Autor Tema: Aston Vila-Lavovi(Top player)  (Pročitano 12766 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

ludwig

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 210
    • Pogledaj profil
Re: Aston Vila-Lavovi(Top player)
« Odgovor #30 poslato: 9. septembar 2010, 21:08:30 »
Više od 1000 pregleda,hvala vam PUNOOO!!!:thumbup:
Novi izveštaj u pripremi,ali neće pre vikenda.Do tad se pozabavite čitanjem mog prethodnog posta.Pozz i hvala vam na pažnji :clown:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Grucho

Grucho

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1200
    • Pogledaj profil
Re: Aston Vila-Lavovi(Top player)
« Odgovor #31 poslato: 11. septembar 2010, 14:25:31 »
OVO TI JE TOTO PERFEKTO!!!! Samo tako kidaj..i da imam molbu budi blazi prema Liverpoolu omiljeni mi j eklub (salim se naravno) :) i da ako nekome treba igrac sredine probajte Pliatsikasa (pise se PLIATSIKAS) odlican ej i brzo napreduje...pozz ako te zanima pogledaj moju ML sa Zvezdom :D  http://www.pes-serbia.net/threads/14904-FK-Crvena-Zvezda-BEOGRAD-(-TOP-PLAYER)?p=672134#post672134
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: ludwig

ludwig

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 210
    • Pogledaj profil
Re: Aston Vila-Lavovi(Top player)
« Odgovor #32 poslato: 12. septembar 2010, 15:59:44 »
Aston Vila bombardovala crveno-crnu stranu San Sira,sledeći rival-AKTUELNI ŠAMPION

Aston Vila je pružila najbolju partiju sezone ni manje ni više nego protiv Milana i to na San Siru.Mrežu ispred koje je inače stajao nekadadašnji prvi golman Aston Vile Friedel tresli su Agbonlahor jednom,Džons dva puta i sjajni razigrani Sulejmani tri puta za nedostižnih 6:0.Presrećan posle istorijske pobede oglasio se i Tomašević-menadžer i trener veoma uspešne Aston Vile:

Zaista smo presrećni svi u klubu.Nadali smo se pobedi,ali ovakav rezultat protiv Milana nismo mogli ni da sanjamo,i uz dužno poštovanje prema roso-nerima mi smo slavili prolazak u četvrtfinale odmah posle prvog meča jer je bilo jasno da je 6:0 pred revanš bilo nedostižno za Milan.U revanšu na Vila Parku su koliko-toliko popravili utisak,iako su izgubili sa 4:3 uspeli su da nanesu najteži poraz ove sezone mom timu jer nismo primali više od 2 gola osim te utakmice u ovoj sezoni.Posle izvlačenja parova četvrtine finala svi iz kluba su ostali pognute glave jer nam je naredni protivnik aktuelni šampion i branilac titule-BARSELONA.Vec smo razvili prepoznatljiv stil igre i necemo ga menjati ni protiv Barselone,najavljuje Tomašević




Na krilima Sulejmanija do finala FA Kupa,prilika za naplatu dugova Čelsiju

Aston Vila se lako probila do finala FA Kupa pobedom nad komšijskim Birmingemom.Najzaslužniji čovek za ovaj uspeh je Miralem Sulejmani koji je tresao mrežu 3 puta,dok su se u listu strelaca upisali i novajlija Sebastijan Đovinko i Agbonlahor i sa ubedljivih 5:0 zapečatili sudbinu Birmingema.Protivnik u finalu biće njen najveći rival,Čelsi koji je pobedom nad Aston Vilom prošle sezone već u drugoj rundi kupa izbacio birmingemski klub iz konkurencije za titulu.Ovo će svakako biti prilika za naplatu dugova plavcima koji su do samog kraja stigli boljim izvođenjem penala protiv Liverpula.Treba očekivati sjajan okršaj uz dosta golova,jer je to tradicija kad god se ova dva velikana sastanu.



Marca:Aston Vila želi Hamsika?



