Autor Tema: Strippy  (Pročitano 12099 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
Strippy
« poslato: 26. decembar 2009, 00:41:20 »
Bordeaux (Maremas) - Lyon (Strippy) 3:0

Lyon (Strippy) - Bordeaux (Maremas) 2:0

U prvoj tekmi Maremasov kec iz rukava (zaboravih kako mu je ime) postigao hat-trick. Picio je kroz moju odbranu kao da je Messi, nezaustavljiv je bio. U svakom slucaju, Maremas je bio nadmocniji, sto i rezultat pokazuje.

Druga tekma, druga prica:) Izgleda da mu aduti ovog puta nisu bili odgovarajuce boje, a i ja sam postavio znatno ofanzivniju formaciju, sa pojacanim presingom na njegove fudbalere. To je rezultiralo pobedom, ali falio je jos jedan gol da izborimo produzetke. Izvukao se ovog puta:)

Zaboravih SS da uhvatim, pozajmio sam od Maremasa samo od druge tekme. Taj mi ionako mnogo lepse izgleda :D::

SS

 

maremas

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Strippy
« Odgovor #1 poslato: 26. decembar 2009, 00:44:16 »
Kec iz rukava se zove David Bellion, nek moji protivnici dobro zapamte to ime :D
Inace odlicne tekme.
 

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
Strippy
« Odgovor #2 poslato: 26. decembar 2009, 03:02:44 »
Zenit (Mikri) - Lyon (Strippy) 1:1
Lyon (Strippy) - Zenit (Mikri) 0:3

Rezultat 1. tekme mi je davao povoda da se nadam konacnoj pobedi, medjutim u drugoj me dokrajcio na domacem terenu. I u prvoj je realno bio mnogo blizi pobedi, izbombardovao mi gol sa distance, kontam da su mom golmanu jos uvek crveni dlanovi.
U drugoj tekmi kljucan momenat je bio Mikrijev 1.gol u 51' (dobro sam se drzao do tad). Akcija koja je zapocela poklon loptom mog odbranbenog igraca, zavrsila se loptom u mojoj mrezi. Opet cinim amaterske greske u odbrani, i tu sam se vec iznervirao, posle je samo zavrsio zapoceti posao. Da ne bude sve tako tragicno:) potrudili su se Zenitovi igraci, koji su izveli najkomcinije momente koje sam do sad video u pes2010. Obzirom da sam snimio highlihts, imacete prilike i vi da vidite smehotresni 3. gol.

Video snimak 1.tekme - Obratiti paznju na moj gol, koji izgleda super atraktivno, mada mislim da je golman ovo trebao da odbrani.



Video snimak 2.tekme - Naravno, ovde je najupecatljivi momenat koji pocinje u 01:11-oj minuti snimka

« Poslednja izmena: 26. decembar 2009, 03:47:16 od strane Strippy »
 

Aladdin986

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 981
    • Pogledaj profil
Strippy
« Odgovor #3 poslato: 26. decembar 2009, 03:05:06 »
Pa bre Strippy :( Jel oces ja tebe da pucam... Sta su ovi rezultati !!!!!!
 

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
Strippy
« Odgovor #4 poslato: 26. decembar 2009, 18:20:42 »
Hehe, pa zar ti nisi skapirao da igram za publiku. Ne zanima mene plitki i povrsni rezultat, vec lepota igre:) A i jos uvek je 2009, a ova igra se zove pes2010. Dakle, rezultati se pokazuju od 1-2.januara. Cekaj me na msn-u, dolazim uskoro:)
 

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
Strippy
« Odgovor #5 poslato: 27. decembar 2009, 04:03:31 »
1.tekma
Zenit (Mikri)
- Lyon (Strippy) 1:0



2.tekma
Lyon (Strippy) - Zenit (Mikri) 2:3



Vise ne igram prijateljske tekme protiv Mikrija :p Moram da nadjem nekog pocetnika da mu uvalim 5 komada, pa nek malo taj pise izvestaje :). Znaci Mikri kad me vidis na hamachiju, mozes da me pozdravis, to je ok, al ne pominji mi nikakav PES, inace ce biti :hammer:.
Salim se naravno, zanimljive tekme bile. Pogotovo ova druga, kad je vodio 3:0, a ja stigao nadomak izjednacenja. Ali znam ja Mikrija, to me on namerno navuce da se ponadam. Moram da se pozalim (a sta mi drugo preostaje) da sam u toj drugoj primio prilicno glupave golove, od toga jedan bio auto gol. Sve u svemu, definitivno mala pauzica protiv Mikrija, krecem u nalazenje zrtve:).
 

