Autor Tema: Bagovi u PES-u 2010  (Pročitano 17893 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

kimica

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 308
    • Pogledaj profil
Bagovi u PES-u 2010
« poslato: 1. novembar 2009, 19:46:09 »
Danas mi se desilo i to 3 puta u 5 utakmica sa ortakom da kad se lopta nalazi kod praznog gola i nalazi se bliže mom odbrambenom igraču u odnosu na protivničkog napadača mog uopšte ne možeš pomeriti šta god radio, lupao tipke, udarao glavom kroz zid itd... dok protvnički u punom naletu najnormalnije zabija gol a ti ostaneš ko popišan i što je najgore do jaja iznerviran jer si bio bliže lopti a bio si nemočan da bilo šta uradiš zbog očiglednog baga. Tri puta mi se to danas desilo, gledali smo i usporeni snimak i ortak je to isto uočio.  Stvarno zna da bude iritirajuče posebno što direktno utiče na rezultat meča.
 

goxybg

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 317
    • Pogledaj profil
Odg: Bagovi u PES-u 2010
« Odgovor #1 poslato: 1. novembar 2009, 21:35:58 »
Takve situacije se stalno desavaju. Tvoj igrac je blizi lopti, ali komp nece da ti ga aktivira odmah jer bi u tom slucaju prvi dosao do lopte, vec te aktivira onda kad nemas vise ni teoretske sanse da stignes do lopte prvi...
 

stefanACM

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1511
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: Bagovi u PES-u 2010
« Odgovor #2 poslato: 1. novembar 2009, 21:50:38 »
Zato naštimaš promenu igrača na MANUELNU i odma stiščeš L1 :D
PES SERBIA LEAGUE V2 [WIP]
-novi sistem prikaza tabela (10-30 ms za učitavanje čitave tabele)
-totalni HD redizajn redizajn
-poboljšani prikaz izveštaja
 i još mnogo toga (predložite novi dodatak OVDE)
 

kimica

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 308
    • Pogledaj profil
Re: Bagovi u PES-u 2010
« Odgovor #3 poslato: 1. novembar 2009, 22:10:48 »
Ako misliš na ono "unassisted" onda mi igrači igraju sami.
 

skicha

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 780
    • Pogledaj profil
Odg: Bagovi u PES-u 2010
« Odgovor #4 poslato: 1. novembar 2009, 22:20:05 »
pa rekao ti je, stavis unassisted i pritisces L1 tj. selektujes igraca i onda nece igrati comp. ...

 

kimica

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 308
    • Pogledaj profil
Re: Bagovi u PES-u 2010
« Odgovor #5 poslato: 1. novembar 2009, 23:07:55 »
Ja naviko na assisted ili semi-assisted a vama ako je lakše 1000 puta stisnuti u toku meča L1 onda svaka čast ali ja za to nemam ni snage ni volje. Ĺ to koji racku ne naprave jedne godine igru bez bagova. Sebas je jebote ove godine angažovao 200 ljudi za PES, kao stadion da grade a ne igricu da prave i opet im se desi ovakav propust, strašno.
 

goxybg

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 317
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Bagovi u PES-u 2010
« Odgovor #6 poslato: 2. novembar 2009, 00:18:01 »
Citat: stefanACM;566381
Zato naštimaš promenu igraèa na MANUELNU i odma stišæeš L1 :D



Stiskam ja L1, ali komp uvek aktivira nekog daljeg igraca a ne onog najblizeg lopti. Iskreno, ne igram na 'manual' i ne znam da li je ista situacija i u tom slucaju...  :rulet:
 

stefanACM

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1511
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: Bagovi u PES-u 2010
« Odgovor #7 poslato: 2. novembar 2009, 01:09:54 »
Naravno da nije ;) Ja igram i zato teško kada i primim gol
PES SERBIA LEAGUE V2 [WIP]
-novi sistem prikaza tabela (10-30 ms za učitavanje čitave tabele)
-totalni HD redizajn redizajn
-poboljšani prikaz izveštaja
 i još mnogo toga (predložite novi dodatak OVDE)
 

dzonigro84

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
Odg: Bagovi u PES-u 2010
« Odgovor #8 poslato: 2. novembar 2009, 01:34:46 »
Reakcije igraca su usporene,treba da pritisnem unapred sekundu pre da bi mi dodao ili sutnuo tamo gde hocu.I isto za promenu igaraca,ne menja mi onog koga hocu iako sam podesavao i na unassisted pogotovu se to vidi kada se igra 2 na 2.:1l1:
 

