Autor Tema: CHELSEA <Top Player>  (Pročitano 2420 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

CH3LS34_F4N

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 13
    • Pogledaj profil
CHELSEA <Top Player>
« poslato: 9. jul 2010, 01:06:29 »
TEAM: CHELSEA
MATCH DURATION: 5 MINS
DIFFICULTY: TOP PLAYER
MANAGER: Milan P.
PATCH: TPS Patch v2.5 by Flavioggl
Lopta: Najnovija EPL za sezonu 2010/2011
CURRENCY: EURO

Pozz svima...navijac sam chelsea vec dugi niz godina,pa sam onda izabrao upravo Chelsea za moj sadasnji ML...Jos nisam odigrao prvi match...inace na rasporedu mi je prvi match sa Wigan Athleticom....Pre pocetka 1. Premier-ligaske sezone doveo sam dva fudbalera,vec sada drugo ligasa Portsmouth-a,Kevin Prince Boatenga(moj zakljucak: mlad igrac,22 godine,OV 70, dobar jel igra na svim pozicijama u veznom redu) i Nadir Belhadj(ne toliko mlad,26 godina,ali zato solidno deluje kao levi back,trenutno je zamena za zvezdu mog tima Ashley Cole-a...koji samo 2 godine stariji od N. Belhadja...)...

Moj cilj je da igru baziram kombinacijom iskustva i mladosti(u prevodu da bude i iskusnih,ali takodje i mladih igraca u timu)...Prodajem sve igrace u timu osim ovih koje sam sad doveo(Belhadj i Boateng)i Cech,Ashley Cole,Terry i Essien...Prodajem Drogbu i Lamparda iz 2 razloga dok ne dobiju jos na godinama da izvucem neki milion na njih....jer su spori,a moj play style se zasniva na velikoj brzini......


To je to za sada izvestaji i SS ce doci naknadno.... :p
Blue is the colour, football is the game
We\'re all together, and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
\'cause Chelsea, Chelsea is our name
 

Dane94

  • Gost
Re: CHELSEA <Top Player>
« Odgovor #1 poslato: 9. jul 2010, 12:14:30 »
Odma da kazem da garantujem da navijas 2 godine maksimalno za Celzi koliko i eventualno pratis fudbal,dakle cak se za tebe ne moze ni reci da navijas za Celzi od dolaska Abramovica 2004. a istoriji pre njega kada je Celzi bio prosek da ni ne pricam...u svakom slucaju ima puno ,,navijaca'' poput tebe danas :)



Da razjasnimo nesto...Mogu da razumem to sto sto si prodao Lamparda,ali da prodas Drogbu koji u najgorem slucaju moze da bude odlican igrac za klupu sve do svoje penzije?A sacuvao si u ekipi Maludu,koji ima 29 godina i kojem je glavni adut brzina u svakom pogledu i njega nisi prodao a drasticno mu opadaju skilovi?I prodao si igrace tipa Staridz i Alex?Svaka cast veliko znanje
 

MC93

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 311
    • Pogledaj profil
Re: CHELSEA <Top Player>
« Odgovor #2 poslato: 9. jul 2010, 13:23:07 »
Sta se pa ti Dane ili kako vec lozish, nije on pravi trener plavaca... To je samo virtuelni svet:)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: CH3LS34_F4N

CH3LS34_F4N

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 13
    • Pogledaj profil
Re: CHELSEA <Top Player>
« Odgovor #3 poslato: 9. jul 2010, 13:30:40 »
Nije tacno...navijam za Chelsea od 2002 godine kad su igrali Desailly,Zola,Zenden u chelsea i ostali da ne nabrajam,moj stric je radio u Londonu i sa njim sam poceo da gledam chelsea-eve matcheve...od tada i gledam fudbal,a ne znam odakle tebi pravo da ti nekom govoris od kada prati fudbal itd...Odakle ti to da Maludu ne preodajem? Alex nije los igrac,ali ima i boljih dosta od njega... Ne volim kako igra Drogba...nemam pravo na to?? Mrzim takve konzervativce koji samo hoce da bude po njihovom....shvati da ne mislimo isto i ja sa mojim ML teamom imam pravo da radim sta hocu ovde postujem moj ML jer je to zabavno,a mozda i nekom zatreba...nesto ti nije jasno?
Blue is the colour, football is the game
We\'re all together, and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
\'cause Chelsea, Chelsea is our name
 

CH3LS34_F4N

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 13
    • Pogledaj profil
Re: CHELSEA <Top Player>
« Odgovor #4 poslato: 9. jul 2010, 13:31:28 »
@MC93 hvala na podrsci!
Blue is the colour, football is the game
We\'re all together, and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
\'cause Chelsea, Chelsea is our name
 

Марко

  • Gost
Re: CHELSEA <Top Player>
« Odgovor #5 poslato: 9. jul 2010, 16:15:58 »
Лампарда ако си продао ја играм 2014 сезону (не битно са којим клубом) његов скил је 84,Дрогба 80.Купи неке млађе играче написао сам тамо у теми ваш скаутинг у МЛ.Дај више скрин шотова.Купи Буфона он 2014 има 97 скил.
 

CH3LS34_F4N

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 13
    • Pogledaj profil
Re: CHELSEA <Top Player>
« Odgovor #6 poslato: 9. jul 2010, 17:01:31 »
Blue is the colour, football is the game
We\'re all together, and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
\'cause Chelsea, Chelsea is our name
 

CH3LS34_F4N

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 13
    • Pogledaj profil
Re: CHELSEA <Top Player>
« Odgovor #7 poslato: 10. jul 2010, 12:46:01 »
Obavestenje: Morao sam da re-instaliram Windows,ali nazalost nisam backupovao save file....tako da vise ne igram ML.
Blue is the colour, football is the game
We\'re all together, and winning is our aim
So cheer us on through the sun and rain
\'cause Chelsea, Chelsea is our name