Autor Tema: PES 2010 online  (Pročitano 34964 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

jovan111p

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 312
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2010 online
« Odgovor #45 poslato: 1. novembar 2009, 18:50:36 »
Citat: MiloshDjordjevic;566233
moci cu,samo izbrishem kitserver i prebacim option file negde drugde,i eto mogu da igram online.


Ali to ti nije resenje. Taman se naviknes na jedno pa odes Online a ono....

nemus(novi acc)

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 557
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2010 online
« Odgovor #46 poslato: 1. novembar 2009, 20:58:26 »
jel ima mozda negde crack sa patch 1.01!?
svuda grmi okolo!
 

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2010 online
« Odgovor #47 poslato: 3. novembar 2009, 16:16:20 »
Citat: MiloshDjordjevic;566233
moci cu,samo izbrishem kitserver i prebacim option file negde drugde,i eto mogu da igram online.

Izvinjavam se na smetnji :), ali zasto bi brisao kitserver i OF ako izadje kitserver koji podrzava trenutnu verziju oficijelnog konami patch-a. Trenutno je valjda ova 1.1
I nije mi nesto jasno: Ti si prvo rekao da ne igras online trenutno, jer cekas da izadje kitserver  za taj 1.01, da bi imao one patcheve sa pesedit.com i slicne.
A onda u drugoj poruci kazes da ces taj kitserver obrisati kad pristupas online mode-u. WTF? Jel ovo neka opaka kontradiktornost, ili si se samo zbunio, ili ja nista nisam shvatio kako treba?!
 

MiloshDjordjevic

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 433
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2010 online
« Odgovor #48 poslato: 3. novembar 2009, 18:40:38 »
poshto neznam da li ce moci da se koristi taj patch online,za vreme igranja cu samo da kliknem na ono dugme Remove u kitserveru,a option file cu pomeriti u neki drugi folder samo dok igram online.
 

sevcenko

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 9
    • Pogledaj profil
Odg: Re: PES2010 online
« Odgovor #49 poslato: 7. novembar 2009, 00:55:54 »
Citat: clapton;554394
niko da odgovori?!:001_huh:
dadadadaz
d
 

darkodj

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 26
    • Pogledaj profil
Re: PES 2010 online
« Odgovor #50 poslato: 11. novembar 2009, 01:41:22 »
Èekaj, jel može online sa patchom ili ne može???
Tj jesu li mogle neke starije verzije pes-a da se igraju sa nekim patch-em ili ne?
Malo je glupo da igram sa west londonom protiv east londona itd.
 

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
Odg: Re: PES 2010 online
« Odgovor #51 poslato: 11. novembar 2009, 16:16:02 »
Citat: darkodj;571760
Èekaj, jel može online sa patchom ili ne može???
Tj jesu li mogle neke starije verzije pes-a da se igraju sa nekim patch-em ili ne?
Malo je glupo da igram sa west londonom protiv east londona itd.

Mogu da ti odgovorim za pes2009, jer 2010 jos uvek ne igram online (nemam original). PES 2009 online si mogao da igraš sa patchevima bez problema do izlaska oficijelnog konami 1.3 patcha. Poslednja verzija kitservera koja je napravljena za PES2009 bila je kompatibilna sa 1.2 oficijelnim konami patch-om. Posle toga, nije izašao kitserver koji podržava verzije 1.3 i 1.4.
E sad, negde u junu mesecu pojavio se patch pod nazivom "PesMania", i taj patch nije koristio kitserver, vec se ubacivao direktno u igricu. Samim tim taj patch je šljakao i online, sa 1.4 oficijelnim patch-om. Ovaj patch još uvek koristim i podiže atmosferu igranja online na izuzetno visok nivo. Eto, nadam se da te nisam zbunio :)
 

darkodj

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 26
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Re: PES 2010 online
« Odgovor #52 poslato: 13. novembar 2009, 23:42:16 »
Citat: Strippy;572075
Mogu da ti odgovorim za pes2009, jer 2010 jos uvek ne igram online (nemam original). PES 2009 online si mogao da igraš sa patchevima bez problema do izlaska oficijelnog konami 1.3 patcha. Poslednja verzija kitservera koja je napravljena za PES2009 bila je kompatibilna sa 1.2 oficijelnim konami patch-om. Posle toga, nije izašao kitserver koji podržava verzije 1.3 i 1.4.
E sad, negde u junu mesecu pojavio se patch pod nazivom "PesMania", i taj patch nije koristio kitserver, vec se ubacivao direktno u igricu. Samim tim taj patch je šljakao i online, sa 1.4 oficijelnim patch-om. Ovaj patch još uvek koristim i podiže atmosferu igranja online na izuzetno visok nivo. Eto, nadam se da te nisam zbunio :)


Nisi me zbunio, otprilike me je to i zanimalo, jer sam nov sa originalom i online igranjem.

