Autor Tema: PES 11 utisci Player vs Player  (Pročitano 16572 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dane94

  • Gost
Re: PES 11 utisci Player vs Player
« Odgovor #30 poslato: 29. septembar 2010, 00:32:16 »
Italijanski komentator...Nesto najjace sto sam do sada video u fudbalskim simulacijama!Maremas,provalio sam da imas neki respekt od strane Konamija bio si na testiranju i to...Znam da imas original i ja te molim tebe i adminstratore da me ne banuju sad za ovo sto cu reci,ali da li bi bio car da ucinis malu stvar za tebe a za nas ogromnu radost i da nam uploadujes igru na neki torent ili bilo gde?Molim te?
 

maremas

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: PES 11 utisci Player vs Player
« Odgovor #31 poslato: 29. septembar 2010, 00:40:13 »
Nemam igru jos, inace su mi je danas poslali, nije Komani jer ja nemam veze sa njima vec jedan PES sajt(necu reci koji), a kad ce da stigne ne znam tacno, nadam se za par dana. A sto se tice toga da je uploadujem, pa to bi trajalo vecno, a do tad ce vec da vam se pojavi gusar.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: markotor

Dane94

  • Gost
Re: PES 11 utisci Player vs Player
« Odgovor #32 poslato: 29. septembar 2010, 00:42:54 »
Hvala ti na brzom i konkretnom odgovoru !


Nego sta ti mislis,prognoziras...Kada ce pirati uploadovati igru?

Kada se to desi da li bi Pes-serbia mogao samo da otvori temu i da nam javi da je ,,pirat ucinio svoje'' a mi ostali cemo se pobrinuti za to da nadjemo link za download?
 

dj90

  • Non mollare mai
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 7546
    • Pogledaj profil
Re: PES 11 utisci Player vs Player
« Odgovor #33 poslato: 29. septembar 2010, 00:52:13 »
Nisu makazice popravili :thumbdown:
Ma ipak nek ostane ovako kako je u demu i ja zadovoljan
« Poslednja izmena: 29. septembar 2010, 01:15:39 od strane dj90 »
Prima squadra della capitale !
 

Dane94

  • Gost
Re: PES 11 utisci Player vs Player
« Odgovor #34 poslato: 29. septembar 2010, 01:02:37 »
Omaj gad...Ja mislim da sam ladno nasao pirata...
 

GROBAR22

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1312
    • Pogledaj profil
Re: PES 11 utisci Player vs Player
« Odgovor #35 poslato: 29. septembar 2010, 01:21:54 »
obozavam dugme :trougao: kad igram protiv burazera dajem premocne lopte samim tim pravim super akcije
 

tool

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 45
    • Pogledaj profil
Re: PES 11 utisci Player vs Player
« Odgovor #36 poslato: 2. oktobar 2010, 11:01:58 »
ma klasicno govno od igre za 3 tekme bilo je 2 faula stvarno smesno :D
da li konami misli da smo retardirani i da necemo primetiti da nema faulova???
 

nikad_rodjen

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
Re: PES 11 utisci Player vs Player
« Odgovor #37 poslato: 2. oktobar 2010, 15:55:57 »
meni teba malo vremena dok se ne priviknem,igrao sam protiv buraza celu noc....i da,i ja sam primetio da se igraci umaraju mnogo brze kad igram player vs player nego protiv kompa...!?
ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΚΑΤΙ ΜΑΓΙΚΟ ΟΠΟΥ ΠΑΣ ΕΣΥ ΘΑ ΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ ΝΑ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΩ.
 

Klang

  • nyonyo
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 307
    • Pogledaj profil
Re: PES 11 utisci Player vs Player
« Odgovor #38 poslato: 2. oktobar 2010, 16:02:35 »
Kad igras protiv coveka, igra se mnogo veci presing i mnogo vise se trci pa se samim tim igraci trose tj umaraju sto je i logicno.
 

pivonroll

  • Regular
  • **
  • Poruke: 82
    • Pogledaj profil
Re: PES 11 utisci Player vs Player
« Odgovor #39 poslato: 2. oktobar 2010, 16:14:17 »
Definitivno nabavljam sony dzojstike od komsije za pvp. Danas kupio kabal da povezem TV i komp. PES + italijanski komentator :ave::ave::ave:
J*bo vas PES 6!
 

medvedic

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 29
    • Pogledaj profil
Re: PES 11 utisci Player vs Player
« Odgovor #40 poslato: 2. oktobar 2010, 16:39:47 »
Citat: Zizou;688578
Meni je smor nekako p vs p.Odigram max 2 utakmice i kraj.


To znaci da nisi bas cisto sa sobom... Kako je moguce da ti je zanimljivije protiv mutavog AI-a, a protiv coveka ne! Jedino ako taj otkida tebe 7-0 i slicno ili obrnuto, tada komentar u potpunosti shvatam...
 
