Autor Tema: Football coming home (Premiership tour.) -rezultati i izveštaji  (Pročitano 10187 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Monster

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 133
    • Pogledaj profil
Re: Football coming home (Premiership tour.) -rezultati i izveštaji
« Odgovor #15 poslato: 28. jul 2010, 00:40:43 »
Citat: boskopaunovic;656335
prva utakmica Boskopaunovic 2-2 kepa     ima kartona par zutih i crveni za kepu(bice SS)
druga utakmica kepa 3-2 boskopaunovic   Ima kartona par zutih i crveni za kepu(bice SS)

prva vs mirka boskopaunovic 3-2 mirko(MIRCHELL) hANGELAND CRVENI PAUZIRAO NAREDNU
druga mirchell 3-3 boskopaunovic zuti Danny Murphy

nije bilo povreda ali mi tabala nesto nisu odradile posaompogledajte i uverite se(grupa B)

Dodatak snimljenih kartona i statistika. :)
 

Kepa

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2821
    • Pogledaj profil
Re: Football coming home (Premiership tour.) -rezultati i izveštaji
« Odgovor #16 poslato: 28. jul 2010, 00:45:04 »
Prvi mec :

Bosko 2 - 2 KEPA
Kartoni : H.Tomas (zuti karton),Caldwell(zuti karton),AMAYA(Crveni)
Propusta sledeci mec : Amaya
Drugi mec :
KEPA 3 - 2 Bosko
Kartoni : Bremble(zuti karton),GOHOURI(crveni)
Propusta sledeci mec : Gohouri
 

maremas

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Odg: Football coming home (Premiership tour.) -rezultati i izveštaji
« Odgovor #17 poslato: 28. jul 2010, 00:49:12 »
Meni nije i dalje nije jasan plasman u drugoj grupi :scared:
 

Kepa

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2821
    • Pogledaj profil
Re: Football coming home (Premiership tour.) -rezultati i izveštaji
« Odgovor #18 poslato: 28. jul 2010, 01:02:30 »
Prvo se gleda medjusobni susret pa onda tek gol razlika...znaci u ovom slucaju gol razlika se ne gleda posto medjusobni susret izmedju monstera i mene je na mojoj strani.Da je npr bilo 2-2 ili 3-3 onda bi se gledala gol razlika i on bi prosao zahvaljujuci njoj!
Znaci ja imam 5-4 sa Boskom i u slucaju da imamo isti broj bodova ja prolazim dalje kao sto je sad! On je mogao da dobije Mirchela i 10-0,opet nebi mogao da me prestigne. ;)

Ovako treba da bude
1.Mirchell
2.Kepa
3.Bosko
 

Monster

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 133
    • Pogledaj profil
Re: Football coming home (Premiership tour.) -rezultati i izveštaji
« Odgovor #19 poslato: 28. jul 2010, 01:02:42 »
ma to rucno odraditi :D
 

maremas

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Odg: Football coming home (Premiership tour.) -rezultati i izveštaji
« Odgovor #20 poslato: 28. jul 2010, 01:07:18 »
Znaci:
1.Mirchell
2.Kepa
3.Bosko
...jedino korigovanjem rezultata mogu to da dobijem.
 

Monster

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 133
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Football coming home (Premiership tour.) -rezultati i izveštaji
« Odgovor #21 poslato: 28. jul 2010, 01:09:34 »
Ja mislim da tabele na BPL gledaju ukupnu gol razliku i da su iz nekog razloga okrenule redosled.Mirchell treba da bude prvi a otslo nek se resi!
 

Monster

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 133
    • Pogledaj profil
Re: Football coming home (Premiership tour.) -rezultati i izveštaji
« Odgovor #22 poslato: 28. jul 2010, 01:10:23 »
Citat: boskopaunovic;656355
ma to rucno odraditi :D

A gde pise da se gleda medjusobni skor a ne ukupna gol razlika?
 

Kepa

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2821
    • Pogledaj profil
Re: Football coming home (Premiership tour.) -rezultati i izveštaji
« Odgovor #23 poslato: 28. jul 2010, 01:17:24 »
Citat: boskopaunovic;656364
A gde pise da se gleda medjusobni skor a ne ukupna gol razlika?

U RL-u je tako. ;)
 

Juznifront

  • Regular
  • **
  • Poruke: 89
    • Pogledaj profil
Re: Football coming home (Premiership tour.) -rezultati i izveštaji
« Odgovor #24 poslato: 28. jul 2010, 01:23:28 »
Wolverhampton (Juznifront) 1-0 Birmingham (BooQy)
Birmingham (BooQy) 2-0 Wolverhampton (Juznifront)  nakon produzetaka

Dve jako zanimljive i izjednacene utakmice. Druga utakmica je odlucena nakon produzetaka. Cestitke na prolazu BooQy.





 

Monster

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 133
    • Pogledaj profil
Re: Football coming home (Premiership tour.) -rezultati i izveštaji
« Odgovor #25 poslato: 28. jul 2010, 01:40:22 »
Citat: kepakg;656371
U RL-u je tako. ;)

ma sve si objasnio,i u RL se igra treca utakmica na 5 minuta i penale umesto produzetaka,i ume da laguje... ja samo kazem da nije Ok da Mirko ispadne(iako je zemunac :D ) treba da se vidi sta su tabele uradile jer ceo tur gubi smisao zbog programerskog BUG-a.
 

