Autor Tema: Најбоље фаце српских репрезентативаца  (Pročitano 37070 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

vl4d49a

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 324
    • Pogledaj profil
Odg: Најбоље фаце српских репрезентативаца
« Odgovor #15 poslato: 14. novembar 2009, 18:24:18 »
ovaj pantelic je odvratan...decko ti si rekao NAJBOLJE
 

dimitrijus

  • Regular
  • **
  • Poruke: 67
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Најбоље фаце српских репрезентативаца
« Odgovor #16 poslato: 14. novembar 2009, 20:42:29 »
Citat: vl4d49a;573957
ovaj pantelic je odvratan...decko ti si rekao NAJBOLJE

дечаче малени, направи или нађи бољег пантелића и ја ћу да га окачим. уосталом врло личи сем што изгледа мало старије.
 

ElvenKing

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 14
    • Pogledaj profil
Odg: Најбоље фаце српских репрезентативаца
« Odgovor #17 poslato: 15. novembar 2009, 08:59:27 »
U kom folderu se nalaze face ?
 

dimitrijus

  • Regular
  • **
  • Poruke: 67
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Најбоље фаце српских репрезентативаца
« Odgovor #18 poslato: 15. novembar 2009, 09:38:48 »
Citat: ElvenKing;574198
U kom folderu se nalaze face ?

код мене (у питању је PESedit patch) је то фолдер kitserver/pesedit/img/dt0c.img
 

vl4d49a

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 324
    • Pogledaj profil
Odg: Најбоље фаце српских репрезентативаца
« Odgovor #19 poslato: 15. novembar 2009, 14:30:09 »
nacicu boljeg pantelica
 

zdravoumartini

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 641
    • Pogledaj profil
    • http://www.najtmer.blogspot.com
Re: Најбоље фаце српских репрезентативаца
« Odgovor #20 poslato: 16. novembar 2009, 00:41:55 »
Stavite Perinu facu Race Petrovica, i on je reprezentativac... ili ste i vi protiv Antica sto ga zove?
 

dimitrijus

  • Regular
  • **
  • Poruke: 67
    • Pogledaj profil
Re: Најбоље фаце српских репрезентативаца
« Odgovor #21 poslato: 17. novembar 2009, 11:08:00 »
Citat: zdravoumartini;574895
Stavite Perinu facu Race Petrovica, i on je reprezentativac... ili ste i vi protiv Antica sto ga zove?

ја нисам ни видео ту фацу. мада и да јесам, не бих је окачио. ако будем имао неки печ у којем је неко направио раћу петровића, моментално га бришем (играча, не печ). ако главати томислав може да убацује своје играче у партизан и репрезентацију, мени у печ НЕ МОЖЕ!!  :fuk2::triprsta:
 

BBRS

  • Gost
Odg: Најбоље фаце српских репрезентативаца
« Odgovor #22 poslato: 18. novembar 2009, 19:14:50 »
Tako je dimitrijus svaka cast!!!
 

Немања ВЦЗ

  • Regular
  • **
  • Poruke: 88
    • Pogledaj profil
Odg: Најбоље фаце српских репрезентативаца
« Odgovor #23 poslato: 18. novembar 2009, 20:58:53 »
Citat: dimitrijus;571941
Ја сам окачио најбоље фаце српских репрезентативаца које сам пронашао. Нисам их ја радио, али сам их све проверио и тестирао. Дакле, само фаце које изгледају веома реалистично и које се добро понашају у игри.

download: Download Serbia facepack.rar

- драгутиновић (Stevann)


- ивановић (Stevann)


-  красић (Stevann)
слика

- коларов


- жигић


- јовановић


- пантелећ


- матић


- суботић




- лекић (Stevann)
слика

-  перовић (Pera)


- стаменковић (Stefke)


АКО МИСЛИТЕ ДА СУ ФАЦЕ ИЗДУЖЕНЕ ИЛИ СПЉОШТЕНЕ; У ЕДИТУ У САМОЈ ИГРИ ПРИЛАГОДИТЕ HEAD SIZE - LENGHT/WIDTH

фејсмејкерима предлажем да одраде најпре Качара и Јанковића. Има неколико фаца ове двојице, али ни једна не личи довољно.

ХВАЛА СВИМ ФЕЈСМЕЈКЕРИМА! ПРЕ СВЕГА Стеванну, Стефкету, Пери, Маршићанцу и осталима. Само тако наставите!


1.Не може то да се подеси јер кад се стави на цостум онда цела фаца оде у пм.
2.Доста играча је добро,мада мислим да је Пантелићу перфектно одрађена фаца,али фриз је никакав,али срећом у игрици има његов фриз :pesoholichari:
Ивановић и Матић су перфектни а Жигићу је преуска фаца...
оцена 9
 

dimitrijus

  • Regular
  • **
  • Poruke: 67
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Најбоље фаце српских репрезентативаца
« Odgovor #24 poslato: 18. novembar 2009, 23:56:01 »
Citat: Немања ВЦЗ;576074
1.Не може то да се подеси јер кад се стави на цостум онда цела фаца оде у пм.


