa forum pa smaraj tamo...

Evo i mare ti je dao link ako ti se igra pinpong...nemoj da glumis duhovitog mangupa mogu u skoli mogu da ti predajem predmet "poslednjih 15 godina fudbalskih simulacija"...
"Moj novi komp ima graficku od 1350mb odnosno 1.3gb. Nisam za djabe davao 400e i to za polovan komp! Inace marke je Intel! "
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Stević

99miki

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 21
    • Pogledaj profil
Re: Brzina igre Full verzija
« Odgovor #23 poslato: 5. oktobar 2010, 12:48:01 »
Citat: maremas;694326
Miki promasio si forum, http://www.serbia-football.com/ izvoli pa tamo bali na ping pong fudbal ;)

Nisam promašio forum, jer ja hoću i volim da igram Pes. Pitanje je samo da li neko ima rešenje za brzinu gameplay-a ili ne. Žalosno je što se tema koja se bavi problemom unapredjenja igre svodi na zlurade komentare.
 

maremas

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: Brzina igre Full verzija
« Odgovor #24 poslato: 5. oktobar 2010, 12:49:52 »
Pa gameplay i nije toliko brzi u odnosu na demo, nista nije strasno, samo ga Konami s*eba sa time sto na PCu nema brzina -1 i -2, dok na konzolama to imaju.
« Poslednja izmena: 5. oktobar 2010, 12:51:53 od strane maremas »
 

99miki

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 21
    • Pogledaj profil
Re: Brzina igre Full verzija
« Odgovor #25 poslato: 5. oktobar 2010, 12:55:12 »
Citat: maremas;694335
Pa gameplay i nije toliko brzi u odnosu na demu, nista nije strasno, samo ga Konami s*eba sa time sto na PCu nema brzina -1 i -2, dok na konzolama to imaju.

Znas koliko cekam ovaj PES, i koliko sam uzivao u demou....Fora je sto je brzina u Full-u nekada ista kao u demou, a nekada veca, ****m li ga ako znam zasto, ali kvari totalni uzitak. Valjda ce se nekako to resiti, iskreno se nadam.
 

Tony9

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 152
    • Pogledaj profil
Re: Brzina igre Full verzija
« Odgovor #26 poslato: 5. oktobar 2010, 13:01:21 »
Citat: ПЛЕЈБоЈ;694295
Srecno ti bilo...samo ti igraj fufu, za takve bolje i nije...

 
Dobar odgovor.
 

dj90

  • Non mollare mai
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 7546
    • Pogledaj profil
Re: Brzina igre Full verzija
« Odgovor #27 poslato: 5. oktobar 2010, 13:11:34 »
Takvih problema je i prošlom pesu bilo na početku ukoliko se sećate, kasnije su se stvari sredile. I kod mene se isto menja brzina igre, čas je lepo čas nije
Prima squadra della capitale !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: ПЛЕЈБоЈ

slobal

  • Regular
  • **
  • Poruke: 66
    • Pogledaj profil
Re: Brzina igre Full verzija
« Odgovor #28 poslato: 5. oktobar 2010, 14:11:44 »
Kada pada kisa igra je sporija, fizika kretanja lopte po zemlji je spora... U odnosu na Pes 2010 to je promena, jer je u "Desetci" lopta isla brze po zemlji... Ovde dobija ubrzanje samo kada pada iz vazduha na zemlju i pravi tkzv. "Zabicu"... Cini mi se da je ova promena realna i dobra u odnosu na "Destku"... Brzina igre je podesiva skladno rezoluciji... Treba podesiti rezoluciju u settings-u i iskljuciti ili ukljuciti frame skipping, u zavisnosti od toga koju graficku kartu imate...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: ПЛЕЈБоЈ

мирегробар

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 945
    • Pogledaj profil
    • http://scclansrbija.co.nr
Re: Brzina igre Full verzija
« Odgovor #29 poslato: 5. oktobar 2010, 15:16:12 »
Meni je na 0 nekako presporo :crazy: pa sam metnuo na +2
СА ПАРТИЗАНОМ ДО СМРТИ!!!!!