Autor Tema: Nemogućnost odigravanja u predviđenom roku (obaveštenja i pravila) - obrati paznju!  (Pročitano 11781 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kazuki Ito

  • Sive Eminencije
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 288
    • Pogledaj profil
Ukoliko ne budete u mogućnosti da odigrate mečeve u predviđenom roku, iz bilo kojih razloga, obavezni ste da u ovoj temi ostavite obaveštenje, i napišete koliko je planirano odsustvo. U suprotnom, snosićete sankcije. Slede detaljnija pravila u vezi sa ovom pričom:

Nedeljno se igra 5 kola, i maksimalni dozvoljeni nedeljni zaostatak je 3 utakmice.

1.Ukoliko neki igrač posle nedeljnog roka bude imao više od 3 zaostale utakmice, pisaće mu se službeni poraz/i od 0-1, po redosledu predviđenih, a neodigranih utakmica, protiv igrača koji nemaju prekoračenje zaostataka.

2. U slučaju da igrač nije u mogućnosti da ispoštuje nedeljni termin odigravanja (dozvoljeni minimum odigranih utakmica), može ostaviti obaveštenje u ovoj temi, ali najkasnije 2 dana pre isteka tog nedeljnog roka, i tada mu se neće pisati porazi. Ukoliko ostavi obaveštenje kasnije, to mu neće biti priznato, i pisaće mu se sluzbeni poraz/i.

3. Ako neki igrač bude imao ukupno 3 puta nedozvoljene zaostatke (posle nedeljnih rokova), biva izbačen iz takmičenja, po principu "zutih kartona", ovim pravilom:

* Posle svakog nedeljnog prekoračenja dozvoljenih zaostataka igrač dobija "žuti karton"
* 3 žuta katona = crveni
* Crveni karton = izbacivanje iz takmičenja

4. Bez obzira na ostavljeno obaveštenje ili ne, ukupno dozvoljeno odsustvo iz takmičenja je 15 dana, s tom razlikom što će igračima koji se jave biti dozvoljeno učestvovanje u sledećoj sezoni, dok ovima koji ne ostave nikakvo obaveštenje, neće. Naravno, u oba slučaja sledi izbacivanje iz aktuelne sezone.

5. Ukoliko takmičar nije odigrao 10 dana u kontinuitetu ni jednu utakmicu i nije ostavio nikakvo obaveštenje, a već je dobio "karton" zbog zaostataka, biva izbačen iz takmičenja.

 
Nadamo se da nećemo morati da primenimo neku od pomenutih kazni, i da ćete sve odigravati u roku. S tim u vezi, dajemo vam par predloga:

* Ne čekajte poslednji trenutak (kraj nedeljnog roka) za odigravanje mečeva
* Trudite se da posle svakog nedeljnog roka imate maksimalni broj odigranih utakmica, a ne da se zadovoljite samo dozvoljenim minimumom.
* Kontaktirajte vaše protivnike da bi dogovorili meč, na sve načine (privatnim porukama, msn...). Naravno, to sve ukoliko ih ne nađete na chatu "Pes Serbia League" aplikacije, koja je zvanično mesto okupljanja.
 

tillinho77

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 421
    • Pogledaj profil
ovako. nisam u mogucnosti odigrati utakmice do datuma 05.09.2010. . nemam jojpad jos par dana i nemogu igrati na tipkovnici jer je evidentno da cu izgubiti. jojpad sam se snasao , stize za par dana, ali onda idem na more 01,09 i nema me do 05.09 . molim da se uvazi moja odsutnost. Ukoliko igram ovih dana nemojte mi zamjeriti ali ne zelim igrati na tipkovnici u ligi.
Hala Madrid!
 

Kazuki Ito

  • Sive Eminencije
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 288
    • Pogledaj profil
Nema nikakvih problema, hvala što si javio. Lepo se provedi na moru ;)
 

tillinho77

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 421
    • Pogledaj profil
Hvala
Hala Madrid!
 

BooQy

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 104
    • Pogledaj profil
Imam dva jako bitna ispita 1. i 3., i posle toga odbranu projekta, koja ne znam kad je tačno. Uglavnom, ako ih ne dam, padam godinu, tako da je moguće da ću da kasnim sa mečevima.
.
 

