Autor Tema: Pes 2011 Link Feints Tutorial  (Pročitano 17854 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

operativac

  • tatko na online
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2744
    • Pogledaj profil
Re: Pes 2011 Link Feints Tutorial
« Odgovor #45 poslato: 17. septembar 2010, 15:05:26 »
leading -  kad si u vodjstvu,
level - izjednaceno
trailling - juris rezultat
PSNID> operativac
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: dj90, neme93

MII2o

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 141
    • Pogledaj profil
Re: Pes 2011 Link Feints Tutorial
« Odgovor #46 poslato: 17. septembar 2010, 16:24:03 »
Drago mi je da je mnogima pomogao tut :) Sutra stize novi
 

eudemonkillah

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 29
    • Pogledaj profil
Re: Pes 2011 Link Feints Tutorial
« Odgovor #47 poslato: 17. septembar 2010, 16:41:05 »
Citat: dzale;681253
Ne mogu da verujem! Sada na L1+desni stik mozes od svakog igraca da napravis cudo od driblera. Ovo vise nije simulacija vec cista arkada... Posto ce na omotu igrice pisati da je igra preporucena za 3+ uzrast ja bih pre stavio 3-... :(

 ne mozes od svakog igraca da napravis driblera, cak ni xavi pa ni villa ne mogu nekad da naprave Roulette jednostavno im lopta ostane iza njih a kako svi znamo oni imaju ocjene za driblink jako dobre...finte su extra a i nije lako prolaziti igrace s njima, sve zavisi od tajminga finte i koliko finti je linkovano i u kojem smjeru, left or right
 

AcMilan91

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 364
    • Pogledaj profil
Re: Pes 2011 Link Feints Tutorial
« Odgovor #48 poslato: 19. septembar 2010, 01:22:14 »
jel moze da se promeni,da ne bude na analogu nego npr drzim l1 i bude na krstic ?
FORZA MILAN
 

Baby Jordan

  • Regular
  • **
  • Poruke: 65
    • Pogledaj profil
Re: Pes 2011 Link Feints Tutorial
« Odgovor #49 poslato: 19. septembar 2010, 04:04:33 »
Citat: AcMilan91;683121
jel moze da se promeni,da ne bude na analogu nego npr drzim l1 i bude na krstic ?

u sustini moze, morao bi da bindujes desni analog na krstic (u settings podesis, desni analog gore- krstic gore. itd...) Samo ce ti onda biti teze da izvodis finte na ''obican'' nacin
100 ljudi, 100 ćudi - 100 žena, 200 sisa!
 

AcMilan91

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 364
    • Pogledaj profil
Re: Pes 2011 Link Feints Tutorial
« Odgovor #50 poslato: 19. septembar 2010, 15:42:37 »
znas zasto,zato sto mi je levi analog nesto sjeban kad ukljucim analog sam trci u desno...zato hocu da bude na krstic
FORZA MILAN
 

Milos011

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 502
    • Pogledaj profil
Re: Pes 2011 Link Feints Tutorial
« Odgovor #51 poslato: 19. septembar 2010, 16:07:21 »
Jel može neko da pojasni kako mogu da se izvode finte preko tastature.

U settings setujem koji je dugme na tastaturi analog R?
I šta onda?

I da li to onda znači da bi pritiskom na dugme koje sam odabrao jednu od strana za analogni R igrač automatski izvodio fintu posle linkovanja finti? Tako nešto sam pokušao i neće.
 

