Autor Tema: Elite tour (turnir buržuja) - knockout sistem  (Pročitano 8368 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Aladdin986

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 981
    • Pogledaj profil
Re: Elite tour (turnir buržuja) - knockout sistem
« Odgovor #15 poslato: 13. maj 2010, 16:03:14 »
Zao mi je ali odustajem od turnira, ne mogu stici doci na vreme ... tek u pola 10. 10 .. zao mi je
 

Kazuki Ito

  • Sive Eminencije
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 288
    • Pogledaj profil
Re: Elite tour (turnir buržuja) - knockout sistem
« Odgovor #16 poslato: 13. maj 2010, 16:55:36 »
Alladine, hvala što si javio na vreme:thumbup1:.
Prijave su završene. Imamo 8 učesnika + 2 rezerve koje upadaju u slučaju da neko od ovih 8 eventualno odustane. Turnir kreće danas od 19h, zamolili bi sve takmičare da tada budu na PesLauncheru u PES_SERBIA.COM_pesoholichari sobi. Svi parovi su ubačeni u tabele, parove je sam program odredio random sistemom. Link ka Elite tour tabeli: http://www.balkan-gaming.net/bpl/control.php?1&competitionid=202
  *Izveštaje i rezultate utakmica ostavljate u ovoj temi
*Ukoliko neko odustane, rezerva može preuzeti njegov tim ili zadžati svoj koji je već birao.

P.S. Čisto još da naglasimo da imate u vidu da ćemo uvesti globalno rangiranje takmičara na osnovu plasmana u ligi i na ovim turnirima, tako da dajte sve od sebe :) To je inače naglašeno u temi "Koncept i pravilink turnira"
Treba još da smislimo sistem bodovanja, ali očekujte već do kraja 2. sezone prvu rang listu.
« Poslednja izmena: 13. maj 2010, 17:34:18 od strane Strippy »
 

Kepa

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2821
    • Pogledaj profil
Re: Elite tour (turnir buržuja) - knockout sistem
« Odgovor #17 poslato: 13. maj 2010, 19:55:48 »
Prvi mec : 8-0 za mene

Drugi mec : 8-1 za mene
 

Kazuki Ito

  • Sive Eminencije
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 288
    • Pogledaj profil
Re: Elite tour (turnir buržuja) - knockout sistem
« Odgovor #18 poslato: 13. maj 2010, 20:08:06 »
Boskopaunovic i Brajanki se nisu pojavili na vreme, tako da su umesto njih upale rezerve (International i Marquito). S obzirom da se nisu pojavili na vreme, niti su ostavili obaveštenje kako je objašnjeno u pravilniku, dobijaju prvi žuti karton, jbg-a :sad:
 

brajanki

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 33
    • Pogledaj profil
Re: Elite tour (turnir buržuja) - knockout sistem
« Odgovor #19 poslato: 13. maj 2010, 21:38:21 »
Citat: Kazuki Ito;630958
Boskopaunovic i Brajanki se nisu pojavili na vreme, tako da su umesto njih upale rezerve (International i Marquito). S obzirom da se nisu pojavili na vreme, niti su ostavili obaveštenje kako je objašnjeno u pravilniku, dobijaju prvi žuti karton, jbg-a :sad:

Ja samo da se izvinim, nisam imao struje, jos od 18 30h, tj. pola grada zbog nevremena nije imalo pa nije bilo sanse da otkazem ucesce, nadam se da necu dobiti zuti karton jer ipak je u pitanju bila visa sila...mozete i proveriti ovu informaciju ako imate nekog u Kikindi....No, sta god da odlucite, u redu je, ali cisto da se zna da sam stvarno zeleo da igram ovaj turnir, (Stripy-ju sam objasnio i koliko)....
 

Kazuki Ito

  • Sive Eminencije
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 288
    • Pogledaj profil
Re: Elite tour (turnir buržuja) - knockout sistem
« Odgovor #20 poslato: 15. maj 2010, 19:19:06 »
Još treba da se odigra utakmica za 3.mesto između Internationala1 i Maxicro-a. Ajmo ljudi, odigrajte to. Igra se samo jedna utakmica (extra time i penalties ON). S obzirom da su finalisti banovani na par dana, tematiku sledećeg turnira bira osvajač 3.mesta.
 

internacional 1

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 944
    • Pogledaj profil
Re: Elite tour (turnir buržuja) - knockout sistem
« Odgovor #21 poslato: 16. maj 2010, 22:49:09 »
Inter Milan (internacional 1)      1      0     Real Madrid (maxicro)

Odigrana utakmica za trece mesto tvrda teska sa obe stran presudio je jedan gol cestitke protivniku na fer i korektnoj igri srecno u sledecim turnirima!!!!
 

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
Re: Elite tour (turnir buržuja) - knockout sistem
« Odgovor #22 poslato: 16. maj 2010, 23:00:56 »
Ok, napokon :). International bira tematiku sledećeg turnira. Postavićemo za koji dan termine sledećeg tura