Zlaja87

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 165
    • Pogledaj profil
Re: Bagovi u PES-u 2010
« Odgovor #9 poslato: 2. novembar 2009, 02:51:23 »
2 na 2 ocaj zivi na ovom fudbalu, sam menja igrace tipa 1-2, znaci ne mozes vise da provalis dal imas ti loptu ili tvoj saigrac...
 

TheOne

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 24
    • Pogledaj profil
Odg: Bagovi u PES-u 2010
« Odgovor #10 poslato: 2. novembar 2009, 08:22:43 »
Citat: kimica;566282
Danas mi se desilo i to 3 puta u 5 utakmica sa ortakom da kad se lopta nalazi kod praznog gola i nalazi se bliže mom odbrambenom igraču u odnosu na protivničkog napadača mog uopšte ne možeš pomeriti šta god radio, lupao tipke, udarao glavom kroz zid itd... dok protvnički u punom naletu najnormalnije zabija gol a ti ostaneš ko popišan i što je najgore do jaja iznerviran jer si bio bliže lopti a bio si nemočan da bilo šta uradiš zbog očiglednog baga. Tri puta mi se to danas desilo, gledali smo i usporeni snimak i ortak je to isto uočio.  Stvarno zna da bude iritirajuče posebno što direktno utiče na rezultat meča.


odigrao sam 50-ak utakmica i nisam imao takav problem, igram na semi-assisted, tako da onda u odbrani sam menjam igrace... ne znam kako mozete da igrate na assisted, ludeo sam kad mi komp sam promeni na nekog glupsona.

medjutim, meni se desilo nesto drugo, KAKO YAYA TOURE MOZE BITI BRZI OD ETO`O-a?! (ortaci su igrali ovu tekmu, shokovi) :no:
 

Max 319

  • Regular
  • **
  • Poruke: 58
    • Pogledaj profil
Re: Bagovi u PES-u 2010
« Odgovor #11 poslato: 4. novembar 2009, 23:21:36 »
i ja imam problem za reakcijama igraca. Kada pritisnem da nesto uradi reakcija igraca kasni, tipa da doda loptu ili nesto drugo. Je li takva igra ili kod mene nesto ne stima kako treba
 

-L-

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 30
    • Pogledaj profil
Re: Bagovi u PES-u 2010
« Odgovor #12 poslato: 4. novembar 2009, 23:51:08 »
Jaooo bug koji me izludjuje ponekad, to sto ostaju memorisane komande, tipa neka guzva ovo ono, ja stiskam sut da izbaci se lopta, a ona dodje do igraca kojeg nisam planirao, i tada vec kasno, on je zabije u PM. Ili sa dodavanjem jos bolje.....
 

kimica

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 308
    • Pogledaj profil
Re: Bagovi u PES-u 2010
« Odgovor #13 poslato: 4. novembar 2009, 23:52:35 »
Citat: Max 319;567965
i ja imam problem za reakcijama igraca. Kada pritisnem da nesto uradi reakcija igraca kasni, tipa da doda loptu ili nesto drugo. Je li takva igra ili kod mene nesto ne stima kako treba

 
Takva je igra.
 

operativac

  • tatko na online
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2744
    • Pogledaj profil
Re: Bagovi u PES-u 2010
« Odgovor #14 poslato: 5. novembar 2009, 11:58:56 »
ne, ralno, da su usr**i stvar sa semi  i manual, jesu. u 2009 si na semi mogao sam da menjas u odbrani, i komp ti ne bi menjao igraca, sto sad radi na semi i to UBIJA

ne znam kod vas, ali kad sejviras taktiku za tim, pa kad je ponovo ucitas, da li sejvira samo formaciju ili i ostala namestanja, tima strategy, "strelice" (kartice) kod igraca i to??
PSNID> operativac