Autor Tema: Liverpool !!! -top player-  (Pročitano 3024 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

djuka_FCB

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 13
    • Pogledaj profil
Liverpool !!! -top player-
« poslato: 20. april 2010, 16:02:02 »
igram drugu sezonu sa liverpoolom i svaki put sam sve osvojio ....samo imam jedan problem u drugoj sezoni ne mogu nikog da dovedem nije mi jasno zasto imam para  sve mi je u timu 5 level moze li neko da mi pomogne :)
 

tonco46

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 565
    • Pogledaj profil
Re: Liverpool !!! -top player-
« Odgovor #1 poslato: 20. april 2010, 21:39:11 »
Cek brate jos koju sezonu...ja na pocetku s A ston Villom nisam bas nikog mogao dovesti...a sad Messia , Ronalda i ostale mlade zvijezde koje imaju OV preko 90 ko sale :D
 

djuka_FCB

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 13
    • Pogledaj profil
Re: Liverpool !!! -top player-
« Odgovor #2 poslato: 21. april 2010, 17:23:48 »
pa izgleda da cu to i da uradim jedini transfer koji sam za dvije sezone napravio a da sam potrosio neke pare je sto sam doveo huttona iz totenhema gazi extra je desni bek i giovanni dos santos iza torresa extra je posebno protiv jakih timova :).... ne znam ovo je pocetak sezone avgust nikog da kupim ma slabo i oce koga da mi kupe :P koristis li neki patch ??
 

Fatal1ty

  • ThePro..
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1203
    • Pogledaj profil
    • http://www.rodead.com
Re: Liverpool !!! -top player-
« Odgovor #3 poslato: 21. april 2010, 18:07:07 »
Ja pokusavam da dovedem druga Benzemu u Bordo ali coek nece, ima pametnija posla :) a top player je kao easy. :P
 

djuka_FCB

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 13
    • Pogledaj profil
Re: Liverpool !!! -top player-
« Odgovor #4 poslato: 22. april 2010, 21:56:57 »
Citat: Fatal1ty;623333
Ja pokusavam da dovedem druga Benzemu u Bordo ali coek nece, ima pametnija posla :) a top player je kao easy. :P

 
on je dobar ali je i vrlo skup....Torres je masina !!!:D kad naucis dobro da igras na top player lako je a i mnogo ljepse mi je na top player...:D znas li nekog dobrog golmana ?
 

Fatal1ty

  • ThePro..
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1203
    • Pogledaj profil
    • http://www.rodead.com
Re: Liverpool !!! -top player-
« Odgovor #5 poslato: 22. april 2010, 23:35:21 »
A jeste skup ali mi se svidja jer sa 23-24 godine ima 93 overall +  gurkuf ima 94 overal sa 25 godina, sta da ti pricham :)
A golmana imas Ukucaj tamo u advanced search Diego - iz brazila,ali brani u neki shpanski klub, jeftin ali ako ga dovedes u tim sa oko 26 godina ce imat preko 90- mozda 95 overall , samo mu izuchis PK Saver - 1na1 keper. Brzo se razvija. :) Torres je majka :)  mada prije bi uzeo Benzemu nego nnjega. Inache moj igrach je Rooney :D
 

djuka_FCB

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 13
    • Pogledaj profil
Re: Liverpool !!! -top player-
« Odgovor #6 poslato: 23. april 2010, 14:23:49 »
Citat: Fatal1ty;623735
A jeste skup ali mi se svidja jer sa 23-24 godine ima 93 overall +  gurkuf ima 94 overal sa 25 godina, sta da ti pricham :)
A golmana imas Ukucaj tamo u advanced search Diego - iz brazila,ali brani u neki shpanski klub, jeftin ali ako ga dovedes u tim sa oko 26 godina ce imat preko 90- mozda 95 overall , samo mu izuchis PK Saver - 1na1 keper. Brzo se razvija. :) Torres je majka :)  mada prije bi uzeo Benzemu nego nnjega. Inache moj igrach je Rooney :D

 

aaa rooney jeste masina ali MESSI je No.1 :D
 

delija4ever

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 3
    • Pogledaj profil
Re: Liverpool !!! -top player-
« Odgovor #7 poslato: 24. april 2010, 00:20:51 »
Ljudi nemojte trositi pare i zivce dok pokusavate da dovodite te zvezde,trazite mlade igrace koji ce da napreduju i koje cete da kupite za 2 mil a za 2-3 sezone vredece 50 minimum!! Npr ja igram sa Zvezdom i na pocetku sam se isto nervirao sto niko nece da predje samo sam EL Zhara iz Liv'pool-a kupio, a sad ne kupujem nikoga vec igram samo sa default Zvezdinim igracima Lazovic igra kao lud,Mrkela je jos bolji(91 ov) kupim ponekad neko 17ogodisnjaka i za 2 sezone bude jedan od najboljih inace igram 2016-2017!
 

djuka_FCB

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 13
    • Pogledaj profil
Re: Liverpool !!! -top player-
« Odgovor #8 poslato: 24. april 2010, 13:38:01 »
Citat: delija4ever;624088
Ljudi nemojte trositi pare i zivce dok pokusavate da dovodite te zvezde,trazite mlade igrace koji ce da napreduju i koje cete da kupite za 2 mil a za 2-3 sezone vredece 50 minimum!! Npr ja igram sa Zvezdom i na pocetku sam se isto nervirao sto niko nece da predje samo sam EL Zhara iz Liv'pool-a kupio, a sad ne kupujem nikoga vec igram samo sa default Zvezdinim igracima Lazovic igra kao lud,Mrkela je jos bolji(91 ov) kupim ponekad neko 17ogodisnjaka i za 2 sezone bude jedan od najboljih inace igram 2016-2017!

 
znam znam ali nekako mi je glupo jer nikad za te igrace nisam cuo mada ima da se vrate oni stari kao ML Reborn
 

tonco46

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 565
    • Pogledaj profil
Re: Liverpool !!! -top player-
« Odgovor #9 poslato: 24. april 2010, 15:12:33 »
E drug de mogo si ti okaciti koji SS ili napisati nesto :S
 

stefanmarkovic88

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 26
    • Pogledaj profil
Re: Liverpool !!! -top player-
« Odgovor #10 poslato: 17. maj 2010, 01:57:15 »
Za transfere moras biti strpljiv(i ja sam zivce pokidao) posle ce polako svi dolaziti ali pazi samo na plate i kes jer sam se ja tako zeznuo...

Svaka cast za izbor kluba!!!!!!!!!