Citat: entropista;689218
Problem sa doziranjem jacine pasa i suta je nesnosan (nemoguce stistnuti taster tako slabo da doda onom najblizem nego uvek ode drugom ili trecem)


Totalno nisi u pravu, ili tebi joypad nije kako treba ili si nesto lose uradio pa ti igre BUG-uje...
 
Citat: tool;691916
ma klasicno govno od igre za 3 tekme bilo je 2 faula stvarno smesno :D da li konami misli da smo retardirani i da necemo primetiti da nema faulova???


Ti izgleda igras pogresnu igru, izgleda si skinuo nesto nepoznato, pa bas u 2011 se sudi, kao sto covek gore napomenu, ponekad i cist start!!! 100 faulova na jednoj utakmici...


Moje misljenje je, da je igra sasvim ok, jos od 6-ice nisam igrao nesto tako uzbudjujuce, ocigledno je, ko kaze da igra nevalja, definitivno je ljubitelj cistih arkada, sa sto manje moguce simulacije... Igra je dobra, jesu sudije malo preostre, ali je bolje nego u 2010 gde su djubre!!!! Dodavanje, cross-pass - ma to je savrsenstvo, ma igrac nece da pridje ako ga ti ne navedes... Malo su s**bali penale, jako je osetljivo, ali to se da progledati kroz prste, jer vezba cini svoje...
:sneaky2: According to Greek mythology, the Titans were greater even than the gods.  :sneaky2:
 They ruled their universe with absolute power!
:crveni:  Well, that football field out there tonight, that\'s our universe. Let\'s rule it like Titans!  :crveni:
 

veleo88

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 250
    • Pogledaj profil
Re: PES 11 utisci Player vs Player
« Odgovor #41 poslato: 2. oktobar 2010, 20:24:33 »
Ljudi budimo realni! PES je mama uporedjenju sa svim ostalim "fudbalkskim arkadama"... ali! Uvek ovo ali! U zadnjih par dana odigrao sam 20-ak P vs P, naravno da je bolje nego protiv AI-a, i video sam mnogo bagova! Pocevsi od prolaska golmana kroz mrezu kako bi uhvatio lopte koje ne idu u okvir gola, pa se u sred napada dogodi da kada pritisnem krug igrac ne centrira vec ukliza na loptu, do preterivanja sa penalima ( ne kazem u 90% slucajeva ga "dam" )da prilikom promasaja  lopta skoro svaka lopta zavrsava na precki!
Zatim kod izvodjenja slobodnjaka (kada izvodite sa 2 igraca) prvi igrac dodaje loptu suvise sporo i daleko bez obzira koliko "napunili" X. Ima jos par stvari ali ove su nekako najupecatljivije. Da se razumemo ni jedna igra nije savrsena uvek postoje neki bug-ovi, nastavicu da igram pes 2011 i uzivacu u tome, samo ne treba slepo obozavati programere iz konamija i ucutkivati ljude i govoriti im da ne znaju da igraju PES, kada ukazu na probleme.
 

dj90

  • Non mollare mai
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 7546
    • Pogledaj profil
Re: PES 11 utisci Player vs Player
« Odgovor #42 poslato: 2. oktobar 2010, 21:43:54 »
Mogu reći da ovo najjači PES za 1na1, nema više Mesijevih pretrčavanja i ostalih *****a. Brzina i snaga napadača više nisu od presudnog značaja, mora se igrati mnogo mnogo više glavom
Prima squadra della capitale !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: medvedic, lekaa

kimica

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 308
    • Pogledaj profil
Re: PES 11 utisci Player vs Player
« Odgovor #43 poslato: 4. oktobar 2010, 10:21:06 »
Čitam ovde neke komentare kako je DEMO bolji od full izdanja a meni baš obrnuto, po meni je full bolji, demo mi je bio nekako neobičan a na ovo se dosta brže prilagođavam. Gameplay mi se sviđa kao i sama brzina igre i sem trčanja igrača (kao razbijači) u nekim momentima i ponovo dosta loše odrađeno navijanje kao i par nerealnih animacija prilikom klizećeg starta, sve ostalo je odlično, bagove za sada a odigrao sam samo par mečeva nisam primetio. Najbitniji od svega je osećaj posle odigranih mečeva, ako je on snažan i jak igra je odlična a ako si pak ravnodušan onda jbg, baš kao i kod seksa :).
« Poslednja izmena: 4. oktobar 2010, 10:25:13 od strane kimica »
 

yorda

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Re: PES 11 utisci Player vs Player
« Odgovor #44 poslato: 7. oktobar 2010, 23:01:04 »
Citat: pinturicio;689236
fora je u tome sto je pes 11 tezak pa ti se ne svidja,mnogo je realan

 Pa ja ne igram pes da bi ga prelazio i mucio da dam gol, nego da se zabavim sa drugarima...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Delija_4ever, witchfighter