Autor Tema: Šutevi u novom PES-u  (Pročitano 56775 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

neme93

  • Po želji!!!
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 401
    • Pogledaj profil
Šutevi u novom PES-u
« poslato: 16. septembar 2010, 20:37:05 »
Ja ne znam za vas ali uopste ne mogu da sutiram kako zelim, vecina suteva ide van okvira. :1r2: tj plasiranje uopste ne radi, kada posle suta pritisnem :1r2: lopta jedva stigne do gola, kao pas protivnickom golmanu po visini , sutevi po dijagonali su OCAJNI(moji shutevi po dijagonali) neprecizni i prejaki, iako jedva pritisnem :1kocka: . A ako sam nesto znao da radim na pes 2010, to je sutiranje. . . Ima li neko boljih iskustava???
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: igoork, soulm

air.-

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 105
    • Pogledaj profil
Re: Sutiranje
« Odgovor #1 poslato: 16. septembar 2010, 20:44:53 »
i ja imam ista iskustva kao ti. zabrljao je konami sa tim ali sta da se radi :/ navici cemo se, bice bolje J B G
 

giga95

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 122
    • Pogledaj profil
Re: Sutiranje
« Odgovor #2 poslato: 16. septembar 2010, 20:49:04 »
Pokusaj par puta da pritisnes :1kocka:(al opet u nekoj normali), tako je napisao lik na nekom forumu. Ja sam pokusao tako i djeluje bolje, ali se jos trebam naviknuti
 

neme93

  • Po želji!!!
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 401
    • Pogledaj profil
Re: Sutiranje
« Odgovor #3 poslato: 16. septembar 2010, 20:59:57 »
Citat: giga95;681163
Pokusaj par puta da pritisnes :1kocka:(al opet u nekoj normali), tako je napisao lik na nekom forumu. Ja sam pokusao tako i djeluje bolje, ali se jos trebam naviknuti

probao, ali nije to to. na 2010-ci je vecina ishla pod precku kad imam prostor, nije bitno sa koje udaljenosti od 15 do 25 m. a slobodnjaci su lakshi
 

Kristian

  • Regular
  • **
  • Poruke: 55
    • Pogledaj profil
Re: Sutiranje
« Odgovor #4 poslato: 16. septembar 2010, 21:08:57 »
Citat: neme93;681183
probao, ali nije to to. na 2010-ci je vecina ishla pod precku kad imam prostor, nije bitno sa koje udaljenosti od 15 do 25 m. a slobodnjaci su lakshi

 
Kad si ti vidio u pravom fudbalu da tako svaki sut ide u okvir gola de mi reci molim te? I da  ovako je bas realno to konami nije nista zabrljo..
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: James_10, Ludak90, Stević, stefanczvdelija92, VaskeKtz, vex96, rogn, Sallle, circulation, Grejv, bokinho, Dr.HuLiGaN

duxa88

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 36
    • Pogledaj profil
Re: Sutiranje
« Odgovor #5 poslato: 16. septembar 2010, 21:10:25 »
Isti problem... ovo je zaista katastrofa i deprimirajuce je... sjajna pozicija za sut, D(kocka) pipnuto, ode Bogu iza nogu... bas bas bas je lose.... Penali, i dalje ne provaljeno, slobodnjaci, takodje.... ne znam...
 

*NIKOLA*

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 623
    • Pogledaj profil
Re: Sutiranje
« Odgovor #6 poslato: 16. septembar 2010, 21:15:56 »
Citat: Kristian;681189
Kad si ti vidio u pravom fudbalu da tako svaki sut ide u okvir gola de mi reci molim te? I da  ovako je bas realno to konami nije nista zabrljo..