Е, па заправо може! И то овако:
Идеш:
1. edit player (изабереш кога ћеш)
2. physique (значи не "Head" него "physique")

е онда можеш да подесиш "Head Size (Lenght/Width/Depth)" без да упропастиш фацу.
 

zdravoumartini

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 641
    • Pogledaj profil
    • http://www.najtmer.blogspot.com
Re: Најбоље фаце српских репрезентативаца
« Odgovor #25 poslato: 20. novembar 2009, 00:56:25 »
Citat: dimitrijus;575416
ја нисам ни видео ту фацу. мада и да јесам, не бих је окачио. ако будем имао неки печ у којем је неко направио раћу петровића, моментално га бришем (играча, не печ). ако главати томислав може да убацује своје играче у партизан и репрезентацију, мени у печ НЕ МОЖЕ!!  :fuk2::triprsta:


Pretpostavio sam da je "teorija zavere" u pitanju... Nista, onda ce ti drazi biti tvoj patch, nego uzivo svetsko prvenstvo u J. Africi, gde igra nasa reprezentacija...
 

dimitrijus

  • Regular
  • **
  • Poruke: 67
    • Pogledaj profil
Re: Најбоље фаце српских репрезентативаца
« Odgovor #26 poslato: 20. novembar 2009, 10:20:14 »
Citat: zdravoumartini;576894
Pretpostavio sam da je "teorija zavere" u pitanju...

У питању је то што довољно познајем фудбал (вала сам се нагледао и наиграо истог) да видим кад неко везе нема. Драго ми је што ти мислиш како су сви препоштени и да ако је Антић позвао је Раћу, то онда сигурно значи да је малиша велики таленат и одличан играч, па макар да то никада није показао. Иначе ако Петровић буде икада одиграо и један минут у ЛШ, ја ћу пола сата да трчим око Славије и вичем "ја сам магарац"... али да не полемишемо даље о Антићевом и Караџићевом односу и поштењу и о неким сличним претходним случајевима (Рнић, Петковић, Обрадовић - исти, није одиграо ни минута од када је продат - додуше, добар је играч, али за класу лошији од Коларова и Луковића, итд.). Поента је да је мени драго што идемо на СП и да се надам да ћемо упркос томе што се незналице продају преко репрезентације и што новац од тих трансфера у џеп трпају они који их у репку и доводе, тамо доћи бар до 1/4 финала.
 

Немања ВЦЗ

  • Regular
  • **
  • Poruke: 88
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Odg: Најбоље фаце српских репрезентативац&#
« Odgovor #27 poslato: 20. novembar 2009, 14:15:21 »
Citat: dimitrijus;576241
Е, па заправо може! И то овако:
Идеш:
1. edit player (изабереш кога ћеш)
2. physique (значи не "Head" него "physique")

е онда можеш да подесиш "Head Size (Lenght/Width/Depth)" без да упропастиш фацу.


Фала, нисам знао за то, а такође ми се много свиђају твоја размишљања,скоро исто мислимо :triprsta: :srbija:
 

zdravoumartini

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 641
    • Pogledaj profil
    • http://www.najtmer.blogspot.com
Re: Најбоље фаце српских репрезентативаца
« Odgovor #28 poslato: 23. novembar 2009, 00:17:29 »
Citat: dimitrijus;576958
У питању је то што довољно познајем фудбал (вала сам се нагледао и наиграо истог) да видим кад неко везе нема. Драго ми је што ти мислиш како су сви препоштени и да ако је Антић позвао је Раћу, то онда сигурно значи да је малиша велики таленат и одличан играч, па макар да то никада није показао. Иначе ако Петровић буде икада одиграо и један минут у ЛШ, ја ћу пола сата да трчим око Славије и вичем "ја сам магарац"... али да не полемишемо даље о Антићевом и Караџићевом односу и поштењу и о неким сличним претходним случајевима (Рнић, Петковић, Обрадовић - исти, није одиграо ни минута од када је продат - додуше, добар је играч, али за класу лошији од Коларова и Луковића, итд.). Поента је да је мени драго што идемо на СП и да се надам да ћемо упркос томе што се незналице продају преко репрезентације и што новац од тих трансфера у џеп трпају они који их у репку и доводе, тамо доћи бар до 1/4 финала.


Meni je samo zao sto ti je pogled previse zamucen u crveno-belo pa se ne secas Trisovica, Mladenovica, Bisevca, Marjana Markovica, Gvozdenovica, Baste itd. itd. itd. itd, pa to je toliko zasmetalo sto igra Petrovic. To sto si se naigrao i nagledao fudbala ti ne daje za pravo da tako pricas o nekom igracu. Ja iskreno sam odusevljen Petrovicem jos od prve utakmice, koju je igrao protiv Fenera... i bojim se da ces morati da otrcis jedan krug za koju godinu... No, da ne bismo popasli kartone ovde, ja evo necu vise spominjati Petrovica... osim da mislim da je u redu da se postavi njegova faca, jer je odlicno odradjena, a i ima ljudi koji ga ne mrze... POZ
 

dimitrijus

  • Regular
  • **
  • Poruke: 67
    • Pogledaj profil
Re: Најбоље фаце српских репрезентативаца
« Odgovor #29 poslato: 23. novembar 2009, 08:08:44 »
Citat: zdravoumartini;577924
Meni je samo zao sto ti je pogled previse zamucen u crveno-belo pa se ne secas Trisovica, Mladenovica, Bisevca, Marjana Markovica, Gvozdenovica, Baste itd. itd. itd. itd,

Па то је то, само нисам хтео да се враћам 16 година у назад, јер би списак био мноооого дужи. Додуше обриши Басту, јер дечко сабија и вратиће се у репрезентацију ускоро.
Значи раћа после једне утакмице одскочи изнад нпр. Матића, који 3 године игра врхунски фудбал у континуитету :innocent:
...Ако ћемо и даље да причамо о играчима и репрезентацији, отвори нову тему на форуму.