MII2o

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 141
    • Pogledaj profil
Re: Pes 2011 Link Feints Tutorial
« Odgovor #52 poslato: 19. septembar 2010, 21:37:51 »
Sry boys-i, neigram na tastaturi tako da tu stvarno nemogu pomoc :(
Ali, upravo uplodam novi tut :)
 

Baby Jordan

  • Regular
  • **
  • Poruke: 65
    • Pogledaj profil
Re: Pes 2011 Link Feints Tutorial
« Odgovor #53 poslato: 19. septembar 2010, 23:41:57 »
Citat: AcMilan91;683402
znas zasto,zato sto mi je levi analog nesto sjeban kad ukljucim analog sam trci u desno...zato hocu da bude na krstic

 
Heh, pa ako tako podesis, na sta ces onda da se kreces ? :)
Jos jednom :) - Link Feints = L1 + Desni analog. Kao sto vec rekoh, mozes ti da podesis u settings da ti je desni analog na krstic ( mislim, mozes i na:1krug:,:1r2: ili na bilo koje drugo dugme ), ali onda moras podesiti kretanje na levi analog.
Nadam se da ti je sad malo jasnije :)
100 ljudi, 100 ćudi - 100 žena, 200 sisa!
 

JUG GROBARI

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1659
    • Pogledaj profil
    • http://www.armasrb.org/
Re: Pes 2011 Link Feints Tutorial
« Odgovor #54 poslato: 20. septembar 2010, 18:12:36 »
Napravio sam mali tutorial kako postaviti finte za testaturu

Nije bas nesto ali nadam se da ce nekome pomoci.
Hvala.;)
MS WIN7 64Bit | 8GB RAM | FX4130 4.5Ghz OC | Radeon HD7770 | Raidmax 530SS
 

gale91

  • Joey Tribbiani
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3868
    • Pogledaj profil
Re: Pes 2011 Link Feints Tutorial
« Odgovor #55 poslato: 20. septembar 2010, 18:49:32 »
Sve je ovo lepo,svidja mi se ,i svaka cast za tutorijal,...ali ipak mi je ovo malo botovski,mnogo je lepsi osecaj da manualno radis finte,samo je fora ima li negde kako se radi koja finta posebno,pa onda da se vezbamo rucno da ih linkujemo,....takav bi nam trebao tut,....
-__-
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: JUG GROBARI

milisav

  • Regular
  • **
  • Poruke: 53
    • Pogledaj profil
Re: Pes 2011 Link Feints Tutorial
« Odgovor #56 poslato: 10. oktobar 2010, 01:13:27 »
Citat: eudemonkillah;681745
ne mozes od svakog igraca da napravis driblera, cak ni xavi pa ni villa ne mogu nekad da naprave Roulette jednostavno im lopta ostane iza njih a kako svi znamo oni imaju ocjene za driblink jako dobre...finte su extra a i nije lako prolaziti igrace s njima, sve zavisi od tajminga finte i koliko finti je linkovano i u kojem smjeru, left or right
slazem se sa eudemonkillah, realno gomila tj vecina finti je neupotrebljiva protiv boljih igraca pogotovo one stacionarne... a ta cuda od driblera ja nisam video ,obicno igram sa osrednjim timovima od boljih uzimam samo juve,sevilju... i nisam nesta primetio da mi igraci preterano uspevaju u izvodjenju finti obicno im lopta ode u pm... a to da pes vise lici na arkadu(sada i ne lici bas....) meni bi bio samo plus jer onda igra zavisi od tvog skilla a ne od messija svemoguceg, drogbe koji na ledjima vuce 2-3 igraca,ibra sa nekim WTF golovima... i da se razumemo pes tj we tj iss igram jos od '98 na ps 1 tako da je ovaj pes '11 najblizi simulaciji fudbala od svih predhodnih. Moj savet je da odaberete neke finte koje se mogu raditi u pokretu i njih dobro ispraksajte a one finte tipa unakazeno zalamanje (metju feint) sto morate da stojite dok izvodite bolje zaboravite slaba vajda od takvih,dok se igrac naguzi da je izvede eto ga protivnik sa klizecim... i realno zasto mora kombinacija l1+desni analog zasto ne moze npr L2+O  ili tako nesta taman je dobra ideja sa linkovanjem al je unakazishe ogranicenjima xD gale ,manuelno izvodjenje finti ne da nije prakticno sto se tice vremena potrebnog za pritiskanje sega potrebnog nego je komplikovano samo popamtiti koja kako xD btw ja igram na game speed 2...