Autor Tema: FK Partizan *Top Player*  (Pročitano 4255 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dane94

  • Gost
FK Partizan *Top Player*
« poslato: 24. decembar 2009, 07:57:29 »
Koristim patch JSL by Goran uzivam u njemu i konstantno u Editu menjam frizure i kopacke od igraca sto cini igru zanimljivijom

Nalazim se na prolecnom delu sezone,upao sam u malu rezultatsku krizu izgubio sam zadnju utakmicu 2:0,pre toga dobio OFK 3:1,a pre OFK-a 3 neresene...Medutim i dalje sam prvi na tabeli

 

Dane94

  • Gost
FK Partizan *Top Player*
« Odgovor #1 poslato: 24. decembar 2009, 08:32:40 »
Partizan 2009/2010

Golmani:Mladen Bozovic(69),Darko Bozovic(59)

Odbrana:Gavrancic(75),Krstajic(74),Djordjevic(72),Lomic(65),Stevanovic(70),Knezevic(69),Jovanovic(65)

Vezni red:Sisoko(77),Petrovic(76),Fejsa(74),Tomic(70),Moreira(68),Tadic(67),Ljajic(69)

Napadaci:Diara(73),Washington(69),Ilic(70),Bogunovic(73),Mirosavljevic(62)

Kapiten mi je Krstajic,a do sada su se najbolje pokazali sledeci igraci:Bogunovic,Fejsa,Lomic

Formacija ekipe:



Do negde kraja decembra sve je islo glatko,retko koja ekipa je uspela da mi izvuce bod,polusezonu sam zavrsio bez poraza...Medutim povredio mi se Raca Petrovic koji je za mene u ovoj formaciji nezamenljiv igrac morao sam da nadem zamenu do kraja sezone posto se povredio do negde Jula meseca...Zamenu sam nasao u vidu Sisoka iz Juventusa koji je bio na loan listi,doveo sam ga za 800 000,medutim vrlo lose se pokazao i primio sam nekoliko golova koje nisam smeo zbog toga,stavio sam ga na klupu i krenuo sam da igram u veznom redu sa trijom:Fejsa-Tomic-Moreira.Ovo se za sada pokazalo kao solidno resenje

Imam jos 6 meceva da odigram,dogovorio sam vec neke odlaske ali i velike dolaske u ekipu mi bez odstete stizu Zoran Tosic i Jevtic iz CZV...Za oko 1.000.000 evra dogovorio sam i transfer Milijasa iz Vulfsa

Lista strelaca:



Washington se pokazao odlicno,medutim posto cu najverovatnije sledece sezone igrati LS smatram da mi treba bolji napadac od njega...Diara je u ocajnoj formi,odbio je da produzi ugovor i postigao je samo 3 gola do sada,doduse 3 prelepa gola...Bogunovic igra kao kapiten,sto ce i biti sledece sezone...Lomic odlican,iako igra levog beka on najvise ucestvuje u stvaranju igre.On je zaduzen za sve prekide,dao je vec i dva gola iz slobodnog udarca...Branu Ilica sam istrenirao da igra SS,medutim sledece sezone se verovatno seli na klupu

Asistenti:




Eto to je to =) Javicu vam se kad zavrsim letnji prelazni rok,do tada ocekujem da mi date neke savete koga da dovedem posto imam neke rupe u timu...Trebao bi mi jedan solidan SS,po mogucnosti Srbin,jedan CF da je visok oko 190cm i jedan defanzivni levi bek da bude alternativa Lomicu...

Komentarisite :D
« Poslednja izmena: 24. decembar 2009, 16:09:39 od strane Dane94 »
 

waNta

  • Gost
FK Partizan *Top Player*
« Odgovor #2 poslato: 24. decembar 2009, 19:12:39 »
Meni Fejsa ima 88 overal :D
 

Dane94

  • Gost
FK Partizan *Top Player*
« Odgovor #3 poslato: 24. decembar 2009, 19:20:10 »
Kod mene se ne razvijaju nesto dobro...Trener i Atleticar su mi 3. nivo verovatno je do toga,dizem ih cim budem mogao na 5. i onda ce se bolje razvijati =) Jbt Ljajic 16 godina,Tadic 17 ja mislim obojici se smanjuju atributi :S
 

slakil

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 8
    • Pogledaj profil
Re: FK Partizan *Top Player*
« Odgovor #4 poslato: 18. januar 2010, 22:11:14 »
I ja igram sa Partizanom ali slaobo mi ko hoce da predje sem onih loših i starih igraca,presao sam u premier ligu-malo sam se zeznuo posto je poteska a igram na profesional,i sto se tice sudjenja ima li neko kakvo resenje posto je ocajno i jadno? Hvala
 

matijevicCZV

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 4
    • Pogledaj profil
Re: FK Partizan *Top Player*
« Odgovor #5 poslato: 6. maj 2010, 14:02:39 »
aj mi molim te daj link tog patcha sto imas
 

GrobarSrbija

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1164
  • Golmani nisu ljudi.
    • Pogledaj profil
Re: FK Partizan *Top Player*
« Odgovor #6 poslato: 28. maj 2010, 18:42:32 »
Citat: slakil;595324
I ja igram sa Partizanom ali slaobo mi ko hoce da predje sem onih loših i starih igraca,presao sam u premier ligu-malo sam se zeznuo posto je poteska a igram na profesional,i sto se tice sudjenja ima li neko kakvo resenje posto je ocajno i jadno? Hvala

nema resenja sudije su ocajne
Samo, više nemam sreće. Ko zna? Možda danas? Svaki dan je nov dan. Dobro je kad čovjek ima sreću. Tačnost mi je ipak draža. I onda kada sreća dođe, spreman si..
 

MC93

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 311
    • Pogledaj profil
Re: FK Partizan *Top Player*
« Odgovor #7 poslato: 30. maj 2010, 14:24:59 »
ala si se ti uziveo:)