Prema pisanju španske Marke,Aston Vila je zainteresovana za prvotimca Napolija i reprezenativca Slovačke,Mareka Hamsika.Povodom toga se oglasio i Napoli rečima:

Ima dosta prostora za realizaciju ovog transfera što se nas tiče,ali želimo visoko obeštećenje,jer je Hamsik jedan od naših najboljih igrača

Glavni problem za realizaciju ovog transfera je nezavidna finansijska situacija Aston Vile jer prema pisanju medija Napoli traži najmanje 30 miliona evra,pa će ako žele Slovaka morati verovatno da prodaju nekog od skupljih igrača,a kao moguća solucija pominje se odlazak Švajnštajgera ili Downinga sa Vila Parka.Ipak sve su to novinarska nagađanja pokrivena velom tajne,pa nam ostaje da sačekamo prelazni rok i da vidimo ima li istine u ovoj transfer sagi.

A sada,ekskluzivni intervju sa jednim od najboljih igrača Aston Vile ove sezone,sa Miralemom Sulejmanijem!



Dobar dan,Vi ste bili standardni na klupi u prvoj sezoni kada ste stigli iz Ajaksa,a sada ste jedna od najvažnijih karika u lancu Aston Vile,koji je Vaš komentar?
Dobar dan i Vama.Tačno je da nisam baš često ulazio u prvoj sezoni,ali u drugoj sezoni mi se ukazala šansa,kada je menadžer promenio pristup igri koji je postao ofanzivniji u formaciji 4-3-3.Ja sam se pridružio u napadu Agbonlahoru i Džonsu i od tada sam standardan.Smatram da sam svoju šansu dobro iskoristio.
Postigli ste dosta het-trikova,ali najvažniji su svakako u pobedi nad Milanom u Ligi Šampiona i u pobedi nad Birmingemom u polufinalu FA Kupa?
Bio sam šokiran kada sam protiv velikog Milana 3 puta matirao golmana Friedela,kao i što sam het trikom pomogao timu da se plasira u finale kupa.Nadam se da ću davati golove i protiv Barselone u četvrtfinalu Lige Šampiona,ali što je još bitnije,nadam se da će moj tim proći dalje
I za kraj,kakvi su vaši dalji planovi u klubu?
Zaista mi je prelepo u Aston Vili,atmosfera između igrača i trenera je sjajna i što se mene tiče ja bih ovde ostao zauvek,ali naravno klub je taj koji se pita,tako da se svaku utakmicu trudim da odigram na nivou da ne bi pomislili da me prodaju.

To bi bilo to što se tiče ovog posta,poželite mi sreću protiv Barselone,a ja se ponovo javljam posle duela sa Barsom,pozdrav ;)!
« Poslednja izmena: 12. septembar 2010, 16:03:39 od strane ludwig »
 

МилошЦЗБГ

  • ЗВЕЗДО ЗГАЗИ ИХ СВЕ !!!
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 6301
    • Pogledaj profil
Re: Aston Vila-Lavovi(Top player)
« Odgovor #33 poslato: 12. septembar 2010, 17:28:16 »
Odlicno  :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: ludwig

Avenger

  • Ти се бори, север ће да гори
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2064
    • Pogledaj profil
Re: Aston Vila-Lavovi(Top player)
« Odgovor #34 poslato: 12. septembar 2010, 18:54:40 »
svaka cast :ave:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: ludwig

ludwig

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 210
    • Pogledaj profil
Re: Aston Vila-Lavovi(Top player)
« Odgovor #35 poslato: 14. septembar 2010, 19:16:48 »
I šampion pao,Kamp Nou se ućutao!

