Autor Tema: FK Crvena Zvezda - na stazama slave!  (Pročitano 50950 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Moskri63

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 129
    • Pogledaj profil
Re: FK Crvena Zvezda - na stazama slave!
« Odgovor #30 poslato: 1. avgust 2010, 21:52:05 »
Iako sam Grobar kida ti ovo izveštavanje,baš gotivno... ;)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Orthodox

Orthodox

  • SerBos
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1098
    • Pogledaj profil
    • http://www.serbian-fm.net
Re: FK Crvena Zvezda - na stazama slave!
« Odgovor #31 poslato: 2. avgust 2010, 01:52:24 »
Nastavak takmičenja donosi dosta uzbuđenja.Izboreno je finale Lav kupa gde će Crvena Zvezda  ukrstiti koplja sa ove godine sjajnom Vojvodinom!

Dvomeč sa Stutgartom...DRAMA!
Na Marakani pred oko 50 hiljada navijača uz fantastičnu podršku sa tribina i prepoznatljivom koreografijom Delija



Zvezda nije uspela da pobedi u prvom susretu na domaćem terenu.Slavili su Nemci sa 2:1 uz odličnu igru vrlo raspoloženog Pogrebnjaka koji je sa dva gola bio najbolji pojedinac susreta.

Za Zvezdu je usledio težak period od tri utakmice sa teškim rivalima.Na sreću u derbiju na Marakani kiksa nije bilo.

Crvena Zvezda - Partizan 2:1



Derbi je obeležen i bojkotom Partizanovih navijača koji su u velikom broju napustili stadion u 50 minutu utakmice zbog slabih rezultata u protekloj sezoni,a agonija se nastavila i u tekućoj.Kako navode popularni Grobari bojkot će se nastaviti dok Uprava FK Partizan ne podnese ostavke!

Nakon pobede u derbiju otišlo se na noge Štutgartu,na revanš osmine finala Lige Šampiona.Zvezda je jurila zaostatak iz Beograda i malo nade je bilo pre utakmice.Međutim,da stvari ne budu onakve kakve se uvek i očekuju dokazao je Marko Pantelić!!!
Već na početku jasno je bilo da je Zvezda motivisana da ostari nemoguće.Već u 8.minutu Pantelić posle ukradene lopte na sredini terena,svoj solo prodor kruniše prelepim pogotkom za 1:0 i šok na Gotlib Dajmler stadionu.Domaćini i u narednih 15 minuta preživljavaju pakao uz konstantne nalete Zvezdinih igrača.Šanse propuštaju Milovanović,Kadu i Perović ali ne i Pantelić za svoj drugi gol u 22. minutu! Radost oko 3000 Delija u Štutgartu prekida u 39.minutu Pogrebnjak.Međutim,svoje blistavo veče Pantelić kruniše het trikom za konačnih 1:3 na Dajmler stadionu!

Pantelić je izašao u 89.minutu i dobio aplauze čitavog stadiona što je pravi rariret domaćih navijača!
Nakon utakmice kratko Panta je sumirao utiske:''Za ovakvo veče se živi.Uradili smo ono što je malo ko očekivao i u šta je malo ko verovao.Drago mi je da sam odlučio utakmicu i da Zvezda ide dalje jer i u prvoj utakmici smo bili bolji a nesrećno izgubili.Ovo je od Boga za svu Srpsku braću,za sve Delije!''



U četvrtfinalu Zvezda u prvoj utakmici gostuje Totenhemu!Veliki dvomeč će biti svojevrstan spektakl kako zbog kvaliteta ekipa tako i zbog susreta navijača ova dva kluba!



Do kraja Jelen super lige,Zvezda juri 4 boda zaostatka za Vojvodinom!
« Poslednja izmena: 3. avgust 2010, 03:46:14 od strane Orthodox »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Avenger, Rosoneri

Avenger

  • Ти се бори, север ће да гори
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2064
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena Zvezda - na stazama slave!
« Odgovor #32 poslato: 2. avgust 2010, 02:05:34 »
:ave: :ave: :ave:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Orthodox

Miksakralj

  • Gost
Re: FK Crvena Zvezda - na stazama slave!
« Odgovor #33 poslato: 2. avgust 2010, 12:37:11 »
:ave::ave::ave::ave::ave:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Orthodox

Orthodox

  • SerBos
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1098
    • Pogledaj profil
    • http://www.serbian-fm.net
Re: FK Crvena Zvezda - na stazama slave!
« Odgovor #34 poslato: 3. avgust 2010, 04:23:09 »
Nakon istorijske pobede nad Štutgartom u Ligi šampiona,Crvena Zvezda se sastala sa engleskim Totenhemom u četvrtfinalu lige šampiona.



