Autor Tema: PES6 - Sistemska zahtevnost  (Pročitano 1310413 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

BoOob

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 14
    • Pogledaj profil
Re: PES6 Server
« Odgovor #7485 poslato: 3. januar 2015, 21:52:09 »
Welcome To Pes6Stars Server!

 
To Register an account Go Here : http://pes6stars.us.to:8190/

To Download Hosts File Go Here : http://pes6stars.us.to/hosts.zip

To Know "How To PLay?" Go Here : http://pes6stars.us.to/howtoplay.html

 
 

Our TeamSpeak3 Server IP : Ts.Pes6stars.us.to  Connect!

 

Enjoy Playing On Pes6Stars Server!
 

LowFpsHD

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Re: Pes 6 POMOĆ !!!!
« Odgovor #7486 poslato: 19. mart 2015, 17:14:37 »
Treba mi pomoc. Instalirao sam onaj 2014/15 patch i nisu mi se dresovi promenili. Sta da uradim?
 

AiN

  • Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1095
    • Pogledaj profil
Odg: Pes 6 POMOĆ !!!!
« Odgovor #7487 poslato: 20. mart 2015, 23:25:20 »
Preporucio bih ti da reinstaliras taj patch, odnosno da ga izbrises i ponovo instaliras. Prati tacno upustva.
 

Caparrissat

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
ConIFA World Football Cup patch?
« Odgovor #7488 poslato: 28. mart 2015, 16:21:38 »
Hi,I have a project: to create the patch for ConIFA World Football Cup, is very simple, I would say, since I'm a little more than 20 national! I would also put some of the  NF-Board, potrebe someone help me?

here explains everything:https://conifaofficial.wordpress.com/
 

seha10

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 14
    • Pogledaj profil
Problem sa facama i igracima
« Odgovor #7489 poslato: 24. maj 2015, 20:22:01 »
Ljudi imam problem sa facama u igri. Instalirao sam patch i sve je ubaceno kako treba ali su mi face u svih igraca iste-identicne isto kao da imaju neku masku na licu i u igri djeluju retardirano tj ruke su ima izoblicene nije normalno nikako...Igram na high settingsu na 1920:1080 rezoluciji, nemam problema sa igrom posto imam jak racunar koji jede ovaj pes ali mi je ovo cudno sa facama. Pravio sam i u kitserveru lodcfg tamo gdje pise very high stavljao sam i na low sve ali isto *****e...
Evo slika pa pogledajte o cemu se radi: http://imagizer.imageshack.us/a/img538/7010/4BwQ5C.png
 

Рембрант

  • Fox in the Box
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4566
    • Pogledaj profil
Re: Problem sa facama i igracima
« Odgovor #7490 poslato: 24. maj 2015, 20:47:05 »
Otvori lodcfg fajl u kitserveru i pogledaj prve 4 stavke, LOD #1 - LOD #4 treba da stoji na Very High, LOD #5 može i na High.
It ain\'t about how hard you hit, it\'s about how hard you can get hit, and keep moving forward. How much you can take, and keep moving forward. That\'s how winning is done.

[SIGPIC][/SIGPIC]
 

seha10

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 14
    • Pogledaj profil
PES 6 Name Plate sakriven, pomoc !
« Odgovor #7491 poslato: 26. maj 2015, 15:02:26 »
Moze li mi neko pomoci, instalirao sam EFL patch 2014/2015 i u gameplayu mi nema tzv Nameplate-a, u opcijama je ukljucen ali je u patchu neko napravio tako da je to skriveno dole gdje pisu imana igraca pa kada pucam npr. samo se dole pojavi linija koja se "puni" dok sutiram a volio bi da  bude kao prije da ima ona "sredina" da znam otprilike koliko "nategnuti" ako me razumijete. Editovao sam e_text preko GGS-a tj unnamed_151 pa sam onu drugu sliku mijenjao ali nista. Ako neko zna gdje se nalazi taj fajl-slika da to zamijenim i da vratim samo "nameplate" puno bi mi znacilo. Hvala
 

seha10

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 14
    • Pogledaj profil
PES 6 ONLINE, pitanje ?
« Odgovor #7492 poslato: 4. jun 2015, 09:25:58 »
Imam EFL International Patch za pes 6, ovaj najnoviji pa me zanima mogu li igrati online sa njim i ako ne mogu postoji li nesto kao crack da mogu igrati online sa ovim patchom da ne instaliram drugi npr. Shollym jer mi se ne svidja ?
 

tarko

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 257
    • Pogledaj profil
Re: PES 6 ONLINE, pitanje ?
« Odgovor #7493 poslato: 4. jun 2015, 17:45:36 »
Možeš da igraš online sa tim pečom bez ikakvog kreka,nego tvoj protivnik isto treba taj peč da ima.Tako ti je za svaki peč,protivnici moraju imati iste pečeve inače nema šanse da igraju.

