Autor Tema: Šutevi u novom PES-u  (Pročitano 56544 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

nikola_dasa

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 14
    • Pogledaj profil
Re: Šutevi u novom PES-u
« Odgovor #30 poslato: 17. septembar 2010, 08:47:19 »
Interesuje me hoce li u full verziji biti malo bolji slucaj sto se tice kamera,jer kapiram ono da kad dodjem do sesnaesterca kamera se nekako izoblici sta ja znam i zbog toga se cini da sut nema veze sa vezom...ja vecinu golova koje sam dao nisam ni mogao da pretpostavim da ce da idu u gol :/
 

Hodza

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1064
    • Pogledaj profil
Re: Šutevi u novom PES-u
« Odgovor #31 poslato: 17. septembar 2010, 09:58:39 »
Sad idem 1 na 1 sa mesijem i on umjesto samo da plasira loptu unutrasnjim dijelom stopala, sto je logicno on nesto podkopava, ako ovo ne isprave do full verzije onda neznam stvarno su sutevi odradeni lose
 

witchfighter

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1089
    • Pogledaj profil
Re: Šutevi u novom PES-u
« Odgovor #32 poslato: 17. septembar 2010, 10:16:46 »
Citat: UltraPes;681509
Sad idem 1 na 1 sa mesijem i on umjesto samo da plasira loptu unutrasnjim dijelom stopala, sto je logicno on nesto podkopava, ako ovo ne isprave do full verzije onda neznam stvarno su sutevi odradeni lose

Malo je osetljivije sad ako pritisnes R1 pa cak i ako drzis... Sutiraj bez R1 pa ako i tako lose sutne ti onda gadjaj sa R2....
 

operativac

  • tatko na online
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2744
    • Pogledaj profil
Re: Šutevi u novom PES-u
« Odgovor #33 poslato: 17. septembar 2010, 10:29:31 »
Citat: woofer2009;681479
neznam evo već 3 dana igram i još šuteve nisam skonto ako premalo napunim on je potkopa lopta ni ne dođe do gola onda sam počeo više da punim od tad svaka ide preko razumijem ja da su oni napravili teže šutiranje ali me deprimira to što u nekim 100 % situacijama i lijepim pozcijama šuta kao da mjesec dana nije ništa jeo nema snage nema preciznosti + lopta dobije neki čudni felš i ode pokraj gola ili ispadne kao da sam lob uradio a nisam....+ako pogledate na replayima šuteve vidjet će te da je u 90 % šuteva ista animacija noge koja je potpuno nerealna igrač zamahne nogom kao da će cijeli stadion prebacit i onda umjesto da kad ošuta noga prati putanju lopte tj da se noga ispruži skroz ona odjednom stane kao da je kamen šutnuo a ne loptu ono potpuno neprirodan pokret noge i to je ujedno ono što me najviše nervira najavljivali su preko 1000+ animacija a kod šuteva u 90 % situacija ista animacija za razliku od 2010 gdje su bili ekstra odrađeni šutevi sam im je u 11-ci trebalo dodat malo više felša prilikom šutanja i bilo bi idealno molim boga da ovo poprave do ful verzije jer me šutevi totalno odbijaju od pesa iako je sve ostalo za 10

prijatelju, bar jedan znak interpunkcije stavi, horor je čitati ovo što ti kucaš
PSNID> operativac
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: witchfighter, heavy_grobar, zhao11253, blackwhite, PE+)A, Grejv

crni_gusar

  • Regular
  • **
  • Poruke: 96
    • Pogledaj profil
Re: Šutevi u novom PES-u
« Odgovor #34 poslato: 17. septembar 2010, 11:58:27 »
Ja se moram usprotiviti tvrdnjama ovih "realista" i reci im da je mozda bolje da oni prihvate stvarnost onakvom kakvom jeste, odnosno da se suoce sa njom i shvate da je novi PES krcat mana i nedostataka, umjesto sto ga brane, kao da su im ga tate sklapale, ignorisuci armiju nepravilnosti, zdravom oku vidljive.

Sut je katastrofa i to je jedan od najgore uradjenih segmenta. Lopta leti kao prokleti balon. A kako djavo nije miran, cak i kad ide nesto brze i pravilnije, to ne izgleda nimalo realno i atraktivno, cak sta vise, lici na fifu. Nijednom nisam opalio sut ( bilo kakav ) a da mi se dopala fizika kretanja lopte ili vec odbrane golmana. Govorim o slucajevima kada uspijem da pogodim gol. Ne prubudi mi trunke adrenalina.

O tim avijacija sutevima suludo je i raspravljati. Bilo da pritisnem dugme jednom, vise puta ili ga drzim krace ili duze, u vecini slucajeva lopta odleti kao cepelin i sto je najgore uvijek na isti nacin, kao da ide istom putanjom. Jednako nerealno se i odbija.

Ako ne poprave ovo u full verziji, zestoko su za*rali igru. Svaka im cast.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: duxa88, woofer2009, Red Devil, pula79, soulm, The Vinjak

Soufiane Touzani

  • Sir Alex Ferguson
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2270
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/
Re: Šutevi u novom PES-u
« Odgovor #35 poslato: 17. septembar 2010, 12:08:01 »
Citat
Nijednom nisam opalio sut ( bilo kakav ) a da mi se dopala fizika kretanja lopte ili vec odbrane golmana.

