Anketa

Nagrade za takmičare

održavam tu akciju
8 (100%)
e podržavam
0 (0%)

Ukupno glasova: 8

Autor Tema: Igraci sa PES2010 originalom!  (Pročitano 41093 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

sir ljove

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 8
    • Pogledaj profil
Re: Igraci sa PES2010 originalom!
« Odgovor #15 poslato: 3. novembar 2009, 19:49:29 »
Ja lepo pitam za narucivanje iz inostranstva, ne za kod nas ... :smartass:
 

Milos

  • NEorganizator skupa
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2592
    • Pogledaj profil
Kako naruciti pes preko neta
« Odgovor #16 poslato: 3. novembar 2009, 20:04:49 »
Za ljude koji bi da naruce iz inostranstva uputstvo iz tri koraka

- odes u Rajfajzen , otvoris Visu Virtuon , obavezan ti je depozit od 20 e (te pare ne mozes da koristis samo ti ih tu ostavis,tako banka trazi,podizu se jedino kad se zatvara racun) i placa se 300 dinara godisnje.Znaci u banku prvi put poneses 20 e i 300 dinara , potpises ugovor itd (imaju jako ljubazne sluzbenike samo idite tamo i trazite da otvorite VISA Virtuon racun)

- Posle sedam dana ti dodje plasticna kartica u banku,na kartici imas broj racuna , a na poledjini imas CVV kod od tri broja,to ti treba za placanje preko neta.Odes u banku po plastiku i tad uplatis 30 e (PES 2010 za PC je 18 funti plus 3.5 funti postarina - 26 e ).Narucuje se u funtama jel tako bolje ispadne kurs,jer sajt preko kojeg narucujete Shopto Link do PES za narucivanje ima specifican kurs (bolji nego nas euro - funta).Znaci registrujes se na Shopto,popunis sve,uradis neku verifikaciji kartice gde ti on skine jednu funtu (to se posle 3 dana vrati) i narucis na kucnu adresu PES.

- Igra obicno stigne za 5 radnih dana.Posle dodje postar i donese ti na gajbu ti lepo otvoris i igras se :)

P.S. Nadam se da ste shvatili
"Racing, competing, it\'s in my blood. It\'s part of me, it\'s part of my life.I have been doing it all my life and it stands out above everything else."
 

sir ljove

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 8
    • Pogledaj profil
Re: Igraci sa PES2010 originalom!
« Odgovor #17 poslato: 3. novembar 2009, 20:51:06 »
znaci treba mi 20 jura za otvaranje racuna i jos 30 da narucim PES kolko sam skontao ? A onih 20 moraju stalno da bleje na racunu ?
 

Milos

  • NEorganizator skupa
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2592
    • Pogledaj profil
Odg: Igraci sa PES2010 originalom!
« Odgovor #18 poslato: 3. novembar 2009, 20:59:02 »
aha.mozes ti posle kad ti stigne igra da odes da zatvoris racun pa ti vrate 20 e,al ono nikad se ne zna moze da ti zatreba kartica,korisna je to stvar.
"Racing, competing, it\'s in my blood. It\'s part of me, it\'s part of my life.I have been doing it all my life and it stands out above everything else."
 

TANDA

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 22
    • Pogledaj profil
Odg: Igraci sa PES2010 originalom!
« Odgovor #19 poslato: 3. novembar 2009, 21:13:07 »
Citat
Za ljude koji bi da naruce iz inostranstva uputstvo iz tri koraka

- odes u Rajfajzen , otvoris Visu Virtuon , obavezan ti je depozit od 20 e (te pare ne mozes da koristis samo ti ih tu ostavis,tako banka trazi,podizu se jedino kad se zatvara racun) i placa se 300 dinara godisnje.Znaci u banku prvi put poneses 20 e i 300 dinara , potpises ugovor itd (imaju jako ljubazne sluzbenike samo idite tamo i trazite da otvorite VISA Virtuon racun)

- Posle sedam dana ti dodje plasticna kartica u banku,na kartici imas broj racuna , a na poledjini imas CVV kod od tri broja,to ti treba za placanje preko neta.Odes u banku po plastiku i tad uplatis 30 e (PES 2010 za PC je 18 funti plus 3.5 funti postarina - 26 e ).Narucuje se u funtama jel tako bolje ispadne kurs,jer sajt preko kojeg narucujete Shopto Link do PES za narucivanje ima specifican kurs (bolji nego nas euro - funta).Znaci registrujes se na Shopto,popunis sve,uradis neku verifikaciji kartice gde ti on skine jednu funtu (to se posle 3 dana vrati) i narucis na kucnu adresu PES.

