Autor Tema: Koju formaciju postavljate?  (Pročitano 9433 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

zuke

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 835
    • Pogledaj profil
Re: Koju formaciju postavljate?
« Odgovor #30 poslato: 30. septembar 2010, 18:47:01 »
Oduvek sam forsirao formaciju 4-3-3 ili 3-4-3 ,sa dvojicom po krilu i jednim u sredini.Na drugim formacijama sam se uvek slabo snalazio.I tako bih uvek postizao ali i primao mnogo golova(postizao malo vise:)).Medjutim odkako sam poceo da igram ligu kazuki,morao sam da se prilagodjavam drugim formacijama.Poceo sam sa PSG-om sa kopiranom Barsinom  formacijom,medjutim rezultati mi nisu pratili igru(stvarao bih ali i promasivao dosta sansi),PSG nije Barsa i njegovi igraci nemogu da isprate takvu ofanzivnu formaciju,pa sam presao na 4-4-2 ili 4-1-3-2.Od tad igram ruznije za oko ali mnogo svrsihodnije:)
CILJ NE OPRAVDAVA SREDSTVA!!!
 

stanke1989

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 7
    • Pogledaj profil
Re: Koju formaciju postavljate?
« Odgovor #31 poslato: 30. septembar 2010, 22:34:19 »
4-4-2 i uvek ista formacija,sa svim timovima...i to uvek sa isturena 2 krila,DMF,a cetvrti u vezi je CMF ili AMF...i u spicu SS i CF...Ranije sam igrao slicnu formaciju,samo sa RWF (Obavezno desni vinger),i to sa Mancinijem ili Zilijem,posto sam uglavnom igrao sa Romom,a i u svakom timu ima makar po jedan dobar vinger.Igrao sam uglavnom na kontre,ali kako se vise usavrsavam,tako mi se vise svidja 4-4-2 ,koju sad igram,sa dosta lopte u svom posedu...