Jbte ,glupo bi bilo da se sve stavi 100% kao i u realnosti, onda bi sve izgubilo svoj smisao i bilo nemoguce za 10 min. postici gol.
Дуле Вујошевић шалалала...
 

neme93

  • Po želji!!!
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 401
    • Pogledaj profil
Re: Sutiranje
« Odgovor #7 poslato: 16. septembar 2010, 21:17:43 »
Citat: *NIKOLA*;681198
Jbte ,glupo bi bilo da se sve stavi 100% kao i u realnosti, onda bi sve izgubilo svoj smisao i bilo nemoguce za 10 min. postici gol.

pa skoro je i nemoguce, ali to mi se svidja. ALI kad sam slobodan lopta mora da ide u okvir
 

Dane94

  • Gost
Re: Sutiranje
« Odgovor #8 poslato: 16. septembar 2010, 21:27:48 »
Momci ajde opustite se...Nista vam ne odgovara ****te...Trazili ste realan fudbal dobili ste ga...Sad bi ste odma prva dva tri dana od kako je izasao demo sve da ukapirate?Slobodnjaci su realniji,lakse je dati gol nego prosle godine i to podosta lakse...Sutevi nisu toliko teski ja sam dao jedan gol nisko sam sutao sa Van Bomelom bilo ih je 3 oko mene...Provalicemo kako sta,samo polako
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: neme93, James_10, Ludak90, Salihovic15, T3mplar, milan45, НемањаВЦЗ, rogn

Kristian

  • Regular
  • **
  • Poruke: 55
    • Pogledaj profil
Re: Sutiranje
« Odgovor #9 poslato: 16. septembar 2010, 22:43:27 »
Citat: neme93;681201
pa skoro je i nemoguce, ali to mi se svidja. ALI kad sam slobodan lopta mora da ide u okvir

gdje pise da mora da ide u okvir?U zivotu se jedino mora umrijet i platit drzavi porez :P :S ko da nikad nisi vidio recimo scholesa (koji je baj d vej odlican suter sa distance) opuca corak a sam bude ,tako da....
 

stefanczvdelija92

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 13
    • Pogledaj profil
Re: Šutevi u novom PES-u
« Odgovor #10 poslato: 16. septembar 2010, 22:48:16 »
meni sutevi ne predstavljaju nikakav problem,vec samo daju dodatnu draz igri,msm glupo je da svaki sut ide u gol,to nema nigde :) ja sam odusevljen sam novim PESOM ne znam za vas :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Kristian, milan45, Dr.HuLiGaN

P.A.I.N

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1493
    • Pogledaj profil
Re: Šutevi u novom PES-u
« Odgovor #11 poslato: 16. septembar 2010, 23:07:20 »
Ajde dobro je to sto su uradili...Ali brate lopta ide kao baloncina najgora...Pa dal su oni gledali fudbal nekad...
"When you play the game of thrones,you win or you die!"
[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: soulm

Bogi79

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 730
    • Pogledaj profil
Re: Šutevi u novom PES-u
« Odgovor #12 poslato: 16. septembar 2010, 23:07:48 »
polako ljudi malo dok se naviknete na suteve i sve ce ici kao podmazano....ja sam vec dao par golova sa distance ...tesko jeste ali je i realno tako da nema sta fudbal je extra odradjen
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: stefanczvdelija92

nesta

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 127
    • Pogledaj profil
Re: Šutevi u novom PES-u
« Odgovor #13 poslato: 16. septembar 2010, 23:13:40 »
Meni su sutevi skroz ok,msm treba malo vremena da se naviknes al nista strasno.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: stefanczvdelija92

neme93

  • Po želji!!!
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 401
    • Pogledaj profil
Re: Sutiranje
« Odgovor #14 poslato: 16. septembar 2010, 23:13:45 »
Citat: Kristian;681304
gdje pise da mora da ide u okvir?U zivotu se jedino mora umrijet i platit drzavi porez :P :S ko da nikad nisi vidio recimo scholesa (koji je baj d vej odlican suter sa distance) opuca corak a sam bude ,tako da....

Ja ne verujem da skols masi 5 za redom. btw malo pre sam dao sa villom sa nekih 35m i posle sam ponovio isti postupak ali lopta je jedva stigla do gola. ja nekazem da bas svaka mora da pogodi okvir kad si sam, ali meni 90% shuteva kad sam sam ide van okvira