Autor Tema: PES6 - LIGA (Pitanja/Sugestije/Problemi)  (Pročitano 2955594 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slyz

  • sly_zomb1e
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 6308
    • Pogledaj profil
PES6 - LIGA (Pitanja/Sugestije/Problemi)
« poslato: 18. januar 2010, 12:18:00 »
Ova tema je novina u dosadasnjim sezonama i ona sluzi za sledece stvari:

- imate nesto da nam predlozite kako bi sezona bila bolja
- zelite da se zalite na nekog ucesnika
- zelite da napiste kako ste odustni neko vreme i sl.
- zelite da prijavite nekog da vas ignorise za odigravanje mecheva
- napustam ligu jer sam seljak i sl.

.... ce te pisati samo u ovoj temi!

Dakle sve ono sto je bilo ranije pisano "Nek se javi taj i taj od 20h do 23h da odigramo" , "ja ne mogu sutra , sutra je skola i sl."  , apsolutno ne zelim da spamujete temu u kojoj ce biti rezultati i komentari na same utakmice (zelim da to bude pregledno i da ljudi koji upisuju rezultate imaju laksi uvid u njih).
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: LimaMc, DeS3InY

gogiland

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 845
    • Pogledaj profil
Re: Pes6-LIGA (sugestije/problemi)
« Odgovor #1 poslato: 18. januar 2010, 15:30:36 »
evo ja bi odmah iskoristio priliku da predlozim, a nadam se da ce vecina ljubitelja ove igre biti zdusna da podrzi ovaj predlog,
a to je da se zabrani CUT BACK, i ne samo to, nego i da se strogo kaznjava,npr oduzimanjem bodova,
jer slozice te se da je to apsolutna ANTI igra i da su joj skloni samo NETALENTOVANI igraci
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Petko15, Scooby.

Petko15

  • Barak Obama
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2540
    • Pogledaj profil
Re: Pes6-LIGA (sugestije/problemi)
« Odgovor #2 poslato: 18. januar 2010, 15:40:21 »
I ja sam da se zabrane cut back pasovi.... Ali nekad i oni moraju da se upotrebe... Ne treba igra da se zasniva na njima to je tacno.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: LimaMc, MiloshDjordjevic

LimaMc

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1554
    • Pogledaj profil
Re: Pes6-LIGA (sugestije/problemi)
« Odgovor #3 poslato: 18. januar 2010, 15:48:11 »
Ma ne mozes to da zabranis nikako...Jer kao prvo ne mozes dokazati da je neko tako odigrao(sem da snimas ceo mec,ali tako ces kociti igru),kao drugo taj drugi nece priznati to i samo cemo vrteti u krug.Jednostavno nemojte igrati tako.Ja ne igram(gogiland moze da potvrdi),a ako je nekom drago i zaista stalo do pobede neka igra CUT BACK ja mu NECU dozvoliti u igri :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Petko15, Darko_87, MiloshDjordjevic, gogiland, Рого.ЗВ

smilodon

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 757
    • Pogledaj profil
Re: Pes6-LIGA (sugestije/problemi)
« Odgovor #4 poslato: 18. januar 2010, 15:55:35 »
Ti nemoj dopustiti protivniku da igra na cutback, a glupo ih je zabraniti, jer kako kaze Lima, vodilo bi do mnogo prepucavanja.

PS. kada pocinje liga ?
 

noviice

  • supreme noob
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2228
    • Pogledaj profil
Re: Pes6-LIGA (sugestije/problemi)
« Odgovor #5 poslato: 18. januar 2010, 16:00:53 »
Kad bi neko zabranio cut back u stvarnosti tad bi Arsenal i Barselona lagano ispali iz prvih Liga svojih zemalja.Oni prosto igraju sa puno pasova i dovode loptu do pred peterac i onda je cut-backuju ili cuskaju u mrezu i to se tesko brani:neko u PES-u  stvarno ne koristi cut-back i ispod casti mu je da tako da gol a  neko i igru zasniva na njemu.Licno prilagodjavam se situaciji ako neko protiv mene ne koristi cut-back necu ni ja protiv njega ali u sustini sve je to dodavanje lopte i obican passing koji moze relativno dobro da se spreci taktikom i odbranom.To ne moze niko zabraniti ali ostace uvek pitanje fer pleja!
Citat: noviice;959410
PSD ubice ocena
 

koca013

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1664
    • Pogledaj profil
Re: Pes6-LIGA (sugestije/problemi)
« Odgovor #6 poslato: 18. januar 2010, 16:35:40 »
ja imam problem..........uspeo sam da izaberem najlosiju ekipu oni su tesko sranje.......jako sam nervozan
 

deniii

  • Stats Moderator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1471
    • Pogledaj profil
Re: Pes6-LIGA (sugestije/problemi)
« Odgovor #7 poslato: 18. januar 2010, 17:18:57 »
Hahhahahah atl.mad veliko sanje ? ? ??
Polufinale,eurobasket 2011 - Makedonija <3 !!!
 

