Autor Tema: Pitanja, predlozi, primedbe i nedoumice vezane za "Kazuki Ito" online ligu  (Pročitano 5471 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kazuki Ito

  • Sive Eminencije
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 288
    • Pogledaj profil
Ovde možete postaviti pitanja oko nekih stvari koje vam nisu jasne, predloziti nesto, izneti primedbu...
Pre postavljanja bilo kog pitanja pročitajte pravilnik, gde su skoro sve stvari objašnjene http://www.pes-serbia.net/threads/14668-Pravilnik-i-uputstva-Kazuki-Ito-lige-OBAVEZNO-%C5%A1tivo-za-sve-u%C4%8Desnike
 

maremas

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: Pitanja, predlozi, primedbe i nedoumice vezane za "Kazuki Ito" online ligu
« Odgovor #1 poslato: 15. avgust 2010, 00:47:10 »
Sutra u 12 pocinje biranje timova!
 

Mirchell

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 635
    • Pogledaj profil
Re: Pitanja, predlozi, primedbe i nedoumice vezane za "Kazuki Ito" online ligu
« Odgovor #2 poslato: 25. avgust 2010, 14:07:13 »
E ljudi iskljucili su mi internet,trenutno sam kod drugara na netu i skinuo sam program ali nece da mi se poveze na server pa ako neko moze da mi objasni sta se desava?najverovatnije cu utakmice igrati kod ortaka jer nema se kesha trenutno da se plate dva racuna :) ako nije problem da mi se protivnici jave na pm i napisu tacno kad im odgovara,pa cu se ja nekako organizovati da ne bi kocio ligu i da ne bi bilo nekih bespotrebnih kaznica... ;)
:clover:
 

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
Re: Pitanja, predlozi, primedbe i nedoumice vezane za "Kazuki Ito" online ligu
« Odgovor #3 poslato: 25. avgust 2010, 16:43:31 »
S obzirom da je takva situacija, bolje bi bilo da se ti njima javis privatnim porukama, i predlozis neke termine. Sto se tice ulaska u "Pes Serbia League" aplikaciju, moguce da nisi skinuo update exe, onaj iz prvog posta ne funkcionise. Inace, StefanACM je sada najavio i neke radove na serveru, u svrhu otklanjanja nekih bug-ova. Imas ovde temu: http://www.pes-serbia.net/threads/14741-radovi-najave-radova-na-serveru?p=667151&viewfull=1#post667151
 

maremas

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: Pitanja, predlozi, primedbe i nedoumice vezane za "Kazuki Ito" online ligu
« Odgovor #4 poslato: 26. avgust 2010, 01:41:26 »
question i ja nismo mogli da se povezemo, evo sta mi izbaci kad pokusam da udjem u njegovu sobu, isto i obratno!

Imam ADSL telekom net, ne znam koji on ima, sta moze da bude problem?
 

stefanACM

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1511
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
PES SERBIA LEAGUE V2 [WIP]
-novi sistem prikaza tabela (10-30 ms za učitavanje čitave tabele)
-totalni HD redizajn redizajn
-poboljšani prikaz izveštaja
 i još mnogo toga (predložite novi dodatak OVDE)
 

internacional 1

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 944
    • Pogledaj profil
Re: Pitanja, predlozi, primedbe i nedoumice vezane za "Kazuki Ito" online ligu
« Odgovor #6 poslato: 26. avgust 2010, 12:14:13 »
Citat: maremas;667529
question i ja nismo mogli da se povezemo, evo sta mi izbaci kad pokusam da udjem u njegovu sobu, isto i obratno!

Imam ADSL telekom net, ne znam koji on ima, sta moze da bude problem?

Mare ja sam imao tih problema mnogo.ako si otvorio portove a verujem da jesi,to je do modema veruj mi ja sam tri modema promenio da bi nasao odgovarajuci.Javi mi se na PM ako ti treba neka pomoc oko toga,ja sam ludeo od toga,sa 10-15 % njih nisam mogao da se spojim.
 

koca013

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1664
    • Pogledaj profil
Re: Pitanja, predlozi, primedbe i nedoumice vezane za "Kazuki Ito" online ligu
« Odgovor #7 poslato: 26. avgust 2010, 14:07:23 »
meni se to desava samo sa kostavhom ista stvar i nikad nismo uspeli da odigramo ni jednu
 

brajanki

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 33
    • Pogledaj profil
Re: Pitanja, predlozi, primedbe i nedoumice vezane za "Kazuki Ito" online ligu
« Odgovor #8 poslato: 27. avgust 2010, 00:30:01 »
Da li sam ja dobro razumeo da se za kazuki ligu ISKLJUCIVO zakazuju utakmice na novom Stefanovom programu (svaka cast Stefane) ? Posto se, bar uvece, tamo nalazi uvek jedan isti krug ljudi...
 

