Autor Tema: Bagovi u PES-u 2010  (Pročitano 17802 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Рембрант

  • Fox in the Box
  • Legenda foruma
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4566
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Bagovi u PES-u 2010
« Odgovor #15 poslato: 5. novembar 2009, 12:04:12 »
Citat: operativac;568126


ne znam kod vas, ali kad sejviras taktiku za tim, pa kad je ponovo ucitas, da li sejvira samo formaciju ili i ostala namestanja, tima strategy, "strelice" (kartice) kod igraca i to??


Само формацију учитава, остало ништа...
It ain\'t about how hard you hit, it\'s about how hard you can get hit, and keep moving forward. How much you can take, and keep moving forward. That\'s how winning is done.

[SIGPIC][/SIGPIC]
 

NIKOLA m 92 zemun

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 154
    • Pogledaj profil
Odg: Bagovi u PES-u 2010
« Odgovor #16 poslato: 5. novembar 2009, 16:39:19 »
Probajte da sa bekom kratko zadrzite centarsut da bi proigrali CB-a...samo je vrati golmanu ovaj se zbuni i da auto-gol :S
шта ће ми сплавови кад ми се од литре ракије љуља цела кафана... :ave:
 

cira 87

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 177
    • Pogledaj profil
Odg: Bagovi u PES-u 2010
« Odgovor #17 poslato: 5. novembar 2009, 18:08:45 »
najveci problem je sto neki ljudi svoje neznanje nazivaju BAG-om!
ovaj pes je ubedljivo najbolja simulacija fudbala. ima sitnih gresaka, ali to je sasvim normalna i zanemarljiva stvar. cak se ti bagovi (po nekoj mojoj teoriji zavere) namerno ostavljaju, da bi imali sta da isprave sledece godine.
kada izadje savrseni PES, KONAMI ce propasti! :001_smile:
 

FXGT

  • FREE RIDER
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2553
    • Pogledaj profil
Re: Bagovi u PES-u 2010
« Odgovor #18 poslato: 5. novembar 2009, 22:22:26 »
ko ima vakog golmana :D
 

rossoner4ever

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 37
    • Pogledaj profil
Odg: Bagovi u PES-u 2010
« Odgovor #19 poslato: 5. novembar 2009, 22:31:37 »
sad sam instalirao onaj patch 4,0 i izbacuje me iz igre imali lijeka
 

cira 87

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 177
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Bagovi u PES-u 2010
« Odgovor #20 poslato: 5. novembar 2009, 22:51:52 »
Citat: FXGT;568518
ko ima vakog golmana :D

ahahahahahah kostur bokte! :lol:
 

mali_djogani

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 126
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Bagovi u PES-u 2010
« Odgovor #21 poslato: 6. novembar 2009, 00:10:39 »
Citat: cira 87;568336
najveci problem je sto neki ljudi svoje neznanje nazivaju BAG-om!
ovaj pes je ubedljivo najbolja simulacija fudbala. ima sitnih gresaka, ali to je sasvim normalna i zanemarljiva stvar. cak se ti bagovi (po nekoj mojoj teoriji zavere) namerno ostavljaju, da bi imali sta da isprave sledece godine.
kada izadje savrseni PES, KONAMI ce propasti! :001_smile:


Svaka cast! Potpuno se slazem sa ovim sto si rekao..

Daleko od toga da nema nekih greskica, ali kad se realno sagleda sa svih mogucih aspekata, igra je fenomenalna! (Bar meni i mom burazeru ;) )
Nas dva smo igrali nekih 10 utakmica, od toga je 8 zavrseno penalima :D Napokon je dosla igrica u kojoj ne mozemo vise da se preseravamo i da lagano pobjedjujemo :)

A sto se onoga tice da je Yaya Toure brzi od Eto'oa u nekim situacijama... Hmmm.. Zar se i u stvarnosti ne desava da neki sporiji igraci stignu i zaustave Eto'oa?! Ili je on toliko brz i dobar da ga niko ne moze zaustaviti??? :unsure:
 

goxybg

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 317
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Bagovi u PES-u 2010
« Odgovor #22 poslato: 6. novembar 2009, 01:21:45 »
Citat: FXGT;568518
ko ima vakog golmana :D

101 Dalmatinac...  hahahahahaha:XD:

Citat: rossoner4ever;568524
sad sam instalirao onaj patch 4,0 i izbacuje me iz igre imali lijeka

Pogresno mesto za tvoje pitanje. Pitaj na pravom mestu i mozda ces dobiti odgovor...
 

rossoner4ever

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 37
    • Pogledaj profil
Odg: Bagovi u PES-u 2010
« Odgovor #23 poslato: 6. novembar 2009, 17:05:21 »
ej ljudi molim vas pomozite mi !!!!!! instalirao sam pes 10 i ide mi sve oko jedino kda je netko u prilici za sansu ili kad je u blizini protivnickog gola pocinje stopati...pa molim vas pomozite !!!
 

goxybg

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 317
    • Pogledaj profil
Odg: Bagovi u PES-u 2010
« Odgovor #24 poslato: 6. novembar 2009, 19:10:16 »
Citat: rossoner4ever;568946
ej ljudi molim vas pomozite mi !!!!!! instalirao sam pes 10 i ide mi sve oko jedino kda je netko u prilici za sansu ili kad je u blizini protivnickog gola pocinje stopati...pa molim vas pomozite !!!



