Autor Tema: FK Crvena Zvezda - na stazama slave!  (Pročitano 50859 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Rosoneri

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 132
    • Pogledaj profil
Re: FK Crvena Zvezda - na stazama slave!
« Odgovor #15 poslato: 26. jul 2010, 23:11:18 »
Kad osvojis ligu nemoj odmah da se vratis u meni nego malo cekaj dok igravi slave...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Orthodox

Orthodox

  • SerBos
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1098
    • Pogledaj profil
    • http://www.serbian-fm.net
Re: FK Crvena Zvezda - na stazama slave!
« Odgovor #16 poslato: 27. jul 2010, 02:09:48 »
Kako se u letnjem prelaznom roku nije ukazala prilika za dovođenje igrača koji bi svojim kvalitetima zadovoljili potrebe Crvene Zvezde,lista  je zaključena sa jednim pojačanjem.

Upravni odbor je pohitao i da ojača štručni štab pa je na mesto trenera umesto Ratka Dostanića doveden Slavoljub Muslin!

Muslin je potpisao dvogodišnji ugovor sa Zvezdom, a finansijski detalji nisu saopšteni.

Na konferenciji za štampu prisutnima su se obratili predsednik Mandić i novi tim menadzer Slavoljub Muslin .



''Vratio sam se u kući i radujem se radu u Crveno beloj porodici.Svoje najbolje dane sam proveo na Marakani i zadovoljan sam što sam brzo našao zajednički jezik sa klupskom upravom.Mislim da imamo odličnu ekipu i istog momenta počinjem sa radom kako bi ove sezone imali puno uspeha'',rekao je gospodin Muslin.



Nakon priprema u Astriji,ekipa je brusila formu u Beogradu...posetili smo jedan trening na Marakani gde su Pantelić,Milovanović i Yannick bespoštedno vrteli Duška Tošića u krug,a popularni Panta je u svom fazonu prokometarisao:''Dok Toške ne zapeva -slatka mala- nema mu spasa''

Na startu sezone,trener Muslin se odlučio da u sledećoj formaciji krene u trku na trofeje,a u startnoj postavi očekivana imena.


Sezona je za Crvenu Zvezdu počela eksplozivno.Kao veliko pojačanje pokazao se mladi 23.godišnji Portugalac Yannick,a sve više se nameće mladi Darko Lazović

kao konkurent za startnih 11.

Zvezda je trenutno u četvrtfinalu Lav Kupa,prva je na tabeli u Jelen super ligi,a u ligi šamiona je na startu grupne faze savladan engleski predstavnik Manchester City.Na toj utakmici blistao je napadački trio Perović-Pantelić-Yannick,te je rezultat od 3:1 za Beograđane mogao da bude i ubedljiviji.


efektan pogodak pantelića za 2:1
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Avenger, demix, Горан

Miksakralj

  • Gost
Re: FK Crvena Zvezda - na stazama slave!
« Odgovor #17 poslato: 27. jul 2010, 12:24:26 »
Mando kralju strava ti je report. Samo tako nastavi!
 

tonco46

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 565
    • Pogledaj profil
Re: FK Crvena Zvezda - na stazama slave!
« Odgovor #18 poslato: 27. jul 2010, 12:37:45 »
Svaka cast :D
 

Rosoneri

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 132
    • Pogledaj profil
Re: FK Crvena Zvezda - na stazama slave!
« Odgovor #19 poslato: 27. jul 2010, 12:39:38 »
posetili smo jedan trening na Marakani gde su Pantelić,Milovanović i Yannick bespoštedno vrteli Duška Tošića u krug,a popularni Panta je u svom fazonu prokometarisao:''Dok Toške ne zapeva -slatka mala- nema mu spasa''

Hahahahaha
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Orthodox

MiloshDjordjevic

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 433
    • Pogledaj profil
Re: FK Crvena Zvezda - na stazama slave!
« Odgovor #20 poslato: 27. jul 2010, 14:19:21 »
Ovo je stvarno zanimljivo,samo tako nastavi! :)
 

Orthodox

  • SerBos
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1098
    • Pogledaj profil
    • http://www.serbian-fm.net
Re: FK Crvena Zvezda - na stazama slave!
« Odgovor #21 poslato: 27. jul 2010, 14:37:04 »
U Crvenoj Zvezdi sve po planu,odlični rezultati u svim takmičenjima daju za pravo Delijama da se nadaju berićetnoj sezoni.U prvenstvu Zvezda nezaustavljivo ruši sve pred sobom,još 4 kola da kraja polusezone i ono što je još važnije...derbi sa Partizanom!
Obe ekipe očekuju dobru utakmicu i pobedu kao šlag na jesenjoj torti.