Aladdin986

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 981
    • Pogledaj profil
zao mi je sto sam bio otsutan. izvinjavam se kolegama iz prvih 5 kola. Ovo do kraja vremenskog roka  sam tu po ceo dan, uvece nisam jer radim trecu smenu. Tako da  ko ima samnom nek dodje posle podne molio bih
 

Kazuki Ito

  • Sive Eminencije
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 288
    • Pogledaj profil
TickePainSTAJL je javio još pre početka lige da ide na more, te nije bio u mogućnosti da igra utakmice do sada. Ovih dana bi trebao da se vrati i da krene sa igranjem.
 

TickePainSTAJL

  • Regular
  • **
  • Poruke: 64
    • Pogledaj profil
Citat: Kazuki Ito;670234
TickePainSTAJL je javio još pre početka lige da ide na more, te nije bio u mogućnosti da igra utakmice do sada. Ovih dana bi trebao da se vrati i da krene sa igranjem.

Vratio sam se samo da se stabilizujem 2-3 dana i da uplatim net i pocinjem sa odigravanjem tekmi ;)

LeskiRM

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 38
    • Pogledaj profil
ja imam pitanje, naime sto ako ja nisam u mogucnosti odigrati 2 tekme ali ne svojom krivicom, jer tillinha i ticketa nema? kaj to znaci da ja smijem samo jos jednu da ne odigram ? ili :S
 

TickePainSTAJL

  • Regular
  • **
  • Poruke: 64
    • Pogledaj profil
Trenutno imam nekih problema sa grafom koja dostize temp cak do 86c,radim na tome da otklonim kvar tako da bi trebalo taman to da popravim dok mi ukljuce net krajem nedelje zbog odmora kada sam parkirao modem u garazu ;)

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
Citat: LeskiRM;671227
ja imam pitanje, naime sto ako ja nisam u mogucnosti odigrati 2 tekme ali ne svojom krivicom, jer tillinha i ticketa nema? kaj to znaci da ja smijem samo jos jednu da ne odigram ? ili :S

Naravno da to imamo u vidu. Ako na kraju nedeljnog roka nemaš obavezni minimum odigranih mečeva, i to zato što ti baš nedostaju tekme protiv igrača koji u tom periodu nisu u mogućnosti da igraju mečeve, ili se jednostavno ne pojavljuju, nećeš snositi nikakve kazne.
 

Бишке

  • Super Moderator
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1683
    • Pogledaj profil
Ljudi,ja i Brajanki smo probali i danas i juce,ali je njemu lagovalo zbog neta,nesto mu je poremeceno.Kostavth je juce bio online i posle toga ga nisam nasao.
Monstera sam veceras jurio po BPL-u,ignorisao me je.
Sutra idem za Mladenovac,pa u petak ujutru za NS,imam zakazanu operaciju kolena.Tako da me do subote(nadam se) nece biti za odigravanje online meceva.
Ako stignem jos neku od ove 3 iz prvih 5 kola da odigram dok ne krenem,super,ako ne nadoknadicu kad se vratim.
Nemojte da mislite da sam tu ako me vidite online na forumu,jer mi je pes-serbia pocetna strana,a ne koristim jedini ovaj komp,a pre subote sigurno necu moci da igram.
Toliko od mene.
 

brajanki

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 33
    • Pogledaj profil
Posle jedno 5-6 neuspelih (zbog laga) pokusaja (danas i juce) da odigram sa Bisketom izmerim ja na speedtestu...kad ono dl 1.08 , upl 0.18 a ping 293ms ....Stvarno ne znam sta se desava jer imam sbb-ov 4mb-256kb.. pa ako moze da mi se uvazi ovo kasnjenje , da bi skontao sta se desava....
 

Monster

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 133
    • Pogledaj profil
Ljudi samo da se javim da sam ovih dana nesto u tri lepe otisao zato molim da me sacekate koji dan da se sve sredi.Probacu veceras da odigram sto mogu! Hvala
 

Monster

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 133
    • Pogledaj profil
Biske ,nisam te ignorisao vec sam nesto piskarao i onda sam morao da izadjemiz nekog razloga,kasnije sam video da si pisao ali kasno,dok sam seo ti si vec otisao. SRY
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Бишке