U velikoj borbi na terenu i tribinama pobedu je odneo Srpski klub (2:2; 1:0) a ponovo je u revanš susretu pred svojom publikom blistao...ko drugi nego Marko Pantelić!



Žreb za polufinale eminentnog takmičenja dodelio je srpskom prvaku veliku Barselonu!

Villa srušuo Zvezdu !!!
[/SIZE][/COLOR][/B]



Na veliki dvoboj čekalo se na nestrpljenjem.Marakana potpuno rasprodata i u prvom susretu trener Muslin se odlučio na agresivnu i napadačku igru.Međutim hladan tuš za verne pristalice crveno belih usledio je već u 3.miutu susreta kada Barsa iz kontre,tačnije David Villa pronalazi put do mreže Stamenkovića (0:1).Zvezda agresivna do kraja poluvremena uz mnoštvo šansi ne uspeva da savlada odličnog golmana Pinta!Drugo poluvreme donosi fantastičan fudbal na obe strane u kome gosti opet na skoro identičan način probijaju odbranu Zvezde (0:2),egzekutor isti!Do kraja utakmice Zvezda je preko Kadua uspela da smanji rezultat na 1:2 ali je sa zebnjom otišla u Barselonu.Na žalost,rutinski odrađena utakmica u Španiji od strane Katalonaca ne donosi priželjkivano iznenađenje i Barselona odlazi u finale Lige Šampiona uz veliko slavlje španskih navijača!





CRVENA ZVEZDA ŠAMPION - DUPLA KRUNA!!!

Zvezda se nakon poraza i eliminacije od španskog prvaka okrenula domaćim takmičenjima i dostizanju Vojvodine i Rada za šampionsku titulu i borbi za trofej Lav Kupa Srbije!
Igrala je Crvena Zvezda motivisano i zrelo do kraja šampionata.Ređale su se pobede,a one najbitnije ostvarene upravo protiv direktnih konkurenata za titulu i Lav kup!U prvenstvu je Vojvodina savladana na Marakani sa 3:1,a Rad je doživeo debakl na Banjici i preživeo golgotu u rezultatu 6:0!
Tako je Zvezda po drugi put za redom postala Šampion Jelen super lige!



U Kupu je pobeđena Vojvodina sa 1:0 i tako je ispravljen kiks od prošle godine na radost svih navijača koji su na poslednjoj utakmici proslavljali duplu krunu sa svojim ljubimcima!




Marko Pantelić je najbolji strelac JSL i Lige Šampiona, a Slavko Perović najbolji igrač Domaćeg prvenstva.

Trener Slavoljub Muslin izrazio je svoje impresije po osvajanju duple krune i sumirao rezultate:



''Dobra sezona je za nama.Ostvarili smo zacrtano i osvojili domaće trofeje.Ostaje žal za plasmanom u finale Lige Šampiona ali i tu smo premašili očekivanja sa ovom relativno mladom ekipom.Zadovoljan sam kako je tim delovao i kako su se igrači ophodili prema igri.Imamo malo vremena za slavlje jer nas preko leta očekuje veliki rad na dovođenju pojačanja i pripremi ekipe kako bi sledeće godine bili još konkurentniji.Naš cilj je Evropski i svetski tron i nećemo odustati od toga.Čestitam svim igračima i navijačima duplu krunu!'',rekao je Muslin.

Igračima sada sledi letnja pauza pa pripreme za narednu sezonu,a što se tiče klupskog rukovodstva već je počeo rad po pitanju skautinga pojačanja za narednu sezonu.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Avenger, nemanjabakic

Miksakralj

  • Gost
Re: FK Crvena Zvezda - na stazama slave!
« Odgovor #35 poslato: 7. avgust 2010, 21:09:24 »
:ave::ave::ave:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Orthodox

pes addict 95

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 6
    • Pogledaj profil
Re: FK Crvena Zvezda - na stazama slave!
« Odgovor #36 poslato: 10. avgust 2010, 14:53:34 »
Ovo izvjestavanje ti je ekstra!!!
Svaka cast kralju.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Orthodox, Moskri63

Orthodox

  • SerBos
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1098
    • Pogledaj profil
    • http://www.serbian-fm.net
Re: FK Crvena Zvezda - na stazama slave!
« Odgovor #37 poslato: 11. avgust 2010, 04:16:27 »
ZVEZDA SIJA

Nakon prošle relativno uspešne sezone Crvena Zvezda i u novoj sezoni pokazuje da joj apetiti nisu umanjeni!

Od pojačanja došao je Kadlec iz Sparte Prag,a klub je tokom leta napustio Mugoša koji je u svojih 27 godina zaslužio da se oproba u inostranstvu.

