Autor Tema: FK Crvena Zvezda BEOGRAD ( TOP PLAYER)  (Pročitano 21470 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Grucho

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1200
    • Pogledaj profil
FK Crvena Zvezda BEOGRAD ( TOP PLAYER)
« poslato: 1. septembar 2010, 21:17:20 »

Pocela je nova seznoa u JSL!!!! FK Crvena Zvezda ce sa novo upravom (na celu sa mladim perspektivnim predsednikom kluba Aleksom Dudicem i novim trenerom SLAVOLJUBOM MUSLINOM!!!!) koja nema veliki budzet za ovu sezonu ali imaju par mladih i perspektivnih igraca nada se najboljim uspesima mozda cak mogu da doguraju i u Ligi Sampiona.....tako da videcemo imaju dobre konkurente za titulu i duplu krunu...pa bice zanimljivo!!!

Evo najjzvucnijih pojacanja u  zvezdi:

Dejan Milovanovic:,,Drago mi je da sam se vratio u klub u kome sam odrastao i imao najlepse trenutke karijere. Bilo je boljih ponuda ali ipak mi je zvezda u srcu i od pocetka sam znao da je to to" Punog Srca je govorio Deki...


Ognjen Koroman:,,Dosao sam u Srbiju da bih pomogao Zvezdi da ucini nesto vise i kao najstariji a samim tim i najiskusniji u timu mislim da bi trebalo da odmah pocnemo sa treninzima da bi ove godine dobili derbi a jos vecu insoiraciju mi daje to sto imam da priliku da dajem golove onoj izdajici zvezde" Sa veoma velikom preciznoscu je pricao Ognjen Koroman...


Dusko Tosic (koji je bi sa svojom dragom sponzo...zenom):,,Crvena Zvezda? A da klub u koji sam presao...ma da drago mi je i tako to...jel moze malo privatnog vremena Veoma je drsko odgovorio medijima Tosic...

JOS JEDNO ZVUCNO IME NA "MARAKANI"!!!!!!!

Ruska kompanija Gazprom postala je generalni sponzor Crvene Zvezde!!!!!!! Samim tim Zvezda dobija veci budzet.....
,,Znam da se radi o klubu sa velikom istorijom i nadamo se velikom buducnoscu....rekao je predsednik Gazproma...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Avenger

Dane94

  • Gost
Re: FK Crvena Zvezda BEOGRAD ( TOP PLAYER)
« Odgovor #1 poslato: 2. septembar 2010, 01:07:50 »
Mnogo glupe fore
 

Lazicy

  • Regular
  • **
  • Poruke: 72
    • Pogledaj profil
    • http://www.nba-serbia.net
Re: FK Crvena Zvezda BEOGRAD ( TOP PLAYER)
« Odgovor #2 poslato: 2. septembar 2010, 01:27:35 »
Citat: Dane94;672274
Mnogo glupe fore

nemoj da spamujes i postuj covekov rad i trud. ;)
FC Internazionale 1908
 

Dane94

  • Gost
Re: FK Crvena Zvezda BEOGRAD ( TOP PLAYER)
« Odgovor #3 poslato: 2. septembar 2010, 01:52:04 »
Gledaj svoja posla ne mozes stalno hvaliti ljude treba nekad reci situaciju onakva kakva je...Ma sta ja pricam garant imas 11 godina
 

Lazicy

  • Regular
  • **
  • Poruke: 72
    • Pogledaj profil
    • http://www.nba-serbia.net
Re: FK Crvena Zvezda BEOGRAD ( TOP PLAYER)
« Odgovor #4 poslato: 2. septembar 2010, 10:41:28 »
Stariji sam od tebe deriste malo. A ti ako ti se ne svidja nemoj ulaziti u temu i kvariti covekov rad.
FC Internazionale 1908
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Avenger

ibraga

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 185
    • Pogledaj profil
Re: FK Crvena Zvezda BEOGRAD ( TOP PLAYER)
« Odgovor #5 poslato: 3. septembar 2010, 15:54:01 »
Ovaj Dane94 se mnogo nesto pro*urcio, trba neko da mu pokaze gde mu je mesto :crveni::crveni::crveni:
PES MASTER
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Avenger

Dane94

  • Gost
Re: FK Crvena Zvezda BEOGRAD ( TOP PLAYER)
« Odgovor #6 poslato: 3. septembar 2010, 16:19:52 »
:slap:


Ne razumem vas nisam nikoga vredjao...Ljudi ne prave teme da bi dobijali samo komentare:,,To care super si samo tako nastavi!''
 

cheda

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 16
    • Pogledaj profil
Re: FK Crvena Zvezda BEOGRAD ( TOP PLAYER)
« Odgovor #7 poslato: 3. septembar 2010, 17:56:55 »
Ne razumem zbog cega glupe fore!?:confused1:
Decko je osmislio pricu i postavio.
Iskreno nije losa prica, po mom misljenju.
Ne ocekuju ljudi samo postove: "Bravo care" i sl. ali sigurno ne ocekuju ni
komentare: "*****e, glupost" ...
Smatram da si mogao da kazes da ti se ne svidja, ali na blazi nacin i mozda sa
nekom konstruktivnom kritikom.

