Autor Tema: Pitanja, predlozi, primedbe i nedoumice vezane za Turnire  (Pročitano 8350 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kazuki Ito

  • Sive Eminencije
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 288
    • Pogledaj profil
Pitanja, predlozi, primedbe i nedoumice vezane za Turnire
« poslato: 8. maj 2010, 17:55:02 »
Ovde možete postaviti pitanja oko nekih stvari koje vam nisu jasne, predloziti nesto, izneti primedbu...
Pre postavljanja bilo kog pitanja pročitajte koncept i pravilnik, gde su skoro sve stvari objašnjene.
 

Kepa

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2821
    • Pogledaj profil
Re: Pitanja, predlozi, primedbe i nedoumice vezane za Turnire
« Odgovor #1 poslato: 14. maj 2010, 02:14:13 »
Taman da kliknem u onoj temi Post Quick Reply kad ono closed thread. Sad moram iz pocetka.Izvinjavam se al moram!

Pazi ovako.
Odigrali smo 2 meca u kratkom vremenskom roku.

Prvi mec;
Igramo mi,ja dam gol oko 5-og minuta i on bas od tog gola stiska pauzu 1000puta.Odmah posle gola imao sam jos jednu 100% sansu,znaci 1 na 1 sa golmanom i  namerno sam vratio loptu na centar,posto znam da bi izasao iz igre da sam mu dao gol(isto to je uradio na bpl-u).Odigra smo mi nekako prvo poluvreme.Tada puca veza,i ja mu nisam rekao za to da je citer,zato sto je to do konamija bilo i nije nas izbacilo iz sobe.Posle nastavljamo opet da igramo,i taman pocne mec,trebamo da sacekamo da prodje prvo poluvreme,kad on meni daje gol a ja se ni ne pomeram!!!To sam siguran da je namerno uradio,ja odmah izadjem iz igre i pitam ga sto je to uradio a on meni kaze kao ''nisam znao za pravila i  te fore,cekaj da proverim''.Mi posle opet nastavimo,umesto da ceka da prodje poluvreme on dzokira loptu na moju polovinu kako bi mi umorio igrace,jbg,meni to smeta.Kad smo zavrsili mec dolazi na launcher i kaze mi  : Jel se oba tvoja gola vaze,i autogol i ovaj sto si dao kad smo prvi put igrali? I uz to '' hahahaahahahaha'' i hiljadu puta '' :DDDDD''. Ja mu kazem mars jer me je isprovocirao i ne smatram da je to neka uvreda,sta vise on je mene uvredio ovim ismejavanjem.E da,i nisi mi se izvinuo za pravila,a kazes da jesi!!! To bi bilo to sto se tice prvog meca.


Drugi mec:
Zavrsimo normalno prvi mec.Drugi takodje,ali je zadrzavao loptu na svoju polovinu skoro celu utakmicu,mada to je dozvoljeno ,ne bunim se....brzo izlazim iz igre,i iz pes srbija  sobe jer sam brzo zurio da odem na bpl da bi odigrao onaj drugi turnir.On posle toga isto tamo ulazi i kaze mi ''Ni da pruzis ruku?'' Ja mu kazem ''Zasto bih ti pruzio ruku kada si zadrzavao loptu,jel zasluzujes''? I on tu pocne da me ismejava ''hahahahahahahaa i hiljadu puta stavlja :DDDDDDDDDDDDDD'' !!! Posle mu ja kazem kako treba da ponovimo utakmicu jer u pravilima pise da treba da se odigra jedna utakmica a ne dve kao sto smo odigrali.Naravno iz zezanja sam mu ovo rekao.On tu poceo kao da prica,pa evo vazi se ova prva utakmica,tu sam te pobedio itd...Ja mu iz zezanja napisao : ''Znas kako djus kaze?Cuti dok te karam'' i stavim SMAJLI sto znaci da se zezam,on je to ozbiljno shvatio i eto priznajem gresku,ali iskreno zezao sam se.Smajli se vidi na ss-u.Posle toga mi kaze ''Jel si nervozan'' uz to pise ''hahahahahaah'' i ja mu tu kazem da je pacov,jer me stvarno iznervirao!

Brzo sam kucao,sigurno sam negde pogresio u pisanju.
Znaci on je mene oba puta isprovocirao!Ne moze on meni da se ismejava i da mi prica jel sam nervozan itd...moja jedina greska je to sto sam rekao da je pacov,ali on je za to kriv,prvi je isprovocirao,a ja ispao glup pa mu vratio.
« Poslednja izmena: 14. maj 2010, 02:17:07 od strane Kepa »
 

ogischa

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 194
    • Pogledaj profil
Re: Pitanja, predlozi, primedbe i nedoumice vezane za Turnire
« Odgovor #2 poslato: 14. maj 2010, 10:25:57 »
"""" Igramo mi,ja dam gol oko 5-og minuta i on bas od tog gola stiska pauzu 1000puta.Odmah posle gola imao sam jos jednu 100% sansu,znaci 1 na 1 sa golmanom i namerno sam vratio loptu na centar,posto znam da bi izasao iz igre da sam mu dao gol(isto to je uradio na bpl-u).