Posle odigranih 7 kola U Jelen super ligi Zvezda je suvereno na vrhu tabele bez i jednog poraza,uz samo 3 primljena gola.Uprava kluba i trener Muslin ne kriju zadovoljstvo zbog dobrih igara i rezultata Beograđana ali podsećaju da je ovo tek početak sezone i da je do kraja još dugačak i mukotrpan put te pozivaju na oprez.


Međutim,tim menadzer crveno belih otkriva neke detalje dobrih igara:''Stvari se dešavaju sa razlogom naravno.Dobili smo na probojnosti,iskusniji smo i već smo počeli da budemo prepoznatljivi po stilu igre koji negujemo.Lopta na zemlji,dosta kratkih pasova i jednostavna realizacija.Za razliku od prošlih sezona više šutiramo sa distance te smo i tom segmentu opasniji.Krenuli smo dobro,treba nam kontinuitet.''

Ove sezone uz već standardnog Pantelića koji ne pada u formi i Perovića koji izrasta u napadača svetske klase sve više pažnje na sebe skreću Yannick koji se potpuno adaptirao na tim i od starta ove sezone postaje jedan od vodećih igrača u ekipi!



''Sve smo bolji i bolji,na terenu delujemo kao dobro uklopljena mašina.Ciljevi su ove godine jasni...želimo sve trofeje!'',rekao je mladi Portugalac,a na pitanje da prokomentariše svoju atraktivnu igru ove sezone kratko je odgovorio ''O sebi pričam isključivo na terenu i tamo sam najrečitiji delima''.

Još jedan od igrača koji je ove sezone prosto eksplodirao je talentovani Darko Lazović,koji se ustalio u postavu,a odlaskom Marka Mugoše i zadužio dres sa brojem 10!


Mladi vezista ove sezone prosto briljira u svakoj utakmici,a kaže da ga je možda i broj na dresu motivisao i inspirisao da pruži i više nego što je očekivao:''Taj broj prosto obavezuje i motiviše.Znam da Delije očekuju da Zvezdina 10ka blista ko god da je u njoj i mislim da su do sad zadovoljni mojim igrama.''

Darko je potpuno u centru pažnje medija ovih dana što zbog dobrih igara što zbog pokušaja da se uđe u njegov privatni život.Postoje nagoveštaji da je za njegovu dobru igru ove godine ''kriva'' i jedna poznata srpska manekenka Danijela Dimitrovska a koliko je to tačna informacija znaće se u narednom periodu.Svejedno i ako jeste,želimo da nastavi i dalje da ga motiviše kako već zna.

U Lav Kupu Srbije preskočenu su lako dve prepreke,dok je u Ligi Šampiona na gostovanju u Francuskoj Bordo pregažen sa 4:1,uz 2 gola Pantelića i dva Yannicka.

Izgleda da će se ove sezona Evropa zaista ponovo plašiti Crvene Zvezde!
« Poslednja izmena: 11. avgust 2010, 04:20:15 od strane Orthodox »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: CREEP, ssMaK

CREEP

  • I\'m ALEKSANDAR, BITCH
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 726
    • Pogledaj profil
    • http://www.barinfo.co.me/
Re: FK Crvena Zvezda - na stazama slave!
« Odgovor #38 poslato: 11. avgust 2010, 11:30:27 »
:ave::ave::ave:

SVAKA CAST !
Murinjo je sebi dozvolio da dovede pet igrača koje plati 100 miliona evra, a nijedan mu nije u prvom planu. On je dovoljan sam sebi. Videli ste kako se teatralno ljubi sa igračima, a pritom mu ekipa nije odigrala autoritativno. I pored premora, Real je morao da odigra bolje u revanšu.
Radomir Antić[/b]
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Orthodox

dacha92

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 111
    • Pogledaj profil
Re: FK Crvena Zvezda - na stazama slave!
« Odgovor #39 poslato: 11. avgust 2010, 11:55:37 »
grobar sam ali stvarno svaka cast za ovo, ala sam se nasmejao kad sam video Dacica. Naterao si me da i ja pocnem da igrao ponovo 2010-ku,ne sa zvezdom naravno, u svakom slucaju mnogo srece... :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Orthodox

ssMaK

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 195
    • Pogledaj profil
Re: FK Crvena Zvezda - na stazama slave!
« Odgovor #40 poslato: 11. avgust 2010, 12:57:31 »
Stvarno sjajno! Toliko malo pojacanja (3-4 koliko sam ja zapamtio) i sjajne partije C.Zvezde...Iako sam grobar svaka cast za ovo i samo tako nastavi,stvarno podseca na stvarni zivot (nacin na koji izvestavas) :) Naravno puno srece u LS ove godine :D
Welcome to the jungle...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Orthodox

Orthodox

  • SerBos
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1098
    • Pogledaj profil
    • http://www.serbian-fm.net
Re: FK Crvena Zvezda - na stazama slave!
« Odgovor #41 poslato: 12. avgust 2010, 02:45:29 »
Pao i Partizan,Čelsi na kolenima-Engleska u šoku !