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
Re: Pitanja, predlozi, primedbe i nedoumice vezane za "Kazuki Ito" online ligu
« Odgovor #9 poslato: 27. avgust 2010, 01:11:45 »
Nisi dobro razumeo :). Niko to nije rekao, a i ako je slučajno rekao, to nije istina. Ti možeš da se dogovoriš za igranje utakmice gde god i ti je volja i kako je tebi najlakše. Rečeno je da će ova aplikacija "Pes Serbia League" biti jedino zvanično mesto okupljanja za Kazuki Ito ligu, gde bi trebalo da možeš naći sve učesnike lige na jednom mestu i tako se najlakše naći sa njima. E sad, to što još uvek ne posećuju svi to mesto, to se može pripisati tome što je liga tek počela, a i još uvek neki ljudi imaju problem da uđu u tu aplikaciju. Nadam se da će to u najskorije vreme da se promeni, i da će biti mnogo više ljudi na chatu. StefanACM se trudi da otkloni sve bugove, a ti se  slobodno dogovoraj za termine igranja kako je tebi najlakše (privatne poruke, peslauncher, msn...)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: brajanki

stefanss

  • Regular
  • **
  • Poruke: 80
    • Pogledaj profil
Re: Pitanja, predlozi, primedbe i nedoumice vezane za "Kazuki Ito" online ligu
« Odgovor #10 poslato: 27. avgust 2010, 13:25:09 »
Imam jednu veliku primedbu..Vi ste mene stavili da biram 26 po redu..zbog toga sto ja nisam hteo da igram sa booqijem..I STAVILI ME U PRVU LIGU ..pa ste vi normalni ??? samo mi to odgovorite ..
 

Kazuki Ito

  • Sive Eminencije
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 288
    • Pogledaj profil
Re: Pitanja, predlozi, primedbe i nedoumice vezane za "Kazuki Ito" online ligu
« Odgovor #11 poslato: 27. avgust 2010, 14:21:18 »
Šta ti nije jasno?! Ti si dobio kaznu jer nisi hteo da odigraš obavezni dvomeč protiv Booqy-ja. U tom trenutku ti si ostao u 2.ligi, međutim s obzirom da su dvojica starih igrača iz prve lige odlučili  da ne učestvuju u ovoj sezoni, 2 igrača iz druge lige, po plasmanu su automatski upali u prvu (Visnja i ti). Tvoj dvomeč protiv Booqy-ja, je trebao da odluci ko će zauzeti 3 mesto u 2.ligi, i samim tim ko će igrati baraž za ulazak u 1.ligu protiv 10-oplasiranog iz 1.lige. S obzirom da ti nisi hteo da igraš taj dvomeč protiv Booqy-ja, pao si na 4.mesto u 2. ligi, ali si zbog gorepomenutog razloga ipak upao u 1.ligu. Kazna koja je već ranije odlučena je naravno ostala, a to je da biraš poslednji na draftu.
 

stefanss

  • Regular
  • **
  • Poruke: 80
    • Pogledaj profil
Re: Pitanja, predlozi, primedbe i nedoumice vezane za "Kazuki Ito" online ligu
« Odgovor #12 poslato: 27. avgust 2010, 14:35:21 »
Ali vi ne shvatate zasto nisam hteo da igram ..kako ne mozes da ukapris da sam hteo spostvenim trudom da dodjem do drugog 2 mesta.. a ne pri kraju sezone sam uzeo tim koji je bio prvi ... necu na tudjim mukama da se obogacujem!!!!!
 

BooQy

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 104
    • Pogledaj profil
Re: Pitanja, predlozi, primedbe i nedoumice vezane za "Kazuki Ito" online ligu
« Odgovor #13 poslato: 27. avgust 2010, 15:08:21 »
Nećeš se obogatiti igranjem PES-a, ne brini :D
.
 

Kazuki Ito

  • Sive Eminencije
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 288
    • Pogledaj profil
Re: Pitanja, predlozi, primedbe i nedoumice vezane za "Kazuki Ito" online ligu
« Odgovor #14 poslato: 27. avgust 2010, 15:43:33 »
U trenucima kada server nije u funkciji ne postoji nikakva prepreka za odigravanje ligaških utakmica. Raspored kola imate postavljen i na forumu: http://www.pes-serbia.net/threads/14811-Kalendar-3.-sezone-Kazuki-Ito-lige-(termini-odigravanja)?p=668240&viewfull=1#post668240. Alternativno mesto okupljanja je PesLauncher, soba BPL (password 321) i cepajte. Nakon odigranih utamica samo napišete izveštaj (okačite SS match details i cards) u predviđenoj temi, i čim server proradi ubacimo sve to u tabele.
« Poslednja izmena: 27. avgust 2010, 15:48:16 od strane Kazuki Ito »