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
Strippy
« Odgovor #6 poslato: 29. decembar 2009, 03:46:51 »
Da da, opet ja. Nista me ne pitajte, molim vas:), sve cu vam ispricati. Elem, postojale dve price, mnogo tuzne price:sad:.  1.prica je krenula prilicno lepo, ali ne bejase happy end. Mada kakva je 2.prica bila ova prva je bila prava radosna bajka.
Prica broj 1:
(1.tekma)
Lyon (Strippy)
- Marseille (Sanjin) 2:1


Lep rezultat za revans, mada je trebalo biti cistih 2:0, al cika Stripy je ovih dana deda mraz, pa mu je posao, ali i zadovoljstvo dobroj deci da daje poklone, a to svakako jeste Sanjin:sorcerer:. Cist poklon gol, gde sam lagano golmanom dodao loptu napadacu, i Sanjinu ostalo samo da pipne kocku(sut). Ok, neko ce reci, ko te yebe sto si dodao, a ne degazirao, i taj je potpuno u pravu:). Bez obzira na ovo prica se za sada krece prilicno lepo, Ali...(nastavice se)

2.tekma (revans)
Marseille (Sanjin) - Lyon (Strippy) 2:1


...Povedem u ovoj utakmici, i vec sam  krenuo da razmisljam: Napokon neko drugi otvara ovu temu, stavlja lepo svoje ime u topic, i sve po protokolu. Kad ne lezi vraze, dade mi dva gola u 3 minuta, i ucini ovaj dvomec izrazito uzbudljivim i neizvesnim. Zavrsilo se tim rezultatom i majstorica bila neophodna da bi se dobio pobednik...

3.tekma (majstorica)
Lyon (Strippy) - Marseille (Sanjin) 1:2


Ovde Sanjin poveo 2:0, ja smanjio na 2:1 u jednom momentu, i pred kraj tekme imao sansu koja nije bila gol iskljucivo zbog delay-a (ziv nam bio). Centarsut koji pada tacno na nogu mom napadacu, golman nije imao nikakve sanse da odbrani. Ubih se ja od pritiskanja kocke, medjutim nista, on je odlucio da polako ustopuje loptu na pola metra od gola, lopta se samo odbila od nekog dela njegovog tela, i cak i takva je bila opasna, ali nedovoljno. Konacni rez. 5:4 za Sanjina i to je kraj 1.price. Druga prica sledi sutra...


« Poslednja izmena: 29. decembar 2009, 03:59:23 od strane Strippy »
 

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
Strippy
« Odgovor #7 poslato: 29. decembar 2009, 14:35:44 »
Prica broj 2:
(1.tekma)


Maresiile (Sanjin)
- Lyon (Strippy)2:0


2.tekma (revans)

Lyon (Strippy) - Marseille (Sanjin) 1:4


I kako covek da se ne iznervira kad primi (zabije sebi) ovakve golove, u jednoj tekmi:)



Ok, ovo je bio deo sa kukanjem, sad zelim cestitati protivniku i reci da me posteno dobio. Jes da ga je u par navrata prilicno ukenjalo, ali generalno zasluzeni trijumfi.
« Poslednja izmena: 29. decembar 2009, 14:40:26 od strane Strippy »
 

Mikri

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1690
    • Pogledaj profil
Strippy
« Odgovor #8 poslato: 29. decembar 2009, 14:48:36 »
Strippy, da li si mozda danas oko 18h za dvoboj, treca sreca :) ?
 

maremas

  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Strippy
« Odgovor #9 poslato: 29. decembar 2009, 15:24:31 »
Nastavak sledi...
:)
 

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
Strippy
« Odgovor #10 poslato: 29. decembar 2009, 15:38:18 »
Citat: Mikri;589416
Strippy, da li si mozda danas oko 18h za dvoboj, treca sreca :) ?