- Igra obicno stigne za 5 radnih dana.Posle dodje postar i donese ti na gajbu ti lepo otvoris i igras se

P.S. Nadam se da ste shvatili

Pa gde si bio dosad?
 

sir ljove

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 8
    • Pogledaj profil
Re: Igraci sa PES2010 originalom!
« Odgovor #20 poslato: 3. novembar 2009, 22:41:06 »
hvala puno tebra ... :clap2:
 

Milos

  • NEorganizator skupa
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2592
    • Pogledaj profil
Odg: Igraci sa PES2010 originalom!
« Odgovor #21 poslato: 3. novembar 2009, 22:48:40 »
Jos bih samo dodao ako neko hoce sa drugog sajta,da proveri taj sajt da li ima sertifikat i da li su ostavili pravu adresu (gde je lociran sajt,tj iz koje je zemlje).A Shopto preporucujem,jer uvek dodje sve na vreme,a i daje Track and trace broj,sto znaci da mozete pratiti kako ide posiljka [Shopto - Royalmail (britanska posta) - PTT - Carina - Vasa kuca].Ako narucite jednu igru ne podleze carini,ako narucite vise moze da se desi da platite carinu (28 % ako se ne varam).Ako ne budete kuci kad dodje posiljka,postar vam ostavi jedno kartonce,na kojem pise gde mozete podici vasu posiljku u narednih 5 dana,posle se posiljka vraca posiljaocu.Ako ima nekih pitanja rado cu odgovoriti :)
"Racing, competing, it\'s in my blood. It\'s part of me, it\'s part of my life.I have been doing it all my life and it stands out above everything else."
 

bobann23

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Odg: Igraci sa PES2010 originalom!
« Odgovor #22 poslato: 3. novembar 2009, 22:59:31 »
Samo da javim da ima jos jedan clan sa orginal pes-om.
 

darkodj

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 26
    • Pogledaj profil
Re: Igraci sa PES2010 originalom!
« Odgovor #23 poslato: 4. novembar 2009, 09:40:45 »
Evo i mene sa originalom.
 

Aladdin986

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 981
    • Pogledaj profil
Odg: Igraci sa PES2010 originalom!
« Odgovor #24 poslato: 4. novembar 2009, 11:04:10 »
NARAVNOOO  evo i mene zaboravih se pojaviti ovde ;) tu sam i INTEL sam ko zeli malo fuce da mu pokazem par  lepi golova :D ( naravno voleo bih kad bih se Maremas javio na punjenje :DD::D: :P :P
 

igipop5

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 3
    • Pogledaj profil
Odg: Igraci sa PES2010 originalom!
« Odgovor #25 poslato: 4. novembar 2009, 12:37:33 »
Citat: jovan111p;566779
Znam video sam te. Ja sam za mec uvek. Samo kako da se dogovorimo?
mozemo se dogovoriti tako, da kad god je netko online, to mozes vidjeti pod listom prijatelja, ja sam prihvatio tvoj zahtjev, i onda si posaljemo poruku u inbox da odigramo match. Mozemo se dogovoriti da netko od nas kreira sobu, ali mozemo uci i u onaj pes comunity od ove stranice, mislimd a se zove pes-serbia-pesoholicari tako nesto, i tamo igrati ili lige, ili turnire, ovisi kolko ce nas biti
 

zeroberto

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 27
    • Pogledaj profil
Re: Igraci sa PES2010 originalom!
« Odgovor #26 poslato: 4. novembar 2009, 14:44:49 »
Evo i ja imam orginal, upravo se pridruzih u community. :)
 

igorvince

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 14
    • Pogledaj profil
Odg: Igraci sa PES2010 originalom!
« Odgovor #27 poslato: 4. novembar 2009, 14:52:42 »
e,ja imam original,samo javite kad ce to da pocne
 

tarantula

  • Kuća Slavnih
  • Top player
  • ****
  • Poruke: 383
    • Pogledaj profil
    • http://www.arsenal-serbia.com
Odg: Igraci sa PES2010 originalom!
« Odgovor #28 poslato: 4. novembar 2009, 16:01:14 »
Računajte i na mene.
 

aciko

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 159
    • Pogledaj profil
Odg: Igraci sa PES2010 originalom!
« Odgovor #29 poslato: 14. novembar 2009, 15:36:37 »
imam orginal

nick: AcikoKaDjo