 uz to '' hahahaahahahaha'' i hiljadu puta '' DDDD''. Ja mu kazem mars jer me je isprovocirao i ne smatram da je to neka uvreda,sta vise on je mene uvredio ovim ismejavanjem.E da,i nisi mi se izvinuo za pravila,a kazes da jesi!!! To bi bilo to sto se tice prvog meca.

zadrzavao loptu na svoju polovinu skoro celu utakmicu,mada to je dozvoljeno ,ne bunim se....

hahahahahahahaa i hiljadu puta stavlja DDDDDDDDDDDDD''   """""

laz!

sve ovo sto je navedeno nema veze sa zivotom, plus me je molio da ne izbacujem SS, da ne kacim da je vredjao...uz normalno porciju vredjanja "ma svi vi iz kg-a ste debili"-prava utakmica, dr utakmcica "vidi se da si iz kg-a"  I posle svega zeleo sam  da stupim u normalnu komunikaciju i ptiao ga dobro oces od sad normalno da se ponasas. Dobivsi odgovor u stilu bezi bre necu da komuniciram sa tobom. Ako se iz mog ponasanja vidi da ja vredjam nema problema - momentalan ban!

Napominjem jos jednom da nisam jedini koga doticna osoba vredja i omalovazava.
« Poslednja izmena: 14. maj 2010, 10:49:35 od strane ogischa »
 

Kepa

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2821
    • Pogledaj profil
Re: Pitanja, predlozi, primedbe i nedoumice vezane za Turnire
« Odgovor #3 poslato: 14. maj 2010, 14:13:28 »
Reci mi samo sta je laz ovde sto sam rekao???Sve sto sam napisao je tacno,od A do S!

I NIKO te nije MOLIO da ne izbacujes ss,samo sam ti lepo rekao ako hoces da ne upadnemo u g***a,ali ti si postavio i ovo sto kazes da je laz za prvi mec,sve je TACNO!


Hoces da kazes da nisam vratio loptu na svoju polovinu,da ne bi izasao iz igre da sam tada dao gol?Nisi stiskao pauzu 1000puta? Nisi pisao ''hahahahah'' i pricao mi dal sam nervozan?
Nisi zadrzavao loptu u drugoj utakmici finala???To je dozvoljeno i za to se nisam bunio !!
Znaci,ti si mene uvek prvi poceo da provociras.

JA SAM te POSLE oba meca iskulirao i nista ti NISAM pisao na launcheru sve dok nisi poceo da provociras!
« Poslednja izmena: 14. maj 2010, 14:18:23 od strane Kepa »
 

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
Re: Pitanja, predlozi, primedbe i nedoumice vezane za Turnire
« Odgovor #4 poslato: 14. maj 2010, 14:53:35 »
Ajde bre ljudi, koji vam je? Čemu ove bespotrebne prepirke. Imam utisak da je nečija varnica zapalila fitilj i onda je samo krenulo, i na kraju će da eksplodira. Evo sada ćemo lepo da ugasimo fitilj, vas dvojica ćete fino da odigrate ponovo finalni meč, jer obojica niste znali da se igra samo jedna utakmica i to je to. To što niste znali je vaša krivica, jer niste lepo pročitali parametre za ovaj turnir u prvom postu, al ok, oprošteno vam je jer je prvi turnir.
Što se tiče ovih međusobnih optužbi, mislim da stvarno nema potrebe za tim. Pa ovo je valjda samo igra i cilj je da se zabavimo, a ne da se zbog te igre zakrvimo sa nekim. Baš mi je neprijatno kad vidim koja količina negativne energije zna da iskulja zbog yebene igrice. Evo, moj predlog je da od ovog trenutka ostavite iza sebe ovu svađu. Što je bilo, bilo je, više niko neće ni jedan post napisati vezan za ovo, niti nastavljati u bilo kom smislu ovu raspravu. Da li se slažete? Znači jedini post koji će ovde da usledi jeste izveštaj sa vašeg finalnog meča, koji ćete odigrati kad se dogovorite (poželjno je danas). Imamo li dogovor? :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Kepa

Kepa

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2821
    • Pogledaj profil
Re: Pitanja, predlozi, primedbe i nedoumice vezane za Turnire
« Odgovor #5 poslato: 14. maj 2010, 14:58:29 »
Ja se slazem.

Samo mi reci ko je domacin,ja ili on?
 