Aston Vila nastavlja da puni naslovice dnevne štampe neverovatnim uspesima.Izgleda da prošlogodišnja titula u Ligi Evrope nije dovoljna za njihove velike apetite,pa sada žele i titulu evropskog prvaka što uopšte nije nerealno s obzirom na igru prilikom pobede nad Kataloncima.Opširnije o tome rekao je ambiciozni trener Tomašević

Idemo dalje!Odmah ću demantovati sebe što se tiče moje izjave iz prethodne sezone kada sam rekao da verovatno nećemo uspeti da ponovimo isti i još veći uspeh od prošlogodišnjeg,ali se demantujem s pravom jer smo na dobrom putu da uđemo u istoriju i da osvojimo TRIPLU KRUNU.Večiti favorit za osvajanje najjačeg evroskog takmičenja je izbačen u četvrtfinalu od naše ruke(ili ovom slučaju noge xD) što nam vrlo imponuje.Mislili smo da će biti vrlo teško još u prvim momentima utakmice kada je Robinho postigao vodeći gol za Barsu u prvom od dva meča koji se igrao na Vila Parku.Međutim Aston Vila ne bi bila ono što je sad da se ne izvlači i iz tesnih situacija,tako da smo preko briljantnog Sulejmanija i Džonsa preokrenuli na veliku radost navijača na 3:1.Da je neki drugi tim u pitanju verovatno bi već pripremali slavlje,ali protiv Barselone-nikako,jer su oni ipak posebni.Ali Barselona pred domaćom publikom nije uspela da poboljša rezultat već ga je samo pogoršala tako da smo lagano dobili 3:0 u revanšu i time utišali preglasni Kamp Nou.Ipak za Barselonu je u oba meča branio Gordon iako su imali dva vrhunska gomana na raspolaganju(Valdes i Žulio Cezar),tako da je i to bio jedan od faktora koji je doprineo pobedi.Sledeći rival nikad ugodni Juventus,a prvi meč se igra upravo na njihovom Olimpijskom Stadionu.




Bez Đovinka u samoj završnici!

Najnovije pojačanje i jedan od najagilnijih igrača Aston Vile Sebastijan Đovinko moraće da pauzira 2 meseca i najverovatnije će propustiti finale FA Kupa kao i potencijalno finale Lige Šampiona.Već je propustio dvomeč sa Barsom,a propustiće i duele sa bivšim klubom Juventusom.Razlog tome je povreda desnog kolena koja mu značajno otežava kretanje i šut,pa će na teren ponovo istrčati za 8 do 9 nedelja.Razlog što ne može ranije na teren su neefekti doktori Aston Vile koji su na dosta lošem nivou kvaliteta,mada se mora priznati da im ni primanja nisu bolja.




Medijska prepucavanja

Pred polufinalni meč kroz medije se provlače medijska prepucavanja između polufinalista Juventusa i Aston Vile,ali nisu sve kritike uputili jedni drugima.Naime trener Juventusa Luiđi Del Neri uperio je prstom u čelnike Milana?!Zašto baš u njih lično nam je objasnio:



A,kako da ne upirem u taj klub,kako da ga ne kritikujem kad je debaklom na San Siru od čak 6:0 osramotio našu ligu,naš fudbal i najgore od svega-našu zemlju!Navijačima ne mogu da obećam pobedu,ali mogu da im obećam da nas Aston Vila neće demolirati kao njih i da ćemo dati sve od sebe.(Iz ovoga biste možda zaključili da sam fan Juventusa,ali nisam.Inter je moj omiljeni strani klub ;D)

Stara dama možda previše stara za finale?

Fudbaleri Juventusa su kao domaćini izgubili prvi duel sa Aston Vilom 2:1 i razočarali na desetine hiljada svojih navijača.Menadžer je pomalo nervozan podelio sa nama svoju muku.

Veoma mi je drago zbog pobede u gostima igrali smo jako dobro ali ono što nije baš sigurno je rezultat.Jedan gol razlike znači,ali ta prednost svakako nije nedostižna tako da sam savetovao igračima da u revanš uđu što oprezniji.Vođstvo nam je doneo Wijnaldum,potvrdio ga Sulejmani,da bi kasnije Diego zatresao mrežu za sigurniji rezultat po Juventus pred revanš-2:1.Trudićemo se da rano damo gol i onda malo da se povučemo,ali popularni Juve često pokvari planove protivnika.Ipak verujemo u pobedu i nadamo se naravno velikom finalu.




