Autor Tema: Šutevi u novom PES-u  (Pročitano 56547 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

comar3103

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 9
    • Pogledaj profil
Re: Sutiranje
« Odgovor #15 poslato: 16. septembar 2010, 23:20:33 »
nemojte odma da kritikujete, polako treba se navici, sada je dosta realnije , ni u stvarnosti nema bas previse golova van 16m, takodje zavisi da li si prilikom suta sam ili te protivnicki igrac vuce za dres, koja je pozicija, kojom nogom sutsas itd... navikli ste da je u prethodnom ulazilo sta god hoces nepitano od pozicije ili da li je u pitanju slabija noga suta... i cak mislim da je mnogo bolje sto je tezi sut jer te tera na dodatno kombinovanje i izgradjivanje povoljnije pozicije...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: internacional 1, Coazr

duxa88

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 36
    • Pogledaj profil
Re: Šutevi u novom PES-u
« Odgovor #16 poslato: 16. septembar 2010, 23:20:45 »
ma daj bre... Pa desava se da sa iste pozicije pri istoj jacini suta, jednom balonom jedva dobaci do gola, a drugi put prebaci loptu preko narednog bloka zgrada izvan stadiona. Nesto tu nije u redu
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: neme93, T3mplar

neme93

  • Po želji!!!
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 401
    • Pogledaj profil
Re: Sutiranje
« Odgovor #17 poslato: 16. septembar 2010, 23:27:31 »
Citat: comar3103;681338
nemojte odma da kritikujete, polako treba se navici, sada je dosta realnije , ni u stvarnosti nema bas previse golova van 16m, takodje zavisi da li si prilikom suta sam ili te protivnicki igrac vuce za dres, koja je pozicija, kojom nogom sutsas itd... navikli ste da je u prethodnom ulazilo sta god hoces nepitano od pozicije ili da li je u pitanju slabija noga suta... i cak mislim da je mnogo bolje sto je tezi sut jer te tera na dodatno kombinovanje i izgradjivanje povoljnije pozicije...

ja govorim o situacijama kad je igrac sam i ima savrshenu poziciju za shut
 

neme93

  • Po želji!!!
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 401
    • Pogledaj profil
Re: Šutevi u novom PES-u
« Odgovor #18 poslato: 16. septembar 2010, 23:50:33 »
izvinite za 2 posta za redom, ali da se zna, nisam otvorio temu da bih se zalio vec da bi pitao da li neko zna neku foru kako bolje shutirati ...
 

Bogi79

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 730
    • Pogledaj profil
Re: Šutevi u novom PES-u
« Odgovor #19 poslato: 16. septembar 2010, 23:57:14 »
i ja sam to isto bio pitao ali nema nikakva fora u stvari je fora da se naviknes na taj novi sut na gol! i meni je jos uvek neobicno ali eto uspeo sam dati par golova sa nekih 20-25m! jbg sutiraj  vezbaj i bice sve ok.....
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: neme93

realmario

  • Regular
  • **
  • Poruke: 99
    • Pogledaj profil
Re: Šutevi u novom PES-u
« Odgovor #20 poslato: 17. septembar 2010, 00:06:35 »
jedino sto tu nije u redu ste vi što celo vreme ****te o tome...igrate pes dva dana i hteli bi da svaka lopta ide u gol..malo se treba priviknut a ne sutirat jednu loptu i odma ovde pisat kako nevalja sut...:S
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Stević, stefanczvdelija92, goxybg

dj90

  • Non mollare mai
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 7546
    • Pogledaj profil
Re: Šutevi u novom PES-u
« Odgovor #21 poslato: 17. septembar 2010, 00:14:43 »
Brate staviš na beginer i vežbaš šut. Tako ja
Prima squadra della capitale !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Stević

Stević

  • G.O.A.T.
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5780
    • Pogledaj profil
Re: Sutiranje
« Odgovor #22 poslato: 17. septembar 2010, 00:25:49 »
Citat: duxa88;681190
Isti problem... ovo je zaista katastrofa i deprimirajuce je... sjajna pozicija za sut, D(kocka) pipnuto, ode Bogu iza nogu... bas bas bas je lose.... Penali, i dalje ne provaljeno, slobodnjaci, takodje.... ne znam...
Ne znas... Penali se normalno izvode, bas kao i slobodnjaci. A sto se tice suta CINI vam se da ide previsoko, pogledajte riplej. To je iluzija zbog kamere! po 100-ti put ovo pisem. :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: goxybg

