Autor Tema: Eastern bloc strikes back (Turnir istočnoevropskih klubova) - izveštaji i rezultati  (Pročitano 5783 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

tillinho77

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 421
    • Pogledaj profil
Citat: Strippy;635907
Četvrtfinale

Crvena Zvezda (Strippy) - Dinamo Z. (Tillinho) 1:1

Dinamo Z. - Crvena Zvezda 1:2 - posle produžetaka

Ukupan rezultat: Crvena Zvezda - Dinamo Zagreb 3:2[/B]






I da, pali su purgeri u sred Zagreba :). Prvo bi želeo da se osvrnem na datum odigravanja ovih utakmica, 25.maj (dan mladosti) - prilično simbolično :)
Jako neizvesne i teške utakmice, i naravno svako misli da je bio bolji, tako da o tome ne vredi diskutovati. Mislim da sam u 2.utakmici trebao da rešim pitanje pobednika, jer sam u većem delu imao priličnu inicijativu, al ne žalim se. Što se mojih golova tiče, moram priznati da su uglavnom pali posle nekih odbijanaca i u gužvi, osim što bi izdvojio ključni gol (mislim Bogdanovića) u produžetku, kome jeste došla lopta posle nekog odbitka, ali je zato raspalio sa nekih 17 metara u sam ćošak. Pored dva gola, imao je Tillinho još šansi koje su mogle ispasti jako opasne po moj gol, ali na moju sreću završilo se povoljno za mene. Sve u svemu, utakmice su opravdale očekivanja nekadašnjeg derbija SFRJ lige, i očekivano Zvezda pobedila :D

hehe malo da navijacki prokomentiram ovo.cuj da se igra u pravom a ne virtualnom svjetu vidili bi ko bi ocekivano pobjedio :D
Hala Madrid!
 

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
Utakmica za 3. mesto

Sparta Prague (Ogischa)
- Crvena Z. (Strippy) 1:0



I ipak se Zvezda nije domogla postolja, a malo je falilo. Sparta je povela neočekivanim udarcem (ne znam kog igrača) malo iskosa, i efektno zatresla mrežu. Nisam očekivao da će Ogischa u tom trenutku odmah raspaliti, ali izgleda da je sa takvim igračima najefikasnije pucati iz prve, pa šta bude. Nakon toga bilo je par dobrih akcija i šansi, i sa jedne i sa druge strane, i onda dolazi trenutak u već zaustavnom vremenu. Prolazim sa strane, centriram, lopta perfektno seda Zvezdinom igraču (ne znam kom) na čelenku na otprilike 3 metra od gola i umesto da lopta završi u mreži, igrač šutira direktno u golmana, koji nije ni stigao da reaguje, već ga je lopta pogodila i odbila se:) Možda je moja krivica što u trenutku šuta nisam pritisao pravac levo ili desno, ali sa ove razdaljine, glavom, u ovoj verziji pes-a ne sećam se da sam video da lopta ne uđe u gol. Al eto, sad sam video:)  Čestitke Ogischi na bronzanoj medalji :D i želim da kažem da mi je bilo zanimljivo igrati sa Zvezdom, i protiv ovih istočnoevropskih timova. Videćemo koja će sledeća tematika biti. Čekamo pobednika u finalu između Nono-a i Internacionala1, pa će nam jedan od njih dvojice reći.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: ogischa

internacional 1

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 944
    • Pogledaj profil
FC Zenith (Nono)      2      0    Spartak M. (internacional 1)

Cestitke nono,ali nisam mogao da igram od laga i pukla je veza bila,zbog laga sam i primio prvi gol.Ali nebitno cestitke Nono jos jednom.
Zbog laga navijaci su imali sukob posle meca!:)

  http://www.youtube.com/watch?v=0mh3SaeomHg
 

nono

  • Regular
  • **
  • Poruke: 78
    • Pogledaj profil
FC Zenith (Nono) 2  0  Spartak M. (internacional 1)
Cestitke Internacional na fer i korektnoj utakmici,bilo je malo laga ali zenit se bolje snasao pod ovim otezanim uslovima igre.
internacional gg!!
 

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
Čestitke na osvojenom turniru. Sad osmisli tematiku sledećeg turnira i pošalji mi to privatnom porukom.