Anketa

Nagrade za osvajače lige i kupa

održavam ovu ideju (DA)
24 (88.9%)
Epodržavam ovu ideju (NE)
3 (11.1%)

Ukupno glasova: 30

Autor Tema: Nagrade za pobednika lige i kupa (Anketa)  (Pročitano 6061 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kazuki Ito

  • Sive Eminencije
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 288
    • Pogledaj profil
Nagrade za pobednika lige i kupa (Anketa)
« poslato: 13. avgust 2010, 12:11:06 »
Ova tema je već bila pokrenuta prošle sezone, i sada želimo konačno da vidimo, jeste li stvarno za to, ili ne.
Radi se o predlogu da osvajač Kazuki Ito lige i osvajač Kupa dobije neku nagradu. Akcenat je na simboličnim nagradama i ni u kojoj soluciji to ne bi bio novac. Imamo ideju da pobednik dobije pravi pehar sa njegovim imenom graviranim u podnožju tog pehara, i koji će mu biti poslat na kućnu adresu. Našli smo već radnju koja izrađuje i prodaje sve to, i to ne bi bio neki veliki izdatak (oko 1000din). Osim toga, nagrade bi mogle biti i majice i još neke sitnice.
Da bi se to sve ostvarilo svaki takmičar bi trebao da neki mali iznos (100 - 200din) uplati na račun koji bi otvorili u tu svrhu. Sve ovo bi bilo strogo dobrovoljno, i takmičari koji ne žele da daju novac ne bi bili akcentirani ni u kom pogledu, niti bi to bio bilo kakav uslov za učestvovanje u online takmičenju. Još da napomenemo da ova akcija ne bi apsolutno nikakve veze sa ovim forumom/sajtom imala, i da ne postoji mogućnost bilo kakve zloupotrebe. Ovo je samo naša ideja, i mislimo da bi te nagrade bile jedan simpatičan gest, lepa uspomena koja ostaje, a pritom stvarno ne iziskuje neke velike izdatke (100 - 200 din po čoveku).
Otvaramo anketu gde ćete se izjasniti da li podržavate ovu ideju, ili ne. Ukoliko se izjasnite da podržavate, podrazumeva se da ste spremni i voljni da odete u banku i uplatite iznos na račun, a ne kao prošli put - Svi glasali za ovu ideju, a kad je došlo do trenutka da se uplati, nigde nikoga :).

Pravo glasa imaju isključivo ljudi koji su se prijavili za Kazuki Ito ligu
« Poslednja izmena: 13. avgust 2010, 12:15:47 od strane Kazuki Ito »
 

Бишке

  • Super Moderator
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1683
    • Pogledaj profil
Re: Nagrade za pobednika lige i kupa (Anketa)
« Odgovor #1 poslato: 13. avgust 2010, 14:12:33 »
Ja sam za to da se,posto je sada vec kasno,za seriju turnira na PES 2011 pravi jedinstvena tabela na osnovu rezultata u ligi i kupovima,pa da ukupni pobednik dobije original PES2012.;)
 

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
Re: Nagrade za pobednika lige i kupa (Anketa)
« Odgovor #2 poslato: 13. avgust 2010, 14:28:11 »
Evo, znao sam da će da glasa neko ko nema nikakve veze sa ovim. Stvarno mi nije jasno zašto je toliki problem pažljivo isčitati 10 reda texta, a da ne govorim da smo posebno izdvojili ovu informaciju gde piše da pravo glasa imaju samo učesnici Kazuki Ito lige. Pa koliko krupno treba da bude da bi bilo uočljivo:) Dakle, Markinho, ti nemaš pravo glasa, osim ako se prijaviš za Kazuki Ito ligu
 

ogischa

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 194
    • Pogledaj profil
Re: Nagrade za pobednika lige i kupa (Anketa)
« Odgovor #3 poslato: 13. avgust 2010, 14:28:28 »
Citat: Kazuki Ito;660969
Ukoliko se izjasnite da podržavate, podrazumeva se da ste spremni i voljni da odete u banku i uplatite iznos na račun, a ne kao prošli put - Svi glasali za ovu ideju, a kad je došlo do trenutka da se uplati, nigde nikoga :).


Na zalost opet ce biti isto, svima je to super ali...veliko ALI!
Kad se raspravljamo samo sto igramo za dzabe iz "zadovoljstva,zabave..." neki oci bi da vade bez nagrade, a kamoli sad sa nagradom.
Super ideja, ali plasim se neizvoljdivo!
 

