Autor Tema: -Црвена Звезда-  (Pročitano 14813 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Avenger

  • Ти се бори, север ће да гори
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2064
    • Pogledaj profil
Re: -Црвена Звезда-
« Odgovor #15 poslato: 10. avgust 2010, 00:32:23 »
kako su ti svi presli to nije normalno :) odlicno :ave:
 

Рембрант

  • Fox in the Box
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4566
    • Pogledaj profil
Re: -Црвена Звезда-
« Odgovor #16 poslato: 10. avgust 2010, 00:33:58 »
Знаш како, убеђујеш, убеђујеш и само убеђујеш. За Марина сам успео да спустим од 22 милиона колико су тражили на 12 :)

ПС: А најлакше је доводити играче из холандске и бундеслиге, Емануелсон и Суарез су суво злато.
It ain\'t about how hard you hit, it\'s about how hard you can get hit, and keep moving forward. How much you can take, and keep moving forward. That\'s how winning is done.

[SIGPIC][/SIGPIC]
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Moskri63

Рембрант

  • Fox in the Box
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4566
    • Pogledaj profil
Re: -Црвена Звезда-
« Odgovor #17 poslato: 11. avgust 2010, 23:25:09 »
Ево једне сјајне одбране Асења при резултату 1:0 за Звезду против Рада у 89'.



Сјајно и дуготрајно решење за 1. голмана у некој осредњој екипи

Ево и сс-а играча који су доста напредовали:

             

А они голови против Барсе за неки дан ће бити, нешто ме зеза кад треба да уплодујем малко већи видео :)
It ain\'t about how hard you hit, it\'s about how hard you can get hit, and keep moving forward. How much you can take, and keep moving forward. That\'s how winning is done.

[SIGPIC][/SIGPIC]
 

Рембрант

  • Fox in the Box
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4566
    • Pogledaj profil
Re: -Црвена Звезда-
« Odgovor #18 poslato: 16. avgust 2010, 22:46:27 »
Прва сезона (поново):

Већ стандардно на почетку сезоне доводим тандем из Ајакса - Луис Суарез и Урби Емануелсон. У лиги стандардно добро, губим оба дербија и са Војводином и са Партизаном, али ипак успевам да освојим титулу са невероватних 20 бодова предности над другопласираним Чукаричким. У купу сам испао рано, већ у 1. колу од Јагодине, која је касније освојила куп. :) У ЛШ сам релативно лако прошао групу и нисам имао јаке противнике осим Интера у 1/2 финала, када сам једва прошао. После 2:2 на Маракани, морао сам да јурим победу на Ђузепе Меаци и успео сам - победа од 2:0 и пролаз даље. У финалу, славни Реал из Мадрида је био тежак противник. У 1. полувремену тврда утакмица са мало прилика и без голова. У наставку, двојац који је стигао на почетку сезоне, Суарез и Емануелсон, постигао је по 1 гол, што је било довољно за победу и велико славље. Дупла круна је била ту.

Поред већ поменуте двојице, стигли су одбрамбени играч Брено, Адем Љајић и Немања Матић (позајмица). Отишли су на крају сезоне Лекић, Исах и Савио за укупно 46 милиона евра.

Ево и неких сс-а:

Лига:
   

Лига Шампиона:
       

Спонзори:
         
It ain\'t about how hard you hit, it\'s about how hard you can get hit, and keep moving forward. How much you can take, and keep moving forward. That\'s how winning is done.

[SIGPIC][/SIGPIC]
 

Рембрант

  • Fox in the Box
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4566
    • Pogledaj profil
Re: -Црвена Звезда-
« Odgovor #19 poslato: 19. avgust 2010, 17:53:07 »
Друга сезона:

Написао сам један леп извештај, али сам случајно изашао из бросера, па ме мрзи све испочетка. :)

Укратко: У лиги сам завршио на 1. месту, са само једним поразом и то  последњем колу од Металца. У децембру је Луис Суарез изабран за најбољег играча, а такође сам освојио конами куп или светско клупско првенство победом против Боке Јуниорс од 6:2. У купу сам исправио прошлогодишњи неуспех победом против Партизана од 1:0. У ЛШ сам се једва провукао кроз групну фазу (у последњем колу), а затим су падали редом Арсенал, Ливерпул, Барса и у финалу Челси (4:1)

Дошли су на почетку сезоне Рафиња (7 милиона), Кедира (10 милиона), Мркела (200 хиљада) и Љајић (3 милиона). На полусезони је стигао Серхио Асењо, а отишао је само Богдановић за невероватних 37 милиона евра. :)

ево и сс-а из ове сезоне:

Избор за најбољег играча:

   

Конами куп:

     

Лига:

   

Куп:

   

Лига Шампиона:

         

Нови спонзори:

 
It ain\'t about how hard you hit, it\'s about how hard you can get hit, and keep moving forward. How much you can take, and keep moving forward. That\'s how winning is done.

