Autor Tema: Aston Villa <Top Player>  (Pročitano 36413 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

tonco46

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 565
    • Pogledaj profil
Re: Aston Villa <Top Player>
« Odgovor #180 poslato: 14. septembar 2010, 14:33:09 »
Danas novi izvještaji!

Najbolji igrač Aston Ville svih vremena :)



Potvrda da Džeko ostaje u Evertonu!
« Poslednja izmena: 14. septembar 2010, 15:23:25 od strane tonco46 »
 

tonco46

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 565
    • Pogledaj profil
Re: Aston Villa <Top Player>
« Odgovor #181 poslato: 14. septembar 2010, 18:23:49 »
Aston Villa otvara kamp za mlade igrače u Beogradu?


Engleski klub iz Birnighama otvorit će  kamp za mlade igrače u glavnom gradu Srbije.
Kako saznajemo predsjednik Aston Ville će sa skautima otputovati u Beograd i dogovoriti izgradnju kampa i igrači koji se budu dobro pokazali prelaze u Aston Villu dobijaju smještaj i profesionalni ugovor s Birningham-skim klubom.
Uskoro više niformacija!

Amalfitano sve bliže prelasku u Arsenal!



Kako pišu engleski mediji član Aston Ville tridesettrogodišnji Francuz koji igra na poziciji centralnog veznog sve je bliže prelasku u londonski Arsenal.
Kao što znamo od prije menadžer Tomić je odlučio još na početku transfer perioda dati zeleno svijetlo za pregovore s drugim klubovima oko ovog Francuza.
Na poziciji gdje igra ovaj omaleni igrač ima dosta boljih rješenja a on je već u godinama i u Aston Villi žele zaraditi koju paru.

Finansijsko stanje ogromoan budžet i navijači :)

 

tonco46

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 565
    • Pogledaj profil
Re: Aston Villa <Top Player>
« Odgovor #182 poslato: 15. septembar 2010, 19:04:20 »
Pregled sezone 2018/2019


Osvojen F.A Cup ,UEFA Champions League , Barclays premier league i KONAMI cup , Aston Villa je odigrala sjajno u ovoj sezoni i osvojila sva moguća priznanja.
Ostvarili su 49 pobjeda u svim takmičenjima 7 remia i samo jedan poraz.
Naravno zadržali su se na prvom mjestu FIFA ljestvice najboljih klubova , Aston Villa je stekla jos novih 3722 simpatizera i iz kluba na posudbu su išli Rafael Carioca , Rendulić i Cicero.


Premier ligu su napustili Hansa Rostock , Wolverhampton Wanderers i Munchen 1860 , a Wigan Athletic , Tus Koblenz i Everton će se sledeće sezone igrati u prvoj ligi.

Početak nove sezone 2019/2020!
[/SIZE][/B]
 

tonco46

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 565
    • Pogledaj profil
Re: Aston Villa <Top Player>
« Odgovor #183 poslato: 18. septembar 2010, 19:54:35 »
Sponzori + navijači!



Craig Gardner napustio Aston Villu!
Craig Gardner sada već bivši igrač Aston Ville klub je napustio jučer , menadžer C.Gardnera i ljudi u klubu zaduženi za produženje se nisu uspjeli dogovoriti i tako je ovaj napustio klub i trenutno je Free Agent što znači da ko je zainteresovan za njegove usluge može ga lako dovesti bez odštete!
 

tonco46

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 565
    • Pogledaj profil
Re: Aston Villa <Top Player>
« Odgovor #184 poslato: 22. septembar 2010, 15:15:25 »
 

MiksaT

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 728
    • Pogledaj profil
Re: Aston Villa <Top Player>
« Odgovor #185 poslato: 22. septembar 2010, 19:02:23 »
Stvarno si odlican......
 

tonco46

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 565
    • Pogledaj profil
Re: Aston Villa <Top Player>
« Odgovor #186 poslato: 22. septembar 2010, 19:14:41 »
Hvala tebra , ali evo i ja privodim ovo kraju vidjet cu jos koji dan okacit slike neke ali necu vise pisat izvjestaje uglavnom velika Hvala :)
 

tonco46

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 565
    • Pogledaj profil
Re: Aston Villa <Top Player>
« Odgovor #187 poslato: 10. oktobar 2010, 20:56:09 »
E ovako posto mi je i racunar slab a i nisam uzeo novi soker ovdje cu da napisem sve zanimljive transfere i pregled na kraju sezone :)

Glissen iz Youth Team u prvi sastav!


Renato Augusto (OV 88) 27 godina prešao u Lens iz VVV-Venlo , imao sam namjeru da ga dovedem ipak je Lens bio spretniji.
Transfer vrijedan 11 miliona eura!

Amalfitano iz Aston Ville u Arsneal za 30,6 miliona eura.
Potpisao dvogodišnji ugovor za koji će dobiti 34,9 miliona eura.


Drogba iz Intera u Real Madrid za 40 miliona eura!
Raul iz Sevilje u Inter za 65 miliona eura!
Ochoa iz Zaragoze u Juventus za 68,5 miliona eura!
Puyol iz Barse u Tottenham za 32 miliona eura!
Leman iz AZ-a u Mančester za 51 milion eura!
Pardo iz Lokomotiva Moskve u Sevilju za 34 miliona eura!
Sorder iz Oksera u Espanjol za 41 milion eura!