Ajmo komentari odma ili štrajkujem nepisanjem (šala naravno) hvala na pažnji ;)
 

МилошЦЗБГ

  • ЗВЕЗДО ЗГАЗИ ИХ СВЕ !!!
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 6301
    • Pogledaj profil
Re: Aston Vila-Lavovi(Top player)
« Odgovor #36 poslato: 14. septembar 2010, 20:03:21 »
auuu brate ovo ti je... :ave::ave::ave::ave::ave::ave::ave::ave:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: ludwig

ludwig

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 210
    • Pogledaj profil
Re: Aston Vila-Lavovi(Top player)
« Odgovor #37 poslato: 20. septembar 2010, 17:05:18 »
Proletela još jedna sezona,Aston Vila ugostila sva tri trofeja!

Sezona 2010-2011 ostaće u sećanju svih navijača Aston Vile zbog astronomskih uspeha njihovih miljenika:osvajanje Premijer Lige,FA Kupa i elitnog evropskog takmičenja,Lige Šampiona.Inače ovo je druga sezona zaredom kako klub vodi novi trener Tomašević koji se za razliku od svojih prethodnika koji su kratko boravili na kormilu birmingemskog kluba zadržao već dve godine a kako kaže ne namerava da ide odavde još uvek.

Nema razloga da odavde odlazim,napravili smo sjajni igrački kadar,predsednik je zadovoljan mojim radom i sviđa mi se ovde.Tačno je da je bilo određenih ponuda za mene u najveće evropske klubove,ali za sada ostajem ovde.Inače kada sam stigao nisam ni sanjao da će samo 2 sezone nakon mog dolaska polica našeg kluba biti bogatija za 3 trofeja osvojena u jednoj sezoni,ali drago mi je da sam pogrešio

A sada ćemo čuti komentare menadžera na svaku osvojenu titulu pojedinačno

Premier League-rutinski i ubedljivo

Premijer Liga,najjača liga na svetu ove godine je bila najlakši plen  za moje lavove i mene.Titula je i teoretski osvojena čak 7 kola pre kraja sezone u meču protiv Totenhema,tako da smo sezonu lagano završili sa astronomskih 26 bodova ispred drugoplasiranog Čelsija.Rezultat u ligi je zapanjujuć:33 pobede,4 remija i samo 1 poraz,pa i ne čudi da su naša 4 igrača zauzeli svoje mesto u najboljih 11,a nagrađeni su i pojedinačno-Sulejmani najbolji igrač i asistent lige i Džons-prvi strelac lige.Ova titula nam je jako draga jer je možda trebalo da pripada i nama i prošle sezone kada smo bili za bod lošiji od Mančester Sitija,ali sada je kod nas i osvajanjem Premijer Lige osvojili smo srca naših navijača čiji se broj vrtoglavo povećava.





FA Kup-dugovi naplaćeni

FA Kup je bio naš drugi trofej u sezoni.Finale se igralo samo par dana pre finala Lige Šampiona tako da smo morali da budemo na oprezu.Ljudi iz kluba savetovali su me da sačuvam par ključnih igrača za finale Lige Šampiona ali je taj predlog odbijen jer sam znao da je ovo vrlo važna utakmica i da moraju da je odigraju naše legende.Ova utakmica nosila je i psihološku težinu,jer osim što je to bilo finale kupa,navijači su želeli osvetu Čelsiju zbog kojeg smo prošle godine posustali već u drugoj rundi.Bili smo znatno bolji i pobedili sa 2:0.Strelci su bili Džons i Wijnaldum koji već u prvom poluvremenu presekli utakmicu sa 2:0 koje nismo ispuštali do kraja susreta.






UEFA Champions League-finalni ispit,na korak do slave
Tripla kruna zamalo da ostane dupla?