Što te navodi do zaključka da su oni nešto loše odradili, a ne da ti nisi provalio kako se šutira?

Treba malo navike, ali šut bez R1 izgleda prihvatljivo. Videćemo kaako će sve ovo izgledati kad prođe jedno mesec dana i stekne se neka navika...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: maremas, Stević, markinho

heavy_grobar

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 489
    • Pogledaj profil
Re: Šutevi u novom PES-u
« Odgovor #36 poslato: 17. septembar 2010, 12:12:39 »
Ja moram da kazem da mi se svidjaju sutevi kako su odradjeni ;) u pocetku mi je smetalo a sada brt pod precke dajem golove :) ima slucajeva kad nekad drmne loptu pa ode u pm! ali tako je i u pes 10 bilo situacija. sve u svemu PREZADOVOLJAN! Hvala Konamiju na svemu sto je napravio!
REALITY! Is For Losers Who Don\'t Play Video Games! :angel:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Stević

zhao11253

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 363
    • Pogledaj profil
Re: Šutevi u novom PES-u
« Odgovor #37 poslato: 17. septembar 2010, 12:40:32 »
Slobodnjaci su bas lagani vec sam dao 2, a 3,4 puta sam pogodio stativu ili precku ... evo jednog sto sam dao http://www.youtube.com/watch?v=Tc6y4ufHZKI
:1r2: Plasiraj matori plasiraj...
 

Chelsea

  • The Blues
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 298
    • Pogledaj profil
Re: Šutevi u novom PES-u
« Odgovor #38 poslato: 17. septembar 2010, 12:45:52 »
Citat: alexczbg;681436
Probajte posle suta da pritisnete [ATTACH=CONFIG]2340[/ATTACH] (W).........

Probao sam i ne znam da li tripujem ali cimi mi se da vecina lopti sad ide u okvir gola, nzn, moracu to jos malo da testiram protiv beginera. :D
Blue is the colour, football is the game!!
 

crni_gusar

  • Regular
  • **
  • Poruke: 96
    • Pogledaj profil
Re: Šutevi u novom PES-u
« Odgovor #39 poslato: 17. septembar 2010, 12:49:57 »
Citat
Što te navodi do zaključka da su oni nešto loše odradili, a ne da ti nisi provalio kako se šutira?

Ja ocekujem veci kvalitet od ove igre u pogleudu da i kada lose sutnem, da to izgleda realno i oku dopadljivo, a ne vjestacki koordinirano na jedan potpuno vanestetski nacin.

Sacekajmo mi full igru, ali nema razloga da na silu trazimo opravdanja za mane, koje su samo tako prisutne. Sut je najbitniji element kompletnog gameplaya. Sjecam se samo koliko je los bio 2008, pa je kasnije popravljen 2009 i sasvim solidan je bio u 2010. Nije bilo potrebe mijenjati ga, vec samo malo korigovati, bolje docarati. Ali eto.. morali su da cackaju.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: duxa88, woofer2009, Red Devil

igoork

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 281
    • Pogledaj profil
    • http://www.igoork.co.nr
Re: Šutevi u novom PES-u
« Odgovor #40 poslato: 17. septembar 2010, 12:50:56 »
Mene samo zanima zar nije bilo reci o tome kako je demo finalna verzija??? Svi u zadnje vreme nesto cekaju final kao da ce se neke stvari promeniti, ili mozda ipak oce?
 

Александар

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 680
    • Pogledaj profil
Re: Šutevi u novom PES-u
« Odgovor #41 poslato: 17. septembar 2010, 13:51:30 »
Evo posto nema galerije, a tema je vec o sutevima da se pohvalim jednim mojim golom :))
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: neobavesten

milan45

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 395
    • Pogledaj profil
Re: Šutevi u novom PES-u
« Odgovor #42 poslato: 17. septembar 2010, 14:04:58 »
Цео фудбал је ехтра па и шутеви
Citat
When i grow up, I want to be just like me
 

blackwhite

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3562
    • Pogledaj profil
Re: Šutevi u novom PES-u
« Odgovor #43 poslato: 17. septembar 2010, 14:10:04 »
Ja nemogu bas da se naviknem,svaki sut mi ide preko gola..kako da sutnem po zemlji!?
PSN ID : blackwhite985
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: pfcdejan

eudemonkillah

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 29
    • Pogledaj profil
Re: Šutevi u novom PES-u
« Odgovor #44 poslato: 17. septembar 2010, 14:11:38 »
ja mislim da je fora sa sutevima kao i u dodavanju (ako oces dodati igracu koji je dalje od tebe moras vise napuniti power bar) a sto si blize golu power bar se mora manje napuniti, ja sam imao par izleta pred golmana 1 na 1 sa mesijem i ako se samo malo jače pritisne :kvadrat: prebacit ce gol, a isto sam primjetio da se mora dobro paziti je li igrac desnjak ili lijevak (levak). Ne kazem da je ovo tacno ali probajte pa iznesite komentare. :eeye: