Autor Tema: Barcelona(Top Player)  (Pročitano 5578 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

CREEP

  • I\'m ALEKSANDAR, BITCH
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 726
    • Pogledaj profil
    • http://www.barinfo.co.me/
Barcelona(Top Player)
« poslato: 9. jul 2010, 22:08:20 »
Poceo sam Master ligu sa Barselonom(top player) i moja vizija je da (kao i pepe gvardiola) dovedem Villu,Matu i jos po neke igrace za fudbal po zemlji(tehnicki potkovanim)
Za sada sam doveo Matu ,Bastosa, Krasica i Klose-a, prodo sam mlade talente koje sam imao , i forsiram idalje tu taktiku sa 2 krila i 1 klasicni spic ... Sredina mi je xavi , inesta i sergio , odbrana pique puyol i bekovi alves i bastos i forsiram tu igru po zemlji.
[/i]
Evo i par SS i malo Informacija ;)

LIGA : Za sada sam 2 ispred mene Real Madrid od kojeg sam u EL CLASIKU izgubio 3-2,Celu tu utakmicu sam bio bolji i napadao al iz kontre sam primio ta 3 gola i moro sam da jurim rezultat al nisam stigo.

TABELA



Ibrahimovic je dao najvise golova i trenutno je vodeci sto se tice toga



LIGA SAMPIONA : [/i] Dosta lako sam prosao grupe :




Protiv Dortmund-a sam dosta dobro odigrao al sam primio mnogo glup gol.

Evo i neka statistika






KUP : Sto se tice kupa tu prolazim sasvim solidno i doguro sam do polufinala .




Kapiram ja da je Barcelona jak klub i da je mozda i glupo sto sam poceo sa njom, al ja planiram da igram dosta timski (kao sto ona to radi u RL) i da dovodim jos pojacanja (naravno mladjih) i da isforsiram tu igru kratkih i brzih pasova ...[/b]

Planiram takodje da odradim VIDEO al to samo za bitnije meceve sa mojim akcijama i golovima ;) Toliko za sada[/i]
« Poslednja izmena: 10. jul 2010, 01:02:13 od strane CREEP »
Murinjo je sebi dozvolio da dovede pet igrača koje plati 100 miliona evra, a nijedan mu nije u prvom planu. On je dovoljan sam sebi. Videli ste kako se teatralno ljubi sa igračima, a pritom mu ekipa nije odigrala autoritativno. I pored premora, Real je morao da odigra bolje u revanšu.
Radomir Antić[/b]
 

tuksamas

  • Pes rulz
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 471
    • Pogledaj profil
Re: Barcelona(Top Player)
« Odgovor #1 poslato: 9. jul 2010, 22:24:09 »
I ja sam igrao s Barcom, dobar klub, igrao sam 4 sezone i doveo sam sve moguće zvijezde, osvojio 4 puta trostruku krunu..Al sve otišlo u PM kad sam reinstalirao PES :D..inače ljepo ti ovo igraš, sve dobro ali ovo me jedno zabrinjava brate  ''prodo sam mlade talente koje sam imao''...WTF????E to nikako, meni dok nisam imao patch Bojan bio glavna zvjezda nakon 3 sezone, care kažem ti to nikako nemoj raditi, jer kasnije ti zna bit da neki igrači budu i preko 90, tako da ti se prodaja, pogotovo u tim mladim danima neisplati, dok kad on imadne recimo 26 godina i overall preko 90 možeš ga prodat za 5 puta više pare, a i nemoraš ga prodavat jer tebi treba  :P
 

CREEP

  • I\'m ALEKSANDAR, BITCH
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 726
    • Pogledaj profil
    • http://www.barinfo.co.me/
Re: Barcelona(Top Player)
« Odgovor #2 poslato: 10. jul 2010, 00:56:41 »
Citat: Pes rulz;649278
I ja sam igrao s Barcom, dobar klub, igrao sam 4 sezone i doveo sam sve moguće zvijezde, osvojio 4 puta trostruku krunu..Al sve otišlo u PM kad sam reinstalirao PES :D..inače ljepo ti ovo igraš, sve dobro ali ovo me jedno zabrinjava brate  ''prodo sam mlade talente koje sam imao''...WTF????E to nikako, meni dok nisam imao patch Bojan bio glavna zvjezda nakon 3 sezone, care kažem ti to nikako nemoj raditi, jer kasnije ti zna bit da neki igrači budu i preko 90, tako da ti se prodaja, pogotovo u tim mladim danima neisplati, dok kad on imadne recimo 26 godina i overall preko 90 možeš ga prodat za 5 puta više pare, a i nemoraš ga prodavat jer tebi treba  :P

Kapiram ja to brate , ali me smaraju mnogo su mladi a moram da se mucim sa njima jer overall 59 - 69 plafon , planiram ja mlade igrace da dovedem al ovi barselonini su zakrzljali jedino sam ostavio mladog defanzivnog igraca Muneisa koji ima 70 i prilicno je dobar u defanzivi a prodo sam jos i Yaya Ture-a  i stavio na transfer Abidala , Jeffrena , Jonathana  i golmana Pinta koji je em star em los , a planiram da dovedem na sredini Fabregasa ... Mada otompotom , upravu si mozda nisam trebo da prodam te mlade al ono jbg sad :) pa videcemo sta dalje i kako .
Murinjo je sebi dozvolio da dovede pet igrača koje plati 100 miliona evra, a nijedan mu nije u prvom planu. On je dovoljan sam sebi. Videli ste kako se teatralno ljubi sa igračima, a pritom mu ekipa nije odigrala autoritativno. I pored premora, Real je morao da odigra bolje u revanšu.
Radomir Antić[/b]
 

CREEP

  • I\'m ALEKSANDAR, BITCH
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 726
    • Pogledaj profil
    • http://www.barinfo.co.me/
Re: Barcelona(Top Player)
« Odgovor #3 poslato: 10. jul 2010, 12:16:25 »
EL CLASICO ![/i][/color]

LIGA SAMPIONA : Sastao sa Real Madridom i prvi mech gostujem, igrao sam ocajno prvi mec . Nisam izasao sa full timom , ali su igrali pogoni Barselone kao sto su Xavi , Inesta & Messi . Medjutim primam gol (koji na ovom klipu necete videti) ubrzo nakon toga startuju grubo nad Messi-jem  i ona se povredjuje (sreca pa ce igrati u revansu) Na njihovu gresku Xavi daje gol , imao sam malo akcija i izdvojio sam ovo sto je na klipu. U revansu sam pocepao od igre Real, steta sto nisam slikao detalje meca al imao sam 15 suteva na gol a Real Madrid 0 ...(ipak sam slikao detalje) i zasluzeno sam prosao dalje ;)

DETALJI MECH-A :

Edit
« Poslednja izmena: 10. jul 2010, 17:40:03 od strane CREEP »
Murinjo je sebi dozvolio da dovede pet igrača koje plati 100 miliona evra, a nijedan mu nije u prvom planu. On je dovoljan sam sebi. Videli ste kako se teatralno ljubi sa igračima, a pritom mu ekipa nije odigrala autoritativno. I pored premora, Real je morao da odigra bolje u revanšu.
Radomir Antić[/b]
 

CH3LS34_F4N

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 13
    • Pogledaj profil
Re: Barcelona(Top Player)
« Odgovor #4 poslato: 10. jul 2010, 12:41:55 »
Brate,cisto nesto da razjasnimo Guardiola je vec doveo Villu....
Blue is the colour, football is the game
We\'re all together, and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
\'cause Chelsea, Chelsea is our name
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: CREEP

CREEP

  • I\'m ALEKSANDAR, BITCH
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 726
    • Pogledaj profil
    • http://www.barinfo.co.me/
Re: Barcelona(Top Player)
« Odgovor #5 poslato: 10. jul 2010, 13:03:26 »
Citat: CH3LS34_F4N;649433
Brate,cisto nesto da razjasnimo Guardiola je vec doveo Villu....

Znam ja to :) ja ne mogu da ga dovedem odbijaju :) Al zato sam Matu doveo ;)
Murinjo je sebi dozvolio da dovede pet igrača koje plati 100 miliona evra, a nijedan mu nije u prvom planu. On je dovoljan sam sebi. Videli ste kako se teatralno ljubi sa igračima, a pritom mu ekipa nije odigrala autoritativno. I pored premora, Real je morao da odigra bolje u revanšu.
Radomir Antić[/b]
 

CREEP

  • I\'m ALEKSANDAR, BITCH
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 726
    • Pogledaj profil
    • http://www.barinfo.co.me/
Re: Barcelona(Top Player)
« Odgovor #6 poslato: 10. jul 2010, 18:02:46 »
LIGA SAMPIONA : Jedna odlicna partija protiv AC Milan-a 3-0 . I jedan majstorski potez kod 3 gola.

INFO :

Evo i 3 gol Klose-a



LIGA : Sto se tice lige dobro mi ide prvi sam ispred Real Madrida . Evo informacija[/i]



Ibrahimovic nije vise najbolji strelac lige



Kup : Finale pogodite sa kim ? Naravno sa Real Madridom ;)



Prvi strelac Ibrahimovic(za sada)



PRVA POSTAVA :
Murinjo je sebi dozvolio da dovede pet igrača koje plati 100 miliona evra, a nijedan mu nije u prvom planu. On je dovoljan sam sebi. Videli ste kako se teatralno ljubi sa igračima, a pritom mu ekipa nije odigrala autoritativno. I pored premora, Real je morao da odigra bolje u revanšu.
Radomir Antić[/b]
 

CREEP

  • I\'m ALEKSANDAR, BITCH
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 726
    • Pogledaj profil
    • http://www.barinfo.co.me/
Re: Barcelona(Top Player)
« Odgovor #7 poslato: 14. jul 2010, 21:45:49 »
Nastavio sa ML : Zavrsio sezonu , uzeo ligu , kup i ligu sampiona ...

LIGA :



Ibrahimovic mi je dao najvise golova al ipak nije bio najbolji :/



KUP :

I opet taj "VELIKI" Real Madrid pada !





LIGA SAMPIONA :

U Teskom finalu lige sampiona pobedili smo MNUT 2-1 u produzecima








TRANSFER :

Evo i igraca koje sam prodo i nove koje sam doveo





SPONZORI :




To je to za sada bice jos i jos i jos i jos ! :D[/b]
Murinjo je sebi dozvolio da dovede pet igrača koje plati 100 miliona evra, a nijedan mu nije u prvom planu. On je dovoljan sam sebi. Videli ste kako se teatralno ljubi sa igračima, a pritom mu ekipa nije odigrala autoritativno. I pored premora, Real je morao da odigra bolje u revanšu.
Radomir Antić[/b]