Sumnjam da cu biti u mogucnosti. Treba da odigram sa zerobertom u tom periodu (ako se pojavi). U slucaju da njega ne bude bilo onda eventualno. Hvala na pozivu u svakom slucaju
 

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
Strippy
« Odgovor #11 poslato: 29. decembar 2009, 15:46:51 »
Citat: maremas;589427
Nastavak sledi...
:)

Nego sta nego sledi:) Jesam li rekao da za trijumf necu da cujem dok ne krene 2010. Da li se ova igra zove pes2009 ili pes2010? Molim lepo:)

1.tekma

Turkey (Maremas) - Cameroon (Strippy) 3:1

Nestao SS

2.tekma

Cameroon (Strippy) - Turkey (Maremas) 0:2


Maremas, zelim ti uspeh veceras na turniru. Istinski navijam za tebe ;) Nisam jos ulozio kintu, 5 minuta pre meca cu:)
 

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
Strippy
« Odgovor #12 poslato: 11. januar 2010, 01:31:16 »
Opet ovaj Maremas :001_tongue:.
1.tekma
Bologna (Maremas) - Bordeaux (Strippy) 2:1

Match details   strelci  kartoni

2.tekma
Bordeaux (Strippy) - Bologna (Maremas)2:3

Match details  
 strelci  [URL=http://img259.imageshack.us/i/pes20102010010920282796.jpg/][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/B][/COLOR][/URL]
 
 

« Poslednja izmena: 11. januar 2010, 01:59:03 od strane Strippy »
 

Strippy

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 968
    • Pogledaj profil
Re: Strippy
« Odgovor #13 poslato: 13. januar 2010, 04:10:55 »
Mare, jel ok da ovako pune moderatora?:) Valjda postoji neko pravilo na ovom forumu, nije ovo u redu. Inače, provalio sam da mi ne odgovara ovaj sistem dvomeča:whistling: Vidim ja kad dođem na gostujući teren nešto ne štima. Prvo, zalivaju onaj stadion do stadijuma bare, onda napale one navijače da me dekocentrišu, i na kraju nameste neku svoju loptu, lopta ka da je od kartona (citat Deje genija) :)

1.tekma
Bordeaux (Strippy) - Blackburn (Internacional) 1:0

match details    

   

Ovu tekmu smo igrali iz dva pokušaja, jer je pukla početkom 2.pol. Moj je utisak da sam bio vidno nadmoćniji u ovom meču, i po kontroli cele utakmice, i po broju 100%-tnih šansi, koje nažalost nisam iskoristio. Jako sam zadovoljan kako sam odigrao ovu tekmu. Iskreno, i da sam izgubio ne bi mi to pokvarilo utisak;). Vlado kaži da sam bio bolji, a ja ću onda da si ti u drugoj :)

2.tekma

Blackburn (Internacional) - Bordeaux (Strippy) 4:0

match details
  strelci   kartoni  

Uvali mi 2 gola u razmaku od 5 min., posle u poznom delu meča jos jedan, a ja nisam uspeo ni jednu šansu da iskoristim. Onda sam iz očaja krenuo da polomim jednog njegovog igrača (izvini), crveni karton i sve u k :). Dade mi i 4. i stavi tačku na sve ovo. Bolji si bio, ajd sad ti :001_rolleyes:
                                                                                                                                                         
« Poslednja izmena: 13. januar 2010, 04:32:19 od strane Strippy »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: maremas

internacional 1

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 944
    • Pogledaj profil
Re: Strippy
« Odgovor #14 poslato: 18. januar 2010, 13:04:40 »
Nmea sta u prvoj si bio bolji stoji!!!!Ali u drugom mecu na Ewood parku pakleni navijaci su me nosili do pobede,naravno pre tekme smo zalivali teren posto kisa vise odgovara Englezima:D::!!!!Dve dobre tekme sa dosta sansi i dobrog fudbala na obe strane!!!Svaka cast Strippy na tekmama!!!