Na pocetku sezone budžet je iznosio 360 miliona eura!

U LŠ smješten u grupu D s Herenvenom , Deberenom i Portom!

Pregovarao sam oko dovođenja Kuzmanovića iz Galatasaraja ali transfer je propao jer su iz Turskog velikana zahtjevali 40 miliona eura a sam Kuzmanović 7 miliona eura godišnje plaće!
Iz Aston Ville su poslali ponudu tešku 26 miliona eura sto su iz Galatasaraja i odbili!


Statistika najboljeg igrača Aston Ville!      
Nevjerovatno!!
Ovo je za pohvalu!


Najbolji igrač za 2019 godinu je upravo bio Agbonalhor s osvojenih 218 glasova ispred svog suigrača Mulenge s 216 i Okazakia igrača AZ s 213 glasova!


U zimskom prelaznom roku sam primio ponudu za Obsourne!
Prva ponuda je bila iz Arsenala 7,10 miliona eura na 6-mjesečnu posudbu a druga iz Real Madrida teška 33,25 miliona eura!
U daljim pregovorima sam uspio povećati cijenu Obsourneu na 42 miliona eura što su u Realu i pristali i on je potpisao 4-godišnji ugovor

U Konami super kupu sam pobjedio Boka juniorse 5 na prema 0 i dobio nagradu od 3 miliona eura!

Potpisao sam Srpskog reprezentativca Gudelja koji je prešao iz holandske Brede!
Dogovor je postignut za 21 milion eura uz 4,8 miliona eura placu!

 

Rossobianco

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2442
    • Pogledaj profil
    • http://www.serbian-fm.net
Re: Aston Villa <Top Player>
« Odgovor #188 poslato: 10. oktobar 2010, 21:47:29 »
Koja je ovo godina ? Svaka cast :ave:
 

tonco46

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 565
    • Pogledaj profil
Re: Aston Villa <Top Player>
« Odgovor #189 poslato: 10. oktobar 2010, 21:50:15 »
2019-2020 :)
Et imam sejv od 2029-2030 mislim nisam siguran pa cu i to predstavit u kratikm crtama inace je bilo kasnije zanimljivih transfera jedan od 94 miliona eura pa steta da to ne pokazem!

Pozz I Hvala : )
 

Peskonza

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 119
    • Pogledaj profil
Re: Aston Villa <Top Player>
« Odgovor #190 poslato: 11. oktobar 2010, 16:59:07 »
Hehehehe...lepo, bas volis Agbonlahora :) Htedoh da pitam ima li master liga kraj....i da li,kad neko ode u penziju, a igrao je u tvom timu, vraca se kao mladi igrac isto u tvoj tim ili...? Otisli mi Krstajic i Sevchenko u penziju...Krstajic pre 2 sezone a Shevchenko ove....pa da znam da li da ga ocekujem ili da kupujem novog u odbrani :) ...ja sam danas poceo sezone 2014/2015......sa Partizanom...doveo C.Ronalda ali mu overal opada sve vise....osvaja se sve, Cleo objasnjava itd.....pozdrav.
 

tonco46

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 565
    • Pogledaj profil
Re: Aston Villa <Top Player>
« Odgovor #191 poslato: 11. oktobar 2010, 19:28:38 »
E ovako nema kraja master ligi bas sam jucer napisao to isto u temi Master liga opsta diskisija... jedino mislim moze biti kraj kad odes u minus i nemas para da platis place clanovima tima i igracima...
E ovako nikad ne mozes ocekivati posto nekad se pojave  ti igraci sto su zavrsili karijeru u mom timu a nekad ne tako da trazi sebi novog igraca na transfer listi :)

Da Agbonlahor cepa ubi sve redom :D
 

Peskonza

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 119
    • Pogledaj profil
Re: Aston Villa <Top Player>
« Odgovor #192 poslato: 12. oktobar 2010, 02:00:58 »
A da, sad videh da si ti napisao...ja sve nesto ne mogu da verujem da nema kraja, bas mi nelogicno....al dobro....ako je tako, igram jos malo, pa onda na novi pes....
 

tonco46

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 565
    • Pogledaj profil
Re: Aston Villa <Top Player>
« Odgovor #193 poslato: 12. oktobar 2010, 14:04:43 »
Ma i ja cu preci na novi PES skupljam sad pare da uzmem sebi novi komp posto mi je ovaj slab...Al eto nesto sam razocaran sto se tice transfera ono kad sam vidio Drogba u Crvenoj Zvezdi za samo 2 miliona eura :S
 

tonco46

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 565
    • Pogledaj profil
Re: Aston Villa <Top Player>
« Odgovor #194 poslato: 12. oktobar 2010, 16:52:44 »
Neki dan sam nesto cackao i tek danas kreno da upalim da odigram koju s Ston Villom kad ono nema sejva , nesto zezno i et ode :(
Al ajd ima slika za pretstavljat pa mozda pocnem s nekim drugim klubom dok ne dobijem novi komp :)