E sad,ti što ne voliš Shollym-ov peč nećeš ni naći protivnika jer svi igraju ili onaj ArabStar ili Shollym patch.U 95% svi traže igrača sa Shollym peč.

Moja topla preporuka,igraj sa Shollym pečom,zavolećeš ga.Najviše ljudi je došlo zbog njega na PES6 ne može da ne valja.
 

Robi_Sa_Autokomande!

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Pomoc oko podesavanja graficke igrica secka Shollym 2015 Patch
« Odgovor #7494 poslato: 29. jun 2015, 23:09:11 »
Shollym 2015 Patch je fenomenalan Alal vera! E sad ja imam jedan problem oko igranja znaci sve sam insaliro sve super radi nije to nego...imam stariju masinu 4gb rama(3.66 usablle)...graficka AMD Radeon HD 8400 - Notebook...Procesor AMD A6-520 APU with Radeon HD Graphics 2GHz.... i nikako nemogu da igram igricu na 60fps pokuso sam smanjit grafiku ali opet steka pokuso sa rivertuner i podesiti grafiku na low opet isti problem...onda sam skinuo Dxtory2.0 pokuso da podesim ram na 60 ali nece spadne na 30 pa onda vrati na 60 luta gore dole...na 30 mogu da igram onda je ram konstantan ali ubija merak em je igrica sporija em bode oci sve bude nekako mutno stvarno me oci zabole...ja sam inace laik za kompijutere i ove programe sam skido jer sam 'googlo' neka resanja al nepomaze jel ima iko da se razume u grafiku i da mi ovo moze podesiti ili da kupujem novi komp?...Poz i Hvala unapred...
 

Ghost Rider

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1843
    • Pogledaj profil
Re: Pomoc oko podesavanja graficke igrica secka Shollym 2015 Patch
« Odgovor #7495 poslato: 25. avgust 2015, 23:14:06 »
Koji windows imas ?
 

PES6 ADRIANO

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Pesland.pl problem
« Odgovor #7496 poslato: 10. oktobar 2015, 12:48:20 »
imam problem kod registracije na pesland, zna li neko od vas sto se mora napisat u polju Numer GG,u prijevodu AIM adresa,ja neznam sto je to pa pitam za pomoc
« Poslednja izmena: 10. oktobar 2015, 13:00:39 od strane PES6 ADRIANO »
 

darkojovanovic1

  • Regular
  • **
  • Poruke: 51
    • Pogledaj profil
Problem sa Shollym patchom 2015
« Odgovor #7497 poslato: 21. oktobar 2015, 00:52:26 »
Znači i sa ranijom verzijom mi se ovo dešavalo. Kad postignem neki gol i sačuvam ga, posle kad hoću da ga pogledam igrači uopšte ne izgledaju isto kao što su izgledali dok sam igrao tekmu, evo neki od njih













Da li neko zna u čemu je problem?
 

Bad_Boy17

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 6
    • Pogledaj profil
Stadioni pomoc?
« Odgovor #7498 poslato: 13. novembar 2015, 16:51:40 »
Ljudi ne znam kako da objasnim ali potrudicu se :D
Ovako,posto sam do skoro igrao fifu i zaista mi se svidja onaj stadion Aloha park,i sad posto tu mreza onako ide malo ravno i onda se spusta,zanima me da li ima takav stadion za pes 6 i ako mozes link ili ime?
Hvala unapred :)
 

sinbadbalic

  • Regular
  • **
  • Poruke: 92
    • Pogledaj profil
Pomoc oko edita država
« Odgovor #7499 poslato: 15. decembar 2015, 01:09:06 »
POZZ Treba mi mala pomoć ako neko zna, htio bi da editujem neke klubove koji su napravljeni od drzava npr Zenit u shollymovom patcu, pa me zanima kako mogu obrisati igrace iz Zenita i da tu ubacim neke druge igrače, pokusao sam preko majin roster i nisam uspio pokusao sam i preko pes edit 6.0.6 nisam ni tu uspio, bio bi puno zahvalan ako bi mi neko pomogao oko ovog, ili ako je već bila ova tema sa rjesenjem da mi posalje link nisam ga uspio naći ovdje :)