U ligi šamiona Zvezda dominira,3 pobede u tri utakmice a posle Građana pali su CSK Moscow i Standard Liez.

Po malo u senci dobrih rezultata ostao je incident kji je malo pokvario atmosferu u taboru crveno belih.

Sve češće osporavani Ognjen Koroman izgleda da je konačno izgubio strpljenje i u izjavi datoj Kuriru iskritikovao je rad trenera i rekao da očekuje da ode iz ekipe zbog male minutaže : ''Mislim da sam nepravedno zapostavljen i da nisam zaslužio da budem na klupi.Gospodin Muslin verovatno preferira mlađe igrače ali je realnost da ja ipak imam veći kvalitet.'',kratko je poručio Koroman,koji je usled rotiranja formacije ostao na klupi a sad priliku dobija na kašičici i to tek nakon prvog jokera Darka Lazovića.



Na drugoj strani trener Muslin je bio vrlo kratak i jasan :''Sve što bih mogao da poručim Koromanu poručiću mu u četiri oka.'' zagonetan je bio tim menadzer crveno belih.Videćemo šta će ispasti od svega u nastavku sezone...

« Poslednja izmena: 27. jul 2010, 17:16:42 od strane Orthodox »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Avenger

Miksakralj

  • Gost
Re: FK Crvena Zvezda - na stazama slave!
« Odgovor #22 poslato: 31. jul 2010, 22:55:46 »
haha super ti je ovo izvestavanje. jedva cekam jos jedan post!
 

Misko

  • PES 2017
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3337
    • Pogledaj profil
Re: FK Crvena Zvezda - na stazama slave!
« Odgovor #23 poslato: 31. jul 2010, 23:00:19 »
Bravo, odlično :clap2:
 

Avenger

  • Ти се бори, север ће да гори
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2064
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena Zvezda - na stazama slave!
« Odgovor #24 poslato: 31. jul 2010, 23:51:25 »
ajde mando daj nam jos vesti i tvojih izvestaja :)

:ave:
 

DelijeSever

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 18
    • Pogledaj profil
Re: FK Crvena Zvezda - na stazama slave!
« Odgovor #25 poslato: 1. avgust 2010, 15:17:52 »
kako pravis dresove? :D
i otkud ti koroman i tosic? ja nmg da ih nadjem nigde
 

Orthodox

  • SerBos
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1098
    • Pogledaj profil
    • http://www.serbian-fm.net
Re: FK Crvena Zvezda - na stazama slave!
« Odgovor #26 poslato: 1. avgust 2010, 15:30:10 »
Citat: DelijeSever;657261
kako pravis dresove? :D
i otkud ti koroman i tosic? ja nmg da ih nadjem nigde

Za dresove u temi dresovi :) Koroman i Tošić JSL peč FIFA WC ;)

Johnny_Ks

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1090
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena Zvezda - na stazama slave!
« Odgovor #27 poslato: 1. avgust 2010, 15:30:32 »
pa JSL Update ;)
dresovi se prave preko Photoshopa
 

Orthodox

  • SerBos
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1098
    • Pogledaj profil
    • http://www.serbian-fm.net
Re: FK Crvena Zvezda - na stazama slave!
« Odgovor #28 poslato: 1. avgust 2010, 18:31:14 »
Priča o Koromanu će na polusezoni izgleda dobiti svoj epilog.Neimenovani izvor sa Marakane tvrdi da će igrač napustiti ekipu na polusezoni dok šef struke Muslin tvrdi da je Koroman igrač Zvezde i da još uvek računa na njega.



Derbi sa Partizanom je završen rezultatom 1:1 no utakmicu je u potpunosti zasenio događaj posle utakmice gde su se sukobile dve navijačke grupe pristalica Crvene ZVezde i Partizana


 
u kome je povređeno više osoba,a policija je i privela nekoliko osoba i odredila zadržavanje u cilju sprovođenja istrage.



