Autor Tema: PES 2011 Kamera  (Pročitano 10862 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

mserer

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 8
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011 Kamera
« Odgovor #15 poslato: 18. septembar 2010, 01:49:26 »
molim vas da mi neko ocita brojke za wide cameru pomocu onog demo tweaka posto sam ja nesto menjo pa s****.
 

markotor

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 962
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011 Kamera
« Odgovor #16 poslato: 18. septembar 2010, 13:04:50 »
i meni je ok kamera sa onog sto vidim na ovim video klipovima
Čuvajmo Zemlju od zagađnja vazduha, vode i zemljišta
 

rogn

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 300
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011 Kamera
« Odgovor #17 poslato: 18. septembar 2010, 13:20:21 »
Kamera je super! Al bila bi bolja da ostane ona spuštena kao kad se kreće sa centra :D
 

Baby Jordan

  • Regular
  • **
  • Poruke: 65
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011 Kamera
« Odgovor #18 poslato: 18. septembar 2010, 15:03:36 »
Citat: 4evra;681690
Kamera doprinosi toj realnosti,al' stvarno,s obzirom da vecina nas nismo druge ni koristili nego wide svih ovih godina,velika je promena.
Bilo bi lepo da zadrze i staru,i omoguce igracima izbor a ne forsiraju prelaz na novu.
Inace,mislim da bi mnogo bolje bilo da su i radar stavili pod ugao pod kojim je kamera,posto ovako morate pratiti radar,zatim kontati kako se pozicije na radaru odnose na stvarne pozicije na terenu,samo zbog toga sto je radar pogled odozgo,a ova nova kamera ima preveliki ugao.

apsolutno si u pravu. Meni je ipak najgore kad dodajem igracu loptu na peterac, gadjam dalji ugao a lopta ode prema korner zastavici, naucio kako se resava takva situacija (tako je bilo od PES 3) i nmg da se naviknem na novu kameru. Takodje stvara problem kad sutiras sa strane, ali to je slicna situacija kao ova prva, samo sto je malo dalje :)
Mozda doprinosi realnosti onome ko gleda sa strane, ali je sh*t onome koji igra (barem je meni tako)
« Poslednja izmena: 18. septembar 2010, 15:26:56 od strane Baby Jordan »
100 ljudi, 100 ćudi - 100 žena, 200 sisa!
 

denins88

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 42
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011 Kamera
« Odgovor #19 poslato: 18. septembar 2010, 15:41:46 »
Citat: Milan H.;682225
ako vec oce da istaku ovu novu kameru, dovoljno je da stave da ona bude po default-u, ne vidim razlog zasto bi ukinuli standardnu wide kameru... ovako izgleda realnije, to stoji al mi se non stop desava da ne znam gde ide lopta posle centarsuta, a i kad bude neki odbitak pa lopta ide ka 20m od gola zaletim se s igracem da sutnem i prodjem 3m pored lopte :S PES je igra, sluzi za igranje, a ne za gledanje kad mi se gleda tekma pogledacu na tvu...

i mene to jako nervira kasni kamera... nadam se da ce se to srediti sa nekim patch-em/om sigurno... pa onda ko hoce nek stavi tu default, ko nece onda nek bude 0 angle i to je to..
 

Skole

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 105
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011 Kamera
« Odgovor #20 poslato: 18. septembar 2010, 16:54:09 »
Kamera u igri je skroz ok ali ne razumem zašto u replay-u onoliko glupa. Uopšte ne može da se podigne ugao kamere, pa je svaki replay iz žablje perspektive (osim one wide kamere). Nadam se da će to u full verziji biti ispravljeno ali poznavajući KONAMI, čisto sumnjam!

P.S. Postoji neka minmimalna verovatnoća da ja samo nisam provalio kako se podiže ugao kamere, ako neko zna neka odgovori
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: neme93

Baby Jordan

  • Regular
  • **
  • Poruke: 65
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011 Kamera
« Odgovor #21 poslato: 18. septembar 2010, 20:43:43 »
Citat: Skole;682688
Kamera u igri je skroz ok ali ne razumem zašto u replay-u onoliko glupa. Uopšte ne može da se podigne ugao kamere, pa je svaki replay iz žablje perspektive (osim one wide kamere). Nadam se da će to u full verziji biti ispravljeno ali poznavajući KONAMI, čisto sumnjam!