noviice

  • supreme noob
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2228
    • Pogledaj profil
Re: Pes6-LIGA (sugestije/problemi)
« Odgovor #8 poslato: 18. januar 2010, 17:40:10 »
Citat: deniii;595167
Hahhahahah atl.mad veliko sanje ? ? ??

pogledaj malo bolje koja je njegova  ekipa :)
Citat: noviice;959410
PSD ubice ocena
 

Slyz

  • sly_zomb1e
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 6308
    • Pogledaj profil
Re: Pes6-LIGA (sugestije/problemi)
« Odgovor #9 poslato: 18. januar 2010, 18:49:47 »
Opa , al ste aktivni :)

Sto se tice CUT-backova , igra je takva ...ima takvih igraca (Postoje anti cut back taktike) ili ono "ako i on tebi , pa i ti njemu".
Ja puno igram napad preko krila, nekad mora lopta i da se vrati nazad, nekad bude i cut back...
Kao sto sam govorio ranijih sezona , evo i sad cu opet. Bice svega! Bice krljanja sa ledja , bice zadrzavanja lopte , jednostavno ljudi zele da pobede, ja licno nisam takav da cuvam loptu celo poluvreme ako vodim 1:0 ali ... ima nas raznih.
No ono sto je najbitnije je da budete fer i da sve te gluposti svedete na minum , ok? i ono NAJVAZNIJE je nema vredjanja protivnika!
Ja sam prosle sezone imao problem sa Danteom, hteo sam da ga izbacim iz lige ...ali to nije to, to ne vodi nigde.
Jednostavno znamo se svi ovde sa foruma koliko toliko  , jasno je da svi igraju "da pobede" ali bar pobedite FER.
Dakle rezime , smanjite cut back , zadrzavanje lopte i sl. na minimum
a vredjanja i kasnjenja sa utakmicama ne zelim da bude i ne sme ih biti.



@Nebojsakolak , ako zelis mozes da izaberes novu ekipu sad , od ovih sto su ostale. Drugacije ti ne mogu izaci u susret.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: LimaMc, Petko15, MiloshDjordjevic, Рого.ЗВ

gogiland

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 845
    • Pogledaj profil
Re: Pes6-LIGA (sugestije/problemi)
« Odgovor #10 poslato: 18. januar 2010, 19:02:38 »
Vidite, sasvim je legalno i legitimno pravo svakog igraca da se dodaje ,da prvi pasove itd, da gradi igru.to je super. Grozna je ona situacija kad ti neko protrci sa strane posto ima brza krila i uleti u sesnesterac i da povratnu po zemlji a onda sidras sutne iz prve i da gol ( on nesme da sutne iz prve ako lopta IDE PO ZEMLJI  , jer to je tako kukavcki ) , to ne moze da se brani u 95 % slucajeva , protiv toga nema odbrane.
E sad u stvarnom zivotu i pravom fudbalu je to drugacije i to je stvarno lepo videti , medjutim u PES-u jako je ruzno i bedno kad neko tako daje golove.
Dakle ja kad kazem CUT BACK, ja mislim na samu egzekuciju t.j. NATRCAVANJE NA LOPTU u SESNESTERCU I SUT IZ PRVE ,AKO ONA IDE PO ZEMLJI I POSTIZANJE ZGODITKA.
I to moze i te kako da se snimi na poluvremenu i na kraju utakmice i i moze posluziti kao dokaz za ponistavanje bodova ili eventualno bodovno kaznavanje.
Ne znam ,meni je ispod casti da tako igram ,a igrao sam ovde sa par momaka koji igraju bez CUT BACKA izuzetno.
Opet kazem,ako nas bude dovoljno da prihvatimo ovaj predlog,mozemo unaprediti Ligu mnogo,a to je cilj, zar ne
 