Posle pobede nad Juventusom kod kuće od 3:0 otišli smo u Madrid na veliko finale.Nesumnjivo je ovo bio ispit sezone,test naših pravih sposobnosti i granica.Srećom,položili smo ga.Sudija je dao znak za početak meča i započeta je utakmica,kasnije će se ispostaviti,prava drama.Real je igrao vrlo ofanzivno u stilu Žozea Murinja.Napadao je i bio prejak i bez Kake i Ronalda koji su pojačali Liverpul.Pakleno je bilo na Santjago Bernabeu gde su nošeni navijanjima navijača gađali prečke i stative.U 65. minutu Catermole centrira iz kornera,pogađa Arbelou koji postiže gol za Real.Navijači su bili preglasni i moji momci prosto nisu mogli da se sporazumeju tokom izvođenja tog kornera,pa smo morali da jurimo prednost.Kasnije sam ubacio Akvafresku da pojačam napad.Igrali smo bukvalno sa 4 napadača što je dalo rezultate prošle sezone u Ligi Evrope protiv Verdera,pomoglo je i sada.Pred sam finiš,u 85. minutu Džons vraća nadu posle sjajnog udarca glavom za 1:1.Produžeci nisu doneli pobednika i otišli smo u penale.Prve penale od kada vodim ovu ekipu.Uspeli smo da 3 penala realizujemo,dok je Bufon samo jednom savladan i OSVOJILI SMO LIGU ŠAMPIONA SA 3:1 U PENALIMA!!!Od kada ovo takmičenje nosi ime Liga Šampiona niko nije uspeo da odbrani titulu.E pa mi hoćemo.Verujem u svoj tim,a uz nova pojačanja bićemo nezaustavljivi!




Tri trofeja,tri nova igrača

I ovog puta smo pripremili par lepih transfer iznenađenja.Ali nažalost da bismo ih realizovali neki igrači su napustili klub.Drago nam je što su igrači koji su stigli mlađi i kvalitetniji od starih igrača,a takođe nam je drago što smo ovim transfer potezima ne ispraznili,već smo napunili kasu tima.

Udineze nam je u sred sezone poslao ponudu za našeg drugog golmana Harta u vrednosti od 6 miliona €.Prihvatili smo je i krenuli u potragu za novim drugim golmanom.Savršenu soluciju smo našli u Nojeru iz Šalkea koji je za takođe 6 miliona € prešao kod nas.Tako da pare nismo izgubili,a dobili smo boljeg golmana.



Dugo se govorilo i o prelasku Mareka Hamsika u naše redove.E pa to se i desilo.Prva namera nam je bila da kupimo Gurkufa iz Bordoa,ali je Bordo bio neumoljiv,tako da smo se okrenuli pregovorima sa Napolijem oko njihovog možda i najboljeg igrača.Napoli je dobio 30 miliona € obeštećenja,ali je u pravom trenutku stigla ponuda iz Valensije za Švajnštajgera u vrednosti od 43 miliona € gde smo opet mi na dobitku.Potpisao je i Dodo,wunderkid iz naše omladinske škole,koji može da igra centralnog vezog,zadnjeg veznog i desnog beka.



Poslednji transfer bio je kako smatram pun pogodak.Zvezda u usponu,Mesut Ozil,dobio je dozvolu Verdera da napusti klub za samo 18 miliona € pređe kod nas.Tim potezom,Downing je shvatio da nema više šta da traži ovde i prihvatio ponudu Fiorentine od 44 miliona €.Uz ove transfer prihode i neke nove bogatije sponzore,imamo čak 84 miliona € kada se oduzmu plate igrača i osoblja tako da već sledeće sezone možete očekivati i neke rekordne transfere,tajanstven je bio Tomašević.



Eto nadam se da vam se sviđaju postovi,razmišljao sam da li da nastavim da pišem pošto dosta vas igra demo za PES 11,ali ipak sam odlučio da nastavim da vas izveštavam.Nadam se da vam se sviđa i da nisam pogrešio što se tiče moje odluke,ali to ćete mi vi najbolje reći.Hvala,ćaos ;)
« Poslednja izmena: 20. septembar 2010, 17:10:04 od strane ludwig »
 

ludwig

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 210
    • Pogledaj profil
Re: Aston Vila-Lavovi(Top player)
« Odgovor #38 poslato: 28. septembar 2010, 11:30:06 »
Vidim da ne komentarišete moju temu i ne pregledate je,a i mene mrzi da pišem više,tako da tema može biti gotova,pa se vidimo u PES 11 (nadam se da će mi raditi) i tamo ću početi novu master ligu i izveštavati vas.Pozz! ;)