PE+)A

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 106
    • Pogledaj profil
Re: Šutevi u novom PES-u
« Odgovor #23 poslato: 17. septembar 2010, 00:30:20 »
Slobodnjaci nikad laksi, Svajnstajger sa FK ACC 78-79 ne masi raslje, iz bilo koje pozicije, pa i preko 35 m...:)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Stević

savic4430

  • Regular
  • **
  • Poruke: 72
    • Pogledaj profil
Re: Šutevi u novom PES-u
« Odgovor #24 poslato: 17. septembar 2010, 00:39:16 »
Zdravo! Evo ja i jos gomila mojih drugova smo inace do sad prakticno igrali PES 5, mada je PES 2010 napravio pomak u odnosu na 2009 i ne daj boze 2008, slabije sam ga igrao. E sad sa 2011icom je vec drugacije. Fudbal mi se odmah svideo i recimo da meni sutevi ne predstavljaju problem, sta vise odmah sam ih provalio, bas zato sto nisam igrao PES 2010 nego PES 5 do sad. Verujte da je sa sutevima sve ok. Samo je stvar navike. Po meni lopta ide prejako posle suteva Ville ili Ibre npr, ali dobro...
 

alexczbg

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 183
    • Pogledaj profil
Re: Šutevi u novom PES-u
« Odgovor #25 poslato: 17. septembar 2010, 01:10:41 »
Probajte posle suta da pritisnete [ATTACH=CONFIG]2340[/ATTACH] (W).........
 

zhao11253

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 363
    • Pogledaj profil
Re: Šutevi u novom PES-u
« Odgovor #26 poslato: 17. septembar 2010, 01:19:13 »
Citat: neme93;681151
Ja ne znam za vas ali uopste ne mogu da sutiram kako zelim, vecina suteva ide van okvira. :1r2: tj plasiranje uopste ne radi, kada posle suta pritisnem :1r2: lopta jedva stigne do gola, kao pas protivnickom golmanu po visini , sutevi po dijagonali su OCAJNI(moji shutevi po dijagonali) neprecizni i prejaki, iako jedva pritisnem :1kocka: . A ako sam nesto znao da radim na pes 2010, to je sutiranje. . . Ima li neko boljih iskustava???

 Plasiranje radi savrseno ... nego moras dosta da se zaletis ... i strci 6,7 metara u sprintu kada ides na golmana napuni dosta i drzi svo vreme :1r2: ;)

EDIT: I da, ja kad plasiram drzim :1r1: plus :1kocka: sto za jaci sut to znas ... I onda :1r2: ... Ne znam, u desetci sam to toliko ispraksovao da 1 na 1 nisam mogao da promasim :D
« Poslednja izmena: 17. septembar 2010, 01:22:44 od strane zhao11253 »
:1r2: Plasiraj matori plasiraj...
 

zhao11253

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 363
    • Pogledaj profil
Re: Šutevi u novom PES-u
« Odgovor #27 poslato: 17. septembar 2010, 01:19:54 »
Citat: alexczbg;681436
Probajte posle suta da pritisnete [ATTACH=CONFIG]2340[/ATTACH] (W).........

i sta onda >>>???
:1r2: Plasiraj matori plasiraj...
 

Deroko

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2740
    • Pogledaj profil
Re: Šutevi u novom PES-u
« Odgovor #28 poslato: 17. septembar 2010, 01:25:23 »
slobodnjaci su dobro odradjeni u odnosu na '10...
E sad i ja imam problem sa sutevima, ali kontam da ce se sve to vremenom ispaviti...centarsutevi su odlicni, jedino nikako da ukapiram penale, za sad ili sutnem prejako ili po sredini!
Sve u svemu prezadovoljan sam! Jedva cekam da izadje!
 

woofer2009

  • Regular
  • **
  • Poruke: 76
    • Pogledaj profil
Re: Šutevi u novom PES-u
« Odgovor #29 poslato: 17. septembar 2010, 03:37:44 »
neznam evo već 3 dana igram i još šuteve nisam skonto ako premalo napunim on je potkopa lopta ni ne dođe do gola onda sam počeo više da punim od tad svaka ide preko razumijem ja da su oni napravili teže šutiranje ali me deprimira to što u nekim 100 % situacijama i lijepim pozcijama šuta kao da mjesec dana nije ništa jeo nema snage nema preciznosti + lopta dobije neki čudni felš i ode pokraj gola ili ispadne kao da sam lob uradio a nisam....+ako pogledate na replayima šuteve vidjet će te da je u 90 % šuteva ista animacija noge koja je potpuno nerealna igrač zamahne nogom kao da će cijeli stadion prebacit i onda umjesto da kad ošuta noga prati putanju lopte tj da se noga ispruži skroz ona odjednom stane kao da je kamen šutnuo a ne loptu ono potpuno neprirodan pokret noge i to je ujedno ono što me najviše nervira najavljivali su preko 1000+ animacija a kod šuteva u 90 % situacija ista animacija za razliku od 2010 gdje su bili ekstra odrađeni šutevi sam im je u 11-ci trebalo dodat malo više felša prilikom šutanja i bilo bi idealno molim boga da ovo poprave do ful verzije jer me šutevi totalno odbijaju od pesa iako je sve ostalo za 10