Autor Tema: PES6 - Sistemska zahtevnost  (Pročitano 1306027 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

kanteras

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 26
    • Pogledaj profil
Pes 6 Def
« Odgovor #7500 poslato: 18. mart 2016, 16:30:28 »
Nadam se da jos postoje ljudi koji cene prave vrednosti haha. Naime, poceo sam pes 6 online da igram na pes gate. I vidim da protiv skoro svakog protivnika kad igram njegova odbrana je toliko agresivna, a ja to ne mogu da namestim, stavim presing ali nije to to. Ja kada ne kontrolisem igraca on samo gleda protivnika, a protivnikov kompjuter mene agresivno napada dok njegov igrac kojeg on kontrolise ceka na liniji dodavanja. Nadam se da razumete o cemu pricam, hvala na pomoci unapred.
Ili jednostavno, kako da kompjuter sam napada agresivno igraca?
« Poslednja izmena: 18. mart 2016, 16:33:47 od strane kanteras »
 

Lapi

  • WPLO Team
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1604
    • Pogledaj profil
Odg: Pes 6 Def
« Odgovor #7501 poslato: 18. mart 2016, 23:21:18 »
Citat: kanteras;1423263
Nadam se da jos postoje ljudi koji cene prave vrednosti haha. Naime, poceo sam pes 6 online da igram na pes gate. I vidim da protiv skoro svakog protivnika kad igram njegova odbrana je toliko agresivna, a ja to ne mogu da namestim, stavim presing ali nije to to. Ja kada ne kontrolisem igraca on samo gleda protivnika, a protivnikov kompjuter mene agresivno napada dok njegov igrac kojeg on kontrolise ceka na liniji dodavanja. Nadam se da razumete o cemu pricam, hvala na pomoci unapred.
Ili jednostavno, kako da kompjuter sam napada agresivno igraca?


Drzi :kvadrat: . Stavi team strategy back line A, offside trap A pa ce tvoji defanzivci vise da izlecu, seku pasove, prave ofsajd zamke. Samo to je mac sa dve ostrice jer  ako protivnik ima previse brze napadace, jednostavno samo drzi :kvadrat:.
ПФК ЦСКА Gangrena mesenger : Lapi.Pes11
 
[/SIZE]
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: kanteras

darkojovanovic1

  • Regular
  • **
  • Poruke: 51
    • Pogledaj profil
Poslednji Šolimov peč?
« Odgovor #7502 poslato: 14. april 2016, 17:55:46 »
 

petar099

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
transparenti,zastave i salovi na stadionu ?
« Odgovor #7503 poslato: 21. maj 2016, 00:07:40 »
[attach=config]26835[/attach




da li neko zna kako na stadione stavit  zastave itd , da bude ovako kao na slici  nesto ... neki  stadioni imaju neki ne
 

lazanet

  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 999
    • Pogledaj profil
Odg: transparenti,zastave i salovi na stadionu ?
« Odgovor #7504 poslato: 21. maj 2016, 00:13:09 »
To su 3D modeli na samom stadionu. Ukoliko znaš da koristiš blender, treba ti Stadium Importer Exporter i 3D model same zastave.

 

petar099

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Re: Odg: transparenti,zastave i salovi na stadionu ?
« Odgovor #7505 poslato: 21. maj 2016, 00:16:19 »
da li ima neki tutorial za to?? ili da znas da ima za skinit od  Porta f.c. da je vec ubaceno :) ??
« Poslednja izmena: 21. maj 2016, 00:46:20 od strane petar099 »
 

lazanet

  • Administrator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 999
    • Pogledaj profil
Odg: transparenti,zastave i salovi na stadionu ?
« Odgovor #7506 poslato: 21. maj 2016, 01:16:24 »
Imao je RavenFCB na evo-webu negde, ali ti kažem, moraš prvo da naučiš kako se koristi blender, pa kako se ubacuju stadioni itd. Nije trivijalan posao nimalo.

 

Majmuni

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 115
    • Pogledaj profil
Problem - Pomoc
« Odgovor #7507 poslato: 9. jun 2016, 14:32:06 »
Posle duzeg vremena htedoh da igram PES 6 ali ne mogu nikako da instaliram prilikom instalacije mi ovo izbacuje.

[ATTACH=CONFIG]26879[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]26880[/ATTACH]

Ako moze neko da pomogne ili bilo sta da kaze. Inace razmisljao sam da nije to sto sam sada na Win 10 pro x64 da to ne pravi problem da ne mogu starije igrice da se igraju.