Autor Tema: Barcelona[Top Player] (PESKose Patch)  (Pročitano 5331 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

princsajuga28

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 184
    • Pogledaj profil
Barcelona[Top Player] (PESKose Patch)
« poslato: 28. oktobar 2011, 21:39:05 »
Kosarac preuzeo Barcelonu.Legenda naseg fudbala Milos Kosarac danas je potpisao menadzerski ugovor sa Barcelonom.On i Neymar su zajedno u napadu zajedno donjeli trofeja i trofeja ovom klubu posebno iz Lige Sampiona gdje su osvajali 5 puta zaredom xD.Milos Kosarac je u prelaznom roku doveo jedinu zelju a to je Andrea Pirlo iz Juventusa.Pripreme su dobre bile a videcemo kako ce biti u Ligi BBVA i Ligi Sampiona.Kosarac na prvoj ligaskoj utakmici na klupi Barcelone se dobro pokazao jer su momcad iz Barcelone savladali ekipu Levantea sa 3-0.Strelci su bili Iniesta,Fabregas i Messi.

Ponovo pobjeda katalonaca ovoga puta pao je i Real Socicaded.Jedini strelac na utakmici je bio Messi,a od toga je jednom pogodio iz penala.

Barcelona 3-3 Mallorca.Mallorca je vodila 3 puta ali je Messi vracao Barcelonu u mec sa.Messi je dao 2 gola a 1 Fabregas.
EL CLASSICO!!!

Sjajna atmosfera bila ja na Santiagu Bernabeu.Najveci evropski derbi docekan je pred punim stadionom Madrida.
Barcelona je krenula ofanzivno vec od 1 minute.Nakon samo 4 minute igre David Villa je poslao loptu iza ledja Adana za 1-0.

2-0,18 minut ponovo David Villa izuzetno raspolozen !!!

IIIIII 3-0-aaaaaaaa Messiiiiii,njegov 7 gol ove sezone u 5 utakmica.

Ostaje 3-0 na poluvremenu!
Vracamo se na Santiago Bernabeu,koji je prepun gledalaca!
Real smanjuje vodstvo na 1-3 Calejon strelac.
David Villa het-trick!!! 4-1 neverovatna partija Ville ali Messi je bio bolji na odbijenu loptu Messia natrcao je Villa :).

I kraj konacan rezultat jos jedno EL CLASSICA je 4-1 za goste u ovom trenutku a to je Barcelona.
Evo i svih rezultata kola:

Tabela kola:

Posto pravim patch malo cu cesce objavljivati zapravo sam na kraju polusezone i sezone a kasnje i svaku vaznu i veliku utakmicu :)

princsajuga28

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 184
    • Pogledaj profil
Odg: Barcelona[Top Player] (PESKose Patch)
« Odgovor #1 poslato: 29. oktobar 2011, 13:42:09 »

Vildan80

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 675
    • Pogledaj profil
Re: Barcelona[Top Player] (PESKose Patch)
« Odgovor #2 poslato: 29. oktobar 2011, 15:07:02 »
Ti pravis dodatak a dresove nisi ubcaio jesi ti video koji su novi dresovi za barselonu???
Liverpool YNWA
 

princsajuga28

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 184
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Barcelona[Top Player] (PESKose Patch)
« Odgovor #3 poslato: 29. oktobar 2011, 15:56:59 »
Citat: Vildan80;888503
Ti pravis dodatak a dresove nisi ubcaio jesi ti video koji su novi dresovi za barselonu???
ubacio sam neke a ja ih neznam praviti tako da sto nadjem na internetu ubacicu a barceloninih novih nema za pes 10

Vildan80

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 675
    • Pogledaj profil
Re: Barcelona[Top Player] (PESKose Patch)
« Odgovor #4 poslato: 29. oktobar 2011, 16:07:14 »
Ccc pa nije za svakoga sine edit. U pes 2010 mogu dresovi iz pes 11
Liverpool YNWA
 

princsajuga28

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 184
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Barcelona[Top Player] (PESKose Patch)
« Odgovor #5 poslato: 29. oktobar 2011, 16:34:48 »
Citat: Vildan80;888543
Ccc pa nije za svakoga sine edit. U pes 2010 mogu dresovi iz pes 11
probavao sam bayernov dres i nije mogao sine !!i nemoj da ti padne sistem ovoga puta ili nebude dovoljno obozavaoca za pes 2009 i molicu admine da ga sklone sa ove teme !

Vildan80

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 675
    • Pogledaj profil
Re: Barcelona[Top Player] (PESKose Patch)
« Odgovor #6 poslato: 29. oktobar 2011, 16:41:52 »
Ja ti prijateljski kazem za dresove da bi znao da ne bi napravio dodatak sve extra a nema novih dresova.Evo ti barselonini novi dresovi 100% ce ti raditi.
Samo ih skini http://www.pes-patch.com/2011/08/pes-2011-barcelona-home-kit-2012-by-omar-elahlawy.html
Liverpool YNWA
 

princsajuga28

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 184
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Barcelona[Top Player] (PESKose Patch)
« Odgovor #7 poslato: 29. oktobar 2011, 17:09:14 »
Citat: Vildan80;888566
Ja ti prijateljski kazem za dresove da bi znao da ne bi napravio dodatak sve extra a nema novih dresova.Evo ti barselonini novi dresovi 100% ce ti raditi.
Samo ih skini http://www.pes-patch.com/2011/08/pes-2011-barcelona-home-kit-2012-by-omar-elahlawy.html
ja ih ubacujem preko ggs-a jer mi nesto nece preko kitservera napravim i map folder i foldere sve kako treba i ono nece

princsajuga28

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 184
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Barcelona[Top Player] (PESKose Patch)
« Odgovor #8 poslato: 29. oktobar 2011, 17:18:05 »
Citat: princsajuga28;888592
ja ih ubacujem preko ggs-a jer mi nesto nece preko kitservera napravim i map folder i foldere sve kako treba i ono nece
Edit:Evo moze sad izvini zbog onih gore komentara i hvala ti :)

princsajuga28

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 184
    • Pogledaj profil
Odg: Barcelona[Top Player] (PESKose Patch)
« Odgovor #9 poslato: 29. oktobar 2011, 17:36:36 »
e mozes mi reci kako se pravi map oni brojevi ispred jeli to id tima ili redni broj ??? ako mozda mozes da mi napravis jedan map za moje timove ja bih samo ubacivao foldere
Edit:Ima u editoru index i game id koji da uzmem sad ???
« Poslednja izmena: 29. oktobar 2011, 17:40:02 od strane princsajuga28 »