Ako je sve do sada bio možda i splet srećnih okolnosti,potvrda kvaliteta ove ekipe Crvene Zvezde došla je u ovoj nedelji!

U derbiju na Marakani pred više od 40000 gledalaca Crvena Zvezda je demolirala večitog rivala sa 4:1,a za razliku od prošlog derbija na tribinama nije bilo incidenata.Strelci su bili Perović 2,Yannick 1 i Milovanović iz penala za Zvezdu,a jedini gol za Partizan postigao je Cleo.



Teška nedelja za crveno bele završena je gostovanjem u Londonu gde je Zvezda gostovala Čelsiu u okviru 3.kola grupne faze Lige Šampiona.
Ono što je bilo teško za verovati ostvarilo se...Zvezda je pobedila na Stamford Bridge-u sa 3:1 i potpuno se revanširala Čelsiju za poraz u četvrtfinalu pretprošle sezone u istmo takmičenju.Odličnu partiju pružio je Cadu koji je briljirao tokom čitavog susreta.Golman Stamenković je samo u prvih 10 minuta imao posla ali je Zvezda nakon toga bila jedina ekipa na terenu koja je igrala.

Ipak,Zvezdina pobeda u Londonu ostala je u senci neverovatnog događaja koji se odigrao pred početak utakmice kada su fudbaleri obeju ekipa izlazili na teren.

Awal Isah šokirao Englesku !

Ovaj 24.ogodišnji reprezentativac Ghane se na terenu pojavio u duksu sa natpisom KOSOVO IS SERBIA što je izazvalo veliku pažnju reditelja prenosa koji je tokom cele himne posvećene Ligi Šampiona,crnoputog igrača držao u kadru uz komentar Johna Championa,poznatog engleskog sportskog voditelja koji je pričao o ''neobičnom događaju'' s obzirom da Isah nije Srpske nacionalnosti!



Šok je doživeo i premijer Engleske,Dejvid Kameron koji je izjavio da se ovakvi ispadi ne mogu tolerisati i da je potrebno da evropska fudbalska zajednica oštro kazni kako igrača tako i klub zbog kako Kameron navodi ''provokatorskog ispada'' Srpskih nacionalista.


Na objašnjanje dato premijeru da Srbija nema crnce (bar ne još uvek) i da je odgovorni igrač iz Gane,gospodin Kameron se našao u čudu i ostao bez daljeg komentara na ovaj događaj.
Iz Evropske kuće fudbala se za sada ne oglašavaju,a akter ovog događaja Isah prokomentarisao je svoj potez:''Dugo sam već u Zvezdi i Srbiji i zadnjih godinu dana sam se upoznao sa svime što se u ovoj zemlji dešavalo tokom poslednjih 15 godina.Zavoleo sam Zvezdu,zavoleo Srbiju i Srpski narod,a znam da koliko im svima znači taj deo njhove otadzbine.Ovo je gest podrške i nema nikakvu političku vrednost.Nije mi žao zbog svega i uradio bih to opet!'',jasno je poručio Zvezdin internacionalac.

Naravno,Delije su ovaj događaj ispratili kako im dolikuje!



Iz uprave Crvene Zvezde poručuju da se ''ništa ružno nije desilo'' i da ''problem u Zvezdi ne postoji,a ako ga neko ima,neka ga i reši.'',aludirajući na izjave Britanskih zvaničnika.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: VaskeKtz, dacha92, Rosoneri, Avenger, internacional 1, Dule 93, lekaa

dacha92

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 111
    • Pogledaj profil
Re: FK Crvena Zvezda - na stazama slave!
« Odgovor #42 poslato: 12. avgust 2010, 12:59:48 »
ja ne znam sta vise da kazem, jedva cekam sledeci izvestaj... :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Orthodox, Rosoneri, Avenger, GrobarSrbija

GrobarSrbija

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1164
  • Golmani nisu ljudi.
    • Pogledaj profil
Re: FK Crvena Zvezda - na stazama slave!
« Odgovor #43 poslato: 12. avgust 2010, 16:26:33 »
Ajde daj jos najj je
Samo, više nemam sreće. Ko zna? Možda danas? Svaki dan je nov dan. Dobro je kad čovjek ima sreću. Tačnost mi je ipak draža. I onda kada sreća dođe, spreman si..
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Orthodox, Avenger

Avenger

  • Ти се бори, север ће да гори
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2064
    • Pogledaj profil
Re: FK Crvena Zvezda - na stazama slave!
« Odgovor #44 poslato: 13. avgust 2010, 00:54:30 »
Ocemo jos :)