Ministar policije Srbije,Ivica Dačić na konferenciji za štampu je rekao da će policija uraditi sve kako bi sprečila ovakav vid nasilja na našim stadionima i sportskim borilištima i najavio hitno usvajanje zakona o suzbijanju nasilja na sportskim terenima.

Na polusezoni Crvena Zvezda u domaćem prvenstvu zaostaje 6 bodova za liderom Vojvodinom.Neke iz ranga ''slabijih'' utakmica na papiru su donele iznenađenja te crveno beli u nastavku kreću u poteru za Novosađanima.Jedan od najboljih igrača Crvene Zvezde u jesenjem delu,brazilac Kadu očekuje da će na kraju sezone slaviti titulu JSL:

''Igramo dobro,međutim po nekad nam nedostaje i malo sreće.Tim deluje kompaktno i mnogo smo dobili dolaskom trenera Muslina ali i pojačanjima u napadu.I u nastavku ćemo dati sve od sebe a nadam se da će to biti dovoljno za slavlje na kraju prvenstva.Obećavam 'sambu' na proleće!'',nagovestio je omaleni plejmejker crveno belih.

U Lav kupu Srbije Zvezda juri izgubljeni pehar koji je nesrećno izgubljen u prošloj sezoni i ima velike šanse za osvajanje istog.
Liga šamiona donela je veliku radost navijačima Crvene Zvezde.Sjano odigrana grupna faza

 donela je plasman u nokaut fazu i miran zimski san do nastavka.Na radost svih delija u poslednjem kolu po grupama na Marakani je sa 5:1 demoliran CSK Moscow uz fantastični igru portugalca Yannick-a koji je bio dvostruki strelac i asistent.


''Prelepo veče u prelepom ambijentu.Delije su dokazale da su zaista Zvezdin 12. igrač!Drago mi je da smo pred zimsku pauzu svim navijačima podarili ovakvu igru i ovako ubedljivu pobedu.Možemo puno u Evropi i imaćemo još ovakvih trenutaka tokom godine siguran sam u to!'',završio je Djalo.

Žreb je u daljem takmičenju Zvezdi dodelio VfB Stutgart iz Nemačke!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Rosoneri, tonco46, Avenger, Горан

Orthodox

  • SerBos
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1098
    • Pogledaj profil
    • http://www.serbian-fm.net
Re: FK Crvena Zvezda - na stazama slave!
« Odgovor #29 poslato: 1. avgust 2010, 21:28:21 »
Ono što je bilo skoro izvesno dogodilo se ali uz jedno veće iznenađenje.

Ognjen Koroman i Slavoljub Đorđević u Parmi!



Sportski menadzer Đurović Milan i predednik kluba Ivan Mandić obrazložili su ovakav potez:

''Atmosfera u ekipi je bila narušena ispadom Koromana u medijima.Ognjen nije želeo da bude na klupi i rukovodstvo mu je izašlo u susret što se tiče transfera.Vrednost njegovog transfera je 3,2 miliona evra,a pošto je igrač već u zrelim fudbalskim godinama ovo je bila i prava prilika da klub profitira od njegove prodaje.'',naglasio je Đurović.

Sa druge strane,iznenađujući je odlazak štopera Đorđevića,a oko detalja predsednik Mandić je rekao:''U dogovoru sa trenerom Muslinom odlučili smo se na ovaj potez.Parma je bila konkretna i želela u paketu oba naša igrača.Plan kluba je da mladi igrači budu nosioci igre Crvene Zvezde i u kordinaciji sa trenerom dovešćemo adekvatne zamene odmah po okončanju sezone.Bitno je da i u ovom trenutku imamo igrače na tim pozicijama i da nismo oslabljeni njihovim odlaskom.Želimo im puno sreće u daljoj karijeri.''

Predsednik Parme Tommaso Ghirardi

nije krio zadovoljstvo zbog dolaska dva prekaljena igrača:''Mislim da smo uradili dobar posao i da ćemo sa ova dva igrača biti konkurentni u seriji A.Očekujem da Koroman i Đorđević odmah zauzmu svoja mesta u ekipi i pokažu zbog čega su dovedeni.Verujem u ovaj izbor.''
« Poslednja izmena: 1. avgust 2010, 22:47:56 od strane Orthodox »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Rosoneri, Avenger, Горан