Meni se svidja post i voleo bih da se ne covek ne pokoleba.
Svidjaju mi se komentari fudbalera, narocito Tosicev.:D:D:thumbup1::thumbup1::thumbup1:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Grucho, Avenger

ludwig

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 210
    • Pogledaj profil
Re: FK Crvena Zvezda BEOGRAD ( TOP PLAYER)
« Odgovor #8 poslato: 3. septembar 2010, 21:13:08 »
Potpuno se slazem sa Ibragom i Chedom.Dane je nasao zamerku mojoj karijeri sa Aston Vilom iako je bila sitna i nebitna,ali sam je ispostovao.A slabo vidjam pohvale sa njegove strane,samo negativne komentare.Naravno da ne treba svi komentari da budu dobri,valja i neka kritika,ali brate ti samo kritikujes.Otvori neku svoju temu pa da mi malo komentarisemo :).Inace svaka cast za karijeru samo nastavi ;)
« Poslednja izmena: 3. septembar 2010, 21:20:46 od strane ludwig »
 

grobar95

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 220
    • Pogledaj profil
Re: FK Crvena Zvezda BEOGRAD ( TOP PLAYER)
« Odgovor #9 poslato: 3. septembar 2010, 21:54:23 »
ok, ajmo malo da se okrenemo temi.........
nemoze svaki komentar biti pohvala itd. nego sugestija ili preporuka nekog igraca.
druze samo tako nastavi nemoj da slusas ove nabedjene sto samo spamuju i koriste teme za zvadje...
pozz
Na svetu nista vece,nemoze da postoji nego sto je nasa ljubav prema crno-beloj boji......
 

Grucho

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1200
    • Pogledaj profil
Re: FK Crvena Zvezda BEOGRAD ( TOP PLAYER)
« Odgovor #10 poslato: 5. septembar 2010, 09:30:16 »
Pao mi je sistem pa sam moram da krenem ispocetka...stavio sam JSL patch igram sa lazeticem i lekicem a bez koromana , tosica i milovanovica... :$
GANCI NA MARAKANI???
Posle letnjeg transfer perioda jedan mladi i talentovani Ganac se nasao u timu Crvene Zvezde!!!

GYAN ASAMOAH JE NA MARAKANI!!!
Uz njega tu ce biti i YANNICK DJALO i IVANSCHITZ
Svi su dosli za malu svotu novca i nije bilo puno razmiljanja ocu-necu...
Gyan Asamoah:,,Imao sam priliku na SP ove godina da okusim srpski fudbal...bila je to teska utakmica ali smo je dobili onim cuvenim penalom....Zadovoljan sam klubom u koji sam dosao"


Yannick i Ivanschitz nisu bili predstavljani isto vece gad i Gyan tako da nemamo njihove izjave za medije...

JELEN SUPER LIGA I KUP
Prva utakmica protiv rada zavrsila se rezultatom 0:0 i nije bila zanimljiva ..totalno mrtva igra...par prilika i mnogo faulova..
Protiv Vojvodine u kupu Crvena Zvezda je dobila 2:1 ali sa velikom srecom...treba se zahvaliti Mrdji na auto-golu , i Bilbiji na promasenom penalu (promasen ceo go)...
A onda protiv Teleoptika...ATOMSKA BOMBA!!!!! 6:0
4 Gola Lekica i 1 mladog Lazovica i Yannick Djala.....evo statistika i slika sa utakmice....





PS-Hvala na razumevanju ovo sam zbrzao jer zurim na utakmicu...bice sl post bolji...
« Poslednja izmena: 5. septembar 2010, 18:27:02 od strane Grucho »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: bojanredstar

Grucho

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1200
    • Pogledaj profil
Re: FK Crvena Zvezda BEOGRAD ( TOP PLAYER)
« Odgovor #11 poslato: 9. septembar 2010, 08:12:19 »
DUPLA KRUNA PONOVO U LJUTICE BOGDANA
Crvena Zvezda je ostvarila veliki uspeh ove sezone...osvajanje duple krune i dolazak do polu-finala u Ligi Sampiona
tacnije POBEdA PROTIV MANCESTER JUNAJTEDA
uopste nije mala stvar......naravno u LS je kasnije dosao prejaki Arsenal koji je kao domacin dobio Zvezdu 2:1 a kao gost se takticki odbranio igrajuci 1:1 na paklenoj marakani pred oko 30 000 gledalaca.....