A kakva ti je konfiguracija? Mozda je do nje...
 

dekiliki

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 5
    • Pogledaj profil
Odg: Bagovi u PES-u 2010
« Odgovor #25 poslato: 7. novembar 2009, 19:26:29 »
Ljudi pomagajte: Nas 4-orica drugara obozavamo da se okupimo jednom nedeljno i  da  odigramo koju partiju PES-a. Jedan igra samo na tastaturi, a ostali imaju svoje dzojstike. Vec cetiri godine igramo samo PES6 iz prostog razloga, jer kada napravimo ligu, svako moze da koristi svoj dzojstik/tastaturu. Kako je podesavanje za dzojstike u svakoj verziji PES-a, bilo sve gore i gore, tako su od PES 2008, pa do PES2010, potpuno onemogucili da u ligi koju kreiramo nas cetvorica, svako igra sa svojim kontrolerom kada na njega dodje red. Ovde je tastatura uvek zakljucana na domacina i igrica vidi samo jedan dzojstik. Napominjem da je kod friendly meceva sve ok, da PES vidi sve dzojstike, kao i da se tastaturom moze preci u goste. Da li neko zna kako da resimo ovaj problem sa kontrolerima, ili smo vecno osudjeni na PES06, ili jednostavno mi negde gresimo??. Valjda postoji neko ko igra ligu sa prijateljima/prijateljicama.  Hvala svima na odgovorima
 

Salihovic15

  • U L T R A S
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1358
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/profile.php?do=editprofile
Odg: Bagovi u PES-u 2010
« Odgovor #26 poslato: 8. novembar 2009, 07:32:06 »
Citat: kimica;566282
Danas mi se desilo i to 3 puta u 5 utakmica sa ortakom da kad se lopta nalazi kod praznog gola i nalazi se bliže mom odbrambenom igraču u odnosu na protivničkog napadača mog uopšte ne možeš pomeriti šta god radio, lupao tipke, udarao glavom kroz zid itd... dok protvnički u punom naletu najnormalnije zabija gol a ti ostaneš ko popišan i što je najgore do jaja iznerviran jer si bio bliže lopti a bio si nemočan da bilo šta uradiš zbog očiglednog baga. Tri puta mi se to danas desilo, gledali smo i usporeni snimak i ortak je to isto uočio.  Stvarno zna da bude iritirajuče posebno što direktno utiče na rezultat meča.


isto tako i kod mene ja igro protiv jarana lopta kod gola igrac kod nje i nista nece samo stoji a ovaj moj normala sve i dajem mu gol
THE MANIACS 1987
 

rossoner4ever

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 37
    • Pogledaj profil
Odg: Bagovi u PES-u 2010
« Odgovor #27 poslato: 10. novembar 2009, 20:33:34 »
ej gdje da provjerim konfiguraciju sorry ali ne kuzim se u to !!!! ima graficku 1 g rama 1 g pes 9 ide ko hlad a ovo koci !!! i to sam kad je sansa
 

goxybg

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 317
    • Pogledaj profil
Odg: Bagovi u PES-u 2010
« Odgovor #28 poslato: 11. novembar 2009, 00:38:02 »
Citat: rossoner4ever;571439
ej gdje da provjerim konfiguraciju sorry ali ne kuzim se u to !!!! ima graficku 1 g rama 1 g pes 9 ide ko hlad a ovo koci !!! i to sam kad je sansa


Kada si kupovao komp, morao si da dobijes specifikaciju, papir na kojem ti pise koje si sve komponente kupio. Mozes tu da pogledas te komponente pa da ih napises ovde, ili da odes u C:Program FilesKONAMIPro Evolution Soccer 2010 i pokrenes fajl 'Settings.exe'. Nakon otvaranja prozora, kliknes na krajnji desni jezicak 'Specifications'. I u gornjem delu pise jedno ispod drugog: CPU, RAM, GPU i VRAM. CPU oznacava koji procesor imas, RAM oznacava memoriju a GPU graficku karticu. Procitaj sta tu pise pa napisi ovde...  ;)
 

vl4d49a

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 324
    • Pogledaj profil
Odg: Bagovi u PES-u 2010
« Odgovor #29 poslato: 1. decembar 2009, 12:33:05 »
Ljudi mene mnogo nervira sudija...svi sigurno znate kad vam uklizaju nema faula ni penala...bla,bla jos uvek u regularnom delu nisam sutirao penal a pes igram od njegovog izlaska...samo me zanima dali ima neki fix za faulove,ako nema konami bi trebao da to odradi!!!