P.S. Postoji neka minmimalna verovatnoća da ja samo nisam provalio kako se podiže ugao kamere, ako neko zna neka odgovori


Desni analog gore i dole.
Levo i desno - brzo premotavanje
100 ljudi, 100 ćudi - 100 žena, 200 sisa!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: neckoni23

Skole

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 105
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011 Kamera
« Odgovor #22 poslato: 19. septembar 2010, 14:25:44 »
Citat: Baby Jordan;682883
Desni analog gore i dole.
Levo i desno - brzo premotavanje
Ne funkcioniše to kod mene, kontam da nije do demo tweak-a? Premotavanje radi. ali ne mogu da udaljim i podignem kameru, jedini replay koji lepo funkcioniše je na onoj wide kameri. ostala 3 - užas. ali dobro, srediće to neki patch za full verziju.
 

Baby Jordan

  • Regular
  • **
  • Poruke: 65
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011 Kamera
« Odgovor #23 poslato: 19. septembar 2010, 14:41:47 »
Citat: Skole;683361
Ne funkcioniše to kod mene, kontam da nije do demo tweak-a? Premotavanje radi. ali ne mogu da udaljim i podignem kameru, jedini replay koji lepo funkcioniše je na onoj wide kameri. ostala 3 - užas. ali dobro, srediće to neki patch za full verziju.

Izvini za dezinformaciju, stvarno ne funkcionise. A secam se da je uvek bilo tako, sad ima samo ona jedna kamera na kojoj moze da se podesi ugaom, ali je staticna, moras sam da pratis akciju. jbga i ja se nadam da ce srediti
100 ljudi, 100 ćudi - 100 žena, 200 sisa!
 

Leksandar

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 16
    • Pogledaj profil
    • http://www.youtube.com/user/acaflesko/videos
Re: PES 2011 Kamera
« Odgovor #24 poslato: 19. septembar 2010, 20:32:21 »
Jeste malo u pocetku bilo nezgodno igrati na ovoj "realnoj" wide kameri ali se posle 3-4 tekme naviknes i sad mi izgleda mnogo cool...slazem se sa Skole-tom da je glupo to sto ne mozes da menjas ugao kamere prilikom gledanja pogotka!
through all the rain and the pain,you gotta keep your sense of humor
 

Skole

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 105
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011 Kamera
« Odgovor #25 poslato: 20. septembar 2010, 01:47:11 »
Skoro da sam siguran da je to do demo tweak-a, probao bih da vratim demo na default, tj da zaobidjem demo tweak ali ne znam kako? Ma i to sa kamerom ću da sažvaćem i progutam, ali se bojim da ima stvari kod ovog fudbala koje nikako neću moći. Ali ovo nije thread za to..
 

Ghost Rider

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1843
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011 Kamera
« Odgovor #26 poslato: 20. septembar 2010, 01:49:38 »
Ljudi sta je bilo e moze da se ispravi ugao kamere da bude wide kao u pesu 2010?
 

Nidzo

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 14
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011 Kamera
« Odgovor #27 poslato: 20. septembar 2010, 09:00:52 »
ma moze pomocu Demo Tweak-a
 

goxybg

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 317
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011 Kamera
« Odgovor #28 poslato: 20. septembar 2010, 09:05:19 »
Citat: Ghost Rider;683921
Ljudi sta je bilo e moze da se ispravi ugao kamere da bude wide kao u pesu 2010?

 
Za sada ne moze. Pretpostavljam da ce ta kamera biti u full verziji...
 

kestenjak

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 10
    • Pogledaj profil
Re: PES 2011 Kamera
« Odgovor #29 poslato: 20. septembar 2010, 15:22:05 »
Kamera mi je totalna glupost ! Ubija igrivost koja je do sada, cini mi se najbolja. Iskreno se nadam da ce vratiti staru "setajucu" wide kameru.

p.s.Originalna podesavanja za wide kameru su 241 95 197 za relozuciju 1200:800.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Baby Jordan