Bilo je tu par kikseva ali sve u svemu jako uspesna sezona....jedan veliki problem bio je sa povredama....na kraju sezone povredio se najbolji strelac ekipe Lazovic pa je pauzirao 10 nedelja....sa povredama su jos (od bitnijih igraca) problema imali:
Bogdanovic
Gyan Asamoah
Vilotic
Ignjatijevic

TRANSFERI
Veliko iznenadjenj predstavljalo je da su klub napustili Djordjevic i Lazetic....naime Zvezda je odlucila da ozbiljno podmladi ekipu i u tome je uspela....evo slike igraca koji su dosli i otisli:



plus je dosao Ashley Young (WF,SMF)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: bojanredstar

Zvezdas9

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 823
    • Pogledaj profil
Re: FK Crvena Zvezda BEOGRAD ( TOP PLAYER)
« Odgovor #12 poslato: 9. septembar 2010, 10:38:34 »
Svaka cast za trud, iskreno. ;) super je.
Waiting for...not waiting for PES 2015...[/B]
 

Grucho

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1200
    • Pogledaj profil
Re: FK Crvena Zvezda BEOGRAD ( TOP PLAYER)
« Odgovor #13 poslato: 9. septembar 2010, 11:41:12 »
Citat: Zvezdas9;676259
Svaka cast za trud, iskreno. ;) super je.
Hvala. :)
 

Grucho

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1200
    • Pogledaj profil
Re: FK Crvena Zvezda BEOGRAD ( TOP PLAYER)
« Odgovor #14 poslato: 10. septembar 2010, 22:25:44 »
ZVEZDA POSTAJE EVROPSKA SILA
Crvena Zvezda postaje fudbalsaka velesila ! Sto dokazuju sledeci podaci:
Gyan Asamoah - Evropski Fudbaler Godine



OSVAJANJE LIGE SAMPIONA
Neverovatan uspeh Crvene Zvezde ove sezone....tripla kruna!!!!
Zvezda je prosla kroz zestoke finansijske krize i trnje...da bi postala PRVAK EVROPE!!!!!
Evo ekipa koje je Crvena Zvezda dobila i kako je zreb isao:

vs AC Milan 6-1    1/8 Finala



vs Arsenal 6-5    1/4 Finala



vs Wolfsburg 3-3(AG)    1/2 Finale



vs Real Madrid 6-1   FINALE








Nagrade i statistike

Jelen Super Liga



Lav Kup





Liga Sampiona



1 TIM U OVOJ SEZONI JE UOBICAJENO IZGLEDAO OVAKO ( SAMO STO SAM CESTO ROTIRAO DJALA I LAZOVICA )



VELIKO POJACANJE I JOS VECE RAZOCARENJE NA MARAKANI

SULEJMANI JE NOVI IGRAC CRVENE ZVEZDE!!!!!
Silejmano je potpisao ugovor sa zvezdom a on je kostao zvezdu celih 18 miliona evra
Jos vece razocarenje doziveo je evropski fudbaler godine , Gyan Asamoah. On je izjavio:,, Veoma sam razocaran odlikom Zvezde da dovede jos jednog spica...mislio sam da sam dobro odradjivo posao...stvarno ne znam sta oni vise zele od mene...." rekoa j u kamere Asamoah i zamalo zaplakao ,,Ne bih voleo da napustim klub ali jos manje bih zeleo da gledam utakmcie sa klupe...tako da cu verovatno traziti sansu u nekom drugom klubu"

Bogdanoivic se takodje razbesneo zato sto nije odigrao ni 30% utakmica u sezoni i zeli da ode iz kluba , nije zeleo da kaze ruzne reci o zvezdi tako da se suzdrzao pred kamerama...

Jos jedno pojacanje koje nije toliko zvucno je Cork koji ce se u letnjem prelaznomroku pridruziti Zvezdi....mladi perspektivni igrac Burnleya je otisao iz istoimenog kluba zbog neigranja.....

PS. NESO MI ZEZA DODAJ.RS (IP NIJE DOZVOLJEN) PA SaM MORAO PREKO NEKOG SLJ HOSTINGA I NIJE BAS NAJBOLJE ISPALO :$
PS2. KOMENT!!!! OCU DA CUJEM VASA MISLJENJA ;)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Avenger, bojanredstar