[SIGPIC][/SIGPIC]
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Orthodox

Orthodox

  • SerBos
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1098
    • Pogledaj profil
    • http://www.serbian-fm.net
Re: -Црвена Звезда-
« Odgovor #20 poslato: 24. avgust 2010, 02:37:34 »
Nikad malo emocija kad je Zvezda u pitanju :ave:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Рембрант

Рембрант

  • Fox in the Box
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4566
    • Pogledaj profil
Re: -Црвена Звезда-
« Odgovor #21 poslato: 26. avgust 2010, 13:27:53 »
ГУРКУФ НА МАРАКАНИ!



Најбољи фудбалер француског Бордоа Јоан Гуркуф, прешао је после дугих преговора у Црвену Звезду. Цена трансфера износи између 25 и 35 милиона евра. Гуркуф је ставио параф на 4-годишњи уговор по којем ће зарађивати 7 милиона евра. Француз је на конференцији за новинаре изјавио:

"Срећан сам што сам најзад обукао дрес најтрофејнијег српског клуба. Сматрам да овде могу да напредујем, али и да помогнем клубу у којем желим дуго да останем."

Гуркуф ће носити дрес са бројем 7.
It ain\'t about how hard you hit, it\'s about how hard you can get hit, and keep moving forward. How much you can take, and keep moving forward. That\'s how winning is done.

[SIGPIC][/SIGPIC]
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: VaskeKtz

немусПФК

  • Saša Ilić
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 692
    • Pogledaj profil
Re: -Црвена Звезда-
« Odgovor #22 poslato: 26. avgust 2010, 14:18:43 »
Bravo,svaka cast...Odlican igrac!
 

Orthodox

  • SerBos
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1098
    • Pogledaj profil
    • http://www.serbian-fm.net
Re: -Црвена Звезда-
« Odgovor #23 poslato: 26. avgust 2010, 15:43:21 »
A kod mene neće nanu mu :(

Рембрант

  • Fox in the Box
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4566
    • Pogledaj profil
Re: -Црвена Звезда-
« Odgovor #24 poslato: 26. avgust 2010, 20:52:32 »
Ubedjivao sam ga više od jedne sezone da predje, dok se konacno nije promenilo od "chances of deal are almost zero" do "a deal goes unlikely"

PS: Spreman jos 2 bombe, iz italijanske lige, jedan napadac i jedan centarhalf, obojica su se reinkarnirali.
It ain\'t about how hard you hit, it\'s about how hard you can get hit, and keep moving forward. How much you can take, and keep moving forward. That\'s how winning is done.

[SIGPIC][/SIGPIC]
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Orthodox

Рембрант

  • Fox in the Box
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4566
    • Pogledaj profil
Re: -Црвена Звезда-
« Odgovor #25 poslato: 29. avgust 2010, 17:04:58 »
Завршио сам 3. и 4. сезону. Сезона 3 подједнако успешна као и 2. сезона. Освојена је трипла круна, као и СП за клубове против старог противника Боке Јуниорс. За најбољег играча света је изабран Дарко Лазовић, а у финалу ЛШ је савладана Барселона са 4-0. У 4. сезони сам освојио дуплу круну: првенство и ЛШ, док сам у купу испао у полуфиналу од, касније освајача, Инђије. Такође сам поново освојио СП за клубове, новом победом против Боке Јуниорс. За најбољег играча света је изабран Луис Суарез, 2. пут у последње 4 године. У финалу ЛШ је сам победио велики Реал Мадрид резултатом 3-1.

Ево сс-а из 3. и 4. сезоне:

3. сезона:

Избор за најбољег играча:

 

Конами куп:



Лига:

 

Куп:

 

Лига шампиона:

       

Нови спонзори:

 



4. сезона:

Избор за најбољег играча:

   

Конами куп:

   

Лига шампиона:

       

Нови спонзори:

       

Интересатно је да је и Партизан направио велики успех освојивши Лигу Европе.



Од појачања су стигли Марко Марин за 16 милиона и већ помињани Гуркуф. Отишао је само Јевтић за 4 милиона евра.
It ain\'t about how hard you hit, it\'s about how hard you can get hit, and keep moving forward. How much you can take, and keep moving forward. That\'s how winning is done.

[SIGPIC][/SIGPIC]
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Avenger, Orthodox

Orthodox

  • SerBos
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1098
    • Pogledaj profil
    • http://www.serbian-fm.net
Re: -Црвена Звезда-
« Odgovor #26 poslato: 29. avgust 2010, 23:49:53 »
Suarez :ave:  Zvezda :ave:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Рембрант