Autor Tema: Real Madrid (Top Player)  (Pročitano 4457 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Alan_Ford

  • Regular
  • **
  • Poruke: 73
    • Pogledaj profil
Real Madrid (Top Player)
« poslato: 5. jul 2010, 14:26:08 »


Krenuo sam novu master ligu,nije mi se dalo sa villom igrati,tako da sam krenuo sa realom.:001_rolleyes:Imao sam samo jedan cilj,da raspordam sve igrace i dovedem nove igrace koji ni jedan igrac nije skuplji od 10 mil eura, a da pordam npr jednog ronalda od 80 mil eura i tako profitiram,takodjer dovodio sam igrace do 22 god.Jedino sot sam krenuo igrati,pa nisam od pocetka otvorio temu,tj evo sad otvaram temu nakon jedne godine igranja...nakon prve sezona ovsvojio sam kup spanije,i ligu spanije,dok sam iz lige sampiona ispao u cetvrtini finala.U ljetnjem prelaznom roku se nije desilo nista dok nije krenuo A.C.Milan da mi kupuje igrace.:clap2:

Prodao sam

HIGUAIN -> AC MILAN ( 56 MIL )
GAGO - > AC MILAN ( 73 MIL )
RONALDO -> INTER ( 75 MIL )
DRENTHE -> VALENCIA ( 42 MIL )
M.DIARRA -> LIVERPOOL ( 28 MIL )
L.DIARRA -> AC MILAN ( 61 MIL )

Doveo Sam

Kjaer -> Real Marid ( 9 MIL )
J.Gomez -> Real Madrid ( 7 MIL )











Bilo je jos nekih transfera u prvoj sezoni ali nemam sc:001_unsure:

Nisam stigao da slikam tim i postavu pa cu to da uslika u sljedecem postu..pozdrav i komentarisite:mrgreen:
 

Mecca123456

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 6
    • Pogledaj profil
Re: Real Madrid (Top Player)
« Odgovor #1 poslato: 6. jul 2010, 15:59:47 »
E da te pitam.. Imam 500 miliona sam sakupio, i prvi sam u ligi i osvajam vec 3x champions ligu, sa barcom, al nece niko da mi predje. Odem da probam za Pata,Higuaina itd. al nista , niko od boljih igraca. Znal ko kako lakse da mi predju i imal vise one opcije "Open trade negotions" :S.. Mogul ja kako ponudit pare?
 

tonco46

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 565
    • Pogledaj profil
Re: Real Madrid (Top Player)
« Odgovor #2 poslato: 6. jul 2010, 16:02:16 »
Citat: Mecca123456;647768
E da te pitam.. Imam 500 miliona sam sakupio, i prvi sam u ligi i osvajam vec 3x champions ligu, sa barcom, al nece niko da mi predje. Odem da probam za Pata,Higuaina itd. al nista , niko od boljih igraca. Znal ko kako lakse da mi predju i imal vise one opcije "Open trade negotions" :S.. Mogul ja kako ponudit pare?
Ne valja ti klub :S
 

Mecca123456

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 6
    • Pogledaj profil
Re: Real Madrid (Top Player)
« Odgovor #3 poslato: 6. jul 2010, 16:13:13 »
Citat: tonco46;647769
Ne valja ti klub :S

haha aj ne seri, ko da je bitan klub. :S
 

tonco46

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 565
    • Pogledaj profil
Re: Real Madrid (Top Player)
« Odgovor #4 poslato: 6. jul 2010, 16:30:41 »
Citat: Mecca123456;647772
haha aj ne seri, ko da je bitan klub. :S

hehe , jbg los klub pa nece niko da dodje :S Salim se mada je klub los :P I ja nisam mogao nikog dovodit ne mozes ti dovest higuaina pata i komapniju ako su oni zadovoljni , jedino ako klub odluci da ih proda budi strpljiv ;)
 

Mecca123456

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 6
    • Pogledaj profil
Re: Real Madrid (Top Player)
« Odgovor #5 poslato: 6. jul 2010, 16:50:11 »
Citat: tonco46;647775
hehe , jbg los klub pa nece niko da dodje :S Salim se mada je klub los :P I ja nisam mogao nikog dovodit ne mozes ti dovest higuaina pata i komapniju ako su oni zadovoljni , jedino ako klub odluci da ih proda budi strpljiv ;)

heh jbt, prije par mjeseci sam stigao do 2026 sezone sa interom, pa sam neke igrace pokusao dovodit od 2009/2010 pa nisu nikako tjeli :D. jbt.. a ima i nekih slabijih igraca koji nece da predju.. Nego, kako cu otprilike znat kad igrac hoce da mi predje i da li postoji ona opcija open trade negotions :S
 

tonco46

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 565
    • Pogledaj profil
Re: Real Madrid (Top Player)
« Odgovor #6 poslato: 6. jul 2010, 17:01:15 »
Ne postoji zamjena igraca , pa posaljes skauta i pise ti imali mogucnosti za transfer , ako je nula nemoj pokusavat unlikly ili kak se pise to da je klub voljan prodat igraca ali dosta skuplje , more then likely to su velike sanse igrac zeli napustiti klub i tim ga zeli prodati.

Alan Ford sry zbog off.
 

Mecca123456

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 6
    • Pogledaj profil
Re: Real Madrid (Top Player)
« Odgovor #7 poslato: 6. jul 2010, 17:18:43 »
Evo gledam, na vecini mi pise "Chances of deal are almost zero". a kod nekog "Deals looks unlikely" - jel to da mozda hoce, i kod jednog mi pise da je nesretan sto neigra mislim.
 

realmario

  • Regular
  • **
  • Poruke: 99
    • Pogledaj profil
Re: Real Madrid (Top Player)
« Odgovor #8 poslato: 6. jul 2010, 18:29:19 »
..ako hoces ne imat skupe igrace kreni sa slabim klubom a ne s realom...bzvz si unistio momcad...ko jos u momcadi ne zeli imat ronalda..:///
 

Alan_Ford

  • Regular
  • **
  • Poruke: 73
    • Pogledaj profil
Re: Real Madrid (Top Player)
« Odgovor #9 poslato: 6. jul 2010, 19:17:52 »
Nema veze za off i onako sam restartovao sistem tako da sam krenuo sa jls patchom sa partizanom da igra,ovdje molim delete teme,postocu praviti novu tamo :D