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
Re: Pitanja, predlozi, primedbe i nedoumice vezane za Turnire
« Odgovor #6 poslato: 14. maj 2010, 15:11:38 »
To je potpuno nebitno, ali ako se oko toga ne budete mogli dogovoriti, neka bude onaj tim koji je domaćin u prvoj tekmi prikazanoj u tabelama. U prevodu, Kepa (Barcelona). Al ponavljam, potpuno je svejedno.
Znači, igrate jednu utakmicu, stavite extra time i penalties ON i ko izgubi lepo čestita protivniku ;) Ovom prilikom bi podsetio Internatinal-a i Maxicro-a da odigraju utakmicu za 3. mesto. Izgleda da ni oni nisu znali da se igra ta utakmica :) Isti parametri kao i za finalnu (jedna tekma, penalties i extra time ON)
 

ogischa

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 194
    • Pogledaj profil
Re: Pitanja, predlozi, primedbe i nedoumice vezane za Turnire
« Odgovor #7 poslato: 14. maj 2010, 16:05:29 »
Citat: kepakg;631249
Reci mi samo sta je laz ovde sto sam rekao???Sve sto sam napisao je tacno,od A do S!

I NIKO te nije MOLIO da ne izbacujes ss,samo sam ti lepo rekao ako hoces da ne upadnemo u g***a,ali ti si postavio i ovo sto kazes da je laz za prvi mec,sve je TACNO!


Hoces da kazes da nisam vratio loptu na svoju polovinu,da ne bi izasao iz igre da sam tada dao gol?Nisi stiskao pauzu 1000puta? Nisi pisao ''hahahahah'' i pricao mi dal sam nervozan?
Nisi zadrzavao loptu u drugoj utakmici finala???To je dozvoljeno i za to se nisam bunio !!
Znaci,ti si mene uvek prvi poceo da provociras.

JA SAM te POSLE oba meca iskulirao i nista ti NISAM pisao na launcheru sve dok nisi poceo da provociras!

veze ti nemas! izvukao si iz konteksta pola stvari no dobro! izvoli igraj se ja ne zelim vise uvrede niti pljuvanja od strane doticnog da dobijam kosntantno.
 

Kepa

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2821
    • Pogledaj profil
Re: Pitanja, predlozi, primedbe i nedoumice vezane za Turnire
« Odgovor #8 poslato: 14. maj 2010, 17:08:25 »
Ja sam na launcheru,ako hoces da igras javi se.
 

Kepa

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2821
    • Pogledaj profil
Re: Pitanja, predlozi, primedbe i nedoumice vezane za Turnire
« Odgovor #9 poslato: 14. maj 2010, 22:32:35 »
Evo odigrali smo do 29-og minuta,posle je ogisha stavio pauzu i napisao mi na launcheru ovo sto pise na ss-u i zatim je pukla veza.Nije hteo da nastavi mec...




PS. Uklizao sam mu 2 puta,prvi put je mozda bio preksraj,drugi put cista lopta.

EDIT : Posto je poceo da se dere na mene na launcheru(neprestano pisanje velikim slovima) evo opet da ponovim da je SLUCAJNO pukla veza,on je to drugacije shvatio.
Rekao mi je da bude 5-0 za mene,ja sam mu rekao nek ostane ovaj kakav je sad i to je to.
« Poslednja izmena: 14. maj 2010, 22:50:19 od strane Kepa »
 

ogischa

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 194
    • Pogledaj profil
Re: Pitanja, predlozi, primedbe i nedoumice vezane za Turnire
« Odgovor #10 poslato: 14. maj 2010, 22:56:31 »
Sa malim ispravkama ima istine! No da se ne raspravljamo dalje nek ostane ovako kako smo se i DOGOVORILI  2:0 i kraj!

iskreno svaka cast protivniku, sve najbolje!

uz gornju sliku ispada da sam izasao sam, posle fer plej igre "protivnika" a bilo je ovako :

« Poslednja izmena: 14. maj 2010, 23:09:24 od strane ogischa »
 

maremas

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: Pitanja, predlozi, primedbe i nedoumice vezane za Turnire
« Odgovor #11 poslato: 14. maj 2010, 23:38:56 »
Dali ste vi normalni?
 

Kepa

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2821
    • Pogledaj profil
Re: Pitanja, predlozi, primedbe i nedoumice vezane za Turnire
« Odgovor #12 poslato: 14. maj 2010, 23:48:03 »
Sta sam ja sad uradio?Pukla veza u 20-om minutu i posle mi je predao mec.Nista ja tu nisam kriv...
@ogisha
Lepo sam rekao da je pukla veza i nigde nisam napisao da si izasao sam kao sto ti kazes.
 

Kepa

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2821
    • Pogledaj profil
Re: Pitanja, predlozi, primedbe i nedoumice vezane za Turnire
« Odgovor #13 poslato: 29. jun 2010, 20:00:03 »
Biram Obalu Slonovace posto je tema za prijave zakljucana,a pisalo da prijave pocinju u 20h. :)

@Tilinho77
Zamalo pre mene. :P
« Poslednja izmena: 29. jun 2010, 20:02:29 od strane Kepa »
 

tillinho77

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 421
    • Pogledaj profil
Re: Pitanja, predlozi, primedbe i nedoumice vezane za Turnire
« Odgovor #14 poslato: 29. jun 2010, 20:05:26 »
ma ne seri! prijave se pisu u temu za prijave!! :D
Hala Madrid!