MiloshDjordjevic

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 433
    • Pogledaj profil
Re: Pes6-LIGA (sugestije/problemi)
« Odgovor #11 poslato: 18. januar 2010, 19:08:16 »
Po meni je bolje resenje ono "ako ti meni,onda i ja tebi" u vezi cut backova.A ne sada da se na poluvremenu pali fraps,pa da se cheka ta akcija da se snimi,itd.Uostalom ako se meni ukaze priika da prodjem sa krilom po strani i vratim na cut back,ja cu to uraditi,jer nije to moja krivica,ili nije to neshto ispod chasti,nego jednostavno ako ih ti nisi sa bekovima zadrzao,zashto bih ja upropashtavao celu akciju.
 

noviice

  • supreme noob
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2228
    • Pogledaj profil
Re: Pes6-LIGA (sugestije/problemi)
« Odgovor #12 poslato: 18. januar 2010, 19:16:37 »
nema sanse da ce vecina to da podrzi...to kaznjavanje itd....sad kukavice ili ne kao sto rece sly imaju taj cilj kao i mi ostali a to je pobeda bez obzira na posledice.Uostalom na kraju kad pogledas ove dve sezone nisu dovele na vrh tabele igrace kojima je jedina igra u kojoj se snalaze cut-back nego RAZNOVRSNOST!
Citat: noviice;959410
PSD ubice ocena
 

Slyz

  • sly_zomb1e
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 6308
    • Pogledaj profil
Re: Pes6-LIGA (sugestije/problemi)
« Odgovor #13 poslato: 18. januar 2010, 19:20:07 »
Znam da je cutback ruzna stvar, ali jednostavno tesko je to zabraniti. Dovelo bi do ogromnih rasprava ovde i sl.
Mislim da mi kao ljudi (igraci) ako sam vas evo recimo ja kao org. zamolio da svedete ta "sranja" na minium, vi se potrudite da ispostujete.
Svako ima neki prodor, krila ... sredina , nije bitno. Ali verujem da ce tih CutBack situacija biti, a takodje sam siguran da svako ko iole zna da se odbrani od toga , on to moze u 85% sl. da spreci.  Ja znam da recimo Marulju nerviraju moji centarsutevi po zemlji , jer je od mene primio jedno 3 autogola na taj nacin, ali kako sad da zabranite recimo meni da ja to ne radim , jer je to nekako "pes bug".

Branite se od cutbackova formacijom i citanjem protivnika , mozda se takodje i vi nadjete u nekoj situaciji da morate da dodate u 16m i da vas  igrac sutne na prvu i da gol.

Secam se da sam igrao jednu od utakmica prijateljskih (ranije..) sa Cucom .
ako je def. formacija za 4-4-2 ovako:

     
LB       LMF
CB      CMF    CF
CB      CMF    CF
RB       RMF


cuca je to igrao sa Bekovima koji stoje iza stopera (gledano kao "u liniji") i nekako , moji napadi preko krila su bili k*** :)

Ne bi sad bas puno toga otrkivao ali imate dosta toga  u formaciji , markinjaju igraca , paljenju onih Strategija :)  a moze i AutoStrategy A1,A2,A3.
Namestite par formacija u offline pa ih kombinujte u ligi , ja racimo tako radim. Znam kad igram na kontre, kad je presing , kad su 4 u napadu a kad 2.... samo podesite.
« Poslednja izmena: 18. januar 2010, 19:24:28 od strane Slyz »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: MiloshDjordjevic, DeS3InY

gogiland

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 845
    • Pogledaj profil
Re: Pes6-LIGA (sugestije/problemi)
« Odgovor #14 poslato: 18. januar 2010, 19:23:24 »
Ma super,ako si ti meni sa svojim krilom presao beka, svaka tebi cast, ali daj gol sa tim krilom ili nabaci ovom centarforu na glavu ili me zajebi na drugi nacin,ispadni Dzek,budi raznovrstan ,sto kaze Novice,nije sve u bodovima,pogotovu ako je to OIGLEDAN HENDIKEP za onog koji se brani, neces valjda dati centarforu po zemlji pa GRU iz prve i naposletku komentar GoooooL !!!
To je Anti -igra, meni je lakse kad me neko slomije sa ledja nego to da mi uradi.

Mi kao ljudi  ...   ohohoho haaha , ovo je dobro
« Poslednja izmena: 18. januar 2010, 19:40:38 od strane gogiland »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: LimaMc