Hvala
 

Hodza

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1064
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2010 online
« Odgovor #53 poslato: 15. novembar 2009, 12:19:59 »
Posto nisam u toku da li je moguce igrati online bez orginala.
 

Aladdin986

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 981
    • Pogledaj profil
Re: Odg: PES 2010 online
« Odgovor #54 poslato: 15. novembar 2009, 16:35:46 »
Citat: vucicevic;559371
Pokusacu da budem kratak.

Vec sam u jednoj temi postavio pitanje da li je original igru moguce instalirati na vise kompova (recimo 5 kao na FM 2009) i igrati online. Dobio sam potvrdan odgovor, ali jedan izvor informacija ne prihvatam kao relevantan.

Zbog toga sam malocas procitao ceo topic PES 2009 - online i video da na PES-u 2009 nije bilo moguce da, recimo, ortak i ja instaliramo isti original i igramo jedan protiv drugog ili u isto vreme online zato sto se dobija samo jedan CD key.

Prvo pitanje je da li isto stanje ostaje i u PES-u 2010, a drugo da li je bez obzira na to moguce da online igramo obojica sa istim CD key-om, ali jedno vece on, a drugo ja (odnosno, da koristimo jedan original za igranje na netu, ali ne istovremeno). Cilj je naravno cutting costs

Hvala

Neznam jeli ti neko odgovorio :) Ali mozes instalirati na  milion kompov-a  ALI SAMO SA ORIGINAL DVD-OM mozes uci online!!! Ako ti danas igras , i sutra poneses kod druga mocice i on na isti serial i isti profile
tvoj ;)

Citat: UltraPes;574272
Posto nisam u toku da li je moguce igrati online bez orginala.


Budi u toku :) Jer neces igrat do sledeceg novembra bez originala :D
 

nemanjajovicic

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 19
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2010 online
« Odgovor #55 poslato: 19. novembar 2009, 23:17:25 »
ajde mi recite kako da igram ONLINE.... skinem onaj ako update,,, ali svedno neče..... nezzz zašto.. pomozite..please
HVALA
 

maremas

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Odg: PES 2010 online
« Odgovor #56 poslato: 20. novembar 2009, 15:18:27 »
PES 2010 Update Coming Tuesday!

                                                      
                                      Happy days! The new update for PES 2010 will be hitting Tuesday November 24th, and with it include new kits and the all important roster update!
 Hit the jump for the full press release!
 
 
PES 2010: New DLC Confirmed which updates team rosters, UEFA Champions League elements and kits

 
Konami Digital Entertainment GmbH has released details of the first free DLC content for the PLAYSTATION®3, Xbox 360 and PC-DVD versions of PES 2010.

A primer update is available to download now, and will ready the relevant hardware for the full DLC update which will be released on November 24th. The initial download will ensure that any PES 2010 Edit data the user has stored on their hardware will not be affected by future Konami DLC, while the November 24th data enhances a number of elements in the full game and also revises the club team rosters in line with those of all current transfers, all major transfers made after the game was completed will be rectified.

Furthermore, four new teams will also be added to PES 2010’s UEFA Champions League mode, with Atletico Madrid, Olympiacos, Lyon and Fiorentina all added to the competition in their official Champions League kits. Similarly, the DLC will also update the home kit of the Japanese national team, which was recently changed.

Konami is committed to releasing further updates for PES 2010 via DLC in the coming year, and is continuing to work with the PES community to see ways that the game can be improved via future content.
 

mikinza

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Re: Odg: PES 2010 online
« Odgovor #57 poslato: 21. februar 2010, 18:25:06 »
jel mozete da mi obljasnite kako da igram pes 2010 online ne znam ali bih jako zeleo da znam!!!
 

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
Re: Odg: PES 2010 online
« Odgovor #58 poslato: 23. februar 2010, 18:23:40 »
Citat: mikinza;605123
jel mozete da mi obljasnite kako da igram pes 2010 online ne znam ali bih jako zeleo da znam!!!

Prilično je jednostavno. Prvi i osnovi uslov je da posedujes originalni primerak igrice. Onda uzmeš knjižicu koju si dobio uz igru i tamo ti je sve detaljno objašnjeno