Autor Tema: PES 2011 Penalty Tutorial  (Pročitano 12484 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

brankoo

  • Regular
  • **
  • Poruke: 56
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011 Penalty Tutorial
« Odgovor #30 poslato: 6. decembar 2010, 13:40:33 »
ja penale sutiram na sledeci nacin.
pritisnem:1kocka: (nije bitno da li dugo ili kratko) levim analogom biram stranu i jacinu suta...analog gore-lopta ide brzo po zemlji u levu stranu...analog dole ide u desnu...nazad lopta ide visoko i sporo...napred-ide visoko i snazno....ako gadjam levi gornji pritisnem-kocka,gore i dva koraka pre lopte povucem nazad i dobije se visok i blag sut u levu stranu...pokusavajte,mislim da je tako pravilno sutiranje :balloon::balloon:
 

Perkone

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 3
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011 Penalty Tutorial
« Odgovor #31 poslato: 27. decembar 2010, 14:44:11 »
Pozdrav ljudi :)
Ja sam relativno nov igrac PES2011. Poceo sam da ga igram da bi se zabavljao sa drustvom. Busio me drugar (koji igra skoro pa redovno) i onda sam odlucio i ja malo da naucim, potrazio na yt.com i naleteo sam na maresmas-ove klipove o driblingu i tome slicno i ovim putem mu se i zahvaljujem. I sada drugaru vise nije ni malo lako (jedva me pobedi a cak je i izgubio) i sam se iznenadio a tek imam oko 20-30 odigranih utakmica sa kompom :D.
Nego hteo sam da pitam, posto sam vezbao peneale u treningu i navezbao sam kolko tolko dogodilo se to da kada sam igrao sa drugom da se kamera postavi iza igraca koji sutira a ja sam vezbao onu bocnu koja je mnogo laksa, bar meni, za izvodjenje penala. Da li ta kamera (bocna) moze da se postavi kada se igra igrac vs igrac ili da u trening mogu tu da namestim sa ledja. Posto sam sam gledao i u prvoj i u drugoj varijanti i nisam video da ima da se menja :(.
Pes mi je ver 1.2
 

skorkovic

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 175
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011 Penalty Tutorial
« Odgovor #32 poslato: 4. januar 2011, 20:49:13 »
neverovatno je koliko ljudi ne zna da izvede penal u 2011 :DDD
 

pique

  • Regular
  • **
  • Poruke: 52
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011 Penalty Tutorial
« Odgovor #33 poslato: 21. februar 2011, 14:50:13 »
nije problem sutat penal al problem je odbranit :D... panenka svaka gol jbg
 

MII2o

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 141
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011 Penalty Tutorial
« Odgovor #34 poslato: 21. februar 2011, 16:15:17 »
Panenku u stranu je nemoguće obranit!