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
Re: Nagrade za pobednika lige i kupa (Anketa)
« Odgovor #4 poslato: 13. avgust 2010, 14:30:28 »
Ti koji bi da oči vade će blago meni da lete iz lige samo tako ;)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: ogischa

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
Re: Nagrade za pobednika lige i kupa (Anketa)
« Odgovor #5 poslato: 13. avgust 2010, 14:33:33 »
Citat: Бишке;660999
Ja sam za to da se,posto je sada vec kasno,za seriju turnira na PES 2011 pravi jedinstvena tabela na osnovu rezultata u ligi i kupovima,pa da ukupni pobednik dobije original PES2012.;)

Ova ideja uopšte nije loša, a zašto ne bi nagrada bila i pes2011. Ko osvoji ovu ligu koja kreće za koji dan, dobija original
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Visnja

tillinho77

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 421
    • Pogledaj profil
Re: Nagrade za pobednika lige i kupa (Anketa)
« Odgovor #6 poslato: 13. avgust 2010, 15:07:02 »
Citat: Strippy;661008
Ko osvoji ovu ligu koja kreće za koji dan, dobija original

Oce to vrijedit i za pobjednike druge lige? :D
 
Bas sad racunam , ako bi igra kostala 30 funti , i ako bi kupovali za obe lige , svaki natjecatelj bi trebao dati tocno = 295 dinara :)
« Poslednja izmena: 13. avgust 2010, 15:13:41 od strane tillinho77 »
Hala Madrid!
 

maremas

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 10159
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: Nagrade za pobednika lige i kupa (Anketa)
« Odgovor #7 poslato: 13. avgust 2010, 16:11:20 »
Znaci od toga nema nista ako pes-serbia ne nadje sponzora koji bi nam darovao original kopije igre, posto sigurno nece svi da plate znaci da uzimamo originale kao nagrade je previse a i nije bas jeftino, ako ce vec da budu nagrade treba da bude nesto simbolicno, majica neka, peharcic sa urezanom posvetom ili tako nesto...



:D
« Poslednja izmena: 13. avgust 2010, 16:15:50 od strane maremas »
 

brajanki

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 33
    • Pogledaj profil
Re: Nagrade za pobednika lige i kupa (Anketa)
« Odgovor #8 poslato: 18. avgust 2010, 03:34:40 »
Ja sam za...Slazem se sa Ogischom, da neki i bez nagrade, ovo shvataju suvise ozbiljno(imao sam prilike da budem izvredjan od strane Anfielda zato sto sam nad njim napravio crveni karton i  posle me je svuda pljuvao a nije rekao da je crveni bio pri centarsutu i da apsolutno ne znaci da bi dao gol, mada je svuda to opisivao kao da je isao na prazan gol)...zbog toga se slazem sa Maremasom da nagrada ne bi trebala da bude preterano vredna (pogotovo ne original pes2011)...Pre bih da predlozim da bude vise simbolicnih, za 1. 2. i 3. mesto u obe lige, pa npr. najefikasniji igrac, fair play nagrada (kad se vec broje kartoni), pa mozda i utesna nagrada za posledjneg igraca na tabeli (u stilu zlatne maline), pobednik kupa...itd.
Mozda ce neko pomisliti koji ce nam nagrade, ako ce biti simbolicne, ali ja bih pre dao i vecu lovu od 100-200 din, za takve nagrade, nego 10 din za original pes.Mislim da bi takva nagrada bila jabuka razdora medju igracima....
Toliko od mene
« Poslednja izmena: 18. avgust 2010, 03:58:51 od strane brajanki »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: ogischa

BooQy

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 104
    • Pogledaj profil
Re: Nagrade za pobednika lige i kupa (Anketa)
« Odgovor #9 poslato: 18. avgust 2010, 13:02:07 »
Za, taj pehar je lepa ideja.
.
 

tillinho77

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 421
    • Pogledaj profil
Re: Nagrade za pobednika lige i kupa (Anketa)
« Odgovor #10 poslato: 18. avgust 2010, 13:50:17 »
Slazem se
Hala Madrid!
 

Aladdin986

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 981
    • Pogledaj profil
Re: Nagrade za pobednika lige i kupa (Anketa)
« Odgovor #11 poslato: 19. avgust 2010, 03:55:23 »
Naravno da se slazem da mi kupite majcu i pehar neki :))) Ajde otvarajte taj racun pocecemo da uplacujemo ;)
 

internacional 1

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 944
    • Pogledaj profil
Re: Nagrade za pobednika lige i kupa (Anketa)
« Odgovor #12 poslato: 19. avgust 2010, 12:36:23 »
Citat: Aladdin986;663865
Naravno da se slazem da mi kupite majcu i pehar neki :))) Ajde otvarajte taj racun pocecemo da uplacujemo ;)

:):):),Vrlo duhovito:)
 

Kazuki Ito

  • Sive Eminencije
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 288
    • Pogledaj profil
Re: Nagrade za pobednika lige i kupa (Anketa)
« Odgovor #13 poslato: 3. septembar 2010, 20:11:53 »
Potrebno je da se svi učesnici lige izjasne u anketi. Mole se sledeći takmičari da se što pre izjasne/glasaju u anketi: Zuke, Aladdin986, Stefanss, Tagmaster, Kostavth, Maxicro i Aciko. Odradite ovo, pa da krenemo sa prikupljanjem novca, ukoliko velika većina bude za. Bitno je da glasate u anketi, a ne samo da napišete post
 

stefanss

  • Regular
  • **
  • Poruke: 80
    • Pogledaj profil
Re: Nagrade za pobednika lige i kupa (Anketa)
« Odgovor #14 poslato: 3. septembar 2010, 21:57:14 »
Jako mi se svijda ideja pogotovo ovo od brajankia
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: brajanki