Autor Tema: Dresovi za world cup  (Pročitano 3336 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

videoton

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 5
    • Pogledaj profil
Dresovi za world cup
« poslato: 4. januar 2010, 17:13:08 »
Ljudi molim vas, ma preklinjem vas, ne snalazim se bas dobro u ovom modovanju ili kako vec u pes-u, samo mi je strasno potrebna mala pomoc. Nebih da skidam onaj world cup history patch, jer meni ne treba toliko, igraci, face, 15 svetskih prvenstava, vec mi samo trebaju ako negde moze da se nadje ili da mi neko da samo, dakle samo uradjene dresove sa nekog svetskog prvenstva iz 90tih, dakle '90, '94 ILI '98. Posto nemoze da se to uradi u edit-u na pesu, prvo jer na primer nemozes da stavis one 3 adidasove linije na rame, nego imas samo opciju da stavis 2, ili recimo nema brdo kombinacija za dresove koje je tad postojalo itd...Znaci samo mi trebaju dresovi, i malo objasnjene (kao debilu, molim vas:D) kako da ih stavim i gde. HVALA PUNO UNAPRED!!!
EDIT: Posto vidim da dosta vas udje, a nista ne kaze, meni bi pomoglo samo da mi neko kaze foru kako da ubacim, ako moze recimo te 3 linije na ramenu, da bar izgleda kao adidas, vecinu ostalog posla mogu da uradim sam
JOS 1 EDIT: U ljudi ja sam se zaneo, ja se izvinjavam, tek sam sad video da je ovo za online pes 2009. Jbg, sta cu kad ne znam
« Poslednja izmena: 4. januar 2010, 18:55:33 od strane videoton »