Kepa

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2821
    • Pogledaj profil
Re: Football coming home (Premiership tour.) -rezultati i izveštaji
« Odgovor #26 poslato: 28. jul 2010, 02:01:42 »
Sutra sam tu do 17h,posle idem u Bg na Partizan i nece me biti do 01h.
Cisto da javim posto je turnir trebao da se zavrsi do veceras.
 

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
Re: Football coming home (Premiership tour.) -rezultati i izveštaji
« Odgovor #27 poslato: 28. jul 2010, 03:22:09 »
Prvo da se izvinim što nisam bio tu za vreme odigravanja grupne faze.  Nisam bio kući par dana, a nisam uspeo da se javim jer mi net nije bio  dostupan. Posebno izvinjenje Maretu, ali vidim da je uspeo sve da odradi  kako treba vezano za žreb i tabele. E sad, što se tiče ovog poretka u  grupi B, totalno čudna stvar. Istina je da BPL tabele prvo računaju  međusobni skor, pa onda gol razliku, ali u slučaju kad trojica igrača  imaju isti broj bodova, kako onda međusobni skor može biti relevantan ?!  Kepo, ta tvoja teorija po kojoj si ti prvi i ne pije baš vodu. Jest da  ti imaš bolji međusobni skor protiv Boška, ali zato imaš lošiji protiv Mirchella, a Boško ima bolji skor od Mirchella.  Dakle, jasno je da u ovoj situaciji nikako ne može da se računa  međusobni skor, jer je svako svakog tukao i zbog toga ni ne može da se  plasman odredi po tome. Onda sledi gol razlika po kojoj si ti na  poslednjem mestu u grupi, i meni je tako najlogičnije da se računa.  Znači 1.Mirchell; 2.Boskopaunovic; 3.Kepakg Ne znam po kojoj  logici su tabele izbacile obrnut redosled, ali mislim da je posredi neka  greška. U svakom slučaju, meni je najlogičnije da bude redosled koji  sam naveo, a danas u toku dana ću probati da nađem nekoga sa BPL ko ima  uvida u funkcionisanje ovih tabela, da vidim šta misli o ovome.
 

internacional 1

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 944
    • Pogledaj profil
Re: Football coming home (Premiership tour.) -rezultati i izveštaji
« Odgovor #28 poslato: 28. jul 2010, 03:33:53 »
Citat: Strippy;656441
Prvo da se izvinim što nisam bio tu za vreme odigravanja grupne faze.  Nisam bio kući par dana, a nisam uspeo da se javim jer mi net nije bio  dostupan. Posebno izvinjenje Maretu, ali vidim da je uspeo sve da odradi  kako treba vezano za žreb i tabele. E sad, što se tiče ovog poretka u  grupi B, totalno čudna stvar. Istina je da BPL tabele prvo računaju  međusobni skor, pa onda gol razliku, ali u slučaju kad trojica igrača  imaju isti broj bodova, kako onda međusobni skor može biti relevantan ?!  Kepo, ta tvoja teorija po kojoj si ti prvi i ne pije baš vodu. Jest da  ti imaš bolji međusobni skor protiv Boška, ali zato imaš lošiji protiv Mirchella, a Boško ima bolji skor od Mirchella.  Dakle, jasno je da u ovoj situaciji nikako ne može da se računa  međusobni skor, jer je svako svakog tukao i zbog toga ni ne može da se  plasman odredi po tome. Onda sledi gol razlika po kojoj si ti na  poslednjem mestu u grupi, i meni je tako najlogičnije da se računa.  Znači 1.Mirchell; 2.Boskopaunovic; 3.Kepakg Ne znam po kojoj  logici su tabele izbacile obrnut redosled, ali mislim da je posredi neka  greška. U svakom slučaju, meni je najlogičnije da bude redosled koji  sam naveo, a danas u toku dana ću probati da nađem nekoga sa BPL ko ima  uvida u funkcionisanje ovih tabela, da vidim šta misli o ovome.

To isto sam i ja pricao da tako ide,jer je nebitan u ovom slucaju medjusobni duel jer se pravi krug od trojice.
 

Kepa

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2821
    • Pogledaj profil
Re: Football coming home (Premiership tour.) -rezultati i izveštaji
« Odgovor #29 poslato: 28. jul 2010, 05:19:50 »
@Strippy Jest da ti imaš bolji međusobni skor protiv Boška, ali zato imaš lošiji protiv Mirchella, a Boško ima bolji skor od Mirchella.

Da,i kada je tako, onda se gledaju golovi u gostima.Bosko je tu na prvom mestu,ja na drugom,i Mirchell na trecem.
Gol razlika se gleda  AKO je rezultat bio u obe utakmice 0:0,1:1 itd...znaci u ovoj situaciji do gol razlike se ne moze doci posto u ni jednoj utakmici nije bio isti rezultat,kako ne kapirate. :S

Ovako treba da izgleda:
1.Bosko
2.Kepa
3.Mirchell

Znaci,kada se gledaju medjusobni susreti gleda se i gol u gostima!